Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

[ Príspevkov: 717 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší
Autor Správa
Poslať 19.09.2017 22:20:29   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 10968 príspevkov
Citácia:

Niektoré svetové módne značky končia s rozlišovaním oblečenia pre chlapcov a dievčatá. Najnovšie detské kolekcie sú bezpohlavné.

Módna značka John Lewis sa rozhodla uchopiť detskú módu inak a priniesla na trh novú kolekciu, kde striktné delenie na ružové bábiky a modrých futbalistov neplatí. A tak v ich ponuke nájdete ružové tričká pre chlapcov a dievčenské šaty s potlačou dinosaurov.
https://www.postoj.sk/26937/unisex-oblecenie-pre-deti-posolstvo-o-spolocnosti
Citácia:
Aj móda podlieha spoločenským trendom. Je to aj reakcia na súčasné prehnané delenie oblečenia, detskej izby, predmetov dennej spotreby na čisto chlapčenské či dievčenské. Každá novinka nesie so sebou aj pozitíva. Neutrálne oblečenie pre najmenšie detičky nemusí byť na škodu, najmä pri rodine s viacerými súrodencami, kde môžu po sebe dediť dupačky či tričká bez rozdielu pohlavia.
Politická korektnosť v móde

Problémom však nie je návrat vkusu módnych značiek, ale skôr akýsi ich pochod politickej korektnosti za každú cenu. Cieľom značky nie je riešiť estetiku oblečenia, ale šíriť posolstvo, že móda má byť bezpohlavná, má stierať rozdiely.

Nová móda či rušenie oddelení v obchodoch prináša pre rodičov aj čisto praktické otázky. „Keď máte chlapcov, nechcete predsa zabíjať čas a prehrabávať sa medzi šatočkami,“ hovorí Chris McGovern z iniciatívy Campaign for Real Education (Kampaň pre skutočné vzdelávanie). Podľa neho môže bezpohlavné oblečenie deti zneistiť a varuje pred „krádežou identity“, ktorá deťom podsúva, že neexistuje rozdiel medzi dievčaťom a chlapcom.

Poslať 20.09.2017 6:50:07   Re: Gender ideológia

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 17983 príspevkov
Ta ruzova a modra predsa uz DAVNO neplati ...
A uz vobec to nesuvisi s orientaciou. :roll:

Poslať 29.09.2017 10:52:25   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 10968 príspevkov
Francúzske ženy odmietajú antikoncepciu.

Pozrite sa, aké otrasné vedľajšie účinky prináša. Užívame ju aj my v pitnej vode?
http://www.hlavnespravy.sk/francuzske-zeny-odmietaju-antikoncepciu-pozrite-sa-ake-otrasne-vedlajsie-ucinky-prinasa-uzivame-ju-aj-v-pitnej-vode/1152554

Citácia:
Ako príčiny rapídneho poklesu používania HAK je uvádzané uvedomenie si vedľajších účinkov ako sú migrény, nevoľnosti, priberanie na váhe, podľa niekotých štúdií aj zvýšené riziko rakoviny prsníka, ale aj ekologický aspekt, kedže tieto umelé hormóny sú vylučované močom a dostávajú sa do vody, z ktorej sa nedajú odbúrať.
http://www.kvonline.sk/antikoncepcna-pilulka-prinasa-neziaduce-vedlajsie-efekty-ovplyvnujuce-zdravie-zien/
Citácia:
Antikoncepčná pilulka prináša nežiadúce vedľajšie efekty ovplyvňujúce zdravie žien
30.6.2017 kvonline 1 Comment

Výsledky novej štúdie podporili to, čo veľa žien tvrdí po celé roky, perorálna antikoncepcia je spojená so zníženou kvalitou života a pocitom pohody u zdravých žien.

Pri výskume náhodná vzorka žien dostala placebo, druhá časť skupiny dostala antikoncepčnú pilulku. Kontrolovaná štúdia potom ukázala, že zdravé ženy uviedli, že pociťujú zníženú kvalitu života, pokles nálady a fyzickej pohody potom, čo dostali bežnú antikoncepčnú pilulku obsahujúcu etinylestradiol a levonorgestrel na dobu troch mesiacov, píše SCIENCE ALERT.

Toto zistenie posilnilo skoršie výskumy aj neoficiálne tvrdenie, že sa ženy musia potýkať s vedľajšími účinkami antikoncepčnej pilulky. Ale ani v poslednej štúdii nebol zaznamenaný žiadny významný dôkaz, že táto forma antikoncepcie zvyšuje depresívne symptómy.

Vzhľadom k všetkým debatám je potom prekvapujúce, že táto štúdia je jedna z najprísnejších, ktoré boli k dnešnému dňu vykonané na tému vplyvu tabletky na kvalitu života žien. „Napriek tomu, že podľa odhadov 100 miliónov žien na celom svete používa antikoncepčné pilulky, vieme dnes len prekvapivo málo o vplyve tabletky na zdravie žien,“ komentovala vedúca výskumníčka štúdii Angelica Linden Hirschbergová z Karolinska Institutet vo Švédsku.

„Vedecká základňa je veľmi obmedzená, pokiaľ ide o vplyv antikoncepčnej tabletky na kvalitu života a depresie. Aj preto je potrebné vykonávať viac štúdií na náhodnej vzorke žien, kde časť z nich dostáva len placebo, „uvádza expertka. Výskum bol publikovaný v časopise Fertility and sterility.

Jej tím pracoval so vzorkou 340 zdravých žien vo veku medzi 18 a 35 rokov, ktoré dostali buď placebo tabletky, alebo antikoncepčné pilulky obsahujúce etinylestradiol a levonorgestrel. Tie užívali po dobu troch mesiacov.

Pilulky obsahujúce etinylestradiol a levonorgestrel patria medzi najbežnejšiu formu kombinovanej perorálnej antikoncepcie na celom svete, pretože sú najmenej spájané s rizikom vzniku krvných zrazenín.Testovali sa tabletky značiek ako Levlen, Microgynon, Portia, a Alesse.

Štúdia bola dvojito slepá, čo znamená, že ani vedci rozdávajúci tabletky, ani ženy, ktoré ich užívali, nevedia, či dostávajú placebo, alebo nie.

Na začiatku štúdie bol ženám zmeraný ich celkový zdravotný stav, vrátane hmotnosti, výšky a krvného tlaku. Vyplnili tiež dva prieskumy o všeobecnom pocitu pohody a depresívnych symptómoch. Rovnaká procedúra ich potom čakala po dobu troch mesiacoch užívania tabletiek, aby mohli lekári oba stavy porovnať.

Ženy, ktoré boli brali antikoncepčné pilulky, uviedli, že ich kvalita života bola na konci štúdie výrazne nižšia, aspoň v porovnaní so ženami, ktoré dostali placebo. To platilo pre všeobecné kvality života a tiež špecifické aspekty pohody, ako je sebaovládanie a energetická hladina. Zároveň ale nebol spozorovaný žiadny významný nárast depresívnych príznakov.

Aj keď je to zaujímavý prvý krok smerom k lepšiemu meraniu nežiaducich účinkov pilulky, vedci upozorňujú, že zmeny boli pomerne malé, takže nemožno vyvodzovať definitívne závery. A tieto zistenia môžu uplatňovať iba na antikoncepciu obahujúcu etinylestradiol a levonorgestrel.

Experti navyše ženy monitorovali len tri mesiace, a je teda nutné ďalšie a predovšetkým dlhšie sledovanie, aby získali presnejšiu predstavu o tom, ako antikoncepčné pilulky ženy ovplyvňujú.

„Možnému zhoršeniu kvality života by mala byť venovaná pozornosť pri predpisovaní antikoncepcie a pri výbere metódy antikoncepcie,“ dodáva ďalší z výskumníkov, Niklas Zethraeus

Poslať 02.10.2017 15:08:50   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 10968 príspevkov
tak sme dobacovali
Citácia:
Odborníci sa s policajtmi zhodujú, že krivých obvinení zo sexuálneho obťažovania detí, najmä zo strany matiek, v posledných rokoch stále pribúda, ako účinná zbraň pri boji o dieťa po rozvode, pričom dokazovanie úmyslu je veľmi obtiažne
http://www.hlavnespravy.sk/dieta-ako-zbran-pri-rozvode-pribudaju-krive-obvinenia-matiek-zo-zneuzivania-deti/1155786
Citácia:
Sociálna pracovníčka Petra Hermanová,napriklad vie z praxe rozpoznať, podobne ako aj iní sociálni pracovníci, či ide len o výmysel a účinnú zbraň rodiča v spore o dieťa, ale takisto ako policajti nemôžu riskovať a k obvineniu musia pristupovať tak, ako by bolo pravdivé.
Sociálni pracovníci pri falošných obvineniach pozorujú podobné scenáre. Začína to tým, že si jeden z rodičov odhryzol z desiaty, ktorú mu dal ten druhý. Pokračuje to nevhodným obliekaním. Potom prichádza pritvrdzovanie a vo chvíli, kedy príde dieťa “rozhodené” dochádza k psychickému nátlaku. Veľmi často sa objavujú aj obvinenia z alkoholizmu, hoci do tej doby nebol zistený ani pozorovaný. Nakoniec prichádza obvinenie zo sexuálneho zneužívania.

Poslať 05.10.2017 10:29:07   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 10968 príspevkov
Citácia:
Deti LGBT rodičov vyrástli – Teraz odhaľujú chorú realitu…

Keď homosexuáli a lesbičky začali vychovávať deti, či už vďaka adopcii alebo darcom spermií, objavila sa aj opodstatnená závažná otázka, ako tento typ výchovy ovplyvní deti, keď dospejú. 24-ročná žena, ktorá vyrastala s dvoma „mamami,“ opisuje túto desivú realitu.
Na snímke z videa Millie Fontana

Millie Fontana, mladá žena z Austrálie, sa odvážne podelila so svojim príbehom so stovkami poslucháčov počas stretnutia Australian Christian Lobby v roku 2015. Jej 13 minútová reč ukazuje odvrátenú stranu života dieťaťa počatého darcom spermií a potvrdzuje devastujúcu pravdu.

„Vedela som, že milujem oboch rodičov, ale nedokázala som prejaviť to, čo mi vo vnútri chýbalo,“ uvádza Fontana pripúšťajúc, že si dobre uvedomovala, že túžila po otcovi, aj keď to ešte nedokázala vysloviť. Dokonca jej chýbalo pravé porozumenie toho, čo otec naozaj znamená.

„Keď som začala chodiť do školy, pozorovala som iné deti a začala som si uvedomovať puto lásky, ktoré ich spájalo s otcom. Zistila som, že mi chýba niečo naozaj výnimočné.“

O pár rokov neskôr sa začala svojich „mám“ pýtať na to, kde má otca. A klamstvá sa začali.

„Počas rokov navštevovania školy mi klamali, že otca nemám, alebo niekedy hovorili, že nevedia, kto to je,“ dodáva.

Fontana povedala, že ideológia, ktorú jej „matky“ na ňu natlačili, nebola fér: Nútiť dieťa k akceptovaniu niečoho, čo nebola pravda iba preto, že ony si vybrali použitie darovaných spermií.

„Keď si vybrali iba časť mojej identity, ktorú sa rozhodli mi odhaliť, zobrali mi niečo dôležité. Iné deti sa dokázali pozrieť do zrkadla a zosúladiť chýbajúce časti a povedať, ´Milujem svoju mamu a svojho otca,´ ale ja som nemohla.

Fontana priznala, že príbehy ako ten jej ľudia často nepočujú, pretože „ nikto nechce počúvať o odvrátenej strane dúhy. O tej strane, o ktorej sa nehovorí, pretože ukazuje, že tieto deti nevyrastajú šťastné a sú zmätené z toho, aká má byť vlastne štruktúra rodiny.“

Až keď sa konečne stretla so svojim otcom vo veku 11 rokov, mladá žena konečne zaplnila chýbajúce miesto, ktoré cítila od narodenia. Jej príbeh je len jedným z mnohých, ktoré určite vyplávajú na povrch. Ako sa ukazuje, dáva silné svedectvo, že ľudská podstata sa nedá potlačiť politickou korektnosťou.

„My (deti vychovávané pármi rovnakého pohlavia) chceme svojich otcov a mamy,“ uviedla. „Nerozumiem, prečo spoločnosť tak násilne popiera taký prirodzený koncept, ktorý je prijatý v každej inej rodinnej štruktúre.“

Silné svedectvo Millie Fontana v angličtine si môžete pozrieť tu:
http://www.hlavnespravy.sk/deti-lgbt-rodicov-vyrastli-teraz-odhaluju-choru-realitu/1154536

Poslať 06.10.2017 0:00:43   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 10968 príspevkov
https://slobodnyvyber.sk/brusel-moze-nenapadne-salamovou-metodou-ziskat-lubovolne-kompetencie-obchadzkou-cez-obcianske-iniciativy/
Citácia:
Ide o nebezpečný precedens, o zavedenie mechanizmu, ktorým môže Brusel odobrať akúkoľvek legislatívnu právomoc nižším celkom európskej právnej štruktúry a prisvojiť si ju.

nesmieme ostať nikdy ľahostajní a nevšímaví voči tomu, čo z Bruselu prichádza. Lisabonská zmluva je len obecný nástroj, ktorého praktickú implementáciu je nutné často riešiť za pochodu. Ako vidno, nie je nepriestrelná a jej mnohé ustanovenia sa dajú elegantne obísť alebo dokonca zmeniť inými nástrojmi. Ak nemá Brusel získať neobmedzenú moc vo všetkých možných a nemožných oblastiach, treba veľmi pozorne sledovať európske dianie. Niet v súčasnej situácie inej cesty a vždy treba adekvátne reagovať.

Poslať 07.10.2017 8:17:41   Re: Gender ideológia

napísal 17983 príspevkov
Deti su zmatene z LGBT ? :roll:
Bezte sa pozriet do nejakej skolky a spocitajte deti z neuplnych, rozhadanych, alebo novo zostavenych "rodin".
Niekde je ich uz VACSINA !
Pocuvaju surove hadky rodicov, casto su svedkami aj ich bitiek (a aj im sa ujde), potom nemaju otca, alebo mamu, stahuju sa od jedneho k druhemu ako nabytok, potom maju zrazu ineho otca, alebo inu mamu, ale ti povodni stale "chcu byt s nimi - a maju na to vraj PRAVO!" atd ...
Kto sa na nieco pyta tychto deti ? Kde robia tieto deti "prednasky o skodlivosti vztahu muza a zeny" ?

Poslať 07.10.2017 9:00:19   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1321 príspevkov
legionar píše:
Deti su zmatene z LGBT ? :roll:
Bezte sa pozriet do nejakej skolky a spocitajte deti z neuplnych, rozhadanych, alebo novo zostavenych "rodin".
Niekde je ich uz VACSINA !
Pocuvaju surove hadky rodicov, casto su svedkami aj ich bitiek (a aj im sa ujde), potom nemaju otca, alebo mamu, stahuju sa od jedneho k druhemu ako nabytok, potom maju zrazu ineho otca, alebo inu mamu, ale ti povodni stale "chcu byt s nimi - a maju na to vraj PRAVO!" atd ...
Kto sa na nieco pyta tychto deti ? Kde robia tieto deti "prednasky o skodlivosti vztahu muza a zeny" ?
Toto je odvádzanie pozornosti Legionár. Ja som celý život nemal otca a potvrdzujem to čo tam píše to dieťa čo malo dve matky. Ja som mal síce iba jednu. Viem z vlastnej životnej skúsenosti prečo to je zlé. Vedel by som ti dať veľa argumentov prečo to je zlé. Ale problém je v tom, že moju osobnú skúsenosť môžeš odmietnúť ako neobjektívnu preto neviem či má zmysel ju rozvádzať.

Poslať 07.10.2017 12:39:12   Re: Gender ideológia

napísal 17983 príspevkov
To nie je odvadzanie pozornosti !
Chcem len povedat, ze vobec nezalezi na pohlavi, ale na tom, AKI SU TO LUDIA.
Tvoj pribeh je smutny. Ale ver, ze su aj smutnejsie.
A nie su sposobene nejakymi LGBT ...

Poslať 07.10.2017 13:08:31   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 1321 príspevkov
legionar píše:
To nie je odvadzanie pozornosti !
Chcem len povedat, ze vobec nezalezi na pohlavi, ale na tom, AKI SU TO LUDIA.
Tvoj pribeh je smutny. Ale ver, ze su aj smutnejsie.
A nie su sposobene nejakymi LGBT ...
Ale je to odvádzanie pozornosti z tvojej strany. Nepotrebujem ľútosť. Záleží na pohlaví rodičov. Jednoducho ak je otec a matka prirodzene to formuje v spoločnosti pokračovateľov nových generácii sexom a príkladom spolunažívania rodičov. Ak ale dve mamy vychovávajú alebo dvaja otcovia deti deformuje to ich sexualitu. Tá je formovaná aj génmi ale aj vzorom od rodičov. Ja som si musel otca stále suplovať aby som sa stal mužom prostredníctvom učiteľa zo školy aj keď nebol mojím skutočným otcom. Dodnes mi ho nahrádza. Darmo to budeš všelijako slovami zahovárať. Mne nejde o to sa ani s nikým porovnávať kto to má smutné a kto smutnejšie. Nevidím dôvod znásilňovať niečo čo funguje celé tisícročia normálne. Ak chce muž s mužom sex alebo žena so ženou ok robte si doma čo len chcete. Ale neťahajte do abnormálnosti aj deti. Lebo normálne to nie je, norma je niečo čo je rozšírené naprieč celou spoločnosťou, čo je všade dostupné a nie nejaká minorita. Aj genialita aj keď je často prospešná patrí medzi abnormalitu a pod. Nikto na slovensku nerieši nejaké LGBTI. Doma si robte čo chcete. Máte zákony aby ste si dedili majetky a pod. Nikoho to netrápi. Ale deti nevidím dôvod prečo by mali dostať. Aj v práci máme homosexuála. A predstav si čo ho tam pozorujem nikoho to netrápi. Muži sa pousmejú ale nik mu to nedáva pocítiť nik si z neho nerobil srandu ešte som nevidel teda niečo také. Nedáva to nijak najavo robí si svoje čo má. Keď sa so mnou rozpráva nerobím rozdiely aj keď nemám rád tieto formy orientácie. A keď sme pri tom tak moja expartnerka čo som tu spomínal bola bisexuálna. Avšak rozhodla sa, že svoju časť kde sa jej zdajú sexuálne atraktívne ženy nebude rozvíjať. Jednoducho vybrala si medzi dvoma potrebami a zvolila si mužov lebo chcela. Veľa krát som sa s ňou o tom bavil v minulosti a veľa krát aj uznala, že to psychiku detí formuje inak. Lebo keď mi púšťala dokumentárny film na túto tému bolo dosť vidno keď chlapca vychovávali dve matky ako bol nadmerne zšentilý na prvý pohľad a naopak ak dvaja muži dievča bola ona ako muž. Nevidím na tom nič prospešné aby sme vytvárali rôzne abnormálne správania. Akoby už nebolo dosť abnormálnych jedincov.

Poslať 07.10.2017 13:21:55   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 1321 príspevkov
K tomu ti ešte poviem toto. Ako ty ako človek čo si mal matku a otca toto môžeš vedieť posúdiť? Ty to poznáš len z rozprávania. Vieš pochopiť logicky aké problémy vznikajú ale tu len logika nestačí. Jedno je hovoriť o tom aké je to byť opitý a druhé zažiť. Alebo inak to je akoby ma panic poučoval o sexe. No to sú stále veci čo aspoň môžeš prežiť keby si chcel. Ak niečo nemáš ako zažiť môžeš mať o tom všetky info ale nepochopíš nikdy čo to je ak ti chýba ten čo formuje tvoju identitu až do tvojej smrti. Mal si otca... Spomínaš si na jeho slová? Na jeho rady počas života? Na jeho názory? Na to ako ste išli ja neviem na ryby/do posilovne/školy/hrať futbal atď? Spomínaš si keď si sa s ním rozprával o dievčatách? O sexe? O láske? O masturbácii o polúcii? A pod. Vidíš a toto som ja nemal skoro do 16 rokov a aj potom len tak pár krát do roka v mojom učiteľovi. Poznáš ten pocit keď prídeš do školy a každý mal dovolenku s mamou a otcom niekde? A čo všetko ho otec naučil čo vyrobili v dielni? Čomu sa spolu venovali? Ako mu otec vyrobil šarkana, motokáru, dom na strome, naučil plávať, lyžovať, jazdiť na motorke a pod? Alebo ja neviem ako mu vyrobil rádio? Podľa toho akú mal profesiu? Ja som toto nikdy nemal ani náznakom a mňa nik nepresvedčí, že dve matky toto nahradia synovi. Lebo to je nezmysel. Ako môžu dve matky čo nikdy nemali PENIS a ani nevedia aké to je ho mať a problémy z toho vyplývajúce hodnotiť? Skús niektorému dievčaťu vysvetľovať ako má žiť so svojou vagínou. Hneď by sa ti smiala alebo by sa urazila a vyhodila Ťa preč alebo choď za nejakou dospelou ženou jej vysvetľovať ako to ona prežíva aké je byť ženou. Veď si muž! Nikdy to nepochopíš lebo to sú veci čo nikdy nezažiješ. Matka a otec formujú dieťaťu je jedno akého pohlavia vzťah k jeho sexualite a vzťah k opačnému pohlaviu a tvoria mu identitu. Ak tam toto absentuje je to abnormálne a žiadnymi slovami to nik nezahovorí.

Poslať 07.10.2017 14:58:20   Re: Gender ideológia

napísal 17983 príspevkov
l1ve_D píše:
K tomu ti ešte poviem toto. Ako ty ako človek čo si mal matku a otca toto môžeš vedieť posúdiť? Ty to poznáš len z rozprávania.
Tak to si sa sekol.
Mam vnucku, ma 8 rokov - a jej matka proste matkou nie je.
Prezili sme si s nou vselico.
Byvali vsetci skoro 2 roky v nasej detskej izbe - takze velmi dobre viem, o com hovorim !

Poslať 07.10.2017 15:02:13   Re: Gender ideológia

napísal 17983 príspevkov
l1ve_D píše:
Mal si otca... Spomínaš si na jeho slová? Na jeho rady počas života? Na jeho názory? Na to ako ste išli ja neviem na ryby/do posilovne/školy/hrať futbal atď? Spomínaš si keď si sa s ním rozprával o dievčatách? O sexe? O láske? O masturbácii o polúcii? A pod.
Len sa tolko nelutuj.
Mal som otca - ale NIC z toho, co vravis som s nim NIKDY nezazil. :)
A bol to milujuci a obetavy otec, dobry ako chlieb !!!
Proste si neidealizuj nieco, co si nepoznal, a myslis si, ze ini poznali.
Nic idealneho na tomto svete neexistuje ...

Poslať 07.10.2017 18:27:20   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 10968 príspevkov
Citácia:
vobec nezalezi na pohlavi, ale na tom, AKI SU TO LUDIA.
predovsetkym zalezi aki su o ludia ale zalezi aj na to pohlavi
Citácia:
Len sa tolko nelutuj.
Mal som otca - ale NIC z toho, co vravis som s nim NIKDY nezazil. :)
A bol to milujuci a obetavy otec, dobry ako chlieb !!!
nelutuje sa ale ma to zidealizovane, kazdy otec je iny
ale je prirodzene ze tuzil mat otca, je chybou mu to vycitat
je jasne z zivot niekedy prinesie ze clovek nema otca , ale je zle ked sa to deje zamerne pod vplyvom propagandy LGBT
a to je jadro kritiky
pomoze potom tzv. nahradna otcovska postava, cize nejaky iny muz ktory doplni co chyba ako sa to stalo aj v tomto prripade
zial propaganda tvrdi nieco ine a sice ze otec vobec nie je potrebny, ze dve matky ho plne nahradia a ze staci materialne zabezpecenie z ich strany
a to je velky omyl

Poslať 07.10.2017 19:17:24   Re: Gender ideológia

Obrázok užívateľa

napísal 1321 príspevkov
legionar píše:
l1ve_D píše:
K tomu ti ešte poviem toto. Ako ty ako človek čo si mal matku a otca toto môžeš vedieť posúdiť? Ty to poznáš len z rozprávania.
Tak to si sa sekol.
Mam vnucku, ma 8 rokov - a jej matka proste matkou nie je.
Prezili sme si s nou vselico.
Byvali vsetci skoro 2 roky v nasej detskej izbe - takze velmi dobre viem, o com hovorim !
Takže preto, že ona nefunguje normálne tak treba vytvárať abnormálne prostredie aj pre ostatné deti? S posvätením zákonmi? :roll:

[ Príspevkov: 717 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť