Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"


 [ Príspevkov: 1069 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72
Autor Správa
Poslať 15.04.2019 12:13:58   Re: Gender ideológia
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12336 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
pozrite si vsetky casti serialu
http://www.epochtimes.cz/2019012624610/Jak-prizrak-komunismu-vladne-nasemu-svetu-Kapitola-sedma-Zniceni-rodiny-1.-cast.html
Hore
 Profil  
 
Poslať 15.04.2019 12:17:39   Re: Gender ideológia
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12336 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
http://www.epochtimes.cz/2019041324732/Dokaze-hudba-ovlivnit-povahu-cloveka.html
http://www.epochtimes.cz/2019012924616/Ucit-umeni-znamena-ucit-jak-rozvijet-charakter.-Proc.html
Hore
 Profil  
 
Poslať 16.04.2019 22:01:52   Re: Gender ideológia
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12336 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://www.postoj.sk/42566/za-vyhodenim-rogera-scrutona-je-osvedceny-vzorec
Citácia:
“Boli časy, keď britskí politici každý večer zišli do protileteckého krytu a tam stoicky čakali, zatiaľ čo nad ich hlavami vybuchovali nemecké bomby. A nepoddali sa. Dnes sú toryovci schopní podľahnúť šomraniu na Twitteri.”
Citácia:
V tomto zmysle treba chápať aj to, čo sa minulý týždeň stalo britskému konzervatívnemu mysliteľovi Rogerovi Scrutonovi. Jeho odvolanie sa odohralo podľa osvedčeného vzorca, akého sme boli svedkami aj v iných podobných prípadoch:

Najskôr sa vytrhnú z kontextu výroky heretika tak, aby spôsobili davové pohoršenie na sociálnych sieťach. Potom sa nadriadenému dotknutého heretika roztrasú kolená a aby sám mal pokoj, rýchlo ho odvolá. Heretik je bez práce, aj keď najširšia verejnosť mu dáva za pravdu a mnohé autority sa postavia na jeho obranu...
Citácia:
„Sloboda prejavu je v Británii pod paľbou. Polícia klope na dvere, aby karhala ľudí za ,ofenzívne‘ tweety. Vláda navrhuje nového regulátora prejavu na internete. Univerzity odmietajú poskytnúť pódium rečníkom, ktorí neladia so svetonázorom študentských zväzov. Na pracoviskách sú zamestnanci nútení podpisovať dohody, ktoré zakazujú používanie určitých fráz a slov...“
https://www.adamsmith.org/blog/free-speech-is-more-than-just-a-laughing-matter
Hore
 Profil  
 
Poslať 18.04.2019 21:34:19   Re: Gender ideológia
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12336 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
https://www.hlavnespravy.sk/martvon-prisiel-o-facebookove-kamaratstvo-moniky-flasikovej-benovej-potom-co-upozornil-na-odporne-praktiky-veltrhu-prenajimania-maternic-na-vynosenie-deti-pre-gayov/1732123
“Hurrá! Prišiel som o jednu liberálnu Facebook priateľku – Moniku Flašíkovú – Beňovú a to kvôli môjmu FB statusu z 19. marca 2019 o “veľtrhu” náhradného materstva týkajúceho sa vynosenia detí pre homosexuálne páry (hlavne gayov) za finančnú odplatu, ktorý sa konal v Bruseli skrytý “akože” za medzinárodnú konferenciu organizovanú spoločnosťou Men Having Babies (MHB) o surrogacy”, s úsmevom konštatuje Anton Martvoň, bývalý poslanec NR SR

Na snímke Anton Martvoň
“Teraz neviem, že či mám byť hrdý na to, že môj status trafil do čierneho, alebo či mám byť zhrozený z toho, že ešte aj podľa môjho osobného názoru samotná líderka eurokandidátky Smeru podporuje kupovanie detí homosexuálnymi pármi cez náhradné materstvo a cez vynosenie detí náhradnými matkami sprostredkované americkými agentúrami, ktoré si účtujú desiatky tisíc eur za vynosenie detí náhradnými matkami pre LGBT páry,” pokračuje Martvoň, ktorý je zjavne rozladený, že na čele kandidátky Smeru do eurovolieb je ultraliberálka Beňová.

Martvoň pokračuje: “Monika Flašíková – Beňová tú jej podporu predmetných adopcií podľa mňa potvrdila tým, že mi napísala, že končí so mnou práve kvôli môjmu statusu jej FB priateľstvo so mnou s tým, že mi tvrdila, že šírim hoax a išlo iba o neškodnú odbornú konferenciu v Bruseli,” usmieva sa Martvoň. (O tom, že to nie je žiaden hoax a žiadna neškodná odborná konferencia, sa možno presvedčiť aj na samotných stránkach organizácie Men having babies, písali sme o tom viackrát, naposledy TU). “Poslal som ju samozrejme do …Smeru…”

“Je jasné, že USA patria medzi iba dve krajiny sveta, ktoré nepodpísali Medzinárodný dohovor o právach dieťaťa, a preto je tam u nich biznis s adopciami detí cez inštitút plateného náhradného materstva legálny. No, v EÚ tento dôležitý Medzinárodný dohovor o právach dieťaťa podpísali všetky členské štáty EÚ, a preto EÚ by mala zabrániť ako prvá obchádzaniu predmetného dohovoru cez organizovanie medzinárodných konferencií v EÚ typu ako je táto, kde si účastníci konferencie – prevažne LGBT páry- môžu zobrať ešte aj brožúry s ponukami a s cenami za náhradné matky, ktoré im vynosia deti na adopciu v USA (tu je link na tu konferenciu: http://www.menhavingbabies.org/),” uvádza celú vec do právnych súvislosti Martvoň.

Na snímke Monika Beňová

“Podľa môjho osobného názoru ide o obchádzanie predmetného dohovoru v EÚ a ide o hnusný biznis a nekresťanský obchod s adopciami ešte nenarodenými deťmi cez zásterku sprostredkovania náhradného materstva za odplatu v USA. A ja ako europoslanec sa spolu s Národnou koalíciou sa budem zasadzovať o zákaz takýchto obchádzaní dohovoru v EÚ cez “akože” konferencie. A som zhrozený a zhnusený, že podľa môjho názoru to svojím konaním a prístupom obhajuje, zľahčuje, ba až podporuje práve líderka eurokandidátky Smeru p. Monika Flašíková – Beňová a tým teda aj strana SMER!!, hodnotí vplyv počínania Moniky Flačíkovej Beňovej na jej domovskú stranu.

“Nehovoriac, že Šefčovič hrajúci sa v prezidentskej kampani na kresťanského politika je iba ďalším dôkazom výsmechu ľuďom a farizejstva Smeru. Som kresťan a nikdy nebudem schvaľovať obchodovanie s adopciami detí – zvlášť pre gayov, dokonca takýto obchod musí byť podľa mňa trestným činom,” vyznáva sa Martvoň.

Pre predstavu, ako to tam v Bruseli vyzeralo, pripojil Martvoň link priamo na video z poslednej “akože” konferencie o surrogacy priamo od MHB, a upozorňuje, že tento veľtrh s deťmi bude mať ďalšie pokračovania v júni 2019 na Floride a v septembri 2019 zasa v Bruseli, kde možno pôjde “kuknúť” i M. F. Beňová”
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
 [ Príspevkov: 1069 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Problematika "kultúry smrti"

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad:phpbb.sk.

Zobraziť štatistiku návštevnosti: