Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

[ Príspevkov: 2238 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 150  Ďalší
Autor Správa
Poslať 17.11.2020 21:24:20   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 20566 príspevkov
Vlkodlak píše:
legionar píše:
Chlapci, povedal by som, ze uz nie je dolezite, co clovek robil vtedy, ale to, CO ROBI DNES.
Pokial sa niekto "pod ruskom zakona" zastava vymletych kotrb a zlodejov, tak mohol byt aj hrdinom SNP, nebudem ho chvalit.
Nezastávam sa, len cítim potrebu sa ozvať, keď sa masírujú mozgy. Ako dnes na Markíze. Že vraj pár desiatok kotlebovcov a neofašistov.
Ak raz skrížiš totalite cestu, budeš pre nich fašistom aj ty. Potom si na mňa spomeň.
Ja zase rozlisujem. (podla seba, samozrejme :) )
Pravdupovediac, nejake masirovanie mozgov na mna moc neplati, dobre vies, ze sa ozyvam proti kadecomu.
Ale musi to MNE davat zmysel, nie, ze to niekto vyblakuje a dufa, ze ja za nim poleziem ako ovca.
(Prave ucast na tomto 'proteste' bolo to "plavanie zdochlin s prudom" !)
Divim sa vsetkym tym "slusnym ludom", co tam akoze "pokojne demonstrovali".
Aj keby som hned so vsetkym suhlasil (co nesuhlasim) a nejako sa tam "ocitol", tak pri pohlade na tie makovice by mi prislo zle a pratal by som sa najkratsou cestou domov.
Toto nie je o ziadnom "prave" !
Je to o zdravom rozume a osobnej CTI ...

Poslať 17.11.2020 21:26:30   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

od 29.05.2006 19:25:53
napísal 6743 príspevkov
Vlkodlak:
Samozrejme, že sa musíš vnímať inak, sebaobraz musí byť pozitívny, na vine sú tí druhí, argumentační mrzáci, médiami zmagorení ľudia a zdochliny, čo plávajú s prúdom. Krivdy ostávajú pochované a spoločnosť, že sa nepostavila na tvoju obranu je vinná. Najlepšie niekým z pozadia ovládaná, aby sa jej tiež nemuselo čeliť. Tí z pozadia, ktorí "ovládajú svet", sú ideálni kandidáti na nepriateľov. Netreba im čeliť, dá sa ich viniť za všetko a občas prejaviť médiami zmagoreným ľuďom trochu svojho blahosklonného súcitu, aby sa potvrdila pozícia nadradeného pozitívneho sebaobrazu ;)

Poslať 17.11.2020 23:58:38   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 16051 príspevkov
Citácia:
Samozrejme, že sa musíš vnímať inak, sebaobraz musí byť pozitívny, na vine sú tí druhí, argumentační mrzáci, médiami zmagorení ľudia
naco ho neustale riesis a utocis na neho? nemas inu robotu len sa neustale navazat do Vlkodlaka?? co takto VECNE argumentovat a povedat svoj nazor? to je pre teba nieco nezname? mimo Tvoj zorny uhol?

Poslať 18.11.2020 9:20:15   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
Samozrejme, že sa musíš vnímať inak, sebaobraz musí byť pozitívny, na vine sú tí druhí, argumentační mrzáci, médiami zmagorení ľudia
naco ho neustale riesis a utocis na neho? nemas inu robotu len sa neustale navazat do Vlkodlaka?? co takto VECNE argumentovat a povedat svoj nazor? to je pre teba nieco nezname? mimo Tvoj zorny uhol?
Prečo stále na mňa útočíš a navážaš sa do mňa? Čo tak vecne argumentovať k tomu čo som napísal? Je to pre teba neznáme? Je to mimo tvoj zorný uhol?
Môže pokrytec pochopiť svoje pokrytectvo? Môže človek ako misojogi, ktorý sa neustále starie do sporov ktoré sa ho netýkajú a šíri zlo pochopiť, že sa správa ako diabol? Nevsadil by som nato.
To keď som označený za mrzáka to nie je útok na mňa, to je starý dobrý Vlkodlak, to že som označený za zmagoreného tiež nie. Vieš čo pokrytec misojogi, chcel si to, nenechám si srať na hlavu, nebudem viac k tebe toľko zhovievavý.

Poslať 18.11.2020 10:14:00   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16051 príspevkov
Citácia:
misojogi, ktorý sa neustále starie do sporov ktoré sa ho netýkajú
tyka sa ma to pretoze sa nespravodlivo navazas do Vlkodlaka a furt do neho rypes :evil: :cry: :roll: tu na fore sa totiz spravame slusne - to zrejme nevies co to slovo znamena

Poslať 18.11.2020 10:18:13   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
misojogi, ktorý sa neustále starie do sporov ktoré sa ho netýkajú
tyka sa ma to pretoze sa nespravodlivo navazas do Vlkodlaka a furt do neho rypes :evil: :cry: :roll: tu na fore sa totiz spravame slusne - to zrejme nevies co to slovo znamena
Zase na mňa útočíš a robíš to, z čoho mňa obviňuješ. Si schopný aspoň z maličkej časti to vnímať, aspoň z jedného percenta toto svoje pokrytectvo?

Poslať 18.11.2020 15:55:47   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 20566 príspevkov
https://www.aktuality.sk/clanok/841025/richard-sulik-ma-pre-matovica-novy-plan-semafor-ako-v-cesku/

Riesenie:
1. Rozbit mu hubu
2. Vystupit z koalicie
3. Rozbit mu hubu este raz ...

"AK mu to odobri pandemicka komisia, tak potom ano ..."

Az na to, ze sa SAM PRIZNAL, ze na nejakych odbornikov KASLAL a o plosnom testovani ROZHODOL SAM !
Lebo sa chcel pochvalit, ked zistil, ze sa mu poradilo strachom o pracu nahnat 3.6 miliona na testy.
Keby dosiel iba milion, tak by to "pandemicka komisia svojim rozhodnutim nezvladla" ...

Poslať 18.11.2020 16:48:22   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
Nejak som nepochopil to čo Sulík navrhuje. Však Sulík dostal za úlohu predstaviť plán na zníženie počtu nakazených, nie ako a kde čo robiť, keď počet nakazených bude znížený. Teraz neviem, či sa mýlia novinári alebo Sulík si nevie ani prečítať a pochopiť názov úlohy :D

Poslať 19.11.2020 10:50:06   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
Ďalšie celoplošné testovania aj v zime, 16 miliónov testov. Matovič je fakt magor :cry:

http://www.aktuality.sk/clanok/841321/slovensko-nakupi-16-milionov-antigenovych-testov-premier-ohlasil-celoplosne-testovanie-na-december/

Poslať 19.11.2020 11:25:50   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 20566 príspevkov
nikto píše:
Asi by sme mali zopakovat to predvcerajsie "zuzo" pred uradom vlady. :evil:
Tentoraz "v plnej zostave" ...

Poslať 19.11.2020 11:49:06   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
Ale môžeme ísť na celoplošné dobrovoľné testovanie a vyhneme sa tak celoplošnému nariadenému testovaniu :nuz:

Poslať 19.11.2020 12:22:57   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 20566 príspevkov
nikto píše:
Ale môžeme ísť na celoplošné dobrovoľné testovanie a vyhneme sa tak celoplošnému nariadenému testovaniu :nuz:
Ja som radsej za odvolanie Matovica.
Ako si spravne podotkol - je to MAGOR. :lol:

A navyse je to aj chrapun.
(Najprv hucka Sulika na domacu ulohu, a ked mu ju urobi, tak ho posle k Mongolom a SAM zase rozhodne o este vacsej debiline, ako predtym!)

Matovic uz v parlamente jednu facku dostal (Malikova).
Koleduje si o viac ... :evil:

Poslať 19.11.2020 12:57:53   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
Neviem o tom, že by Sulík urobil domácu úlohu. Aké dal teda návrhy na zníženie nakazených do konca mesiaca pod 500? Nevšimol som si nič v médiách, kde to je?

Poslať 19.11.2020 13:06:56   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

Obrázok užívateľa

napísal 16051 príspevkov
Citácia:
Ďalšie celoplošné testovania aj v zime, 16 miliónov testov.
podla mna testovanie je rozumna vec, vychyta infekcnych ludi ....
treba to len robit inteligentnejsi m spospobom
podotykam ze od nas to prebrali aj Rrakusania ktori to budu robit tiez ....

Poslať 19.11.2020 13:18:46   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA NA POSTUPE

napísal 6743 príspevkov
Čo ja viem, malo by teoreticky, ale nejak to nevidno na číslach. Ja si myslím, že stačia na šírenie v týchto zimných uzavretých podmienkach aj menej infekční. Skôr by som dal na tie germicídne žiariče o ktorých sme diskutovali, dal by som príspevky štátne pre firmy, ktoré ich budú dávať do pracovných priestorov. Keď už nemôžeme vetrať toľko, tak ten vzduch čistiť inak teda.

[ Príspevkov: 2238 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 150  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť