Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

[ Príspevkov: 6822 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 455  Ďalší
Autor Správa
Poslať 29.09.2022 6:20:04   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

od 13.04.2021 7:28:26
napísal 1778 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
Inak povedané, čísla nemáš, dôkazy nemáš, argumenty nemáš...
takze ludia zomreli ale vsetko je OK, lebo ja neviem argumentovat podla Tvojej predstavy? mozeme teda v pohode tych mrtvych zmietnut zo stola? Skutok sa teda nestal? Vsetko OK ?
Neviem či je všetko ok. Ľudia sa rodia a ľudia aj zomierajú (aspoň ja som nepočul o žiadnom, čo dokázal žiť večne). Každý deň zomrie na Slovensku cca 150 ľudí, je to teda OK alebo nie?
Myslel som, že neriešime to, či niekto zomrel alebo nezomrel, ale to, či ľudia umierajú alebo neumierajú ako následok ich vakcinácie.

misojogi píše:
Citácia:
mal by som ti veriť...
mal by si mi verit minimalne to ze nejake pripady poznam a sa naozaj udiali
Ale ja ti verím, že poznáš nejakých ľudí, čo zomreli. Aj ja poznám pár ľudí, čo zomreli v posledných pár rokoch.
Ale diskutujeme o tom, či ľudia zomierajú alebo nezomierajú z dôvodu vakcinácie, nie či zomierajú alebo nezomierajú vo všeobecnosti.
Tak keď chcem od teba aspoň nejaké dôkazy, že to môže mať niečo spoločné s vakcináciou, tak ich nedávaš, lebo GDPR, lebo by tých lekárov niekto zabil, ak by o tom hovorili, čísla umierajúcich tebou spomínaný nárast nepotvrdzujú... ale ja ti mám proste veriť že ty nejakých ľudí čo zomreli poznáš a mám ti veriť, že ty vieš, že ich smrť mala na svedomí vakcína.
Dobre som to zhrnul?

Poslať 29.09.2022 9:35:31   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 22927 príspevkov
nechces sa s tymi lekarmi porozpravat priamo ty? a urobit si svoj vlastny nazor?

Poslať 30.09.2022 7:42:02   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 4261 príspevkov
misojogi píše:
[nemam cisla ale mam konkretnych ludi dokonca aj mne blizki ktori zomreli po vakcine a tiez ludia ktori maju nasledky po vakcine
a co ma najviac stve ze nikoho to nezaujima niekto to neriesi a nikto to neskuma - je to tabu ako Dubcek pocas normalizacie
odmietam tvrdenie ze ide o pocity IDE O ZIVYCH A VLASTNE UZ MRTVYCH LUDI - to nie su pocity ale realne ludske osudy na ktore sa zvysoka *****
len nechcem uvadzat ich osobne udaje na verejnosti (smernica GDPR ;) )
Išo a ty si mylsíš keby sa neočkovali tak by žili večne? Každý jeden čo sa dal zaočkovať zomrie!!!! A ty to budeš pripisovať vakcíne? nebuď smiešny! A čo neočkovaní - tí nezomierajú?
Ako vieš že tí tvoji známi čo zomreli po vakcíne by neboli zomreli aj bez vakvíny? Ináč je dokázaný priamy súvis medzi úmrtím a podanou vakcínou? Ktorou vakcínou? Ked niekoho po vakcíne zrazí auto to je tiež úmrtie následkom vakcinácie? Sa už konečne spamätaj.

Poslať 30.09.2022 7:45:05   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 4261 príspevkov
misojogi píše:
nechces sa s tymi lekarmi porozpravat priamo ty? a urobit si svoj vlastny nazor?
Práve že ten názor mám. Moje dve nevesty sú lekárky, moja svatka je lekárka - internistka. Môj výborný priatel je lekár - praktik. Druhý môj priateľ je lekár na urgente, ďalšia je primárka na ARO - nikto z nich nemá také skúsenosti ako sa tu snažíš podsúvať ako overený fakt. Jednoducho síriš hoaxy.

Poslať 30.09.2022 9:40:31   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Ináč je dokázaný priamy súvis medzi úmrtím a podanou vakcínou? Ktorou vakcínou? Ked niekoho po vakcíne zrazí auto to je tiež úmrtie následkom vakcinácie?
to s tym autom je typicky medialny vysmech ktory je za ucelom zhodenia kritikov vakciny - naozaj povazujes lekarov za tak inteligentne slabych aby tvrdili spominany nezmysel s autom?
cielom podobnych tvrdeni je znemoznit diskusiu a nie hladat pravdu
mimochodom neviem ci ovladas metodiku vyhodnocovania nasledkov vakciny kde vyslovene plati prezumpcia viny
pripominam aj studiu The Lancet ze z realnych neziaducich nasledkov vakciny byva nahlasovanych maximalne 10% alebo aj menej
Citácia:
a ty si mylsíš keby sa neočkovali tak by žili večne? Každý jeden čo sa dal zaočkovať zomrie!!!!
naozaj si myslis ze toto som nezobral do uvahy? bavime sa len o pripadoch ked je dovod si mysliet ze zdravotny problem je nasledok vakciny.
Citácia:
Ináč je dokázaný priamy súvis
systematicky dokaz je velmi narocny na riesenie a odborne zazemie- preto ked vznikne dovodne podozrneie tak sa to vyhodnocuje a analyzuje, spomen si ako najprv tvrdilo ze problemy Astry zenecy najprv v mediach vysmievali a bagatelizovali a nakoniec suvis dokazali danski vedci a AZ sa prestala pouzivat v EU (v UK ostala ale zmenilo sa pouzitie na menej rizikove)
V dokumentacii Pfitzeru sa spominaju uz pozorovane vedlasie ucinky a ked tieto iste vedlajsie ucinky pozoruje lekar v praxi tak to zrazu nebudeme brat do zvahy a budeme ZAtloukat zatloukat zatloiukat ?
Citácia:
Moje dve nevesty sú lekárky, moja svatka je lekárka - internistka. Môj výborný priatel je lekár - praktik. Druhý môj priateľ je lekár na urgente, ďalšia je primárka na ARO - nikto z nich nemá také skúsenosti ako sa tu snažíš podsúvať ako overený fakt.
to ze existuju lekari ktori vo svojej praxi uvedene problemy nepozoruju nijako nevyvracia ze su aj lekari ktori uvedene problemy vo svojej praxi vidia
mimochodom pisla som o tom uz skor ze su aj taki aj taki lekari
zakryvat si oci pred existenciou tych problemovych pripadov je len zametanie spiny pod koberec ale situaciu tych ludi nijako neriesi
...

Poslať 30.09.2022 11:13:54   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 24640 príspevkov
misojogi píše:
to ze existuju lekari ktori vo svojej praxi uvedene problemy nepozoruju nijako nevyvracia ze su aj lekari ktori uvedene problemy vo svojej praxi vidia
A tomuto Ty hovoris "logika" ... :roll:

Dokazuje to iba Tvoju totalnu nevedomost a sklon k akymkolvek konspiraciam.

Ak preukazatelne existuju taki aj onaki lekari, tak sa treba obratit na DATA a STATISTIKU !
Ale to Ty nerobis - Ty si melies stale iba to svoje ...

Poslať 30.09.2022 11:51:02   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Ak preukazatelne existuju taki aj onaki lekari, tak sa treba obratit na DATA a STATISTIKU !
co tym dokazes? podla mna vobec nic, treba kvalitativnu analyzu
Citácia:
nebudem popierat evidentne fakty len preto ze si to niekto mysli
ak chces prid si ich preverit tiez ....

Poslať 30.09.2022 12:48:09   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

napísal 24640 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
co tym dokazes? podla mna vobec nic, treba kvalitativnu analyzu
Citácia:
nebudem popierat evidentne fakty len preto ze si to niekto mysli
ak chces prid si ich preverit tiez ....
Uz Ti Jery (a mnohi ini) velakrat povedali, ze tie Tvoje "FAKTY" su naprd.
Lebo nerozumies cislam, nevies s nimi narabat, nevies ich interpretovat ...
Misionar Ti uviedol presne rovnake "kontrapriklady", ale to Ty ani nevnimas.

Kefalin, co si vy predstavujete pod pojmom "kvalitativna analyza" ? :roll:

Poslať 30.09.2022 13:45:54   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

napísal 24640 príspevkov
Vyzera to tak, ze dnes som po prvykrat negativny. :)
Este si to o 2 dni zopakujem, pre istotu.
Teraz uz len doliecit "sprievodne choroby" - zapal hrdla a mozno aj priedusiek stale mam ...

Poslať 30.09.2022 18:21:41   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Teraz uz len doliecit "sprievodne choroby" - zapal hrdla a mozno aj priedusiek stale mam ...
Jox na hrdlo a Erdomed na priedusky pripadne nejake bylinkove sirupy a caje . mal som pocit ze najlepsi na kasel bol tymianovy sirup, ale vyskusaj, pripadne aj Sinupret a Bronchopret
prajem skore uzdravenie

Poslať 30.09.2022 18:23:48   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

napísal 24640 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
Jox na hrdlo a Erdomed na priedusky pripadne nejake bylinkove sirupy a caje
prajem skore uzdravenie
Dakujem. ;)

Poslať 30.09.2022 18:28:14   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Lebo nerozumies cislam, nevies s nimi narabat, nevies ich interpretovat ...
Misionar Ti uviedol presne rovnake "kontrapriklady", ale to Ty ani nevnimas.
ja vidim chorych ludi na ktory system kasle lebo nezapadaju do medialneho narativu hysterickeho ockovania - proste ti ludia realne su a nikto sa o nich nezaujima - to mi vadi najviac
(ale to je mozno problem nasho zdravotnictva ako celku)

Poslať 02.10.2022 12:30:02   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
zasa sa vracia myslienka znasilnovacieho ockovania :evil: :evil: :evil:
https://blog.hlavnespravy.sk/30684/kanadsky-diktator-trudeau-sa-uz-vyhraza-90-preockovanost-omikronovym-boostrom-alebo-lockdowny/
Citácia:
nový morálny imperatív biomedicínskeho režimu, ktorý odmieta brať do úvahy osobné riziko na úkor „spoločného dobra“, ktorým sa zvyčajne totalitarianizmy oháňajú. Ťažko by nás presvedčili, ak by otvorene hovorili o tom, že lepšie pre „spoločné dobro“ po uši zadĺžených „sociálnych štátov“ je zbaviť sa starých, chorých a postihnutých… Lenže na americkom kontinente majú asi aj mladých za záťaž, keď vakcíny natláčajú (česť výnimkám viacerých amerických štátov) mladým ľuďom, hoci majú štatistiky, že booster ešte viac zvyšuje riziko myokarditídy.

To podľa jednej Kaiser štúdie už po 2. dávke bolo v miere 1 z 2000 vo veku 18-24 rokov! Výskumníci z Harvardu a John Hopkins Univerzity nedávno odhadli na základe doterajších dát, že aby sa predišlo jednej hospitalizácii, treba zaočkovať až 22-30 tisíc študentov, pričom očkovanie študentom spôsobí 18-98 vedľajších účinkov vyžadujúcich hospitalizáciu, okrem toho 1,7 až 3 mladým mužom do 29 rokov myokarditídu a celkovo 1 373 až 3 234 prípadov nežiaducich následkov 3. stupňa, ktoré znemožňujú normálne denné aktivity. Niektoré európske krajiny obmedzili (od 18.30min) prístup detí ku Covid-19 očkovaniu a Dánsko ho neodporúča ani pre mladších ako 50 rokov. Dokonca kanadskí liberáli si dali vypracovať štúdiu, ktorá ukazuje, že v štáte Ontário ľudia do 60 rokov nemali z vakcinácie žiaden benefit, ale pravdepodobne sa to odignoruje, len aby si ľudia privykli na QR čítačky a digitálnu kontrolu.
Citácia:
Už 3. dávka po mesiaci nechránila proti ochoreniu Covid a zvyšovala pravdepodobnosť ochorenia na Covid, čo je znakom oslabenej imunity podľa svetových expertov ako Dr. Kory i ďalších, ktorí štatistiky napr. z Británie či Dánska interpretovali. Ale už pri schvaľovaní 4. dávky boli samotní členovia rozhodovacej komisie FDA v USA proti a dokonca vedúca pre hodnotenie vakcín a jej zástupca odstúpili z funkcii s tým, že boli pod politickým tlakom a nedostali dostatok dát. Ďalší vaxinátori kritizovali booster a dokonca média už kritizujú aj túto 5. bivalentnú (kombináciu proti 2 kmeňom) dávku.

Keďže väčšina boosterovaných už aj ochorela, pričom mnohí končia v nemocnici (44% v Británii) ale aj v hroboch (iná štúdia z Británie), nič to vakcinačných fanatikov neodradí propagovať už narýchlo schválené a ešte rýchlejšie nakúpené nové boostre. Podobné výsledky prinášajú vládne štatistiky kanadského štátu Manitoba. Aj po prispôsobení dát faktu, že očkovaní sú starší ako neočkovaní, vládne údaje štandardizované podľa veku nehovoria v prospech vakcín. V máji podľa najnovších kompletných údajov len 9% covid úmrtí a 14% hospitalizaácií v Manitobe sa týkalo neokočkovaných osôb, hoci tí predstavujú 17% populácie v tomto štáte.
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.06.28.22276926v3
Citácia:
Increasing SARS-CoV2 cases, hospitalizations and deaths among the vaccinated elderly populations during the Omicron (B.1.1.529) variant surge in UK
RESULTS Of the total cases (n= 22,072,550), hospitalizations (n=848,911) and deaths (n=175,070) due to COVID-19 in the UK; 51.3% of cases (n=11,315,793), 28.8% of hospitalizations (n=244,708), and 16.4% of deaths (n=28,659) occurred during the Omicron variant surge. When comparing the period of February 28 - May 1, 2022 with the prior 12-weeks, we observed a significant increase in the case fatality rate (0.19% vs 0.41%; RR 2.11 [2.06-2.16], p<0.001) and the risk of hospitalizations (1.58% vs 3.72%; RR 2.36[2.34-2.38]; p<0.001). During the same period, we also observed a significant increase in the proportion of cases (23.7% vs 40.3%; RR1.70 [1.70-1.71]; p<0.001) among ≥50 years of age and hospitalizations (39.3% vs 50.3%;RR1.28 [1.27-1.30]; p<0.001) and deaths (67.89% vs 80.07%;RR1.18 [1.16-1.20]; p<0.001) among ≥75 years of age. The vaccine effectiveness (VE) for the third dose was in negative since December 20, 2021, with a significantly increased proportion of SARS-CoV2 cases hospitalizations and deaths among the vaccinated; and a decreased proportion of cases, hospitalizations, and deaths among the unvaccinated. The pre-existing conditions were present in 95.6% of all COVID-19 deaths and we also observed various ethnic, deprivation score and vaccination rate disparities that can adversely affect hospitalization and deaths among the compared groups based on the vaccination status.

CONCLUSIONS There is no discernable optimal vaccine effectiveness among ≥18 years of age, vaccinated third dose population since December 20, 2021 during the beginning of the Omicron variant surge. Pre-existing conditions, ethnicity, deprivation score, and vaccination rate disparities data need to be adjusted by the development of validated models for evaluating VE for hospitalizations and deaths. The increased proportion of cases with significantly increased risk of hospitalizations and deaths among the elderly population during the Omicron variant surge underscores the need to prevent infections in the elderly irrespective of vaccination status with uniform screening protocols and protective measures.

Poslať 05.10.2022 7:34:18   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 5207 príspevkov
Kiež by som bola zaočkovaná štvrtý raz. S Covidom to teraz nie je ľahké.

Poslať 05.10.2022 7:45:40   Re: PANDEMICKÁ EPIDÉMIA

napísal 24640 príspevkov
teta píše:
Kiež by som bola zaočkovaná štvrtý raz. S Covidom to teraz nie je ľahké.
Ja sa uz zacinam viac obavat chripky ... :cry:

[ Príspevkov: 6822 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 455  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť