Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 183 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Správa
Poslať 14.11.2012 19:21:46   Re: Dokonalemu sluzime uz ako nedokonali

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11034 príspevkov
misojogi píše:
terézia píše:
Didy čo seješ, to žneš. Keby si sial dobro, neobral by ťa to o pokoj nikto. A keďže po ňom túžiš (lebo nepokoj nezvládaš), musíš to dosahovať represáliami voči prispievateľom a to značí len jedno -vytrhať kúkoľ. Lenže ty máš chaos ešte aj v tom, že nevieš rozoznať, kto ním naozaj je. Si tak mimo...
nemas pocit ze prehanas?
mozes byt konkretna ake represalie tu Didy spravil ?

ze som si ich zatial nevsimol a to som tu kazdy den .... :o
to by ma tiež zaujímalo...

Lebo terézia sa tu ešte za éry predošlého admina ponosovala na to, že admin nekoná, a navrhovala mu, aby udeľoval bany, atď... Na viacerých ľudí navrhovala BANy, napr. napísala
terézia, 18.09.2011 8:07:22 píše:
Zaslúžiš si BAN, ale admin sa o toto fórum nestará. Nečíta ani len súkromné maily, preto sa tu šliape bez následkov po všetkom čo je sväté.
Takže kto by tu chcel veci riešiť represáliami voči prispievateľom?

Naproti represáliovským návrhom terézie som ja doteraz žiaden ban neudelil... A aj napriek tomu sa tu fórum postupne očisťuje od všetkých tých negatívnych javov, aké tu bývali v minulosti, až tak, že momentálne tu už v podstate len terézia a MP vyvolávajú tie svoje priam chorobné konflitky atď.

A vážne, ako by malo byť fórum podľa terézie?

Podľa jej vlastných výrokov by hneď poudeľovala kopu banov, napr. Frederikovi a Anuk:
terézia, 15.12.2011 7:47:02 píše:
Keby sa admin staral o toto fórum Frederick a Anuk by si tu už ani nepípli.
a ktovie ešte komu všetkému...

Naopak, Oravca by tu zrejme ponechala - podľa jej vyjadrení z posledných čias - ba ešte by vrátila späť aj tie jeho opakované anti-katolícke vyjadrenia, ktoré už boli odstránené.

A tiež ak by sa aj vtedy správala ako doteraz, tak by pri tých Oravcových rečiach mlčala. Ba podľa jej vyjadrení o vybanovanom Rarachovi by pravdepodobne bola dokonca aj za jeho odbanovanie.

A aký by bol potom teda výsledok? Ak by dané osoby pokračovali v tom, čo doteraz (čo možno predpokladať, keďže neprejavili ani len vôľu sa zmeniť, práve naopak), tak by to dopadlo tak, že MP by spamoval fórum svojimi anonymnými proroctvami, OO by mu hovoril, že tie reči o falošných pápežoch sa plnia už vyše 5 desaťročí, Rzb by tiež pritakával OOovi... kým terézia by na to všetko len spokojne mlčala, a občas prihodila aj nejaké svoje "bolestné konštatovanie" (o predstaviteľoch Cirkvi, samozrejme, nie o sebe, seba by si naopak sústavne chválila, aká je prorokyňa, aká dokonalá a svätá a hlavne a predovšetkým aká mimoriadne pokorná).

Tak mi to vychádza (z jej vyjadrení a návrhov a doterajšieho konania dotyčných), že by vyzeralo fórum à la terézia.

Poslať 14.11.2012 19:31:38   Re: Dokonalemu sluzime uz ako nedokonali

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 8:21:13
napísal 6071 príspevkov
Zlata tehlicka...ked ju vhodime do spinavej skatule, bude sa v lesku zlata odrazat spina. Akoby ani nebola pekna. Niekedy staci len zly uhol pohladu a odraza sa v tom nieco skarede. Ked ju budeme chytat spinavymi rukami, zamaze sa a strati lesk. Zlato ale samo ostava leskle, a malo staci na to, aby sa opat vycistilo a ostalo krasne - pretoze ten lesk ma prirodzene, ziadna napodobenina sa mu nevyrovna a da sa casom rozoznat.
sme ludia a mame mnoho zleho v sebe a vieme vela zleho vytvorit.
a tvorime Cirkev, ktora ma byt rydza.
niekedy sme to my, co kazime dokonalost lesku, ale stale sa to da prelestit, vycistit a stale je to zlato, ktore sa skratka vonkajsou spinou pokazit neda.

Poslať 05.12.2012 20:45:13   Re: Dokonalemu sluzime uz ako nedokonali

od 12.03.2005 23:41:33
napísal 2688 príspevkov
Ľudia považujú len to 'dobre' za dokonale ale nemôže byt ďalej od pravdy - veď napokon práve tie 'nedokonalosti' nás väčšinou nasmeruju na tu správnu cestu. Nech robíme čo robíme, nikdy sa ich nezbavime - ba naopak. Mame sa ich naučiť milovat.

[ Príspevkov: 183 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia