Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Literárna tvorba » Kútik literárnych prvotín

[ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
Poslať 30.08.2008 20:27:14   prrr prrr

od 25.09.2006 0:53:38
napísal 2957 príspevkov
zdislawa, nemoralizuj tu. Treba veci nazývať pravým meno, teda popravde. Ak teda bol nositeľ ostatného vystrájania na fóre nazvaný, ako bezpochyby nazvaný mal byť - tak ten človek čo mu to povedal - má Boha pri sebe.

Naopak tvoje bavenie sa nad Branislavovým nechutným divadlom, ukazuje na zarážajúce medzery, čo máš TY.

Poslať 30.08.2008 20:37:19   

od 11.06.2004 9:17:11
napísal 9875 príspevkov
Hans - pridavas sa k nenavistnikom? kvoli comu? kvoli Vassule? nadavanie do hovadov je v pohode? kopirovanie sprav a mailov na forum je v pohode? to uz nie je hovadne? mas tendencne tvrdenia... kvoli comu?

Poslať 30.08.2008 20:41:24   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18761 príspevkov
norika píše:
Ďakujem týmto zdislawe, legionárovi a braňovi za "ocenenie alebo kritiku básne., hlavne k téme.
Napísala som ju preto, lebo som chcela potešiť. Možno by bola "in" báseň na tému, ktorá fičí v každom komentári. Ale mňa už tá téma nezaujíma, už ma to prerástlo a nerobí mi to dobre. Vyjadrila som sa k braňovi jasne v jeho téme a vy ste mi tam nič neodpísali. Zato ste to zaniesli sem, k mojej básni, ktorú som písala s takou láskou. Nemám čo k tomu dodať.

Mas pravdu, prepac.
K basni som sa teraz naozaj konkretne nevyjadril.
Asi to bude tym, ze toto 'rozpocitavanie sa na dobrych a zlych na tomto fore' ma uz prestava bavit...

Poslať 30.08.2008 21:09:48   Re: prrr prrr

od 16.02.2007 20:56:29
napísal 95 príspevkov
xx

Poslať 30.08.2008 21:26:28   

od 16.02.2007 20:56:29
napísal 95 príspevkov
xx

Poslať 30.08.2008 21:27:39   Re: prrr prrr

napísal 18761 príspevkov
HANS píše:
zdislawa, nemoralizuj tu. Treba veci nazývať pravým meno, teda popravde. Ak teda bol nositeľ ostatného vystrájania na fóre nazvaný, ako bezpochyby nazvaný mal byť - tak ten človek čo mu to povedal - má Boha pri sebe.

Fuha !

Este si za tym stojis ? Alebo uz lutujes, co Ti slina na klavesnicu priniesla ?

Poslať 30.08.2008 21:28:47   

napísal 2957 príspevkov
No.. je pravda že ten dobytok si tú personifikáciu nezaslúžil. A tvoje bavenie sa, je tvoje, takže ťa to nemôže ani uraziť.

Ale keby som aj chcel -čisto teoreticky-, lebo ako vyššie uvádzam to v mojom zámere vôbec nebolo, a ty by si mi na to nenapísala, čo si myslíš, považoval by som to za charakterovú slabosť.

Poslať 30.08.2008 21:34:44   

napísal 2957 príspevkov
Ad. Branislav, legionar

Ako vždy si stojím za slovom. Vsio

Poslať 30.08.2008 21:52:38   

napísal 18761 príspevkov
HANS píše:
Ad. Branislav, legionar

V tom pripade si budem musiet davat vacsi pozor na to, aby ma tu 'veriaci' podobneho razenia 'nepokazili' ... :(

Poslať 02.03.2010 21:23:35   

od 27.06.2009 22:41:47
napísal 542 príspevkov
Citácia:
legionar píše:
HANS píše:
Ad. Branislav, legionar

V tom pripade si budem musiet davat vacsi pozor na to, aby ma tu 'veriaci' podobneho razenia 'nepokazili' ... :(

Bravo, Legionár - vidím, že ani po roku a pol Ťa veriaci (Norika, odišlý Hans +...) ani "veriaci" NEPOKAZILI.

Ale že Norika je plná lásky - to je fakt. A že je priama a temperamentná je fakt tiež - preto má toľko sily bojovať (aj vtedy, keď ostatní zostanú apatickí a sú už "na blato"). A Pán Boh hľadí na srdce - a keď je srdce láskavé, odpustí mu občasné výkriky hnevu... dokonca aj väčšie hriechy-
ktoré Norika nemá...

Aj ja si myslím, že náš Pán sa mnohokrát cítil sám... jednoduchí učeníci Mu často nerozumeli, rodina tiež, vtedajší "praví" náboženskí vzdelanci spolu s náboženskou smotánkou Ním najprv pohŕdali, neskôr závideli a nenávideli, jednoduchí ľudia boli naozaj ako "stádo,čo nemá pastiera" - v jeden deň volali "Haleluja", v ďalší "ukrižuj ho"... Náš Pán sa premodlil celé noci - určite nielen pre silu na ďalší deň a na vykupiteľské dielo, ale aj aby mohol byť v náručí Otcovom...
To známe aj pre nás "len ja a Ty"

Ale skutočne bol sám - ako povedal Hans len v "hodine temna" - keď Otec od Neho odstúpil, aby Pán Ježiš mohol vytrpieť peklo namiesto nás...

Norikina básň je plná lásky a pochopenia.

[ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Obsah fóra » Literárna tvorba » Kútik literárnych prvotín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť