Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
Poslať 19.10.2012 17:02:50   Re: Prinos diskusneho fora?

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 5241 príspevkov
...to by nebolo rozumne. Tie vlakna su v spravnej sekcii. Ak chce niekto k takej teme diskutovat, moze vytvorit paralelnu diskusnu temu. Seberini hysterci len preto, ze mu admin presunul jeden prispevok z informacnej temy. Ze "ja nie som proti zverejnovaniu literatury"...))))

Poslať 19.10.2012 18:06:58   Re: Prinos diskusneho fora?

Obrázok užívateľa

od 26.06.2007 17:11:56
napísal 6474 príspevkov
anuk píše:
Seberini hysterci len preto, ze mu admin presunul jeden prispevok z informacnej temy.

Ach tak...
konečne chápem, prečo tuná toľko mudruje

Ale nechápem, prečo takáto normálna vec môže niekoho takto vytočiť.

Poslať 19.10.2012 18:16:57   Re: Prinos diskusneho fora?

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18761 príspevkov
Mne je to sice uz akosi jedno, ale poviem Vam preco to niekomu moze vadit.
Pokym bola totiz adminom osoba nezavisla a takrecno naslovovzata, tak to vsetci akceptovali.
Ale ked sa adminom stane 'jeden z diskutujucich' (ktory navyse nielenze diskutuje dalej, ale aj tu diskusiu 'upravuje') , je to vzdy problematicke ...
Je to, ako ked tlupa chalanov hra futbal a zrazu im dospely rozhodca odide a rozhodcom sa stane jeden z nich.
Skonci to hadkou ... (Minimalne medzi tymi dvomi 'muzstvami')

Mam pravdu ? :lol:

Poslať 19.10.2012 18:42:22   Re: Prinos diskusneho fora?

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
legionar píše:
Pokym bola totiz adminom osoba nezavisla a takrecno naslovovzata, tak to vsetci akceptovali.

Skor by som to videl tak, ze im vyhovovala dlhodoba necinnost. Lebo akceptaciu som napr. pri udeleni banu rzb velmi nevidel.
Citácia:
Ale ked sa adminom stane 'jeden z diskutujucich' (ktory navyse nielenze diskutuje dalej, ale aj tu diskusiu 'upravuje') , je to vzdy problematicke ...

Na inych forach je to normalne, ze admin aj diskutuje, ak chce. No a k tym presunom-bol presunuty jeden prispevok a pre niekolko tem sa vytvorilo nove forum. Ano-seberiniho nevhodny prispevok som ziadal odstranit ja a urobil som to verejne. Prispevok nebol vymazany, ale len presunuty-dokonca ma svoju vlastnu temu. Moze pokojne diskutovat kolko chce. Ale to uz nerobi.
To iste plati o temach na citanie. Chce diskutovat? Moze v paralelnej teme. Lenze o toto tu vobec nejde, ako pozname stazovatela, vsakano. :-D

Poslať 19.10.2012 19:48:24   Re: Prinos diskusneho fora?

Obrázok užívateľa

od 26.06.2007 17:11:56
napísal 6474 príspevkov
legionar píše:
Je to, ako ked tlupa chalanov hra futbal a zrazu im dospely rozhodca odide a rozhodcom sa stane jeden z nich.
Skonci to hadkou ... (Minimalne medzi tymi dvomi 'muzstvami')

Mam pravdu ? :lol:

Máš pravdu, ale bohužiaľ len teoreticky. (už aj preto, že toto nie je futbal) :D
Pretože čo je to "nezávislý admin"? to akože ak sa adminom stane niekto z fóra, tak sa stáva nejakou nežiadúcou osobou? Veď je to normálny človek ako pred tým. A neviem, prečo by admin nemohol diskutovať. Veď bývalý admin tohto fóra to tiež zo začiatku robil, že tu normálne diskutoval. Ak to nechal potom tak, je to jeho slobodná vôľa.

Lenže toto tebe zrejme vyhovuje, písať čo chceš, bez kontroly a kritiky... :D

Poslať 19.10.2012 21:09:23   Re: Prinos diskusneho fora?

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
legionár píše:
nerozumiem čo je to za pseudoproblém :o už DS sa tu na to ponosoval, že admin sem aj píše. ale čo je na tom zlé či problematické? nechápem.

A čo sa týka toho, že diskusiu "upravuje", to ti tak vadí to presunutie? odhliadnuc od toho, že som bol o to spravidla výslovne požiadaný, boli k tomu rozumné dôvody, ktoré k tomu možno uviesť a naozaj neviem čo už na tom komu vadí, že sa zakročilo proti tomu, proti čomu sa zakročilo.

A k tomu porovnaniu s predošlým adminom, on sa spočiatu tiež občas aj zapájal do diskusií, no kvôli zaneprázdnenosti to tu postupom času nechal úplne, a nanajvýš ešte občas zareagoval na ss, no časom už aj s tým prestal. (na iných fórach, aspoň čo som videl, admin a moderátori píšu tiež, ba patria zväčša k tým úplne najaktívnejším).

A pokiaľ ide o súhlas s ním zo strany ostatných, tak ozaj, skoro proti každému banu sa niekto ozýval. Zmienený prípad Rzb je obzvlásť zaujímavý v tom, že tam sa tie protesty a pod. vystupňovali natoľko, že sa až podarilo toho človeka aj odbanovať (aj keď po jeho odbanobaní vyjadrili z neho sklamanie aj jeho pôvodní najaktívnejší obhajcovia, a napokon to odbanovanie dlho nevydržalo, ale predsa...).

Ale tak ja sa snažím byť čo najmiernejší, nezamkýnal som diskusie, nikomu som ban neudelil, a aj to, čo som pár ráz zakročil, tak len veľmi mierne. že som tu čosi presunul do sekcie na to určenej, či podobne. no ako som už viac ráz zdôraznil, diskusii sa nebránim, ani kritike - práve naopak. Na druhej strane, čo už len toto chce byť za kritiku, že niekomu varí, že aj admin na fórum píše? :o no tak aspoň trošku zmysluplná keby tá kritika bola, keď už... :-?

Poslať 19.10.2012 23:07:54   Re: Prinos diskusneho fora?

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
1) kazdy si moze zalozit diskusne forum na svojej stranke, ked uz na nu robi reklamu (vsak, dusan)
2) nejak som nepostrehol, ze temy "na citanie" su blokovane nemoznostou prispievat - pokial je, da sa o nej v novozlozenej teme
3) niekde je admin oddeleny aj nickovo, niekde nie, mozno len farebne v prispevku.
aj na to sa da zvyknut - a kto chce, si zvykne a ak niekto naozaj chce byt obohatenim, isto prispieva tym, co obohacuje (ma moznost zaplnit svojou ponukou dopyt, ak existuje)
ci?

[ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť