Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
Poslať 05.12.2012 16:59:26   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

od 12.06.2002 13:13:24
napísal 5702 príspevkov
Ak je niekto koho som nemenoval ale predsa sa citi obideny a dotknuty mojimi prispevkami, pricom som mu krivdil,
prosim vas, budte so mnou a dokazte mi odpustit.
Je mi luto kazda zbytocna bolest, ktoru som vam sposobil.

Nemusime sa vo vsetkom zhodnut ale vsetkych vas chcem mat v srdci.

Poslať 05.12.2012 17:18:11   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

od 25.02.2008 10:41:17
napísal 3748 príspevkov
Martin Petrovic píše:
ze som prilis dlho cakal aby som Jemu aj vam po verejnych mrzutostiach adresoval prosbu o zmierenie.

velmi dobre rozhodnutie Martin.

Poslať 05.12.2012 17:18:52   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

od 25.02.2008 10:41:17
napísal 3748 príspevkov
Nech o nas vsetkych plati
viewtopic.php?f=6&t=5097&p=236915#p236915
admin píše:
Tertulián okolo roku 200 píše:
    Modlíme se i za panovníkov ... za pozemské blaho, za pokoj ... Hoci máme určitú pokladnicu, nedávame tam poplatok akoby za kúpenie si viery, mesačane tam dáva skromný poplatok každý, kto chce, ak môže, nikoho nenútime, každý to robí dobrovoľne. Tie peniaze neslúžia tomu, aby sme robili hostiny, pri ktorých sa ľudia prejedajú a opíjajú, ale slúžia na výživu a pohreby núdznych, k pomoci sirotám a opusteným rodičom, chorým, tým, ktorí sú nešťastí, odsúdeným do dolov, poslaných na ostrovy či do väzení. O týchto všetkých sa stará "Božia sekta". Toto zvláštne dielo lásky vyvolalo u niektorých (pohanov) poznámku: "POZRITE, AKO SA MILUJÚ" - kým tamtí sa navzájom nenávidia - "A JEDEN ZA DRUHÉHO SÚ OCHOTNÍ UMRIEŤ" - kým tamtí sú ochotní jeden druhého zabiť.

Poslať 05.12.2012 18:26:34   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11034 príspevkov
romanh píše:
Nech o nas vsetkych plati:
    ...Toto zvláštne dielo lásky vyvolalo u niektorých (pohanov) poznámku: "POZRITE, AKO SA MILUJÚ" - kým tamtí sa navzájom nenávidia - "A JEDEN ZA DRUHÉHO SÚ OCHOTNÍ UMRIEŤ" - kým tamtí sú ochotní jeden druhého zabiť.
amen!

mám z vás úprimnú radosť, bratia! Chcel som tu tiež niečo pridať aj za seba, ale pozerám, že by to bolo presne to isté, čo som tu už napísal skoro 6 rokov dozadu:

viewtopic.php?p=65018#p65018

Celé to teda znova potvrdzujem, aj s tým "PS", je mi naozaj ľúto mojej slabosti, že stále padám aj v tejto oblasti. Hoci by som aj chcel už nechybiť, nejde mi to, a stále sa občas dostávam do situácie, kedy zareagujem nevhodným spôsobom, čo mi skôr či neskôr vždy príde ľúto, ale už je neskoro... Dnes by som teda ten zoznam doplnil o ďalšie mená, napr. teréziu, Martina, romanah, a i... :cry:

odpustite mi, prosím... :cry:

Poslať 05.12.2012 18:46:03   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 14361 príspevkov
romanh píše:
Frederik tvoje ospravedlnenie si velmi vazim a prijam.
Prijmi prosim aj moje ospravedlnenie za cele tie roky aj pred "velkym mazanim".
Urobme prosim hrubu ciaru, ako Didy pisal akoby sme to ani necitali ani nepisali.
Nech to padne do mora zabudnutia a aby sme povstali zmiereny a obnoveny v Jezisovi Kristovi.
Aj Didymu som pisal ze jednota nespociva v rovnakych nazoroch, ci myslienkach, ale v Jezisovi Kristovi v ktoreho sme uverili a skrze ktoreho sme dosiahli odpustenie a vecny zivot.

Nech vas Boh zehna.

Roman

Rad prijimam tvoju ruku, Roman. Zabudnime na vsetko zle. pokoj a bratska laska nech je medzi nami. +: )

Poslať 05.12.2012 19:05:29   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 14361 príspevkov
Martin Petrovic píše:
Anuk, napriek vsetkemu co som od teba cital, ty si lampou, ktora ma v sebe zive svetlo.
Sam som napisal aj povedal veci, ktore nie su Bohu prijemnou vonou a ty dufam vies, ze to nechcem dalej mnozit.
Bud pozehnana za kazde hodnotiace slovo, ktorym som sa ta neprajne dotkol, nech ta zaplavi potesenie v hlbke duse ako nahrada a ako hojiva mast za rozhorcenia ci pohorsenia, ktorymi som sa proti tebe previnil.
Prosim ta, odpust mi.
Frederik, ty mozes mat pocit, ze som ta znevazil.
Prosim ta, ak som urazil tvoje citenie a nepochopil tvoju uprimnu tuzbu, ak som ta vnimal nespravne
a verejne som ta oznacil znevazujucimi slovami, bud taky laskavy a odpust mi.

:-) nuz my sme ta tiez "nesetrili", obcas si nas aj trochu nastval, ale nikdy sme voci tebe nemali zly umysel, skor nas trapilo, ze ti nevieme pomoct. Stalo sa vela zlych veci a uprimne nas mrzia. Prosim, odpust aj ty nam, ako ti aj my zo srdca odpustame. a&f

Poslať 05.12.2012 21:47:24   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

napísal 5702 príspevkov
S plnou vaznostou - prijimam.
Mozeme tento den pokladat za novy zaciatok.

Bozie Slovo je ucinne a budujuce.
Navyse divotvorne, vsak?
On je Cesta i Pravda i Zivot.
Plati to stale a vsade aj na fore.

Ostante v Bohu.

Poslať 05.12.2012 21:48:52   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 3938 príspevkov
Martin dakujem a odpúšťam. Aj ja prosím o odpustenie teba, terezu a každého koho som sa akokolvek dotkol. Niekedy som prchký a dám sa vytočiť, ale verte mi nie je v tom zloba. Prosím odpustite mi veľmi si prajem aby sa medzi nami narodil Ježiš: kde sú dvaja alebo traja zhromaždení v mojom mene tam som i ja medzi nimi. Prečo by to nemalo platiť aj cez net?

Poslať 05.12.2012 21:53:58   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

napísal 5702 príspevkov
Toto je velky den. Misionar3, bud pozehnany a ostan v pokoji.

Poslať 06.12.2012 1:01:16   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

od 01.04.2004 15:52:15
napísal 1246 príspevkov
Čo sa to tu deje? :)

Poslať 06.12.2012 8:48:16   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 8:21:13
napísal 6071 príspevkov
sa snazime ukludnit po par hadkach...
som neemotivny, chladny, takze sa nejak hadat neviem (na druhej strane sa neviem pre nieco lahko zapalit)
tiez sa to niektorym nemusi pacit, co ma mrzi.
ale zvykol som si, a aj to "zle" sa snazim vyuzivat na dobro.
ako asi kazdy.

[ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť