Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 149 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší
Autor Správa
Poslať 18.06.2007 15:57:25   Čo si myslieť...

od 30.07.2002 12:46:01
napísal 1930 príspevkov
Ak by existovalo pozitívne stanovisko KC k udalostiam v Medjugorjí (...), to by malo - napr. vo veciach pútí - dogmatickú záväznosť ODPORÚČANIA. Nie akéhosi "môžete putovať, ale musíte si myslieť to a to!" Preto "they are not regarded" ("že nebudú považované") má - v kontexte súkromných pútí - regulárny výklad v tom, čo som napísal.

Poslať 19.06.2007 15:45:50   

Obrázok užívateľa

od 10.11.2005 17:48:41
napísal 4227 príspevkov
Toto vzniklo povodne ako odpoved jednemu priatelovi na nete, ale je to popis par " kruhov v obili ".

Ahojte !!!

napr. tento obrazec, je podla mna jasne urobeny ludmi , je to na nom vidiet :

Obrázok

Ale ostatne su dokonale , a majstrovsky rozvrhnute.

Ak sa na to pozerate ako na dielo ludi , tak to museli byt geniovia.

Napriklad ten posledny, to S:

Obrázok

Je to starokrestansky symbol dvojiteho kruhu:

Obrázok

Ja si ho vysvetlujem tak, ze kazdy biely kruh je Boh a cierne kruhy clovek. Boh vzdy bude drzat cloveka ako tento kruh a dokonala symbioza - Boh + Clovek sa zrkadli v tomto kruhu. Boh je Alfou i Omegou = Biely kruh zacina i konci etc etc.. Je to tiez znamenie Bozej Lasky a splyvania Boha a cloveka .

Alebo tento :

Obrázok

Cierne polia je clovek a biele Boh. Ta elipsa uprostred je Kristus, lebo takto sa Kristus znazornuje v ikonografii. Clovek sa spaja s Bohom v Kristovi ale i Boh i clovek ma casti naviac. Clovek zlu prirodzenost, to su styri stvorece mimo elipsy a Boh styri stvorce , ktore nebudu nikdy dostupne cloveku, ktore clovek nikdy nebude schopny preskumat. Ale clovek { osem stvorcov } je stovreny na obraz Bozi { bielych osem stvorcov } . A takto by sme mohli rozlozit a pokracovat u kazdeho diagramu a kruhu v obili, ktory pochadza od Boha.

Je to len moje vysvetlenie ale napada ma hned, len co sa na obrazec pozriem, akysi vnutorny hlas mi to popisuje.

Podla mna ich robia anjeli, ludia by to tak dokonle asi nevedeli spravit, aj ked v dnesnej dobre sa da vselico.

Toto je zase symbol Bozej Trojice:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Toto je zase tzv. Magen David, stit krala Davida , hexagram, alebo zidovska hviezda , Tiez je to znamenie serafinov { 6 }.

Obrázok

Kruhy vobec pracuju s cislom sest a dvanast a sedem velmi vazne Toto je napr. serafinska pecat z jedneho etiopskeho zvitku

Obrázok

Toto je zase Tron Bozi , ina pecat z etiopskeho prostredia :

Obrázok

Tu je jej etiopsky variant:

Obrázok

Symbol dvanastich apostolov okolo Krista :

Obrázok

Inokograficky symbol Ducha Svateho { osemcipa hviezda - tzv. horiaci ker } a vnutri je Cirkev .

Obrázok

Toto je hviezda Panny Marie, hviezda ma pat cipov ako hviezda sv. Frantiska z Assisi a pat polmesiacov ako sochy Panny Marie , ktora ma stat na polmesiaci .

Obrázok

Obrázok

Dvojkruh , starokrestansky symbol :

Obrázok

KRIZ :

Obrázok

A tychto veci je viac .

Caute a prajem prijemne prazdniny, zajtra o tomto case uz budem mimo Blavu. Ahojte !!!!!!!
Nech obráti svoju tvár k tebe a daruje ti pokoj.

Poslať 19.06.2007 16:38:45   Prečo by to anjeli robili?

od 30.07.2002 12:46:01
napísal 1930 príspevkov
Ad GM.: V tradícii "púštnych otcov" je jedno vyznanie. Pátrajte po ňom. Nie po fotomontážach z pováľaného obilia.

Poslať 19.06.2007 16:45:01   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Pan Jan K. , Pustnych otcov mam velmi rad , verim, ze Jezis je Kristus , Tieto veci ako kruhy v obili beriem ako zabavku, ale je nadherne, co anjeli vytvaraju. O co nadhernejsie je potom cele stvorenie Bozie, aj clovek urobeny na obraz Bozi !!!

Ked toto robia anjeli z Bozich predloh, Boh je proste genius maliar , sochar, Creator Spiritus !!!

PS: Poznate stranku http://www.tertullian.org/fathers/ ? Pozrite si ju , je tam velmi vela spisov, ktore Vas mozu zaujimat !

Pozdravujem !!!

Stano - Gabo

Poslať 19.06.2007 16:53:19   

od 05.12.2006 13:10:29
napísal 1623 príspevkov
som si isty ze pri troche vole najdeme anjelske posobenie naozaj hocikde. ked su taki frajeri, preco neurobia kruh do pralesa? :)

daval som sem jeden link na youtube, kde boli ukazane obrazce v obili vsemoznych tvarov, kruhy su najjednoduchsie :) a vsetko to bolo dielom ludi...

Poslať 19.06.2007 17:00:33   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Britania je takmer neustale monitorovana satelitmi a tie videli iba par velmi rychlych svetiel { do minuty } , na druhy den sa tam objavil kruh. { Ked pouzili kamery na nocne videnie tak tie kruhy sa objavili hned po tych rychlych svetlach } Ludia tam az na nejake vynimky neboli zisteni .

Viac z dokumentu MI5 britskemu parlamenu o kruhoch asi z roku 1990, bohuzial neviem link. Britska poslanecka snemovna { dolna komora } ich prejednavala { alebo horna ??? }

Asi tolko .

Ahojte !!!

Poslať 19.06.2007 17:16:18   

napísal 1623 príspevkov
hmm a preco prave anjeli? preco nie vyspelejsia mimozemska civilizacia ktora sa brutalne nudi?

Poslať 19.06.2007 18:17:51   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Lebo mimozemske civilizacie okrem tycch v nebesiach, ocistci , limbe a pekle neexistuju.

Howgh !

Poslať 19.06.2007 18:23:24   

od 24.09.2006 23:53:38
napísal 2957 príspevkov
No neviem... niektorí to asi s tým slnením prehnali. Ja nosím radšej na hlave klobúk.

Poslať 19.06.2007 18:26:51   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
:lol: :lol: :lol:

Poslať 19.06.2007 20:09:06   

napísal 1623 príspevkov
Gabo nie ze by som ti chcel nejak kazit radost, ale prestuduj si napriklad stranku

http://www.circlemakers.org/

inac niektore obrazce ktore pripisujes anjelom su obycajne fraktaly (vygugli si, da ti to zaujimave obrazky). takych obrazkov ti na pocitaci vygenerujem kolko si len budes zelat takze na to netreba byt genius :)

tazko povedat detom ze ziaden santa klaus neni...

Poslať 19.06.2007 20:14:34   

napísal 1623 príspevkov
a predpokladam ze anjeli maju na svedomi aj toto:

Obrázok
:lol: :lol: :lol: :lol:

Poslať 19.06.2007 22:34:01   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Menora { zidovsky svietnik } so siedmimi hviezdami a Kristom vnutri . Objavil sa pred osmimi dnami v Anglicku.

Obrázok

Obrázok

Poslať 19.06.2007 22:41:54   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Keby nefungoval link na predchadzajuce :

http://www.geocities.com/vonmacak/menorah6.jpg

http://www.cropcircleconnector.com/2007 ... l2007.html

Ahojte !!!

Poslať 20.06.2007 8:17:14   

od 01.04.2004 15:52:15
napísal 1246 príspevkov
Ja len toľko: Škoda toľkého pováľaného obilia. Z toho by bolo dosť chleba pre hladných a chudobných.

Opýtala by som sa majiteľov tých pšeničných lánov, či tú prácu pripisujú anjelom :roll: :wink:

[ Príspevkov: 149 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia