Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

[ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
Poslať 12.11.2018 10:34:54   Ako ste spokojni s komunalnymi volbami ?

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18267 príspevkov
Vsetci tvrdia, ze 'zvitazili' ... :)

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12133 príspevkov
Mohlo to byt horsie. . .
Ale aj lepsie.
Basgitaristu nemusim.

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11977 príspevkov
z Valla som nestastny
bude dvihat dane, bude sa platit za parkovanie v celej BA atd atd atd, proste kasirovat bratislavcanov ktori boli tak blbi ze ho volili, horsie ze to postihne aj ludi ktori ho nevolili
a este k tomu bude vitat migratov a presadzovat multikulti a slnieckarov
vidim to rovnako cierno ako ked nastupil roku 2006 sudruh Fico zial moje predpovede sa vtedy naplnili vrchovato

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11977 príspevkov
dobry analyticky clanok

http://miro-scibrany.racan.sk/2018/11/Vytahom-zn.NEKA-sa-vozia-aj-cierni-pasazieri.html

Citácia:
Osobitnú kapitolu tvoria nezávislí kandidáti (NEKA). Je ich čím ďalej tým viac a pribúda indícií a dôkazov, že výťahom zn. NEKA sa vozia aj čierni pasažieri. A nie je to tak len v Rači. V mestskom zastupiteľstve sa za NEKA vydávajú aj nedávni matadori straníckych a stranícko-koaličných kandidátok ako Martin Chren, Ján Buocik, Tomáš Korček, Katarína Augustinič, Peter Pilinský, Radovan Jenčík...

Zdá sa, že NEKA onedlho v hlavnom meste
čaká KRÍZA DÔVERY.

od 25.08.2002 3:50:23
napísal 175 príspevkov
Na tom nie je nič divné. Lebo to, aké má predstavy o fungovaní obce ten-ktorý kandidát, málokedy je závislé na hodnotách a programe nejakej strany, ktorú má napísanú pri sebe.
Buď táto strana slúži ako výtah k preferenciám u ľudí, ktorí kandidáta dostatočne nepoznajú (napr. Smer), alebo naopak škodí (väčšina iných strán, lebo si mnoho ľudí povie napr. "toho od šibnutého Matoviča? nikdy").

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 3712 príspevkov
Nemala som čas sa oboznámiť s výsledkami volieb za môj volebný obvod. Takže som spokojná.

[ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia