Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

[ Príspevkov: 836 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 56  Ďalší

Kto je vas prezidentsky kandidat?
Hlasovanie končí za 30.03.2019 19:36:14
Zuzana Čaputová 53%  53%  [ 9 ]
Maroš Šefčovič 29%  29%  [ 5 ]
Nebudem voliť 18%  18%  [ 3 ]
Celkom hlasov : 17
Autor Správa
Poslať 08.03.2019 20:25:48   Re: Prezidentské voľby 2019

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18655 príspevkov
misojogi píše:
legionar píše:
autor S Jezny jednak nie je katolik ale hlavne
Citácia:
Autor je teológ, pôsobí ako doktorand na Karlovej univerzite v Prahe, je členom Progresívneho Slovenska.
Ano suhlasim s tym ze Sefcovic je ovela lepsi ako Caputova
navyse autor je zaujaty proti katolickym biskupom uz davno, je to taky Havran na vyssej urovni
ved si len vsimni jeho podpasove argumenty ako napr medzititulok Biskupi chcú riadiť štát
taky clovek mi rozhodne nebude hovorit ze koho mam volit
tie mena sa na SME opakuju dookola
Havran Jezny Kocur Prostrednik ....atd
staci mi viddiet meno a uz viem ze kolko bije
Miso, uvedomujes si, ze veselo ficis na ad-hominem ? :roll:
Ja som sa Ta nepytal na to KTO nieco hovori !
Ja som sa Ta pytal na to, ci suhlasis s takymto politikarcenim KBS!!! :evil:
(a podotykam, ze uz roky opakovanom)
Ziaden podpasovy argument tam nebol - BISKUPI NAOZAJ CHCU RIADIT TENTO STAT ! (a nielen to, chcu riadit vsetkych LUDI).
Nestitia sa pri tom spajat sa ani s Meciarom, ani s Ficom (mozno sa dockame aj ich spajania sa s Kotlebom!).
A nestitia sa ani verejne NAVIGOVAT VERIACICH v otazke KOHO MAJU VOLIT !!!
(to tiez nie po prvykrat)

Poslať 08.03.2019 20:31:06   Re: Prezidentské voľby 2019

napísal 18655 príspevkov
misojogi píše:
Ano suhlasim s tym ze Sefcovic je ovela lepsi ako Caputova
A mame tu "ovocie katolickej propagandy" ako z ucebnice ... :roll:

Uz roky sa cudujem katolikom, ktori snad uz aj vidia, co za ludia pod plastikom viery v JK riadia ich zivoty do zavozu, a predsa sa z nejakej podivnej "lojality" nedokazu postavit zoci-voci pravde.
Radsej kazdeho, kto vyslovi tu pravdu o RKC nahlas, oznacia bud za bezboznika, alebo za bezcenneho odpadlika (="staci pocut meno, a uz vedia, kolko bije ...").

Poslať 09.03.2019 0:40:13   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 23:23:17
napísal 386 príspevkov
Dnes som zo záznamu videl Mikloška so Zuzkou. K ZUSke sa nevyjadrujem, táto presne vie čo ma robiť.
Sklamal ma Mikloško. Nespochybňuje jeho hodnotové ukotvenie, jeho príbeh, jeho postoje. Ale musí si uvedomiť, že je politik, nie zaklínač hadov. Práve on by mal byť najväčší názorový oponent Zuzky, nie Šefčovič či Harabín. Zuzka ho využila ako užitočného idiota.
Konzervatívne kresťanské sily(ku ktorým mám mimochodom blízko) musia postaviť lepšieho kandidáta, nie takého inpotenta. Dnes to mala Zuzka až príliš jednoduché a to nebolo fér.

Poslať 09.03.2019 14:39:14   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12423 príspevkov
Citácia:
ci suhlasis s takymto politikarcenim KBS!!!
podla mna to vobec nie je politikarcenie, to je len mylny nazor autora textu
Citácia:
BISKUPI NAOZAJ CHCU RIADIT TENTO STAT ! (a nielen to, chcu riadit vsetkych LUDI).
opat mylny nazor autora textu
Citácia:
verejne NAVIGOVAT VERIACICH v otazke KOHO MAJU VOLIT !!!
genderizmus je vazne ohrozenie verejneho zivota preto ja SUHLASIM s nimi v tomto !!!!
Citácia:
Nestitia sa pri tom spajat sa ani s Meciarom, ani s Ficom
cca dvaja biskupi podporovali Fica a Meciara ostatni boli PROTI

Citácia:
(mozno sa dockame aj ich spajania sa s Kotlebom!).
to by zdaleka nebolo to najhorsie, genderizmus je ovela vacsie zlo
a Kotleba je v mediach opisovany horsi ako realne je, proste media ho demonizuju a to nepravom

Poslať 09.03.2019 14:42:00   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12423 príspevkov
Citácia:
predsa sa z nejakej podivnej "lojality" nedokazu postavit zoci-voci pravde.
ty si myslis ze :::?
tak teda napis, co je podla teba ta pravda ktorej sa udajne podvedome branim
genderizmus cize neomarxizmus by som odmietal aj keby som bol ateista a poznam kopec ludi ktori ho odmietaju tiez hoci su ateisti alebo dokonca gejovia
kde tu vidis propagandu ?

Poslať 09.03.2019 16:16:36   Re: Prezidentské voľby 2019

napísal 18655 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
predsa sa z nejakej podivnej "lojality" nedokazu postavit zoci-voci pravde.
ty si myslis ze :::?
tak teda napis, co je podla teba ta pravda ktorej sa udajne podvedome branim
genderizmus cize neomarxizmus by som odmietal aj keby som bol ateista a poznam kopec ludi ktori ho odmietaju tiez hoci su ateisti alebo dokonca gejovia
kde tu vidis propagandu ?
Kto mecom bojuje, mecom aj zahynie ...

Poslať 09.03.2019 16:28:01   Re: Prezidentské voľby 2019

napísal 18655 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
ci suhlasis s takymto politikarcenim KBS!!!
podla mna to vobec nie je politikarcenie, to je len mylny nazor autora textu
Nielen autora textu, ale aj moj. A nie je mylny! :roll: Pre toto svoje tvrdenie si nepredlozil ziaden dokaz. Ale ja ano !
Co ineho, ako politikarcenie je, ked sa DUCHOVNA ORGANIZACIA zalozena Bohom a riadena Duchom svatym snazi o INFILTRACIU do zakonov svetskeho statu ?
Uz neplati "dajte cisarovi, co je cisarove a Bohu, co je bozie" ?
Uz raz som sa to tu pytal: Kde v evanjeliach je napisane, ze Jezis pozadoval, aby sa Jeho ucenie UZAKONILO ???
Aka je na to Tvoja odpoved ?
misojogi píše:
Citácia:
verejne NAVIGOVAT VERIACICH v otazke KOHO MAJU VOLIT !!!
genderizmus je vazne ohrozenie verejneho zivota preto ja SUHLASIM s nimi v tomto !!!!
Cize suhlasis so ZNEUZITIM postavenia DUCHOVNYCH na POLITIKU ???
A este tomu hovoris, ze nejde o politikarcenie ? :roll:
A dokonca tvrdis, ze je to "dobre" ???
misojogi píše:
Citácia:
Nestitia sa pri tom spajat sa ani s Meciarom, ani s Ficom
cca dvaja biskupi podporovali Fica a Meciara ostatni boli PROTI
"Iba" dvaja ? Ked Zvolensky, ako najvyssi predstavitel KBS, pravidelne VYJEDNAVA s predsedom vlady o SPOLUPRACI na poli tvorby ZAKONOV a hlavne VZAJOMNEJ PODPORY, tomu Ty hovoris koser spravanie DUCHOVNEHO ?
Zjavne vobec nechapes obsah pojmu "duchovno" ... :roll:
misojogi píše:
Citácia:
(mozno sa dockame aj ich spajania sa s Kotlebom!).
to by zdaleka nebolo to najhorsie, genderizmus je ovela vacsie zlo a Kotleba je v mediach opisovany horsi ako realne je, proste media ho demonizuju a to nepravom
Vidim, ze Ty uz si zblbnuty teda dokonale ...

Poslať 09.03.2019 21:41:01   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 3886 príspevkov
Vlkodlak píše:
Dnes som zo záznamu videl Mikloška so Zuzkou. K ZUSke sa nevyjadrujem, táto presne vie čo ma robiť.
Sklamal ma Mikloško. Nespochybňuje jeho hodnotové ukotvenie, jeho príbeh, jeho postoje. Ale musí si uvedomiť, že je politik, nie zaklínač hadov. Práve on by mal byť najväčší názorový oponent Zuzky, nie Šefčovič či Harabín. Zuzka ho využila ako užitočného idiota.
Konzervatívne kresťanské sily(ku ktorým mám mimochodom blízko) musia postaviť lepšieho kandidáta, nie takého inpotenta. Dnes to mala Zuzka až príliš jednoduché a to nebolo fér.
Žiaľ mám občas tiež taký dojem z pana FM. Vraj v súčasnosti na viac ako kresťania nemáme.

Poslať 10.03.2019 14:26:00   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

napísal 3886 príspevkov
https://ciernalabut.sk/3381/caputova-vydrzat-kauzu-pezinskej-skladky-mi-pomohla-aj-zenova-meditacia/

Ačlánok pre tých, čo volia Pani Čaputovú. Možno sa Vám celkom nebude páčiť, že sa venuje zen-budhizmu.

A aby sa nezabudlo ani na pána Ševčoviča pripájam kritický článok aj o ňom. Len so záverom koho voliť sa nestotoznujem. Keďže v druhom kole si myslím, že treba voliť Maroša....

https://www.napalete.sk/sokol-o-sefcovicovi-karierny-bruselsky-uradnik-zazrakom-objavil-tradicnu-rodinu/

Poslať 10.03.2019 15:52:09   Re: Prezidentské voľby 2019

napísal 18655 príspevkov
teta píše:
https://ciernalabut.sk/3381/caputova-vydrzat-kauzu-pezinskej-skladky-mi-pomohla-aj-zenova-meditacia/
Ačlánok pre tých, čo volia Pani Čaputovú. Možno sa Vám celkom nebude páčiť, že sa venuje zen-budhizmu.
Je zaujimave, ze ked Vam najaky problem pomoze zvladnut MODLITBA, nikto sa nad tym NEPOHORSUJE ... :evil:

Poslať 10.03.2019 17:56:01   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

napísal 3886 príspevkov
legionar píše:
teta píše:
Je zaujimave, ze ked Vam najaky problem pomoze zvladnut MODLITBA, nikto sa nad tym NEPOHORSUJE ... :evil:
Však ja Ti to neberiem (Pre teba som ateista), ale za prezidenta by som Ťa neuprednostnila pre kresťanským kandidátom.

Poslať 10.03.2019 18:24:20   Re: Prezidentské voľby 2019

napísal 18655 príspevkov
teta píše:
legionar píše:
teta píše:
Však ja Ti to neberiem (Pre teba som ateista), ale za prezidenta by som Ťa neuprednostnila pre kresťanským kandidátom.
Lenze ja som teraz nehovoril ani tak o prezidentskych volbach, ako o "pohorslivom podtone", ktory zaznel v tom Tvojom "dovode" preco sa niekomu Caputova ma, alebo nema pacit.

Dalo by sa to snad rozsirit aj inak:
"Mozno sa vam celkom nebude pacit, ze sa venuje cyklistike / joge / Pilates / vareniu / rybarceniu" ... :)

Lenze na to by potom platila Jirotkova parafraza zo Saturnina: "... oba výroky by se vyznačovaly touže pitomostí" ... :lol:

Poslať 10.03.2019 20:23:08   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 23:23:17
napísal 386 príspevkov
Videli ste toto ?
To bude zasa vojna. :D :D :D
Ale som rád, že konečne naši biskupi nabrali odvahu a pomenovali veci pravými menami.
https://www.youtube.com/watch?v=YeLG8Ghlrs0
Zaujímavé je to najmä od 03:23 videa ... :D

Uputávka:
"Postaviť sa v televízii a propagovať kandidáta, kandidátku, za takto ultraliberálnu stranu za prezidentku, je ťažkým hriechom. Bratia a sestry, musím povedať, že ja, ako trnavský arcibiskup, ktorý vedie toto stádo aj v tom kristovom slova zmysle, (...), toto nie je správna cesta. Touto cestou my vedieme našich veriacich do slepej uličky, do katastrofy."

Poslať 10.03.2019 20:31:55   Re: Prezidentské voľby 2019

napísal 18655 príspevkov
Vlkodlak píše:
"... ktorý vedie toto stádo ..."
A to by este len bolo reci, keby som toto slovne spojenie pouzil ja ... :lol:

Poslať 10.03.2019 22:59:26   Re: Prezidentské voľby 2019

Obrázok užívateľa

napísal 3886 príspevkov
Ďakujem za video Vlkodlak. Beriem, že je to prejav zodpovednosti. Pozor hovorí sa nielen o Čaputovej, biskupovi Bezakovi. Hovorí sa kriticky aj o Ferkovi Mikloškovi!!!! Netušila som, že niečo také vyriekol... to by ho spochybňovalo ako kresťanského kandidáta. Po vypočutí videa napádajú ma rôzne kombinácie, prečo vlastne Ferko kandiduje za prezidenta a prečo podporoval biskupa Bezáka. A prečo zasa biskup Bezak podporuje Čaputovú atď.

[ Príspevkov: 836 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 56  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť