Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

[ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
Poslať 11.07.2019 18:12:32   Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12820 príspevkov
pozeral som ako vyorana mys co si SME v honbe za rozburenim uhorkovej sezony dovolilo:
https://www.postoj.sk/45232/sme-zase-raz-vyhralo-sutaz-o-najlepsieho-zivitela-extremu
------------------------------
https://domov.sme.sk/c/22159054/hovorili-sme-s-pedofilnym-ucitelom-niektorym-z-nas-nedochadza-ze-sex-dietatu-ublizuje.html?
https://domov.sme.sk/c/22161004/ako-pedofili-dokazu-prezit-plnohodnotny-zivot.html
https://komentare.sme.sk/c/22162410/aj-pedofil-ma-pravo-na-zivot-bez-predsudkov-a-odsudzovania.html

.
A Ondrej Prostrednik z PS chovanie SME plne schvaluje
https://www.facebook.com/prostrednik2019/posts/1086967691504277?comment_id=1087001391500907
.
.
https://www.tyzden.sk/nazory/56831/moze-pedofil-pracovat-s-detmi/?ref=kat
Citácia:
Otázka nastolená denníkom SME však znie, či môže človek s pedofilnými sklonmi vykonávať prácu s deťmi v roli učiteľa, vychovávateľa či kňaza.
Odpoveď anonymného pedofilného učiteľa z dnešného rozhovoru Romana Cuprika: „Napríklad som šesť rokov čakal, než som dievčaťu, do ktorého som sa zamiloval, keď mala desať až jedenásť rokov, vôbec mohol vyznať lásku,“ ponúka väčšine racionálne uvažujúcich čitateľov zrejmú odpoveď.

.
https://www.novinky.cz/krimi/496695-rikal-si-plysacek-a-chystal-svatbu-s-holcickou-tanecnik-z-prahy-dostal-devet-let.html
Citácia:
Dostál se k řadě skutků doznal, tvrdil ale, že ne všechno, co popisuje obžaloba, je pravda. Se svou úchylkou se podle svých slov snažil bojovat a vždy si hlídal, aby nikomu neublížil a nikoho nezneužil.

Za své zaměření se nicméně nijak nestyděl a vystupoval ve společnosti i na internetu otevřeně jako pedofil. Založil například web pro stejně zaměřené lidi, na kterém vystupoval pod přezdívkou Plyšáček, prohlásil se také za „pedokrále“.

Poslať 11.07.2019 19:10:56   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
http://dennikpolitika.sk/archiv/75981

.
.
.

https://www.hlavnydennik.sk/2019/07/10/jana-teleki-poziadala-som-znalcov-o-posudenie-textov-sme-o-pedofilii-niektori-sa-zhodli-ze-ich-pisal-pedofil/
Citácia:
Jana Teleki: Požiadala som znalcov o posúdenie textov SME o pedofílii.
Požiadala som odborníkov z oblasti medicíny o hodnotenie článku a zverejnených tvrdení, ktorí na margo textu konštatovali, že sa jedná o nemiestnu propagandu a neakceptovateľné a odsúdeniahodné zľahčovanie vážneho problému pedofílie v spoločnosti.

Niekoľko z nich konštatovalo, že s najväčšou pravdepodobnosťou je autor článku veľmi inteligentný pedofil, pretože celé koncipovanie textu a jeho obsah je manipuláciou podprahového vnímania rôznych manipulatívne zverejnených prípadov a príbehov.

Spoveď pedofila a vykreslené dobromyseľné konanie registrovanej komunity prešpikované vyjadreniami rôznych autorít majú vyvolať dojem, že hovoríme o nejakej nevinnej záľube alebo neškodnej estetickej činnosti, pri ktorej najviac trpí práve neuspokojená duša pedofila. Dieťa akoby neexistovalo.
Skutočnosť, že sa autor spomenutého článku alebo dobromyseľný respondent pokúšajú verejnosti vymaľovať svet vo farbách videnia problematiky z pohľadu pedofila a prezentovať pedofíliu ako nevinnú, často nenaplnenú túžbu, ktorou nie je nikomu ubližované, súdny človek nemôže vnímať inak ako nebezpečnú propagandu zvrhlosti.
Faraóni, Caligula a Borgiovci

Keďže pedofília bola vžitá v hornej aristokracii, nemôžeme sa diviť tomu, že v dobe rozvíjajúcej sa civilizácie faraónov či cisárov patrila homosexualita a pedofília k zvyklostiam. Rímsky cisár Caligula, podľa historikov najzvrhlejší despota, sa preslávil predovšetkým svojimi zverskými sexuálnymi praktikami.

Nebolo tomu inak s vybranou manželkou Proroka Mohameda, ktorá do manželstva vstupovala 12-ročná. Cirkevno-feudálne ohavnosti završovali Borgiovci nielen incestom, ale aj úplne bežnou pedofíliou, z ktorej sa dokonca snažili získavať rôzne mystické prvky pre čerpanie energie z mladých tiel a krvi.

Máme teda za sebou niekoľko tisíc rokov histórie, kedy žena a ani dieťa nebolo hodnotou, nemali dušu a nikomu nezáležalo na ich pocitoch a emocionálnom svete. Spoločnosť sa posunula viac ako ideológie alebo dokonca cirkevné zvyklosti. Musíme teda logicky nastaviť asociácie o tom, že pedofília sama o sebe je psychologicky manipulovaná forma dominancie voči bezbrannému subjektu, ktorý má prirodzené hendikepy a zoslabené šance sa brániť, prípadne alebo vôbec rozpoznať útok na svoju dušu a mentálny svet.

Pedofil je nenápadný predátor

Systematicky vytvára pavučinu okolo obete. Akokoľvek súcitne a manipulačne sa vyjadruje autor článku o jemnostiach a citlivostiach pedofilov, spoločnosť nemôže tolerovať populisticky nastavené prejavy, ktoré smerujú minimálne k zmierneniu chápania pohnútok pedofila, pričom duša a práva dieťaťa zostávajú mimo hru.

V článku sa paradoxne nedočítame o psychike dieťaťa, o otvorenosti a bezbrannosti detskej duši či manipulovateľnosti najrôznejšími premyslenými taktikami. Autor textu nevenuje pozornosť faktu, že dieťa nemá tušenie, keď sa jeho dušu a možno aj telo pokúša získať nebezpečný, psychicky narušený deviant.

Pustite líšku do kurína a očakávajte od nej, že sa nebude zvyšovať jej chuť na základe vrodeného inštinktu. Podobne situáciu prežíva pedofil, a je úplne jedno, či sa s vlastnou osobnosťou vyrovnáva utiahnutý pred svetom alebo v asertívnej komunite.

Poslať 11.07.2019 19:35:06   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
Ad pedofília
Michal Patarák Michal Patarák
https://dennikn.sk/blog/1523434/ad-pedofilia/?ref=box
Citácia:
Základný postoj k pedofílii by nemal byť strach, opovrhnutie alebo nepriateľstvo, ale humanistické stanovisko k problému, ktorý si samotný jedinec vonkoncom nevybral a ktorým dokonca on sám môže trpieť. S tým by sa však ruka v ruke mali viazať spoločenské a odborné snahy smerujúce k tomu, aby sa zabránilo jednať s dieťaťom ako sexuálnym objektom.
https://dennikn.sk/1522927/sposob-akym-sme-napisalo-o-pedofiloch-len-prispel-k-sireniu-paniky/
Citácia:
Texty denníka SME o pedofiloch niečím pripomínajú dva iné články z americkej žurnalistiky, ktoré sa teraz oplatí pripomenúť. Oba sú o poctivom písaní – jeden je príbehom o tom, ako možno takú zložitú tému zvládnuť, a druhý, ako dokáže žurnalistika aj v dobrej viere skôr vyrábať problémy.
Prvý

„Máte 16. Ste pedofil. Nechcete nikomu ublížiť. Čo urobíte?“ To je nadpis veľkej reportáže, zverejnenej na webe

Poslať 11.07.2019 23:13:22   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
dalsie slova z diskusie
Citácia:
na stránce ČEPEK byla jednou zajímavá diskuse, kde se nějaký člověk ptal na veřejném fóru, zda kdyby existovala zázračná pilulka, která by je z pedofilie vyléčila, by o takovou pilulku stáli. Hodně mě tehdy šokovalo, že až na výjimky všichni tamní pedofilové psali, že by takovou pilulku nechtěli, protože svou danost považují za dar - rozumí prý dětskému světu a jsou jaksi předurčeni s dětmi pracovat.

Poslať 13.07.2019 22:09:53   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
https://www.tyzden.sk/casopis/14538/ked-pedoloby-mala-zelenu/
Citácia:
Už pol roka hlavné nemecké médiá uverejňujú stále nové informácie o snahe pedofilov ovplyvňovať politiku tamojšej strany Zelených v 80. rokoch. Cieľom bolo zmeniť zákony tak, aby štát nestál v ceste pohlavnému styku medzi deťmi a dospelými.

Poslať 13.07.2019 22:57:07   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
Citácia:
Definícia pedofila:
Pedofil je sexuálny inštruktor, ktorý pripravuje deti a mládež pre život v multikultúrnej spoločnosti.

Poslať 15.07.2019 9:01:14   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
https://stefanharabin.blog.pravda.sk/2019/07/14/caputovou-nenapadne-ohlaseny-utok-extremnych-liberalov-na-nasu-ustavu-bude-zrejme-aj-pedofilny/
Citácia:
Média prednedávnom priniesli informáciu ako Čaputová v rozhovore pre agentúru SITA avizovala v súvislosti so zabránením častých zmien Ústavy, že chce začať verejnú diskusiu o jej revízii. Jej iniciatívu okamžite podporil Lipšic možnosťou vytvorenia úplne novej Ústavy ratifikovanej v referende. Následne na to sa v denníku Sme objavuje v osobitnom článku mimoriadny súcit s potrebami pedofilov a Pellegrini pripúšťa odovzdávanie národnej suverenity do Bruselu, ale „iba cez diskusiu prostredníctvom verejnosti“ Nedávno i predseda strany Maďarské fórum Zsolt Simon navrhol zmeniť preambulu Ústavy „My národ slovenský“ na „občania slovenskí“.
je tu nebezpecenstvo ze zmenou ustavy na novu a jej naslednym zabetonovanim sa mozu z ustavy stratit rozne dolezite veci ako napriklad definicia manzelstva, cyrilometodsky odkaz, narodna sudrznost, slovenska suverenita oproti Bruselu a dalsie ... Ustava nie je dokonala, ale jej zmena moze byt nebezpecna
Citácia:
Chcem preto poukázať v predstihu na možnosť, že skutočným motívom otvárania Ústavy môžu byť práve články o rodine a suverenite štátu a samotná avizovaná revízia, ktorá má zabrániť aby sa dala Ústava ľahko meniť príde hneď potom, aby sa „pokrokové“ zmeny v definícii suverenity štátu a rodiny zabetónovali na dlhý čas.
Všetci vieme že Sorosovi kandidáti musia v prvom rade plniť program svojho donora. Súčasťou jeho agendy je aj uzákonenie registrovaných partnerstiev a následná možnosť adopcii detí takýmito pármi. A ako nám naznačili v týchto dňoch mainstreamové média, homosexuálmi to nekončí, práve preto rozbehli scitlivovanie spoločnosti smerom i k pedofílii.
.
Pretože iba tlak na Slovensko zo zahraničia nestačí, v tejto fáze pôjde o silnú snahu otvoriť text našej Ústavy. Pôjde o zmenu textu príslušných článkov upravujúcich našu suverenitu a ochranu rodiny a manželstva ako zväzku muža a ženy (najmä čl. 1, 2, 7 a čl. 41) a následná ratifikácia Istanbulského dohovoru, potom už na základe zmenenej Ústavy. Významným právnym faktom však zostáva, že nositeľmi poriadku a funkčnosti medzinárodného práva sú iba a jedine suverénne štáty. Snaha o ich likvidáciu nutne prinesie likvidáciu práva a poriadku vo svete.
.
má k nám zaviesť zničujúcu gender ideológiu. Jej podstatou je vydávať nenormálne sexuálne úchylky ako pedofíliu, nekrofíliu, zoofíliu za normálne a vždy prvoradé a na druhej strane normálne vzťahy medzi mužom a ženou, spolu s národnými kultúrnymi tradíciami a zvykmi bez milosti zakázať. Národná rada SR odmietla tento dohovor prijať ratifikáciou, ale ten dohovor podpísaný zostal. Veci zostávajú nedorobené. Možno aj zámerne. A do tretice, upozorňoval som našu verejnosť, ako je nebezpečné stratiť našu medzinárodnoprávnu suverenitu zaradením Slovenska do akéhosi jadra EÚ.
Harabin pouziva pravnicku nadsazku ale nebezpecenstvo zakernou zmenou ustavy tu je a trva

Poslať 15.07.2019 10:36:11   Re: Comming out pedofilov na SME

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18760 príspevkov
misojogi píše:
Harabin pouziva pravnicku nadsazku ale nebezpecenstvo zakernou zmenou ustavy tu je a trva
Harabin si predovsetkym a VZDY prihrieva iba svoju polievocku ...
Jemu je nejaky "gender" uplne u **** ... :lol:

Poslať 15.07.2019 11:14:29   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
Harabin ma netesi ale co ked ma pravdu?

Poslať 15.07.2019 11:46:29   Re: Comming out pedofilov na SME

napísal 18760 príspevkov
misojogi píše:
Harabin ma netesi ale co ked ma pravdu?
S niektorymi "bodmi" suhlasim. :)
Napriklad "cyrilo-metodejsky odkaz" pre mna znamena len to, ze car Mikulas vyhovel "pozyvaciemu listu".
Neposlal sice tanky, ale "iba" misionarov. :D
Vysledok bol ale rovnaky, ak nie horsi - odstrihnutie od zapadnej (franskej) kultury na dlhe-predlhe roky.
Ovela "ucinnejsie" ako tie ruske tanky ...
Niekto moze namietat, ze dnes by z nas uz boli Nemci.
No a ?
Boh sa vari pozera na narodnost ???
V Nemecku nebola/nie je Cirkev ? (Odkial sa potom vzal Ratzinger ?)
Co sme vlastne tym posobenim Cyrila a Metoda naozaj "ziskali" ?
Jedine "vychodnu orientaciu" (a tym padom izolaciu) ... :D
Takze az tak velmi by som to neoslavoval.

Poslať 15.07.2019 16:14:30   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
Metodej je cesky, po slovensky je Metod

Poslať 15.07.2019 16:16:10   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
Citácia:
Vysledok bol ale rovnaky, ak nie horsi - odstrihnutie od zapadnej (franskej) kultury na dlhe-predlhe roky.
vyznam bol ze ze sme sa osamostatnili, to nie je malo ....
nevidm dovod pozerat na fransku kulturu ako na lepsiu od vychodnej, kazda ma svoje caro a svoje plus
a my sme tym padom boli nuteni hladat svoju vlastnu cestu a neopicit sa po inych

Poslať 15.07.2019 16:36:26   Re: Comming out pedofilov na SME

napísal 18760 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
vyznam bol ze ze sme sa osamostatnili, to nie je malo ....
nevidm dovod pozerat na fransku kulturu ako na lepsiu od vychodnej, kazda ma svoje caro a svoje plus
a my sme tym padom boli nuteni hladat svoju vlastnu cestu a neopicit sa po inych
Michal, a co ineho to bolo, ako "opicenie sa" po Byzantincoch ?
Aku "inu" kulturu sem mohli ti dvaja priniest, ak len nie ich ?

Poslať 15.07.2019 17:01:11   Re: Comming out pedofilov na SME

Obrázok užívateľa

napísal 12820 príspevkov
vymysleli nam nase vlastne pismo a prelozili Bibliu do nasho jazyka
je pravda ze vzdy je nieco nove inspirovane u predchodcov, malokedy byva nieco uplne nove
ako povedal klasik Videl som daleko lebo som stal na pleciach obrov

Poslať 15.07.2019 17:31:41   Re: Comming out pedofilov na SME

napísal 18760 príspevkov
misojogi píše:
vymysleli nam nase vlastne pismo
... ktore nepouzivame. :)
misojogi píše:
a prelozili Bibliu do nasho jazyka
... co nie je az tak velmi "kulturny" prinos, ako skor iba "ulahcenie ideologickeho vplyvu na masy".
Vlastnu kulturu sme uz predsa davno mali.
Mozno nebola "svetova", ale bola "nasa" (sam vravis, ze to je to najdolezitejsie).

[ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia