Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

[ Príspevkov: 2618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175  Ďalší
Autor Správa
Poslať 05.01.2021 14:13:00   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 20938 príspevkov
https://www.aktuality.sk/clanok/853260/veriaci-a-knazi-z-oravy-atakovali-hygienicku-kvoli-zrusenym-bohosluzbam-zavolala-biskupovi/

Ani som netusil, ze to slo az takto daleko.
Nemam Piano, takze z tohoto neviem, co urobil biskup ... :D

Poslať 05.01.2021 19:09:42   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 22:23:17
napísal 637 príspevkov
Akčný príspevok Eaduarda Chmelára na jeho fb

PÁN PREMIÉR, DRŽTE UŽ KONEČNE HUBU!
Dva týždne sa neukázal. V posledných dňoch, v dramatickom a kritickom bode koronakrízy, po ňom nebolo ani chýru, ani slychu, práve v tomto čase si vybral voľno na oddych s rodinkou. Štátu akútne chýbal manažment ako veliteľ v čase vojny, ale on nikomu nechýbal, lebo aj tak nič neriadil. Potom sa dovalil ako veľký vietor, rozkročil sa pred mikrofónmi, vynadal starostom, nemocniciam, opozícii, Sulíkovi (k tomu sa dopracoval až po rekordných 16 minútach, ale predsa) a odkázal "kuvikom", aby boli ticho, lebo tí všetci môžu za to, že odmietli jeho celoplošné testovanie...
Pritom mal po svojom boku doktora Visolajského, ktorý na sociálnych sieťach už niekoľko týždňov trpezlivo vysvetľuje, že je to lož. Dnes umierajú v nemocniciach ľudia z vášho vianočného "lockdownu", ktorý žiadnym lockdownom nebol, nanajvýš tak neprimeranými zimnými prázdninami. Ste mizerný premiér a ešte horší manažér, Igor Matovič, ste darebák, ktorý sa vykašľal na celú republiku a zbabelo sa skrýva pred rozhnevanými ľuďmi, ste slaboch, ktorý hádže vinu na iných, fňuká a nedokáže si priznať zlyhanie. Za čo Vy vlastne nesiete zodpovednosť? Hra sa skončila, trestné oznámenie na Vás je v plnej miere oprávnené, za tie tisíce mŕtvych nesiete politickú zodpovednosť Vy a môžete byť rád, že samosprávy fungujú a ľudia zachraňujú životy aj bez Vás, nedokázali ste zvládnuť nič, nič, ešte aj to očkovanie dopadlo ako fiasko, stihli ste zaočkovať papalášov, ale odborníci vypočítali, že týmto tempom by sa muselo očkovať 21 rokov. Tak už prestaňte moralizovať, poučovať a špiniť tých, ktorým by ste mali nohy bozkávať za to, že napriek vám tu ešte niečo funguje. Všetku tú spúšť, ktorú ste zanechali, môžete napraviť už len jediným spôsobom: zbaľte sa a vypadnite.

Poslať 05.01.2021 20:50:32   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 20938 príspevkov
Vlkodlak píše:
Akčný príspevok Eaduarda Chmelára na jeho fb

PÁN PREMIÉR, DRŽTE UŽ KONEČNE HUBU!
Dva týždne sa neukázal. V posledných dňoch, v dramatickom a kritickom bode koronakrízy, po ňom nebolo ani chýru, ani slychu, práve v tomto čase si vybral voľno na oddych s rodinkou. Štátu akútne chýbal manažment ako veliteľ v čase vojny, ale on nikomu nechýbal, lebo aj tak nič neriadil. Potom sa dovalil ako veľký vietor, rozkročil sa pred mikrofónmi, vynadal starostom, nemocniciam, opozícii, Sulíkovi (k tomu sa dopracoval až po rekordných 16 minútach, ale predsa) a odkázal "kuvikom", aby boli ticho, lebo tí všetci môžu za to, že odmietli jeho celoplošné testovanie...
Pritom mal po svojom boku doktora Visolajského, ktorý na sociálnych sieťach už niekoľko týždňov trpezlivo vysvetľuje, že je to lož. Dnes umierajú v nemocniciach ľudia z vášho vianočného "lockdownu", ktorý žiadnym lockdownom nebol, nanajvýš tak neprimeranými zimnými prázdninami. Ste mizerný premiér a ešte horší manažér, Igor Matovič, ste darebák, ktorý sa vykašľal na celú republiku a zbabelo sa skrýva pred rozhnevanými ľuďmi, ste slaboch, ktorý hádže vinu na iných, fňuká a nedokáže si priznať zlyhanie. Za čo Vy vlastne nesiete zodpovednosť? Hra sa skončila, trestné oznámenie na Vás je v plnej miere oprávnené, za tie tisíce mŕtvych nesiete politickú zodpovednosť Vy a môžete byť rád, že samosprávy fungujú a ľudia zachraňujú životy aj bez Vás, nedokázali ste zvládnuť nič, nič, ešte aj to očkovanie dopadlo ako fiasko, stihli ste zaočkovať papalášov, ale odborníci vypočítali, že týmto tempom by sa muselo očkovať 21 rokov. Tak už prestaňte moralizovať, poučovať a špiniť tých, ktorým by ste mali nohy bozkávať za to, že napriek vám tu ešte niečo funguje. Všetku tú spúšť, ktorú ste zanechali, môžete napraviť už len jediným spôsobom: zbaľte sa a vypadnite.
Strucne, jasne, pravdive.

Poslať 06.01.2021 0:23:37   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 16513 príspevkov
Citácia:
za tie tisíce mŕtvych nesiete politickú zodpovednosť Vy
aj inde su na tom zle, myslim okolite krajiny nie su na tom o moc lepsie, ale myslim si ze niektore veci naozaj mohli byt zmanazovane lepsie

Poslať 06.01.2021 15:39:04   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
https://blog.hlavnespravy.sk/25159/uspech-liecby-kovidu-na-slovensku/
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/12/30/cakanie-az-na-nemocnicu-zabija/

https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/11/03/covid-konecne-riesenie/
Citácia:
Účinná prevencia a liečba existuje a chorí sa rýchlo uzdravujú aj doma, tak ako pri bežnej chrípke kľudom a tekutinami, vitamínmi (C, D3), zinkom, acylpyrínom a pri sekundárnej infekcii rovnako pomáhajú antibiotiká. Áno, vieme, že špecifikom je poškodenie pľúc mikrotrombotizáciou ciev a preto je treba zdôrazniť acylpyrín, acylpyrín a acylpyrín (stačí 1-2x 100 mg denne preventívne a pri liečbe horúčky nad 38,5 stupňov Celzia 500-1000 mg + tekutiny). Použitie acylpyrínu dokáže zmierniť (zabrániť?) poškodeniu pľúc a to je prevencia najťažšieho stavu a ani rizikový pacient nemusí skončiť na pľúcnej ventilácii.

Poslať 07.01.2021 0:57:46   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
https://www.youtube.com/watch?v=WFcNTs152DM&feature=emb_rel_end
Citácia:
Tak ja vám poviem pán doktor, ako funguje vitamín D z vlastnej skúsenosti. Hneď ako ste povedali, aby sme začali užívať vitamín D, začal som užívať 10-tisíc jednotiek každý deň a užíval som ho päť mesiacov takto, potom po 6-tisíc mesiac, a ďalej po 4-tisíc, teraz už len občasne. Brali aj rodičia. Brat jediný nebral. Brat má teraz covid, leží v posteli, my sme s ním v jednej domácnosti, nemáme žiadne rúška, nám nič nie je, nikto z nás neochorel, a to sme každý deň v styku s človekom, ktorý kašle, a teda v podstate zavírenom prostredí, teda aj my musíme mať v sebe ten vírus, ale absolútne nič nám nie je.
Citácia:
od jari užívam vysoké dávky D vitamínu,selén,zinok,C vitamín,magnézium,prekonala som covid,mala som ľahký priebeh,myslím,že vďaka týmto vitamínom,podľa vašej rady

Poslať 08.01.2021 10:29:48   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 20938 príspevkov
misojogi píše:
https://www.youtube.com/watch?v=WFcNTs152DM&feature=emb_rel_end
Citácia:
Tak ja vám poviem pán doktor, ako funguje vitamín D z vlastnej skúsenosti. Hneď ako ste povedali, aby sme začali užívať vitamín D, začal som užívať 10-tisíc jednotiek každý deň a užíval som ho päť mesiacov takto, potom po 6-tisíc mesiac, a ďalej po 4-tisíc, teraz už len občasne. Brali aj rodičia. Brat jediný nebral. Brat má teraz covid, leží v posteli, my sme s ním v jednej domácnosti, nemáme žiadne rúška, nám nič nie je, nikto z nás neochorel, a to sme každý deň v styku s človekom, ktorý kašle, a teda v podstate zavírenom prostredí, teda aj my musíme mať v sebe ten vírus, ale absolútne nič nám nie je.
Citácia:
od jari užívam vysoké dávky D vitamínu,selén,zinok,C vitamín,magnézium,prekonala som covid,mala som ľahký priebeh,myslím,že vďaka týmto vitamínom,podľa vašej rady
Ja by som si nebol az taky isty.
https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000654/1913073/Ospevovany-VITAMIN-D-vas-moze-zradit--NEPRIATEL--ktory-sposobi-opacny-efekt-

Poslať 08.01.2021 10:54:39   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
Legi mas pravdu bv tom ze vitaminom D sa mozno aj predavkovat
sucasne odporucanie WHO je ako bezpecna davka doporucene 2 000UI pripadne pre starych a chorych 4 000UI
narazovo v pripade choroby (povedzme taky tyzden) je mozne brat aj vysoku davku trebars 10 000 UI ale potom si dat pauzu
Ked sa davaju vysoke davky tak treba kontrolovat hladinu D v krvi cize pod lekarskym dozorom
nasie som si studie (v USA) kde narazovo podavali az 80 000 UI denne samozrejme len kratkodobo

Sucasny stav je ale taky ze vacsina populacie ma brutalny nedostatok vitaminu D a preto mame aj zbytocne vela chripky a tazky prebieh COVIDu, cize je vhodne skor vitamin D odporucat

Poslať 08.01.2021 10:56:36   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
aj toto je uzitocne pre zdravie
https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000653/1912889/Koniec-zlej-reputacie-PLNOTUCNYCH-mliecnych-vyrobkov--Ludia-boli-cele-desatrocia-na-omyle-
----
a cvicenie
https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1912709/ZACHRANA-pre-vas-chrbat--CVIK-na-stuhnute-svaly--po-ktorom-budete-ako-znovuzrodeni-

Poslať 08.01.2021 19:17:47   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
MUDr. Ján Lakota, CSc. z virologického ústavu SAV, bývalý primár z národného onkologického ústavu BA
https://www.youtube.com/watch?v=-fu9Y1DW7hE&feature=emb_logo

Poslať 08.01.2021 23:07:02   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 20938 príspevkov
Toto je pekna podpasovka:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-v-cesku-medici-zdaneni-povinne-sluzby-v-nemocnicich-ministerstvo-financi.A210107_151859_domaci_chtl
(vo svetle, ze to dostali PRIKAZOM a na zaciatku im bolo povedane nieco ineho, ako na konci ... :roll: )

Skoro ako keby to bolo u nas ... :lol:
Ale my to mozno dotiahneme k dokonalosti - nevyplatime im nic. :D

Poslať 09.01.2021 1:50:47   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
napriklad prispevok za pracu vo volebnej komisii sa u nas nezdanuje - lebo ide o verejnoprospesnu cinnost
takze dufam ze ani za pracu proti COVIDU nebudu robit podobne tahy ako v Cechach

Poslať 09.01.2021 12:17:34   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 4576 príspevkov
misojogi píše:
MUDr. Ján Lakota, CSc. z virologického ústavu SAV, bývalý primár z národného onkologického ústavu BA
https://www.youtube.com/watch?v=-fu9Y1DW7hE&feature=emb_logo
Je fakt, že keď som sa dala očkovať proti chrípke, tak som mala veľmi ťažký priebeh ochorenia v tom roku.

Poslať 09.01.2021 15:18:28   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16513 príspevkov
Citácia:
Je fakt, že keď som sa dala očkovať proti chrípke, tak som mala veľmi ťažký priebeh ochorenia v tom roku.
mam rovnaku skusenost takze ockovanie proti chripke uz odmietam

Poslať 09.01.2021 16:23:23   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 4576 príspevkov
Inak chápem, že prečo to ide zle s obstarávaním testov cez ministerstvo hospodárstva. Mám s nimi svoje skúsenosti a vôbec ma to neprekvapuje. Mrzí ma, že to vrhá tieň aj na schopných ľudí.

[ Príspevkov: 2618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť