Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

[ Príspevkov: 1943 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130  Ďalší
Autor Správa
Poslať 09.09.2020 12:25:46   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15383 príspevkov
Citácia:
Z hladiska rozvoja genofondu druhu je predsa ucelne, ked najschopnejsi alfasamec oplodni co najviac samiciek.
sme ludia a nie zvierata a mame nielen genofond ale aj kulturu atd
Citácia:
Aj modre oci su choroba ?
pokial by zhorsovali videnie tak ano
Citácia:
Mame zatvarat aj homosexualov, ktori NIE SU hrozbou pre okolie ?
to nie ale pytam sa preco chces opacny extrem: nanucovat homosexualitu idelogicky celemu narodu
Citácia:
som cital nedavno o bitke pri Termopylach.
a oni tam bojovali alebo sexovali?

Poslať 09.09.2020 12:32:55   Re: Gender ideológia

od 29.05.2006 20:25:53
napísal 6284 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
14 rokov tu legionar ide svoje už takmer dve desiatky tisíc príspevkov ako pokazený verklík, žiaľ kedysi som mu tak hovoril, keď som sem prišiel po dlhej dobe, dúfal som v nejaký progres, ale absolútne nič a fanatický iracionálny ideologický boj z jeho strany pokračuje na kresťanskom fóre, kde to nikoho nezaujíma, to je žiaľ znak, že nie je niečo v poriadku s duševným zdravým, iba s ním mrháš čas :D

Poslať 09.09.2020 12:36:00   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 15383 príspevkov
Dnes(vlastne vcera) zomrela Jirina Prekopova
https://www.postoj.sk/18106/jirina-prekopova-laviciari-ma-mali-za-jezibabu

Poslať 09.09.2020 12:54:31   Re: Gender ideológia

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 20017 príspevkov
nikto píše:
misojogi píše:
Citácia:
14 rokov tu legionar ide svoje už takmer dve desiatky tisíc príspevkov ako pokazený verklík, žiaľ kedysi som mu tak hovoril, keď som sem prišiel po dlhej dobe, dúfal som v nejaký progres, ale absolútne nič a fanatický iracionálny ideologický boj z jeho strany pokračuje na kresťanskom fóre, kde to nikoho nezaujíma, to je žiaľ znak, že nie je niečo v poriadku s duševným zdravým, iba s ním mrháš čas :D
Co tak povedat to opacne ?
Citácia:
Uz 14 rokov vam legionar na konkretnych veciach ukazuje, ze s vasim pristupom k spolocnosti je nieco v neporiadku. Ale nijaky progres, absolutne nic, stale ten iracionalny postoj nadradenosti a pocitu prava zasahovat do zivotov inych ludi na zaklade vlastnej ideologie.
Ma to snad nieco spolocneho s dusevnym zdravim komunity ?
:roll:

Poslať 09.09.2020 13:00:47   Re: Gender ideológia

napísal 6284 príspevkov
Diskusné fórum je povedzme niečo ako verejný klub, stôl kde si môžeš sadnúť, vymeniť si názory niečo nové sa naučiť. Normálni ľudia si nesadajú k ľuďom s ktorými nesúhlasia a majú úplne iné hodnoty, vyhýbajú sa nezmyselným hádkam ktoré nikám nevedú. Prečo byť s tými ktorí ťa nechcú a nepočúvajú? Aký to má zmysel pre zmilovanie? Však nie si hlúpe dieťa, si už starý corgoň, tak prečo sa pcháš tam, kde tvoj názor nie je vítaný? To nemá vôbec logiku. To nie je normálne protirečiť a hádať sa s ľuďmi denne 14 rokov, to je strašné :(

Poslať 09.09.2020 13:05:08   Re: Gender ideológia

napísal 20017 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
Z hladiska rozvoja genofondu druhu je predsa ucelne, ked najschopnejsi alfasamec oplodni co najviac samiciek.
sme ludia a nie zvierata a mame nielen genofond ale aj kulturu atd
Sme zivocisny druh, ktory ma dokonca aj svoje meno a miesto v strome druhov. (Homo sapiens sapiens) :D
misojogi píše:
Citácia:
Aj modre oci su choroba ?
pokial by zhorsovali videnie tak ano
A homosexual "trpi chorobou zhorseneho sexu" ? :D
misojogi píše:
Citácia:
Mame zatvarat aj homosexualov, ktori NIE SU hrozbou pre okolie ?
to nie ale pytam sa preco chces opacny extrem: nanucovat homosexualitu idelogicky celemu narodu
Kruci, kto to NANUCUJE ?
Keby ste to furt nevytahovali a NEBOJOVALI proti nim, tak o nich ani nevies.
misojogi píše:
Citácia:
Takze Tebe ide iba o ten sex ? :lol: :lol: :lol:
Beznadejne bojovat a isto zomriet homosexual moze, ale sexovat tu teda nebude, to mu ZAKAZUJES ?
BTW: Statisice Anglicanov vdaci za svoj zivot Alanovi Turingovi - homosexualovi, ktoremu sa odvdacili tak, ze ho tvrdo "liecili" a vyclenili zo spolocnosti, az spachal zo zufalstva sebevrazdu.
Krasne "ludsky" postoj. (ked uz vravis, ze sme ludia a nie zvierata)

Poslať 09.09.2020 13:08:45   Re: Gender ideológia

napísal 20017 príspevkov
nikto píše:
Diskusné fórum je povedzme niečo ako verejný klub, stôl kde si môžeš sadnúť, vymeniť si názory niečo nové sa naučiť. Normálni ľudia si nesadajú k ľuďom s ktorými nesúhlasia a majú úplne iné hodnoty, vyhýbajú sa nezmyselným hádkam ktoré nikám nevedú. Prečo byť s tými ktorí ťa nechcú a nepočúvajú? Aký to má zmysel pre zmilovanie? Však nie si hlúpe dieťa, si už starý corgoň, tak prečo sa pcháš tam, kde tvoj názor nie je vítaný? To nemá vôbec logiku. To nie je normálne protirečiť a hádať sa s ľuďmi denne 14 rokov, to je strašné :(
Ako vies, ze tu "nie som vitany" a "ludia ma nechcu a nepocuvaju" ? :D
Mozno Ty.
Ale zda sa, ze Ty nie si reprezentativna vzorka tu pritomnych krestanov ...
Predstav si to z druhej strany: Aj Jan Krstitel chodil medzi ludi, kde "nebol vitany" a hovoril im, ze nerobia dobre. :lol: :lol: :lol:

Poslať 09.09.2020 13:15:02   Re: Gender ideológia

napísal 6284 príspevkov
legionar píše:
Ako vies, ze tu "nie som vitany" a "ludia ma nechcu a nepocuvaju" ? :D
Mozno Ty.
Ale zda sa, ze Ty nie si reprezentativna vzorka tu pritomnych krestanov ...
Predstav si to z druhej strany: Aj Jan Krstitel chodil medzi ludi, kde "nebol vitany" a hovoril im, ze nerobia dobre. :lol: :lol: :lol:
Však sa tu s tebou celý čas hádajú o podstatných témach o ktorých je vôbec toto fórum :D
Jasné, že ťa tolerujú, lebo sú to tolerantní ľudia. Ale to nemáš kúska slušnosti? Veľa ľudí je tiež tolerantných a dobrých a nechodíme do ich domov ich využívať, to robia len okrádačskí šmejdi :(
Takže si tu na svätej fanatickej misii? A ľudia sa ti snažia vysvetliť berú ťa ako niekoho, koho by mohli konvertovať, pritom ty si z opačnej strany? No pekne, a kto alebo čo ťa sem vyslalo?

Poslať 09.09.2020 13:17:43   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 21:10:44
napísal 1990 príspevkov
Citácia:
Jan Krstitel mal skor opacny "problem": ludia chodili za nim, ako on by chodil za nimi.Jediny za kym cielene prisiel a rozhodne tam nebol vitany bol kral Herodes Antipas

Poslať 09.09.2020 13:33:55   Re: Gender ideológia

napísal 20017 príspevkov
nikto píše:
Veľa ľudí je tiež tolerantných a dobrých a nechodíme do ich domov ich využívať, to robia len okrádačskí šmejdi :(
NAOZAJ ? :evil:
A co su potom tie NAVRHY ZAKONOV na zaklade Vasej ideologie ???
To nie je znakom smejdov ?
Vnucovat nezelany a zbytocny "tovar" za vysoku cenu najlepsie vsetkym ludom ?
nikto píše:
Takže si tu na svätej fanatickej misii? A ľudia sa ti snažia vysvetliť berú ťa ako niekoho, koho by mohli konvertovať, pritom ty si z opačnej strany? No pekne, a kto alebo čo ťa sem vyslalo?
Mozno Nebo ... :lol:
Lebo je evidentne, ze "ste zisli z cesty".
Co Vam nehovorim iba ja, ale aj viaceri krestania, ktorych potom nasledne ostrakizujete.
Napr. spominany Bezak, ale aj vsetci ti, vami pohrdani a nenavideni, "progresivci" a v niektorych veciach dokonca aj samotny papez.
Kedy s tym prestane a vojdete do svojho svedomia ?

Poslať 09.09.2020 13:40:21   Re: Gender ideológia

napísal 20017 príspevkov
nikto píše:
A ľudia sa ti snažia vysvetliť berú ťa ako niekoho, koho by mohli konvertovať, pritom ty si z opačnej strany?
Takze pre teba ma clovek "cenu" iba vtedy, ked bud patri k vam, alebo ho "mozete konvertovat" ? :o :o :o

Poslať 09.09.2020 13:43:32   Re: Gender ideológia

napísal 6284 príspevkov
legionar píše:
nikto píše:
Veľa ľudí je tiež tolerantných a dobrých a nechodíme do ich domov ich využívať, to robia len okrádačskí šmejdi :(
NAOZAJ ? :evil:
A co su potom tie NAVRHY ZAKONOV na zaklade Vasej ideologie ???
To nie je znakom smejdov ?
Vnucovat nezelany a zbytocny "tovar" za vysoku cenu najlepsie vsetkym ludom ?
Aha, takže niekto iný robí zle, je nemorálny, tak mám dôvod robiť tiež niečo nemorálne a zlé samozrejme v oveľa menšej miere, však som to ja, a ja som nevinný ako všetci páchatelia, to chceš povedať?
Alebo si tu z pomsty, vy robíte niečo zlé, vnucujete zákony, idem sa mstiť a vnútim sám seba ako vy ste vnútili škodlivý zákon?
legionar píše:
nikto píše:
Mozno Nebo ... :lol:
Lebo je evidentne, ze "ste zisli z cesty".
Co Vam nehovorim iba ja, ale aj viaceri krestania, ktorych potom nasledne ostrakizujete.
Napr. spominany Bezak, ale aj vsetci ti, vami pohrdani a nenavideni, "progresivci" a v niektorych veciach dokonca aj samotny papez.
Kedy s tym prestane a vojdete do svojho svedomia ?
Takže 14 rokov sa hádam s ľuďmi, žiadna zmena, žiaden výsledok práce, len hádanie stále o tom istom dookola a dookola na verejnom virtuálnom fóre s neznámymi ľuďmi, aby som ukázal skupine ľudí ako sú vedľa? Nemáš pocit, že ti to nevyšlo? Si ty normálny? Robia toto bežne ľudia v populácii, alebo iba tí narušenejší jedinci?

Poslať 09.09.2020 13:48:08   Re: Gender ideológia

napísal 6284 príspevkov
legionar píše:
nikto píše:
A ľudia sa ti snažia vysvetliť berú ťa ako niekoho, koho by mohli konvertovať, pritom ty si z opačnej strany?
Takze pre teba ma clovek "cenu" iba vtedy, ked bud patri k vam, alebo ho "mozete konvertovat" ? :o :o :o
Ja som to bral ako o diskusii a argumentoch. Ty to berieš ako o hodnote a cene človeka? Takže si tu kvôli hodnote a cene, sociálne prijatie? Preto si na virtuálnom fóre s neznámymi ľuďmi, lebo nemáš dostatok prijatia vo vzťahoch? Ak hej, tak je to smutné a poradím ti, že týmto spôsobom to nezískaš ako to robíš doteraz, alebo respektíve získavaš len ilúziu a klam a odporúčil by som ti nejakého psychológa, bez urážky.

Poslať 09.09.2020 13:51:21   Re: Gender ideológia

napísal 20017 príspevkov
nikto píše:
legionar píše:
nikto píše:
Ja som to bral ako o diskusii a argumentoch. Ty to berieš ako o hodnote a cene človeka? Takže si tu kvôli hodnote a cene, sociálne prijatie? Preto si na virtuálnom fóre s neznámymi ľuďmi, lebo nemáš dostatok prijatia vo vzťahoch? Ak hej, tak je to smutné a poradím ti, že týmto spôsobom to nezískaš ako to robíš doteraz, alebo respektíve získavaš len ilúziu a klam a odporúčil by som ti nejakého psychológa, bez urážky.
Dakujem za odbodne rady na zaklade Tvojich dojmov. :lol:
Kedy prejdes k tym argumentom, o ktorych hovoris ?

Poslať 09.09.2020 13:55:30   Re: Gender ideológia

napísal 20017 príspevkov
nikto píše:
Aha, takže niekto iný robí zle, je nemorálny, tak mám dôvod robiť tiež niečo nemorálne a zlé samozrejme v oveľa menšej miere, však som to ja, a ja som nevinný ako všetci páchatelia, to chceš povedať?
Alebo si tu z pomsty, vy robíte niečo zlé, vnucujete zákony, idem sa mstiť a vnútim sám seba ako vy ste vnútili škodlivý zákon?
Co to tu splietas ? :o :roll:
Ja robim nieco nemoralneho ?
Akoze sa Ti vnucujem ?
No tak necitaj. :D
Ini to mozno precitaju a aj pochopia ...

BTW: Sme v sekcii Aktualne SPOLOCENSKE dianie, kultura a literatura ... ;)

[ Príspevkov: 1943 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť