Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 622 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
Autor Správa
Poslať 14.03.2020 10:21:14   Re: Vtipy

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 19159 príspevkov
Toto je milsie. :)
https://www.youtube.com/watch?v=XU733BubyPk

Poslať 14.03.2020 10:41:35   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 13519 príspevkov
S vekom zvyčajne prichádza múdrosť, ale niekedy vek prichádza sám. (Oscar Wilde)

Poslať 14.03.2020 10:49:28   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 13519 príspevkov
Progresivne slovensko
Mihal do SaS

Poslať 24.03.2020 19:08:58   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 13519 príspevkov
Citácia:
Všimli jste si, že koronavirus napadá jen muže a ženy?
Těch ostatních 59 pohlaví si vůbec nevšímá!
Citácia:
Nesmíme věřit všemu, co nám vláda říká: Říká že stačí na nákup mít roušku a rukavice.
Dnes jsem tak šel a ostatní měli aj kalhoty a tričko!
Citácia:
Dneska ráno jsem si vydezinfikoval roušku toluenem a nákup jsem si neskutečně užil!
Citácia:
Víte jak rozlišíte nefiltrovaný ležák od filtrovaného? No, ten první se pije bez roušky...

Poslať 29.03.2020 4:39:26   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 13519 príspevkov
Citácia:
První obět´ nového koronaviru v Česku!
Na ženu z Plzně spadla police ve špajzce s 80 kily hladké mouky a 120 kily rýže.

Poslať 04.04.2020 1:14:48   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 13519 príspevkov
o Korone
Citácia:
Česi však tiež nie sú bez invencie. Okrem hrozivej sociálnej izolácie si môžu robiť srandu napríklad zo samizdatovo vyrábaných rúšok. Tak teda:

1. Ak potrebuješ 144 roliek toaletného papiera na štrnásť dní, možno si sa mal staviť u doktora už dávno pred koronavírusom.

2. Dieťa: "Mami, kedy to s tým koronavírusom skončí?" Mama: "Mlč a dojedz svoju roličku!"

3. Fakt ste si istí, že zavrieť spolu manžela a manželku na štrnásť dní doma je riešenie, ako znížiť počet obetí?

4. Nie je tak zlé zostať doma, ja som sa napríklad vďaka tomu zoznámil s rodičmi, ktorých som poznal len z videnia.

5. Navrhol som žene, že by sme si na chvíľu mohli zložiť rúška. Bohužiaľ som potom zistil, že už týždeň bývam u susedky.

6. Medzi obeťami sú z 21 percent ženy a zo 79 percent muži. Muži, nenechávajte sa posielať na nákup. Je to súčasť plánu!

7. Konečne si môžeš dať pred jazdou panáka, polícia tí zmeria maximálne teplotu.

8. Keď si si skôr nekontrolovane prdol na verejnosti, mohol si predstierať, že si zakašlal. Dnes sa naopak oplatí pri kašli robiť, že si si prdol.

9. Pradedo rukoval do prvej svetovej vojny, dedo do druhej ... zvládneme aj my zachrániť svet a zostať doma na gauči?

10. A: Zajtra sa stavím. B: Je zákaz vychádzania. A: Tak o druhej pri regáli so špagetami.

11. Sťažuje sa pes: Od pondelka mi každých dvadsať minút niekto dáva napiť a presviedča ma, že sa mi chce na záchod.

12. Doma mám len korytnačku. Vyšli sme si predvčerom a už sme v polovici schodov.

13. Teraz sa uvidí, kto je skutočný asociál a kto to celú dobu len predstieral!

14. Od vyhlásenia karantény som prehodnotil svoj vzťah k vynášaniu koša.

15. Přemek Podlaha: "A teraz sa s našou kamerou pozrieme k pánovi Kropáčkovi z Manetína, ktorý zo starej žmýkačky, králikárne a niekoľkých súčiastok z mopedu vyrobil nový pľúcny ventilátor pre päť osôb."

16. Keď vidím, ako často si teraz ľudia umývajú ruky, mrzí ma, že koronavírus nepreskakuje z podpazušia do podpazušia.

17. Ruky si teraz umývam tak starostlivo, že som nedávno znovu objavil svoj ťahák na skúšku z matiky v deväťdesiatom piatom.

18. Kto by bol povedal, že mladí budú raz zakazovať starým chodiť po večeroch von.

19. Mexiko naliehavo žiada Trumpa, aby sa ponáhľal so stavbou sľubovaného múru.

20. Britský premiér Boris Johnson k občanom: "Niektorí z vás zomrú, ale je to obeť, ktorú som ochotný podstúpiť."

21. Všade vidím ľudí, ktorí vychádzajú von natáčať ľudí, ktorí vychádzajú von, aby zdokumentovali, že ľudia vychádzajú von.

22. Keď pracuješ v banke a vtrhnú tam dvaja muži s maskou cez tvár, dúfaj, že ju len prišli vykradnúť.

23. Zaujímalo by ma, ako teraz budete pri zvonení svedkov Jehovových predstierať, že nie ste doma.

24. Základný rozdiel medzi chrípkou a koronavírusom: v prvom prípade chorý leží v posteli a potí sa, v druhom chytí kufor a letí na výlet do cudziny.

25. Koronavírus je ako cestoviny. Číňania ho vymysleli, ale až Taliani ho rozšírili po celom svete.

A ešte niekoľko vtipov zo sociálnych sietí, ako ich zozbierali novinky.cz.

Je pravdou, že koronavírus je pre mnohých stále ešte záhadou:

Čítajte viac: https://www.konzervativnyweb.sk/c/22364069/dvadsatpat-vtipov-o-koronaviruse.html?ref=njctse

Poslať 04.04.2020 15:39:09   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 4094 príspevkov
Vďaka, dobre som sa zasmiala.

[ Príspevkov: 622 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia