Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike


 [ Príspevkov: 933 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Ďalší

Aku stranu budete volit vo volbach 2020 do NRSR ?
KDH 35%  35%  [ 6 ]
OLANO (Matovic) 24%  24%  [ 4 ]
KU (Zaborska a Skripek) 0%  0%  [ 0 ]
KDZP(Kuffa) 0%  0%  [ 0 ]
??? (Harabin) 6%  6%  [ 1 ]
SMER (Fico) 0%  0%  [ 0 ]
SNS (Danko) 6%  6%  [ 1 ]
LSNS (Kotleba) 6%  6%  [ 1 ]
Most (Bugar) 0%  0%  [ 0 ]
SMK (Csaky a spol) 6%  6%  [ 1 ]
PS/Spolu (progresivci) (Beblavy) 6%  6%  [ 1 ]
Za ľudí (Kiska) 0%  0%  [ 0 ]
SaS (Sulik) 12%  12%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 17
Autor Správa
Poslať 09.08.2019 17:53:28   Re: Volby NRSR 2020
 

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 20015 príspevkov
misojogi píše:
https://dennikn.sk/552491/alojz-hlina-kdh-uz-nebude-tlacit-na-totalny-zakaz-interrupcii/
Citácia:
nedokončil štúdium na Vysokej škole poľnohospodárskej. Pracoval ako vykupovač dobytka na Orave, neskôr ako profesionálny manažér Vysokoškolskej únie v Bratislave. Od roku 1991 podniká, obchodoval s Čínou (vyvážal autá VW, dovážal textil), v Bratislave a Žiline otvoril reštauračné podniky. Prevádzkuje salaš pri Stupave.
Podla mna klasicky spekulant.
Ale prevadzkuje salas, takze s ovcami to asi vie ... :lol:
_________________
"Pre teba som ateista, pre boha som lojálna opozícia." (Woody Allen)
Hore
 Profil  
 
Poslať 10.08.2019 10:59:57   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://www.facebook.com/miso.truban/videos/2730024990557131/
Citácia:
Nahral som preto toto video, kde som všetko otvorene povedal, aj o drogách a priznal si chybu. Nechcem nič zamlčiavať, lebo sám necítim, že to je tak správne a nechcem takto politiku robiť. Chcem meniť politiku, preto si nesmiem pred ničím zakrývať oči. Chyby si musím vedieť otvorene priznať a poučiť sa z nich.
Citácia:
Ty kokos, to bude ale že mrte husty premier!
Čo však čaká túto krajinu, keď sa do premiérskeho kresla a k veľkému meču dostane tento samuraj, neskúsený a ovplyvniteľný, po ktorého boku budú ako jeho najbližší koaliční kamaráti stáť staré prešibané politické líšky Kiska a Beblavý? Môžeme si to povedať normálne, po slovensky, alebo sa môžeme už začať pripravovať na nové časy a povedať si to jazykom nových politikov v trubanovskom štýle: „Ty kokos, to bude ale že mrte husty premier!“
Jeho ľudsky príjemná, obyčajná, takpovediac „sedliacka“ nepoškvrnenosť (alebo jednoduchosť, ako chcete) je autentická a sympatická, ale má aj svoju slabšiu stránku: nedostatok určitých intelektuálnych dimenzií. Tu teraz nie je reč o inteligencii: Michal Truban je bez debaty inteligentný človek, veď koniec-koncov, ako o úspešnom podnikateľovi a IT expertovi o ňom v tomto smere nikto nemôže pochybovať. Ibaže jeho osobný svetonázorový a intelektuálny vývoj je stále vo fáze hľadania osobného severu a juhu – a naozaj to nie je len o tom, že jeho prejav je zarámovaný slovníkom s výrazmi ako „kokso“, „uj.bať“ či „do p..e“. Aj Szomolányiová konštatuje, že „Trubanovi chýba humanitne-spoločenskovedný background.“
https://www.hlavnespravy.sk/ty-kokos-bude-ale-ze-mrte-husty-premier/1846693
Truban na festivale drog a orgií Burning man
https://www.youtube.com/watch?v=MDy_C5KEQAY
Hore
 Profil  
 
Poslať 10.08.2019 11:12:39   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://www.youtube.com/watch?v=Y8Z2zzr3FKI
Martin Poliačik - Takto nejako vyzerá hašiš, za ktorý by sa nemalo trestať väzením
Hore
 Profil  
 
Poslať 10.08.2019 19:26:13   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
Anton Chromík Prečo neoslavujem po Hlinovej tlačovke s Trubanom
Citácia:
Viacerí nám gratulovali, že sme KDH donútili povedať zásadné slovo. Prečo nezdieľam s nimi túto úprimnú radosť? Určite sa teším, že KDH už nehovorí o schvaľovaní registrovaných partnerstiev. Tým pozitívne správy končia. KDH dvakrát v minulosti vstupovalo do vlády s liberálmi. Vždy bolo východiskovou pozíciou KDH v hodnotových otázkach ako minimum status quo. Od piatkovej tlačovej konferencie pána Hlinu s pánom Trubanom a Beblavým to tak nie je. Je to radikálny šok.
Brániť status quo pritom vôbec nie je ťažké. Stačí uplatniť bežnú zásadu koaličných zmlúv, podľa ktorej sa medzi najvážnejšie porušenia koaličnej zmluvy považuje hlasovanie s opozíciou. Koaličná zmluva definuje to, čo spolu koalícia bude presadzovať. Všetko ostatné sa buď dohodne neskôr na koaličnej rade, alebo to proste neprejde. Hlasovanie proti vôli koaličného partnera sa vždy považuje za neprípustné a ak sa to stane, väčšinou sa to koaličnému partnerovi škaredo vráti.
https://blog.postoj.sk/46052/preco-neoslavujem-po-hlinovej-tlacovke-s-trubanom
Hore
 Profil  
 
Poslať 11.08.2019 0:45:08   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://komunita.progresivne.sk/c/site-feedback
Citácia:
Ja som s nimi vela diskutoval a viem ako myslia. Diskusie su este stale dostupne. Hocikto sa moze presvedcit o tom, ako myslia a co chcu.
Linky som Vam uz dal v inom prispevku. Ja som si casom uvedomil, ze vsetko u nich je dane ideologiou - vsetko je to bezduche alebo len take nasladke a umele. Doraz kladu cisto na nieco povrchne. Ale toto ludi neurobi stastnych, prave naopak.
kto chce spoznat, ako myslia, aku maju hodnoty, z coho vychadzaju.
Hore
 Profil  
 
Poslať 11.08.2019 19:32:40   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
Citácia:
Neviem sa ubranit dojmu, ze progresivci Hlinu trochu oklamali. Cela tato dohoda je totiz postavena na koncepte ze "teraz je pre Slovensko najdolezitejsie oslobodit krajinu od Fica, aby nebola tzv. mafianskym statom kde sa len kradne, a preto sa musia opozicne strany spojit". No a Hlina tomu aj naozaj uprimne veri. Ale progresivci nie... pre nich je rovnako dolezite presadzovanie ich progresivnej agendy - ak by nebolo, preco by proste nepovedali ze registrovane partnerstva teda nebudeme otvarat, lebo ved teraz to neni priorita. Co je aj objektivne pravda, ked sme bez nich vydrzali 30 rokov (a aj predtym), tak uz par rokov hore dole. Ale nie, toho sa progresivci drzia zubami-nechtami, to ani pocut ze tuto agendu odlozit "kvoli dohode opozicie".
https://www.postoj.sk/46033/kdh-nezahlasuje-za-registrovane-partnerstva-moze-vystupit-z-koalicie
Hore
 Profil  
 
Poslať 12.08.2019 0:01:30   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
Boris Kačáni
Citácia:
som poskytol čitateľom drobný náhľad do „biblie“ Progresívneho Slovenska s emotívnym názvom „Vízia jednej krajiny“,
Nie je to ľahké, vysomáriť sa z ich textu. Ako som písal minule, je písaný štýlom, že len majstri kontextuálneho myslenia mu porozumejú. Je treba dôsledné štúdium jednotlivých viet, veľa času a hútania, čo tým básnik chcel povedať. Tak som to spravil za vás a pokúsim sa ľudskou rečou prerozprávať, čo by túto zničenú krajinu čakalo a neminulo, ak by chlapci progresívni mali možnosť kormidlovať Slovensko.
https://dennikn.sk/blog/1030304/progresivne-slovensko-kto-je-proti-migrantom-je-extremista/
Citácia:
kultúrna rozmanitosť je najlepším predpokladom pre tvorivé a inovačné ekonomické prostredie.

Povedané zrozumiteľne, nie že treba s migrantmi opatrne a s rozvahou, naopak a toto donesie nebývalú kultúrnu rozmanitosť, ktorá navyše ešte spôsobí nebývalý ekonomický rozvoj. Tešme sa teda na „nový rámec kultúrnej identity“, našej identity, ktorého súčasťou bude analfabet z Ugandy, lebo on je najlepším predpokladom pre tvorivé inovačné prostredie.
Citácia:
„nové extrémistické politické zoskupenia“ sa nebudú viazať na „ideológiu Tretej Ríše“ a dokonca nemusia byť ani nové, lebo extrémistické tendencie sa budú prejavovať už aj v agende existujúcich, či dokonca štandardných strán a to tak, že budú medziiným proti migrantom. Takže extrémistické politické zoskupenia sú všetky strany, ktoré sú proti migrantom.
Citácia:
Čo tým chcem povedať? Chalani z PS nepíšu vo svojich „víziách“, že migrácia je vážny problém, vážne to ekonomicky poškodzuje štedré európske sociálne systémy, bezpečnosť a zdravie občanov EÚ je ohrozená. Ono je to napísané tak, kto chce, dôjdite, spoločnosť to obohatí kultúrne a ekonomicky, vlastne bez migrantov naša spoločnosť snáď aj zdegeneruje a vymrie. Je to prezentované ako fakt, ako nemenná axióma (v texte nenájdete ani náznak niečoho, ako že my si myslíme, podľa nás a podobne..). A kto je proti tomuto výkladu pohľadu na migráciu, je extrémista! A hotovo! Skrátka paráda.
Citácia:
to ešte ani zďaleka nie je všetko. Ideme teda ďalej. Šesť strán neskôr sa vracia PS k migrantom, kde požaduje spoločný a dlhodobý mechanizmus, ktorý by reguloval migračné toky. Po slovensky: „spoločný mechanizmus“ nie je nič iné ako kvóty na migrantov nadiktované Bruselom a „dlhodobý mechanizmus“ je na furt. Zrejme takto treba chápať „nový rámec naše kultúrnej identity“, o ktorom sa píše na strane 37, keďže migranti sú nielen tvoriví, ale aj talentovaní (posledná veta).
Citácia:
Ďalšie štyri strany neskôr má čitateľ príležitosť sa dozvedieť, že je uväznený v zjednodušených dogmách, keďže okrem zopár zblúdilcov je prakticky celé Slovensko proti migrantom. Preto ho chcú progresívci prevychovať a čudujú sa, že napriek rastúcemu tlaku (zrejme z Bruselu) nebadať žiadnu zásadnú zmenu. Opäť nariekajú, že nemáme žiadne mechanizmy, ako si sem nasáčkovať hordu migrantov.
Citácia:
patologická túžba po migrantoch chlapcami z Progresívneho Slovenska sa tiahne komplet celým dokumentom. Nájdeme ju skoro všade, všade je niečo zašité, niečo zakomponované, z čoho pri pozornom čítaní vylezie neustála a neutíchajúca túžba importovať na Slovensko migrantov a cudzincov.
Citácia:
Aby ani náhodou neexistovala nejaká prekážka prílevu migrantov, požaduje Progresívne Slovensko „Jednoduché pravidlá pre príchod a pobyt cudzincov“. Samozrejme neoddeliteľnou súčasťou musí byť ochrana ich práv. Zaujímavé, že o právach občanov Slovenska v celom dokumente ani ťuk.
Citácia:
A mne to pripadá, ako keby boli chlapíci z Progresívneho Slovenska priam touto témou posadnutí. Jeden by čakal, že dobre, ako takí správni socani o migrácii niekde niečo šprtnú, aby sa nepovedalo, zašijú to nenápadne voľakde, aby si to nikto nevšimol, ale bum bác, tak to vôbec nie je, s touto témou šibriknkujú naprieč celým textom, od začiatku, až po koniec.

Na záver. Ostáva dúfať, že dokument „Vízia jednej krajiny“ vznikol tak, že jeho tvorcovia mali niekde v horách krásny pobyt, fest sa každý večer naťahali kvalitným matrošom a teraz sa dobre chechtajú,

a
https://dennikn.sk/blog/1010296/ps-ovela-viac-statu-migrantov-a-dani/
Hore
 Profil  
 
Poslať 12.08.2019 0:14:13   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://dennikn.sk/blog/1387618/nezavislost-medii-a-ine-prepletence/
Citácia:
Prečítajúc si volebnú „analýzu“ na slávnom Denníku N, ktorá sa tvárila ako komentár, tak už nadpis, ktorý ako vieme predáva, bol podľa mňa nie až tak korektný.

Tak som sa spýtal sám seba, že prečo? Nadpis článku bol „Prieskum AKO: Traja favoriti sú vyrovnaní, so Ševčovičom môžu uspieť Mistrík aj Čaputová“. No, naozaj? Faktom totiž je, že Mistrík vždy bol a je v prieskumoch pred paňou podpredsedníčkou Progresívneho Slovenska. Aj v tomto prieskume. A nadpis podprahovo podsúva, že sú vlastne všetci traja narovnako. A ďalej v článku dostala ako jediná priestor na vyjadrenie hádajte kto. Nemýlite sa, bola to len pani podpredsedníčka. A nešlo mi to do palice, že prečo. Hoci tušáka som mal.
Citácia:
Nechcem sa príliš rozpisovať a bosovi Progresívcov, hrdému ficovoličovi, na to sa chystám v samostatnom článku, tak len veľmo stručne a okrajovo. Keď som zaočul, že to je nejaký biznismen, on sám seba celebruje do polohy akože super truper úspešný a porovnal som to s realitou, svitlo mi. Klasický parazit, teda učebnicový socialista. Celý biznis založený na eurofondoch a dotáciách. To sa samozrejme podniká, žiaden problém! Keď je celý biznis je založený na vysávaní peňazí daňových poplatníkov, však? Ako to však býva, úspešných firiem má už pán bos pomenej. Teda firiem, ktoré by boli nejako ziskové. Že by teda platili nejaké dane, po ktorých on sám tak mohutne túži a aj verejne sa vyjadruje, že firmy by mali platiť, platiť a ešte raz platiť. Ako správny socialista, v reálnom živote však dane majú platiť vždy a bez výnimky len iní.
Hore
 Profil  
 
Poslať 12.08.2019 1:07:24   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://dennikn.sk/blog/1551120/aktualne-problemy-politickeho-dialogu-nielen-na-slovenskej-scene/?ref=list
Citácia:
Druhým značným problémom, ktorý však skôr vyplýva z nárastu emócií v politickom dialógu je používanie tzv. argumentum ad hominem. Keď sa vám môj názor nepáči, nemusíte si ma ani vypočuť, ani so mnou diskutovať o téme, stačí len použiť jednu z vybratých populárnych fráz (slniečkár, nácek, bohorúhač, fašista). Toto jednoznačne naoko zjednodušuje argumentačnú situáciu pre vás, keďže vlastne osoba, ktorá vám názor prezentuje je archetypom zla a teda si nezaslúži vaše vypočutie. Takáto ideológia je vysoko nebezpečná z dôvodov uvedených v prvej časti. Keď sa nálepkovanie stane bežne tolerovanou metódou v politickom dialógu, ľudia ho začnú vnímať ako kultúrny šum. Tým sa vystavujeme práve riziku, že nebudeme mať možnosti výberu pri voľbách, keď strany sa budú o našu priazeň uchádzať pokúšajúc sa preraziť tento šum extrémnymi vyhláseniami. Nebudem teda prekvapený, keď v roku 2020 bude vládu skladať extrémna strana, nepodstatné či pravicová, alebo ľavicová.
Hore
 Profil  
 
Poslať 12.08.2019 6:56:19   Re: Volby NRSR 2020
 

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 20015 príspevkov
Michal, zase tu iba spamujes namiesto diskutovania ...
_________________
"Pre teba som ateista, pre boha som lojálna opozícia." (Woody Allen)
Hore
 Profil  
 
Poslať 12.08.2019 8:46:52   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
su to dolezite informacie
aj kauza okolo Hlinu a jeho koketovania s PS
aj kauza Trubana a jeho odporucanie drogovania
--------------------------------
https://www.aktuality.sk/clanok/715214/komentar-petra-bardyho-fico-odchadza-ale-opozicia-mu-v-tom-brani/?AT=wgt.hp_hp-najcitanejsie-3hod.c.x...B.
Citácia:
Stále častejšie sa voľby v roku 2020 prirovnávajú k voľbám v roku 1998. Tie v roku 1998 mali za cieľ poraziť Mečiara. Šéf HZDS spoločne s Ivanom Lexom, Štefanom Harabinom, Jánom Slotom, Jánom Ľuptákom a ďalšími dovolili, aby na uliciach prebiehala otvorená mafiánska vojna. Dovolili, aby sa vytvorila prvá ponovembrová oligarchia a dovolili, aby ľudia začali strácať novembrové vízie a vieru v lepšiu budúcnosť.

Odovzdali krajinu do rúk mafie a oligarchov a bolo ich treba zastaviť. Vladimír Mečiar nebol presvedčený štátotvorca. Do rozdelenia Československa bol dotlačený Václavom Klausom a slovenskými nacionalistami aj v radoch HZDS (Agustín Marián Húska, Michal Kováč a i.).

Tretia vláda Roberta Fica (resp. Smeru) je spoluzodpovedná za úplné zmazanie pomyselnej hranice medzi politikou a organizovaným zločinom. Mečiarizmom vytvorení oligarchovia sa preskupili a profitovali za Ficovej éry.

Mobilný telefón Mariana Kočnera vydáva svedectvá, v akom stave je Slovensko. Kočner, ktorý je obvinený z objednávky vraždy mladého novinára, sa spoliehal na krytie v polícii, v justícii aj v politike.

A tak, ako mal Mečiar svojho Roberta Remiáša, tak má Fico Jána Kuciaka.

Lenže kým v roku 1998 bolo opozícii jasné, že pokiaľ chcú poraziť Mečiara, musia vydať jasný signál, že sa chcú spojiť, tej dnešnej to zatiaľ chýba. Je jasné, že v roku 1998 mali Demokratická únia, Kresťanskodemokratické hnutie, Demokratická strana, Sociálnodemokratická strana Slovenska a Strana zelených na Slovensku k sebe bližšie ako má dnešná opozícia.

Pred 21 rokmi sa spájali konzervatívci s liberálmi, ľavičiarmi a sociálnymi demokratmi. Dnes mediálne výstupy rokovaní PS/Spolu s KDH končia na téme registrovaných partnerstiev a adopcie detí homosexuálnymi pármi. Je to nepochybne téma, ktorej sa budeme musieť venovať, ale zrejme by to nemala byť téma, na ktorej stojí a padá koalícia proti Ficovi.
presne toto je symtomaticke, PS tlaci Hlinu do RP argumentom: lebofico
a Hlina sa tlacit nechava a hovori tomu zodpovednost, je to podla mna podobne ako zodpovednost "charakterneho" Bugara ked isiel do koalicie s Ficom 2016 lebokotleba
ako vystihli viaceri diskutujuci: PS nejde primarne o porazenie Fica ale o presadenie vlastnej agendy a Fico je len zasterka aby ziskali hlasy tych ktori su opravnene nespokojni s Ficovou zlodejinou
Hore
 Profil  
 
Poslať 12.08.2019 8:48:52   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
mali by sme si brat vzor od Cechov
stavne listky su odporna zlodejina a cista ryza pre gastracove firmy
https://www.aktuality.sk/clanok/714909/v-cesku-mozno-skoncia-gastrolistky-u-nas-kladu-doraz-na-zivotospravu/
alebo toto
https://www.aktuality.sk/clanok/271520/jeden-gastrac-dva-zisky-firmy-nam-ujedaju-z-obeda-a-investuju/
Citácia:
Spoločnosti vydávajúce lístky majú na účtoch tisíce, niekedy milióny eur, ktoré čakajú na preplatenie. Toto čakanie využívajú firmy na krátkodobé investície. Ročne tak zarobia milióny eur.

Milióny v obehu
Vydavatelia gastrolístkov nám teda nielenže ujedajú z obeda, oni to odhryznuté ešte aj investujú. A zarobia druhý raz. Napríklad taká firma Chéque Déjeuner v roku 2013 zarobila len investovaním takmer milión eur. Zaujímavá je aj marža firmy, ktorá presahuje 60 percent. A navyše, podľa auditu rovnakej firmy tvoril príjem z lístkov po dátume splatnosti (teda straveniek, ktorými ľudia nezaplatili tak prepadli) 430 549 eur. A to stále hovoríme iba o jednej zo štyroch firiem.

Podľa verejne dostupných výsledkov bol za rok 2013 rozdiel tržieb a nákladov na výrobu asi 5,3 milióna eur. Ak si zamestnávatelia každý mesiac objednajú lístky u všetkých emitentov pre všetkých zamestnancov v hodnote 3,15 eura (to je minimálna hodnota), emitenti majú do konca roka (termín preplatenia lístka) na účte vyše 2,3 milióna eur, ktorými môžu disponovať. A každý mesiac pribúda rovnaká suma.
ked si toto uvedomim tak mi stupa tlak za toto by som ich mlatil ako zito alebo do basy az budu celi cierni:
Citácia:
príjem z lístkov po dátume splatnosti (teda straveniek, ktorými ľudia nezaplatili tak prepadli) 430 549 eur.
to je proste ciste okradanie cista zlodejina a cudujem sa ze to nezastavili, ale vlastne co sa cudujem ved sme na Slovensku ze ano
a ludia su blibi blbi blbi:
Citácia:
Gastrolístky sú jedna z foriem poskytovania príspevku na stravu od zamestnávateľa. Každý zamestnávateľ (teda aj živnostník) je povinný zabezpečiť svojim ľuďom stravovanie, či už je to formou vlastnej kantíny, či práve stravného lístka.

Podľa Jána Dingu je v spoločnosti vžitá mylná predstava, že “stravenky” sú benefit, teda ich zamestnávateľ poskytuje navyše. To však nie je pravda. Stravenky sú súčasťou mzdy. Na rozdiel od hotovosti si však nemôžete vybrať, čo si za ne kúpite. “Je to ukážkový príklad zákona, ktorý si kedysi dávno vylobovala nejaká skupina a ešte ľudí presvedčili, že je to pre ich dobro,” hovorí analytik. “je absurdné, že niekto vám ponúkne niečo, čo nechcete, vy mu za to musíte zaplatiť a ešte mu za to máte poďakovať.”
Ja znamy fakt, ze z emitovanych gastracov sa nevrati asi 7% a to je cisty vynos pre emitenta. to su v podstate gastrace, ktore ludia stratia, omylom vyhodia, atd.
Hore
 Profil  
 
Poslať 13.08.2019 12:50:15   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
Jan Beranek o Dilerovi Trubanovi
https://www.facebook.com/jan.baranek/posts/10217486288422060
Jan Baranek
10 h ·
Prosím vás, nevie niekto, ako sa dá predať 5 gramov bieleho dizajnu webu? Alebo vypredať biely dizajn webu? Buď som ja idiot, alebo niekto tu idiotsky klame. Lebo tvrdiť, že: „Nebudem sa dlho rozpisovať, dnes ma čaká ešte predať 5 gramov bieleho, takže rýchlo,“ alebo: „Biele je už rozpredané, už ma stále neotravujte, že aj vy chcete,“ , sa týka bieleho dizajnu webu, na to treba poriadnu dávku drzosti. Svet asi rapídne osprostieva. Alebo si noví progresívni liberáli (ľavičari) myslia, že rapídne osprostievame my. No, tak toto naozaj asi nebude náhrada za Fica. Ten má vlastne poriadne šťastie...

je to reakcia na jeho tvrdenie ze slovne spojenie biele sa vztahuje na neprenajate webove stranky a ze nejde o ziadne dilerstvo
Hore
 Profil  
 
Poslať 13.08.2019 21:36:07   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 4392 príspevkov
https://www.hlavnespravy.sk/je-truban-zrely-na-funkciu-premiera-co-o-tom-hovoria-napriklad-jeho-satanisticke-tetovania/1850536

Možno to tu už ale je.
Hore
 Profil  
 
Poslať 14.08.2019 8:46:58   Re: Volby NRSR 2020
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15381 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
slusna Zora Jaurova ma rada kapely so slusnym nazvom pretoze chce Slusne slovensko a vzdy sa preto vyjadruje slusne
https://kultura.sme.sk/c/5540198/strati-mesto-kultury-svoju-sefku.html
citaci z clanku som vas usetril
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
 [ Príspevkov: 933 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad:phpbb.sk.

Zobraziť štatistiku návštevnosti: