Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 149 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší
Autor Správa
Poslať 15.06.2007 17:12:39   Znamenia od Boha.

Obrázok užívateľa

od 10.11.2005 18:48:41
napísal 4227 príspevkov
Inac nasiel som vybornu stranku o zjaveniach , vizionaroch etc. . Myslim si, ze je pekne, ze nieco take existuje, ked si uvedomime, ako je Cirkev dnes prenasledovana etc. .

ta stranka je na http://www.visionsofjesuschrist.com/index.htm

Ahojte !!!

Stano - Gabo

ObrázokObrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Uz jasnesie znamenia od Boha pre svet asi byt nemozu. PS: Tie kruhy v obili niesu z tej stranky, tie som pridal ja iba na ilustraciu Bozej moci. Viac a popisane su na stranke styri tejto temy.
Nech obráti svoju tvár k tebe a daruje ti pokoj.

Poslať 17.06.2007 17:34:14   

od 05.12.2006 14:10:29
napísal 1623 príspevkov
zase nie vsetko musi byt od Boha, napr. take Medjugorje. ale tie kruhy v obili su pekne.

Poslať 17.06.2007 17:37:07   Re: Znamenia od Boha.

od 29.05.2007 16:02:32
napísal 14 príspevkov
Pekné obrázky. Rozmýšľal som, ako mohli také kruhy vzniknúť. Jedna z možností je, že sú "vedľajším produktom" testovania nejakej tajnej technológie. Vznik "ručnou prácou" sa nepredpokladá.

Poslať 17.06.2007 18:01:09   

Obrázok užívateľa

od 18.04.2002 8:17:46
napísal 7621 príspevkov
nemame píše:
zase nie vsetko musi byt od Boha, napr. take Medjugorje. ale tie kruhy v obili su pekne.

mozes objasnit?

Poslať 17.06.2007 18:12:00   

Obrázok užívateľa

napísal 7621 príspevkov
gabo to naco si tam uz len tie kruhy dal? teraz kazdy bude len o tom spekulovat, pritom to moze byt len obycajna fotomontaz....
Napises "Bozie znamenia" a vycapis tam kruhy v obili a potom napises ze to je len ilustracia.....
Gabo, gabo....
Ty si proste expert... :lol:

Poslať 17.06.2007 18:30:36   

napísal 1623 príspevkov
Baca Roman píše:
nemame píše:

mozes objasnit?

ja len ze nie vsetko 'zazracne' je od Boha :)

Poslať 17.06.2007 18:41:24   

Obrázok užívateľa

napísal 7621 príspevkov
ale to si povedal to iste ale inymi slovami.... takze ty si povedal konkretne Medzugorje. Ak mas dake presne informacie tak povedz ak si to len tak z brucha povedal, tak potom to opat dokaz....

Poslať 17.06.2007 19:18:59   

napísal 1623 príspevkov
no priznam sa presne info nemam, povedal som to len tak z brucha... s Medjugorim nemam nic spolocne ani som tam nebol, ale kedze je take popularne tak ma to kus zaujimalo a docital som sa zaujimave veci:

http://www.mdaviesonmedj.com/

http://forum.catholic.com/showthread.ph ... medjugorje

hlavnou podstatou toho je, ze cirkev autentickost zjaveni neuznala a cele sa to deje napriek voli miestneho biskupa (ktore autenticke zjavenie by nabadalo ludi k neposlusnosti voci biskupovi?)

Poslať 17.06.2007 19:20:39   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Ja si myslim , ze tie kruhy v obili robia anjeli, zvacsa pri ich vzniku vidia UFO , svietiace inteligentne gule, ktore sa formuju v rozdnych vzorcoch. Fotomontaz tieto , ktore su som tam dal niesu a zaujimave , ze obilie sa zohne tak, ako keby odjakziva rastlo v tejto podobe , nieje zlomene. Ked vylucime mimozemstanov, tak nam zostavaju iba archanjeli a anjeli, ktori maju ludstvo a najma vlady jednotlivych krajin upozonit na to, ze Boh existuje.

Akty X, Roswell je len vytvor Americanov aby mohli zase cim zastrasovat druhe narody. Tychto kruhov sa boja , lebo nevedia co ich sposobuje.

Podla mna jednoznacne archanjeli a anjeli. Ich forma je cisto zo svetla, serafini maju byt planucim ohnom, ale ti su moc silni , nieco jemnejsie.

Je zvlastne ze v jednej etiopskej knihe , pochadzajucej zo staroveku sa podobne kruhy objavuju, pozrite si rozetove okna na katedralach.

Ludia v 15. a 16. storoci pripisovali tieto kruhy v obili diablovi. Hovorili --- Cert mi zase " radil " na poli. Bali sa toho, len z kostolnej veze boli viditelne obrazce a tie mali inspirovat tvorcov katedral --- v case gotiky na podobne veci. Je pravda , ze su to stare mysticke symboli a tento krutiaci sa kruh sa mal ukazovat skusenym otcom puste po dosiahnuti urciteho stavu mystickeho zazitku.

Obrázok

Kruh v dome sv. Martina

Podla mna jednoznacne pochadzaju od Boha a maju ludi, najma slobodomurarske vlady upozornovat na to, ze Boh je TU.

Podobne kruhy raz vyrobila armada v Anglicku tajne a do stredu dala clovece nezlob se. Ale obilie bolo jasne polamane.

Odporucam http://www.cropcircleconnector.com/anas ... art98.html

Ahojte !!!!!!!

Poslať 17.06.2007 19:30:06   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Pre nemame , ako som uz na inom fore uviedol ohladom Medugorja :::

MatRoX píše:
"Vizionari odmietli sa podriadit tomu, ze nebudu mat zjavenia . Odmietli autoritu Cirkvi." - presne, poslusnost je ta najzakladnejsia vec co svaty musi splnat.. kto neposlucha Cirkev, neposlucha Krista! Kristus ani Panna Maria by nikdy nic nevraveli proti autorite sv. Cirkvy! bacha na to!
R

Aj Pater Pio sa odmietol podriadit Cirkvi, ked mu jeho predstaveni prikazali dat peniaze, ktore zbieral na nemocnicu dat ich na pokrytie radovych vydajov. Cirkev nieje neomylna pokial sa jedna jej ne - posvatenej aktivity, tj. ludskej aktivity., Cirkev a papez su neomylni pokial sa tyka clankov viery a dogmatickeho ucenia, ale nie v sukromnom zivote a nazoroch. Treba to vediet rozlisovat !!!

Ja som zastancom Cirkvi a patrim do Cirkvi. Chcem sa jej podriadit, lebo len ona ma moze priviest blizsie ku Kristovi. Ale to neznamena, ze ludska stranka Cirkvi sa nemoze pomylit.

Poviem Ti priklad, Raz jeden papez chcel vyhlasit bludne ucenie o posmrtnom zivote dusi ex catherdra, ale par dni pred svojim vyhlasenim nahle zomrel. Musle zomriet, lebo vela ludi by v tomto padlo do bludu. Jedine Boh je neomylny.

Biskupi sa Medzugorja boja, lebou tieto zjavenia este neskoncili a keby ich teraz vyhlasili za prave, tak by sa mohol diabol zamaskovat za Pannu Mariu a mohol by vizionarom nieco povedat co by sa priecilo Cirkvi a Kristovmu uceniu a vela ludi by padlo. V tomto suhlasim s biskupmi a ich opatrnostou. Ked su tie zjavenia z Boha tak prerazia si cestu vzdy a vsade.

Cau Matrox !!!!

Gabo

Poslať 17.06.2007 19:42:26   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Inac ten treti obrazom je Betania vo Venezuele.

Poslať 17.06.2007 19:57:14   

napísal 1623 príspevkov
preco by anjeli robili kruhy v obili? samozrejme vylucit sa to neda, ale keby to bolo moje obilie, bol by som nahnevany...

inac raz som videl o tom dokument na Discovery, kde ukazovali ako sa take kruhy daju jednoducho urobit :)

http://www.youtube.com/watch?v=niH9ClOse3M

Poslať 17.06.2007 20:07:55   

Obrázok užívateľa

napísal 4227 príspevkov
Ale s polamanym obilim...

Tieto kruhy robia zvacsa iba vo vyspelych krajinach kde je jedla nadbytok.

Podla mna su tie svietiace inteligentne bytosti anjeli. Objavovali sa starocia, takze sucasna tajna technika to byt nemoze. Takisto mimozemstanov som vylucil, Boh by nam o nich povedal, keby existovali. Mozu existovat bakterie na druhych telesach , ale takyto inteligentny zivot iba v nebesiach , pekle, ocistci a limbe

Ahoj !!!!!

Gabo

Poslať 17.06.2007 22:03:38   

Obrázok užívateľa

napísal 7621 príspevkov
namame píše:
hlavnou podstatou toho je, ze cirkev autentickost zjaveni neuznala a cele sa to deje napriek voli miestneho biskupa (ktore autenticke zjavenie by nabadalo ludi k neposlusnosti voci biskupovi?)

nechcem sa rozpisovat o medzugori, (inak bol som tam tyzden...) len hacik je v tom ze to ze to nie je cirkevne schvalene neznamena ze tam clovek nemoze ist. Cirkevne to schvalene to totiz ani byt nemoze nakolko zjavenia este neskoncili. Docital som sa ze biskup pre tu oblast tomu nie je nakloneny sam vsak predsa nemoze zakazat zjavenia!!! Definitivne oficialne stanovisko tak isto podat nemoze nakolko to stale este neskoncilo. Je to teda jeho sukromny nazor. Zjavenia su na farnosti ktoru spravuju frantiskani. Ti sa zjaveni "ujali". V medzugori sa uz udialo tisice obrateni a navratov spat do krestanskeho zivota. Opat sa vracaju do cirkvi nielen byvali katolici ale i protestanti!. O obrateni nevercov ani nehovorim. Isto sa pocas dvadsiatich rokov spravili mozno nejake chybicky, a napokon je to vsetko este stale otvorene, ved zjavenia este stale trvaju, ale dvadsat rokov je dost dlha doba na to aby sa uz dalo hodnotit. Miliony ludi si tam obnovili a utvrdili svoju vieru. Ak to nie je Bozie, komu by potom zalezalo na tom aby sa ludia obratili ku Kristovi?

Poslať 17.06.2007 22:16:42   

napísal 1623 príspevkov
Baca Roman píše:
namame píše:

nechcem sa rozpisovat o medzugori, (inak bol som tam tyzden...) len hacik je v tom ze to ze to nie je cirkevne schvalene neznamena ze tam clovek nemoze ist. Cirkevne to schvalene to totiz ani byt nemoze nakolko zjavenia este neskoncili. Docital som sa ze biskup pre tu oblast tomu nie je nakloneny sam vsak predsa nemoze zakazat zjavenia!!! Definitivne oficialne stanovisko tak isto podat nemoze nakolko to stale este neskoncilo. Je to teda jeho sukromny nazor. Zjavenia su na farnosti ktoru spravuju frantiskani. Ti sa zjaveni "ujali". V medzugori sa uz udialo tisice obrateni a navratov spat do krestanskeho zivota. Opat sa vracaju do cirkvi nielen byvali katolici ale i protestanti!. O obrateni nevercov ani nehovorim. Isto sa pocas dvadsiatich rokov spravili mozno nejake chybicky, a napokon je to vsetko este stale otvorene, ved zjavenia este stale trvaju, ale dvadsat rokov je dost dlha doba na to aby sa uz dalo hodnotit. Miliony ludi si tam obnovili a utvrdili svoju vieru. Ak to nie je Bozie, komu by potom zalezalo na tom aby sa ludia obratili ku Kristovi?

vsetko to dobre co sa tam stalo, nebolo to skorej kvoli napr. spovediam a adoraciam (ktore su inac aj v nasej farnosti :) ) ?

keby si si precital tie linky co som sem dal, zistil by si ze tie zjavenia su velmi pochybne a podkopavaju autoritu biskupa. v jednom zjaveni sa napr. Panna Maria zastala frantiskanskych knazov, s ktorymi mal biskup problemy. neskor jeden z tych knazov mal dieta s jednou sestrickou a ozenil sa s nou...

ale samozrejme, vzdy mame na vyber. mozeme si vybrat ci posluchnut biskupa alebo 'Pannu Mariu' ktora na biskupa kasle. mimochodom, verejne pute do medzugoria organizovane kvoli zjaveniam Panny Marie su zakazane, ale to asi malo ludi vie :-?

[ Príspevkov: 149 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia