Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Viera a život

[ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
Poslať 18.02.2007 1:37:28   OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

od 30.11.2005 19:42:30
napísal 3134 príspevkov
Zriekam sa svojho doterajšieho nicku Bozskej Kaja.

Mrzí ma všetko, čo pod týmto nickom tvorí spam Areopágu.

Prosím o prepáčenie a ospravedlňujem sa verejne, všetkým, ktorých som sa doteraz akokoľvek dotkol, pohoršil, urazil či akokoľvek svojimi príspevkami ublížil.

Špeciálne menovite sa ospravedlňujem osobe s nickom Peter Sivák,
a tiež pánovi Oliverovi Oravecovi,
ako i (abecedne) Romanovi Bacovi, Mirovi Derikovi, Gabrielovi Macákovi, Karolovi Nagyovi, Martinovi Petrovičovi, Michalovi Sedláčkovi,
osobám s nickom alnoth, andreios, arthas, benajah, coriolanus, Chucky, dulus, ewing, HANS, headache, historix, Jan K., JanP, kajsi, maros, mint, morphee, Mx, národniar, nikto, oliva, padre, papageno, pierre, sagrat, Mustafa Sandal, scientist, scirocco, tamten, vlkodlak

a všetkým tým, ktorí tu majú byť len si ich už nepamätám,

najmä však BOHU, ktorého cti a dôstojnosti som sa i takto nepatrične dotýkal.

Administrátorovi ďakujem za trpezlivosť so mnou a prosím ho, aby mi zmenil nick na obyčajné Kajo

Poslať 18.02.2007 1:50:33   

Obrázok užívateľa

od 18.04.2002 8:17:46
napísal 7621 príspevkov
kajo, toto je nieco za co ti skladam uprimnu poklonu. Vitaj na fore, "Kajo".

Poslať 18.02.2007 2:08:57   

od 25.09.2006 0:53:38
napísal 2957 príspevkov
A ja sa v duchu skláňam pred Tým, koho sv.Peter takto "zaradil pred seba": Pane a ku komu by sme šli, veď Ty máš slová večného života.

Poslať 18.02.2007 11:52:50   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
Aj ja sa ospravedlňujem všetkým, ktorým som vo svojej pýche a niekedy priveľkej horlivosti ublížil - menovite Kájovi.

Poslať 19.02.2007 15:50:42   

od 12.06.2002 14:13:24
napísal 5702 príspevkov
Kajo: Vitaj, tesim sa, ze si toto dokazal a teda zacal si chapat aky je nas Pan a brat vzneseny a dobry. Chcem Ta povzbudit, teraz sa nezastav a bud velmi hladny po Nom. Zatuz dohnat vsetok cas co si minul na Jeho popieranie, aby si dostal naspat cim viac radosti z Neho, co ti tieto roky pochybnosti zobrali.

Tolko som sa pytal ako to je mozne tak sa minat v tom co je zvestovane s tym co je prijimane? Modlil som sa aby sme mali schopnost davat Jezisa pochopitelne a prijatelne. Naozaj nie sme schopni darovat Boha. Mozeme Ho vsak skutocne milovat a On si nas pouzije udivujucim sposobom. My koncime, On vsak nie, kona si svoje divy a pre nas su to znamenia.

Dnes si nam na radost ukazal, ze je tu Jeden, ktory nam siaha priamo do srdca.

Martin

Poslať 19.02.2007 18:56:56   

od 01.04.2004 16:52:15
napísal 1246 príspevkov
Kajo a P.Sivák, mám z vás v tejto téme nefalšovanú radosť. Vážne.

Poslať 05.03.2007 2:17:17   MEA CVLPA

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
:cry: hmm... Aj ja by som sa mal ospravedlniť všetkým, ku ktorým som sa nesprával vždy dostatočne úctivo...

Sprvoti som si položil otázku, či som k tomu nebol občas do istej miery aj tak trochu nimi vyprovokovaný... No taká otázka je tu nezmyselná.
Jednoducho som sa nezachoval tak, ako by sa kresťan v danej situácii mal zachovať. To je fakt.

Preto si uvedomujem svoj osobný podiel, vinu a zodpovednosť za toto všetko a tiež, že okrem týchto osôb som nepriamo robil hanbu všetkým dobrým kresťanom z tohto fóra a tiež mimo neho...

A to sa všetkých ani nedá vymenovať... pánovi Oravcovi, Porovi, RuDovi, Zubovi, sargatovi, Karoline a vskutku, naozaj všetkým-všetkým, s ktorými som tu komunikoval a tiež všetkým tým, ktorým som urobil hanbu nepriamo - svojou nerozvážnosťou...

Všetkým sa úprimne ospravedlňujem... mrzí ma to :cry:
je to moja vina a prosím Vás, aby ste prijali toto moje ospravedlnenie....
Nemám právo Vás žiadať, aby sme boli priatelia, no požiadať o odpustenie je jediné, čo mi v tejto chvíli ešte ostalo... Viem, že čo sa stalo, už sa neodstane, no kiež toto aspoň sčasti vynahradí všetko zlé, čo som spôsobil...

Prosím, odpustite...

A napokon uvádzam to, čo by som právom mal uviesť ako prvé, čo ma trápi:
že svojim zlým konaním zarmucujem aj nášho Otca... :cry:

MEA CVLPA, MEA CVLPA, MEA MAXIMA CVLPA...

s úctou
-najmenší z Vás-

------------------------------------------

P.S.: chvejem sa hrôzou, či to tu zvládnem...
A nejde len o fórum, ale celkovo aj o osobný život.
Človek sa na svojej ceste často potkýna...

Veru, ťažký je zápas so sebou samým...
Ako mi hovorieval jeden starý sedliak: život je boj a paša rastie...

Poslať 05.03.2007 14:24:20   

Obrázok užívateľa

od 18.04.2002 8:17:46
napísal 7621 príspevkov
Ja viem ze toto je kutik ospravadlnovania sa, takze aj ja sa ospravedlnujem ak som sa nahodou niekoho nevhodne dotkol svojou ustipacnostou. Zaroven odpustam vsetkym ktori urobobili podobne mne.

najmensi vsak v ps nieco naznacil a ja si dovolim odpovedat, konkretne na nasledujuce slova:
chvejem sa hrôzou, či to tu zvládnem...
A nejde len o fórum, ale celkovo aj o osobný život.
Človek sa na svojej ceste často potkýna...

Veru, ťažký je zápas so sebou samým...

tak ma napada ze petesujte sa navzajom:
Bol raz jeden mnich a ten prisiel sklucene za predstavitelom rehole a hovori, otce, zhresil som, co mam robit?
On mu odpoveda: Ked sa potknes, cin pokanie.
A ked zajtra opat potknem, co mam robit?
On mu odpoveda: cin pokanie.
A ten mnich opat: a ked aj pozatra sa opat potknem tak mam zase len robit pokanie? Tak dokededy to mam vlastne robit?
A starsi mnich mu odpoveda: Az do konca zivota syn moj, az do konca svojho zivota....

Poslať 05.03.2007 16:04:22   Re: MEA CVLPA

od 08.04.2005 21:50:15
napísal 2871 príspevkov
Pre Najmensieho:
Mne sa nemusis ospravedlnovat, ani davat placliveho smajlika, vsak si mi neublizil. Ber to tak ze je to diskusne forum, kde su obcas diskusie ostrejsie. A aj medzi kamaratmi su obcas nezhody, to sa stava, je to normalne. A ani nic nebolo v nepatricnych medziach. Neberiem tieto diskusie nejak velmi vazne. :)

Ja sa Ti chcem ospravedlnit za vsetky moje nepatricne poznamky. Ak som Ta niekedy urazil, mrzi ma to.

najmensi píše:
-najmenší z Vás

Ozaj preco sa tak podpisujes (narazas na Bibliu?)? Podla mna nie si najmensi, tuto na forum pisal i jeden mlady chlapec, On bude asi este mensi nez Ty.

Poslať 05.03.2007 16:51:22   

od 09.11.2001 1:00:00
napísal 13206 príspevkov
Ani mne sa nemusí pán najmenší ospravedlňovať, lebo ani ja neviem prečo ?
Netvrdím , že ide o jeho prípad , ale v podobných prípadoch môže ísť o farizejizmus, keď slovami sa ospravedlňujeme a v srdci môžeme mať úplne iný úmysel. Dôležitejšie je byť úprimne pokorným človekom.

Poslať 05.03.2007 23:37:01   

napísal 2957 príspevkov
Kajo ja ti explicitne prepáčujem :)
Aby som nebol len obvešaný tými pozlátkovými rečami o odpúšťaní, ako si tam vedľa podotkol
Aj ty mi prepáčuješ?

Poslať 06.03.2007 10:13:08   

napísal 3134 príspevkov
Kto prosí o pardon a sám by nepardonoval, je chrapúň.
Ja ti však nepardonujem.
Nemám totiž čo.
Nikomu.

Poslať 06.03.2007 11:30:37   Re: OSPRAVEDLNENIE a PROSBA

napísal 2957 príspevkov
Kaja píše:
...Špeciálne menovite sa ospravedlňujem osobe s nickom Peter Sivák,
a tiež pánovi Oliverovi Oravecovi,
ako i (abecedne) Romanovi Bacovi, Mirovi Derikovi, Gabrielovi Macákovi, Karolovi Nagyovi, Martinovi Petrovičovi, Michalovi Sedláčkovi,
osobám s nickom alnoth, andreios, arthas, benajah, coriolanus, Chucky, dulus, ewing, HANS, headache, historix, Jan K., JanP, kajsi, maros, mint, morphee, Mx, národniar, nikto, oliva, padre, papageno, pierre, sagrat, Mustafa Sandal, scientist, scirocco, tamten, vlkodlak...

ozáj? :wink:

Poslať 06.03.2007 11:36:53   

napísal 3134 príspevkov
Odkopíroval si list of.
Týmto som to dlžil a dlžím.
Mne však dávno nedlžíte nikto nič.
Preto nemám čo tebe ani komu pardon dávať.

Poslať 06.03.2007 18:09:12   

od 13.03.2005 0:41:33
napísal 2688 príspevkov
heh, co to nevidia moje oci :o :lol:
nejaka recesia Kajo? lebo mne tvoje ospravedlnenie nechybalo. aj od takych ludi ako ty sa ma clovek co ucit a ja som sa daco veru poducil.

ale ze uz sa aj Sivak ospravedlnuje...zachvilu budu chodit asi ludia po hlavach a podlaha bude na povale :P :lol:

[ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Viera a život

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť