Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie


 [ Príspevkov: 1923 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 125, 126, 127, 128, 129
Autor Správa
Poslať 06.07.2018 11:48:00   Re: UTEČENCI
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 11753 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
Citácia:
Nemecká tragikomédia

Angela Merkelová koncom minulého týždňa uviazla v slučke. Doplatila na to, že nevedela presadiť ani národné, ani európske riešenie migračnej krízy. Partneri z konzervatívnej CSU jej dali ultimátum. Buď prinesie riešenie ona, alebo to vezmú do rúk oni. Cez svojho ministra vnútra, ktorý zavrie nemecké hranice pre ilegálnych migrantov.

Merkelová sa najskôr pokúsila o ofenzívu na samite EÚ. Vyhlásila, že budúcnosť únie závisí od toho, či sa podarí presadiť európske riešenie.

Nepochodila. Samit, ako obyčajne, nepriniesol nič. Len guľatý balík vyhlásení, čo by sa dalo robiť, keď sa členské štáty dohodnú. Návrhy na vracanie migrantov a prerozdeľovanie bremena Talianov a Španielov išli proti sebe a neprešli, resp. prešli len v rovine možnosti.

Potom prišlo na rad národné, nemecké riešenie. A dopadlo ako v komikse.

Merkelová súhlasila s požiadavkou ministra vnútra (a šéfa CSU) Seehofera, aby sa migranti registrovaní v iných krajinách únie nepúšťali cez nemecké hranice. No platí to len pre Bavorsko. Všade inde ostáva pôvodný režim.

Výsledok: v Bavorsku sa hranice zavrú. Inde ostanú otvorené. Úsmevné. Ako v zámku s desiatimi vchodovými dverami, kde jedny starostlivo zamknete a všetky ostané vyvesíte z pántov.

A zodpovednosť za toto „opatrenie“ zveríte ministrovi vnútra Seehoferovi, ktorý sa búril a žiadal funkčné riešenie.
https://www.aktuality.sk/clanok/604419/tyzden-v-kocke-daga-danisa-kotlebovci-akosi-vyfucali/?
Hore
 Profil  
 
Poslať 06.07.2018 12:04:28   Re: UTEČENCI
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 11753 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
tak toto je fakt sila
https://slobodnyvyber.sk/stepan-kotrba-migrantov-raz-budeme-strielat/
Hoci mnohé európske krajiny problém s prívalom migrantov extrémne sužoval a stále sužuje, našej krajine sa problém vlastne úplne vyhol. Neplašíme zbytočne? Všetci tu hovoria o kategorickom neprijímaní, ale on sem asi nikto nechce …

Za „neprijímanie“ vďačíme obratnému priebehu psychologickej vojny, ktorú niekoľko ľudí len tak zo srandy viedlo na sociálnych sieťach migrantov. Slopú alkohol, žerú ošípané a chovajú v domácnostiach psy – to je vizitka krajiny, ktorú moslim nechce ani navštíviť, nieto tam žiť. Zopakované v desiatke paštúnských nárečí aj v arabčine desiatkami falošných profilov a okorenené autentickými podrobnosťami aj s ukážkami videa vytvorilo hrôzyplný obrázok. Keď sa cudzinecká polícia volá anglicky Alien Department, v detenčnom tábore vám zoberú korán, peniaze aj mobil, dáte vedieť všetkým známym, že sem jazdiť nemajú.

Súčinnosť rozviedky a cudzineckej polície v mohutnej psychologickej operácii zaistil v podstate na svoje triko jeden jediný človek. Dnes už to možno povedať a vzdať mu tým česť, pretože je mŕtvy. Bol to riaditeľ odboru azylovej a migračnej politiky Ministerstva vnútra Tomáš Haišman. Bez politického rozkazu, pretože impotentní politici boli akejkoľvek kreativity neschopní. Potom stačilo niekoľko spektakulárnych akcií cudzineckej polície s obuškami a psami vo vlakoch a na príjazdových cestách. PR o „neuveriteľnej brutalite„, o „šikanovaní, porušujúvom ľudské práva“ a „o zločineckom správaní sa polície“ zaistili tak poškodení, ako aj ich z detencie prepustení priatelia, hlúpi slniečkoví aktivisti a neziskoví profesionáli, rovnako ako na nich napojení hlúpi aktivisti – novinári. A Michal Hašek zburcoval cvičenia hasičov a iných jednotiek domobrany a IZS v niekoľkých krajoch. Výsledkom bola nesmierne účinná kampaň „Vyhnite sa Česku„. Ďakujme za ňu.

Nebyť dnes občanom Európskej únie a mať v Česku trvalý pobyt a právo na prácu nie je ľudské právo, ale výsada. Štát si vyberá. Aj gastarbeiterov. Nechce paralelnú spoločnosť. Netrpí organizované skupiny ani frustrovaných agresorov so zločineckými ambíciami. Polícia kedysi brutálne zmlátila ruských mafiánov aj arabských kšeftárov. A od tej doby je aj v centre Prahy relatívny pokoj, v iných krajinách nevídaný. Ak ho niekto poruší, väčšinou spozná policajné násilie, proti ktorému nie je odvolanie. Naposledy sa tak stalo niekoľkým tureckým boxerom z Holandska.

Žijeme síce v globalizovanom svete, ale nežijeme vo viere v lepších blížnych ani neveríme v to, že by sa všetci mali mať tak dobre ako my. Sme bezbožní cynickí realisti, ktorí nemajú potrebu sa kajať za hriech biele chamtivosti, koloniálne krutosti a kapitalistického obžerstva. Nezvykli sme si na indických sluhov ani filipínske upratovačky, nezvykli sme si ani na čiernych otrokov a ich hlučnú kultúru. Ale nehodláme si zvykať ani na nemeckých pánov, britských či švédskych opilcov nepoznajúcich mieru.
Hore
 Profil  
 
Poslať 10.07.2018 16:05:48   Re: UTEČENCI
 
Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 11753 príspevkov
Bydlisko: Bratislava
Info pre imigrantov
Citácia:
Okruh č. 1 – Európa pracuje:

„V Európe musí každý človek pracovať, a to minimálne 8,5 hodiny denne, bez prestávok na spev, tanec, spánok, aplikáciu drog, pitie alkoholu, poklebetenie, či sex. Štát zároveň každému pracujúcemu okamžite zoberie polku z toho, čo zarobí.“

Už len tieto dve informácie by určite mali na klientov pašerákov pomerne desivý účinok …
Okruh č. 2 – Európe sa nepomáha:

„Európa v prípade akýchkoľvek problémov nedostane žiadnu humanitárnu pomoc.“

Táto informácia je síce pre Afričanov úplne mimo ich chápania, ale iste by v nich začal hlodať červík pochybností, že by tak neuveriteľná vec predsa len mohla byť pravdivá…
Okruh č. 3 – Európa sa stará o svoje deti:

„Európanovi okamihom počatia začína celoživotná starosť o počaté dieťa a zároveň platí, že štát svojim občanom túto starosť príliš neuľahčuje.“

Táto informácia by u Afričanov, u ktorých starostlivosť o dieťa naopak okamihom jeho počatia končí, určite vyvolala ďalšiu neistotu.
Okruh č. 4 – Belosi nie sú menejcenní, v Európe nemáte nárok na nič:

„Európania sa, ako belosi, rozhodne necítia menejcenní, o žiadnych prisťahovalcov nestoja a nehodlajú ich živiť. Prisťahovalec nemá nárok na sociálne dávky, dom, auto, belošku pre pobavenie, lekársku starostlivosť, či ďalšie požitky. Jednoducho: nedostane vôbec nič. “
Okruh č. 5 – do Európy sa nedostanete:

Tento tematický okruh by mal byť nosnou osou celej kampane. Základom by mali byť veľmi surové a realistické spoty:

pobrežná stráž rozstrieľa čln s migrantmi
pohraničná stráž rozstrieľa skupinu pokúšajúcu sa prekročiť európske hranice
neľudské podmienky v európskych utečeneckých táboroch
svedectvo preživších o brutálnom zaobchádzaní, ktorého sa im, po zatknutí na hraniciach, od Európanov dostalo

Ak sú podobné videá schopná vyvolať vojenskú akciu najväčšej mocnosti na svete, tak je prakticky isté, že by veľmi účinne oslovili tiež cieľovú skupinu zloženú prevažne z nevzdelaných, lenivých a násilníckych analfabetov.

To sú teda hrubé kontúry kampane, ktorá by viedla k masívnemu zníženiu motivácie (dopytu) afrických černochov po ceste na náš kontinent. Jej použitie je samozrejme širšie a iste by išla veľmi ľahko modifikovať aj na obyvateľov Blízkeho východu a ďalšie lenivé a násilné indivídua túžiacich po presune do Európy a podmanenie si jej pôvodného obyvateľstva.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Michal-Walter-Kraft-Boj-s-paseraky-migrantu-je-hloupost-535925

diskusia
mam lepsi petbodovy plan.
prve dve budu vseobecne a trvalo platne
1)zrusenie vsetkych socialnych davok a vymozenosti vsetkym co nemaju obcianstvo niektorej krajiny EU.
2) obmedzit prava vsetkym co niesu obcania EU.
tieto budu cisto na vycistenie EU.
3) tyzdenne ultimatum na odchod vsetkych co nemaju obcianstvo alebo platne vizum.
4)nasledne odchyt a deportacia na nehumanne preplnenych lodiach k brehom afriky, jej najblizsich brehom od pristavu vyplutia. to sa tyka aj kriminalnikov, ziadne vezenie, okamzita deportacia.
5) Kazdy pohraniciar ktory pusti osobu bez platneho viza do EU bude zbaveny obcianstva a deportovany k brehom afriky. kazdy obcan co bude ukryvat osobu bez platneho viza a obcianstva, straca to svoje a je deportovane k brehom afriky. kazdy obcan co bude zasahovat a obmedzovat cinnost uradov voci osobam bez viz a obcianstva bude toho svojho zbaveny a deportovany k brehom afriky.
LODE KTORE PRIPLAVAJU K BREHOM AFRIKY NEBUDU KOTVIT, ALE SVOJ NAKLAD VYHADZU DO MORA. a urychlene sa vratia po dalsi naklad.
davam tomu tak mesiac na vycistenie europy.
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
 [ Príspevkov: 1923 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 125, 126, 127, 128, 129

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Svetské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad:phpbb.sk.

Zobraziť štatistiku návštevnosti: