Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
Poslať 14.02.2013 9:25:58   Varovanie,Zazrak a Trest

od 28.03.2006 0:46:54
napísal 65 príspevkov
Zdravim,

chcel by som sa spytat, ci sa uz stalo bozie varovanie a prisiel uz aj zazrak, ako povedal Conchita, alebo sa to este len ma stat? Bolo pisane, ze 8 dni predtym sa to ma rozsirit do medii, takze keby sa to uz stalo, urcite by o tom bolo pisane a zatial nieje, takze sa to este len ma stat?
Dakujem za odpoved.

Poslať 14.02.2013 10:22:42   Re: Varovanie,Zazrak a Trest

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
ze co??

Poslať 14.02.2013 12:10:12   Re: Varovanie,Zazrak a Trest

od 25.02.2008 11:41:17
napísal 3748 príspevkov
alnoth píše:
ze co??

Musis pouzit google - daj tam varovanie conchita - nejaka vizionarka,ci co ...
Ani ja som nechapal naco sa pyta.
brontofuz, bud konkretnejsi.

Je to zjavenie vobec cirkevne schvalene ?

Poslať 14.02.2013 19:35:54   Re: Varovanie,Zazrak a Trest

Obrázok užívateľa

od 26.06.2007 17:11:56
napísal 6474 príspevkov
Prečo sa nová téma začína v archíve...

Poslať 14.02.2013 20:12:35   Re: Varovanie,Zazrak a Trest

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
prvosienka píše:
Prečo sa nová téma začína v archíve...
tiež neviem...
brontofuz píše:
Zdravim,

chcel by som sa spytat, ci sa uz stalo bozie varovanie a prisiel uz aj zazrak, ako povedal Conchita, alebo sa to este len ma stat? Bolo pisane, ze 8 dni predtym sa to ma rozsirit do medii, takze keby sa to uz stalo, urcite by o tom bolo pisane a zatial nieje, takze sa to este len ma stat?
Dakujem za odpoved.
Ešte nič v médiách nebolo, takže nič. Garabandal ešte nebol Cirkvou schválený. Podľa neho vraj po Jánovi XXIII. mali byť už len traja pápeži (čo by potom bol Pavol VI, Ján Pavol I, Ján Pavol II). A čo potom? Vraj "koniec čias". viewtopic.php?p=119173#p119173 - to by znamenalo, že už teraz je "koniec čias"? Je to dosť divné...

kedysi dávnejšie som googlil nejaké texty o tom, všelijaké navzájom rozporuplné texty som našiel o okolnostiach, kedy to povedala. podľa niektorých textov sa tam vraj odvolávala na tzv. "Malachiášové proroctvá" o pápežoch. Lenže v takom prípade by išlo len o ich dezinterpretáciu, keďže podľa nich ešte po JP2 by mali byť ešte prinajmenšom dvaja pápeži. Už ani nehovoriac o tom, že samotné tie "Malachiášové proroctvá" sú pravdepodobne len podvrh... viď.: http://en.wikipedia.org/wiki/Prophecy_of_the_Popes

Našiel som aj jeden málo známy text v nemčine, kde sa tvrdilo, že vraj Conchita či kto neskôr upresnila, že ona do toho "už len traja" nepočítala Jána Pavla I., lebo bol len krátko, a podľa toho by to "už len traja" končilo súčasným Benediktom XVI. Avšak zasa by to bola kontradikcia s tými údajnými "Malachiášovými proroctvami", keďže po B16 by tam mal byť ešte jeden (alebo možno i dvaja - je tam určitá nejasnosť). Posledný by mal byť "Peter Rímsky"... Navyše táto nemecká informácia mi je divná, samotná je takmer neznáma na nete, a nič také som nenašiel v jej jazyku (jedine zasa len preklady z toho nemeckého článku)... a tak som k tomu veľmi skeptický, bo ľudia si radi vymýšľajú, a obzvlášť to býva u takých, ktorí uvádzajú údajné výroky nie v pôvodnom znení, ale len v nejakom údajnom preklade či pod... možno si to už len vymyslel niekto, aby sa vyhol onej nezrovnalosti, keď sa ukázalo, že JP2 nebol posledným pápežom. alebo také čosi...

Každopádne o pár dní by už mal byť zvolený ďalší pápež. A koniec sveta ešte v blízkej dobe nehrozí, keďže sa ešte nesplnila kopa apokalyptických proroctiev, ktoré sa mali pred koncom sveta splniť...

Poslať 15.02.2013 11:20:56   Re: Varovanie,Zazrak a Trest

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
Citácia:
A koniec sveta ešte v blízkej dobe nehrozí, keďže sa ešte nesplnila kopa apokalyptických proroctiev, ktoré sa mali pred koncom sveta splniť...

a mozno sa to stihne, ked to tie proroctva vezmu v poriadnom tempe nech to odsypa... tak za dve-tri hodky jedno proroctvo a za dva tyzdne je vymalovane...

ja si myslim, ze by som chcel zit v case "konca" - tak ci onak sa tomu nevyhneme a bude to jedna z najzaujimvejsich etap ludstva - pravda na "velke suzenie" sa moc netesim, ale co sa da robit...

[ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť