Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
Poslať 28.09.2012 9:21:06   Re: Dobra sprava- svedectva

od 12.06.2002 14:13:24
napísal 5702 príspevkov
Vcera som opat vola s Palkom. Spominal som mu ako sme sa u nas stretli v Lidli s priatelmi, veriacimi a tak sme si navzajom svedcili, ze smer tam stali pri regaloch asi pol hodiny. Mali sme obrovsku radost a casto aj oci plne slz od dojatia z Jeho dobroty.

On mi vravi, ze tiez bol v Lidli a stretol sa tam s nasim spolocnym znamym z biblickeho stretka zo Zlatych Moraviec.
Ten k nemu prisiel, poobjiimal ho a vravi mu "Bracek moj bozi, tak som rad, ze ta vidim! Vies co sa mi stalo?"
A vravel mu, ze mal velmi chore srdce, az tak, ze ked ho chystali na operaciu a robili pripravne vysetrenia,
lekar mu povedal, ze jeho stav je tak zly, ze ho ani nemozu operovat, ze im tam zomrie.
Na to ten clovek rezolutne vyhlasil, ze o tom nerozhoduje ziadny lekar ale Boh.
Na druhy den mali pokracovat dake vysetrenia ale ked prisiel nieco bolo inak.
Okrem toho, ze on sa citil uplne zdravy,
lekari zacali opakovat, ze tu sa musel stat nejaky zazrak lebo on JE uplne zdravy.
Ziadnu operaciu nepotrebuje.
Teraz ho zaujima ako by mohol jazdit na koni, nikdy nemohol ale teraz moze.

Palko mi hned pripomenul Pismo: Kto mna vyzna pred ludmi, toho ja vyznam pred svojim Otcom v nebesiach.

Slava patri Bohu.

[ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť