Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

[ Príspevkov: 136 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší
Autor Správa

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 11754 príspevkov
https://lubomirbelak1.blog.sme.sk/c/478506/ako-sa-robi-prevrat-na-slovensku.html?ref=tit
Šimečkov dobrý priateľ George Soros
https://lubomirbelak1.blog.sme.sk/c/478145/simeckov-dobry-priatel-george-soros.html?ref=viacbloger
---
Nazvať to štátnym prevratom je hrubá manipulácia a lož!
https://tiborbindas.blog.sme.sk/c/478478/nazvat-to-statnym-prevratom-je-hruba-manipulacia-a-loz.html?ref=tit
---
diskusia je vystizna
...............................................
a uz to tu mame -sorosovina ako vysita
https://www.postoj.sk/31336/na-protestnych-zhromazdeniach-vystupia-viaceri-duchovni
organizátori prečítajú aj list evanjelického teológa Ondreja Prostredníka.
cize genderista si robi PR na tychto aktivitach.
rovnako ako na Ukrajine ked prva vec po prevrate nebola ekonomika ale povolenie LGBT pochodov v Kyjeve
...
doteraz Slovensko zilo porotestom proti ID
to sa zmenilo a nahradilo to nieco ine ... presne to co som vravel

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 23:23:17
napísal 226 príspevkov
Z dnešného facebooku pána Galka.

Milí priatelia, najlepšou vašou odpoveďou bude ešte masovejšia účasť na dnešných protestoch, než aká sa očakáva. Buďte verbálne razantní, buďte mimoriadne hlasní, on vás bude počuť z každého jedného mesta až do svojho luxusného Bonaparte. Vyvarujte sa akéhokoľvek násilia.

Ak by ste videli, že niekto chce vyvolať násilie, vedzte, že to nie je bežný protestujúci, ale je to jeho provokatér. Odstúpte od takéhoto človeka preč, policajti ho zvládnu a provokatér skončí. Tak ako skončí vo veľmi blízkej budúcnosti aj ten, čo sa neštíti v pozícii premiéra siahnuť aj po takejto špinavosti.

Milí a vážení policajti, čo budete dnes tam. Vy ste čestní ľudia, dajte pozor, aby ste sa nenechali zneužiť politickými psychopatickými zločincami, čo ešte pár dní vedú Slovensko. Ste profesionáli, dokážete rozlíšiť, kto je slušný človek a kto prišiel s inými úmyslami. Som presvedčený, že to dnes zvládnete.

Dnes sa totiž bude meniť história našej vlasti.

Poviem za seba. Mám blbý pocit, ako som už dlho nemal. Priznám, že mám trocha aj strach. Nech je čím skôr sobotné ráno ...

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3869 príspevkov
:palec:

Obrázok užívateľa

napísal 226 príspevkov
Dúfam, že ma nikto neobviní že drukujem jedným alebo druhým ... obidve strany mi v jednom čase robili zle a išli po krku ... Takže mám obavy a nedôveru voči obom táborom. Toto je bezohľadný boj o moc v prvom rade, nič iné ...

Ale ... na minulých protestoch pred úradom vlády, bola vybičovaná atmosféra a v jednej chvíli dáv skandoval pri bráne, ktorú chcel povaliť.
Predstavte si, že pod vplyvom davovej psychózy by brána naozaj padla a dav by sa rinul do areálu.
Čo majú v tejto chvíli robiť poriadkové a bezpečnostné jednotky ? Nastúpené v šíku s výstrojou a výzbrojou. Nech na toto odpovie pán Galko či pani Nicholsonová.

Mne raz povedal pri jednej príležitosti môj dobrý priateľ. Radšej nech ťa 4-ria súdia, ako by ťa mali štyria niesť. Asi by som na mieste tých zložiek uvažoval v tomto duchu. Čo by potom robili tí, čo ľudí používajú ako rukojemníkov ? Ak potečie krv, potom je hľadanie cesty späť mimoriadne obtiažne. Toto by si mali uvedomiť všetci zainteresovaní.

Obrázok užívateľa

napísal 11754 príspevkov
Citácia:
mám obavy a nedôveru voči obom táborom. Toto je bezohľadný boj o moc
tych hracov je viac ...
----------------------

celkom dobre a vystizne
https://www.hlavnespravy.sk/brutalny-jazyk-politikov-medii-nas-zenie-na-okraj-priepasti/1337790
https://www.hlavnespravy.sk/v-politike-nic-nie-je-nahodne-boris-nemcov-ako-sakralna-obet-kontext-dnesnych-dni/1337406

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12125 príspevkov
No naozaj vystizne. . .link z konspiracneho webu Hlavne spravy, to ani netreba klikat, dakujem pekne.

Pojdem sa tam pozriet. Provokaterov sa nebojim a sirit konspiracie nebudem na stare kolena zacinat, je vas dost, vystacite si aj sami. :lol:

Obrázok užívateľa

napísal 226 príspevkov
frederix píše:

Pojdem sa tam pozriet ...
V pohode a dávaj na seba pozor, nechoď dopredu, resp. tam kde sú kamery. Bola by ťa škoda, rád čítam tvoje príspevky ... :lol:

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 18:28:11
napísal 1581 príspevkov
frederix píše:
No naozaj vystizne. . .link z konspiracneho webu Hlavne spravy, to ani netreba klikat, dakujem pekne.

Pojdem sa tam pozriet. Provokaterov sa nebojim a sirit konspiracie nebudem na stare kolena zacinat, je vas dost, vystacite si aj sami. :lol:
Hej lebo potrasenie kľúčami a vykrikovanie samozrejme niečo zmenia. Keby protesty mohli niečo zmeniť dávno by boli zakázané. Koľko sporov v živote a problémov ste vyriešili trasením kľúčom a pokrikmi? Toto je divadielko pre hlúpych. :roll: A to ja nepreferujem už žiadnu stranu. Neverím už na to, že politici chcú dobre občanom a je mi jedno čo hovoria.

Obrázok užívateľa

napísal 11754 príspevkov
pre bruselskeho uradnika je cokolvek dobry dovod na to aby sa nejaka kompetencia zasa preniesla do centra do bruselu ....
Pripad Kuciak je pre nich darom z neba .....
mozete hovorit o konspiraciach kolko chcete, ale toto je link zo SME a vychadza z oficialnych zdrojov ....
------------------------------------------------------------------------------------------------------
slovo konspiracia je len take slovo aby sme sa vyhli argumentacii
Brusel: Vražda Kuciaka ukazuje, že potrebujeme európsku prokuratúru
Citácia:
Európska prokuratúra, ktorú podporuje 20 členských štátov EÚ, začne fungovať až v roku 2020 a jej pôsobenie nebude retroaktívne.

9. mar 2018 o 13:42 TASR
Európska komisárka pre spravodlivosť, ochranu spotrebiteľa a rodovú rovnosť Viera Jourová.(Zdroj: SITA)

BRUSEL. Vražda slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice by podľa názoru komisárky EÚ pre spravodlivosť, spotrebiteľov a rodovú rovnosť Věry Jourovej mohla byť symbolickým prípadom pre vznikajúcu Európsku prokuratúru.

Musí sa však potvrdiť, že v tomto prípade skutočne došlo k zneužitiu eurofondov, uviedla Jourová v piatok podľa agentúry DPA v Bruseli, kde sa konalo stretnutie ministrov spravodlivosti EÚ.
Prečítajte si tiež: Minúta po minúte: Kiska, Danko a Fico sa nezhodli, spoločnú deklaráciu nepodpísali

Podobný názor má aj rakúsky minister spravodlivosti Josef Moser. "Bol by to dobrý symbolický prípad, keby už Európska prokuratúra bola zriadená," konštatoval.

Jourová zároveň zdôraznila, že Európska prokuratúra, ktorú podporuje 20 členských štátov EÚ, začne fungovať až v roku 2020 a jej pôsobenie nebude retroaktívne.

Jána Kuciaka a jeho snúbenicu našli 25. februára mŕtvych v ich dome v obci Veľká Mača. Boli zavraždení približne tri dni predtým. Kuciakova vražda zrejme súvisí s jeho novinárskou prácou.

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/20777251/brusel-vrazda-kuciaka-ukazuje-ze-potrebujeme-europsku-prokuraturu.html#ixzz59GqkrhgA

Obrázok užívateľa

napísal 11754 príspevkov
Citácia:
Všetci, ktorí ako dospelí zažili tzv.
reálny socializmus vedia, že prokuratúra v štáte , ktorý sa viaže na ideológiu je prokuratúra politickým nástrojom na kriminalizáciu oponentov. Pokiaľ bude zriadená Európska prokuratúra ohlasovaná Európskou komisárkou pre spravodlivosť, ochranu spotrebiteľa a rodovú rovnosť, nebude to nezávislý orgán, ale politický orgán, ktorý sa v rozsahu a spôsobom ustanoveným zákonom bude podieľať na ochrane "základných práv a slobôd" napr. fyzických osôb definovaných v súlade s vede odporujúcou gender ideológiou v naplánovanej celospoločenskej sociálno-kultúrnej zmene súčasnej spoločnosti v multikultúrnu spoločnosť tzv rodovej demokracie.
https://rodovescitlivovanie.wordpress.com/
P.S. V SR už bola presadené prijatie tzv. LGBT prílohy Celoštátnej stratégie rozvoja a ochrany ľudských práv škandlóznym puč pripomínajúcim spôsobom. Napriek odmietnutiu zásadných pripomienok centrálnych orgánov štátnej správy v rámci pripomienkového konania ( pripomienky verejnosti boli absolútne ignorované) bola prijatá s čou mocou, keď to centrálne organy štátnej moci ani verejnosť nebola?
Napr. Generálna prokuratúra SR "Materiál po obsahovej stránke nepredstavuje ucelenú stratégiu, ani koncepciu, analýzu, či rozbor. Obsahovo nenapĺňa osnovu danú názvami jednotlivých častí a nemá zrozumiteľný záver. Obsahuje množstvo nesúrodých, neusporiadaných, aj bezobsažných fráz".
Ministerstvo kultúry SR: Materiál zavádza neopodstatnené a bližšie nešpecifikované termíny „kultúra rodovo korektného jazyka“ a „jazyk ľudských práv“. Na používanie takýchto pojmov neexistuje nijaké odborné zdôvodnenie".
Úrad vlády SR "Predmetný materiál zotrváva na predstave, že jediným reprezentantom občianskej spoločnosti je časť neziskového sektoru a nezohľadňuje platformu na báze Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru a jeho zložiek, oficiálne tvoriacich organizovanú občiansku spoločnosť".
http://www.rokovania.sk/File.aspx/ViewDocumentHtml/Mater-Dokum-171841?prefixFile=m_
Čítajte viac:
http://svet.sme.sk#ixzz59GuzDYl3
--------
Citácia:
abbe • pred 9 hodinami

vsetko ide podla standardneho planu makkych revolucii: vymena jednych za druhych prebieha. proces vymeny sa umelo natahuje aby mal znaky prirodzeneho vyvoja /skandaly, medialne manipulacie,rokovania politikov vo vymedzenom casovom ramci,za sebou nasledujuce vyhlasenia, nove informacie zjavujuce sa s programovou pravidelnostou, ktore nasmerovavaju smer vyvoja,kontinualne premenovavanie sucasneho stavu spolocnosti,programovy posun vnimania reality u volicov nezavisle od jeho podstaty, vytvaranie novych otazok a problemov, ktore posuvaju vnimanie reality u obcanov.../.
pred niekolkymi dnami som napisal: "posledne udalosti nasvedcuju tomu, ze globalni hraci sa rozhodli, ze sucasna zlocinecka vladna koalicia na cele so smerom uz splnila to, na co bola ideologicky urcena v danom historickom obdobi a ze ju treba vymenit inou koaliciou zlocincov,ktori vzhladom na konkretne ideologicke ciele /su uz davno vytycene/, zrealizuje uz nova koalicia zlocincov /ktora sa tvari - podobne ako svojho casu fico a smer - ako spasitelia slovenska/".
ak fico a smer nepovoli ohladne ID a vsetkeho, co ma z tohto nasledovat,ustava-manzelstvo + rodina, registrovane partnerstva+adopcie, migranti+ich rovnaka financna podpora ako na zapade, tak tuto skorumpovanu koaliciu vymenia.volici budu mat dojem ze sami rozhodli cim system demokracie zachova svoju imunitu a funkcnost. privrzenci a volici sucasnej koalicie budu smutni a privrzenci tzv. opozicie budu plni radosti ze ich politici su pri korytach a prerozdelovacich funkciach.

v skutocnosti opat prehra kazdy, lebo zo starymi kartami, aj ked rozdanymi nanovo, sa neodstrani, zla podstata systemu. toto nie je o par menach skorumpovanych uradnikov ci politkov,ktory maju styky s kadejakymi mafianmi. toto je o oligarchickych globalnych subjektoch,ktore prezieravo financne podporuju obe strany divadla, zvaneho demokracia.

oni nepotrebuju volica, ktory je autonomny a nezavislo uvazujuci, oni ho potrebuju volica /ti bezni a malo zarabajuci ludia/, aby len pracoval a dokazal prezit z tej almuzny,ktorej sa na SK hovori plat,oni pootrebuju, aby nerozmyslal autonomne, ale tak ako mu media nadiktuju, co si ma mysliet o tom co vidi v TV a v tlaci, oni nepotrebuju volica, ktory by sa slobodne a zodpovedne rozhodoval, ale aby si spokojne dookola volil z toho, co mu system ponukne, oni nepotrebuju volica /z nizsej socialnej vrstvy pracujucich/ aby sa svojou pracou vedel o seba postarat tak, aby sa stal nezavisly od statu, ale aby cez statny system bol volic neustale odkazany na socialnu pomoc statu, aby dostal aj chlieb aj hry /v podobe primitivnej tv zabavy/.takychto volicov je potom lahke ovladat a manipulovat. a preto je napr. fico tak dlho v politke so svojim smerom. mozu robit to robia, preto je bugi-harakter alebo sebej, tak dlho v politike....a dalo by sa pokracovat. volic sa ich zbavi velmi tazko.a ked sa ich konecne zbavi tak mu presiel zivot a jeho postavenie sa nezmenilo.

nuz situacia nie je jasna stale
Citácia:
taketo bezargumentacne reakcie som uz zazil pred prezidentskymi volbami a nakoniec sa stalo presne to co som mesiace pred tym tvrdil
https://www.postoj.sk/31293/nie-soros-ale-troskova-jasan-vadala-kalinak-a-pociatek

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3869 príspevkov
l1ve_D píše:
frederix píše:

Hej lebo potrasenie kľúčami a vykrikovanie samozrejme niečo zmenia. Keby protesty mohli niečo zmeniť dávno by boli zakázané. Koľko sporov v živote a problémov ste vyriešili trasením kľúčom a pokrikmi? Toto je divadielko pre hlúpych. :roll: A to ja nepreferujem už žiadnu stranu. Neverím už na to, že politici chcú dobre občanom a je mi jedno čo hovoria.
ty si asi nepamätáš ako to bolo v 89-tom? Alebo sviečkovú manifestáciu v 88-mom?

Obrázok užívateľa

napísal 1581 príspevkov
misionar3 píše:
l1ve_D píše:
frederix píše:

ty si asi nepamätáš ako to bolo v 89-tom? Alebo sviečkovú manifestáciu v 88-mom?
Hej určite politici odstúpili pre trasenie kľúčov a preto padla strana. :lol: Takže nabudúce keď budem vidieť niekde niečo zlé zoberiem si kľúče to všetkých vystraší a bude sa konať samé dobro na svete. :roll:

Obrázok užívateľa

napísal 12125 príspevkov
Vlkodlak píše:
frederix píše:

Pojdem sa tam pozriet ...
V pohode a dávaj na seba pozor, nechoď dopredu, resp. tam kde sú kamery. Bola by ťa škoda, rád čítam tvoje príspevky ... :lol:
Tak sa hlasim, vsetko bolo ok, nikto sa nepobil, ako som predpokladal. :-D

Ale ked tam vystupil Bezak, dost ma to znechutilo. . .

P.S. Dakujem. Aj ja teba ;)

Obrázok užívateľa

napísal 12125 príspevkov
misionar3 píše:
l1ve_D píše:
frederix píše:

Klidek M3. On si to nemoze pamatat, ale zato pohltal vsetku mudrost sveta. To si netreba vsimat, vsak raz z toho vyrastie. Dufam. . . :lol:

Ja sa dnes sklanam pred tymito ludmi, ktori tam prisli a skutocne ukazali slusnost. Bolo tam viac ako 50 000 ludi a mal som z nich dobry pocit. :-)

Obrázok užívateľa

napísal 1581 príspevkov
frederix píše:
misionar3 píše:
l1ve_D píše:
frederix píše:

Klidek M3. On si to nemoze pamatat, ale zato pohltal vsetku mudrost sveta. To si netreba vsimat, vsak raz z toho vyrastie. Dufam. . . :lol:

Ja sa dnes sklanam pred tymito ludmi, ktori tam prisli a skutocne ukazali slusnost. Bolo tam viac ako 50 000 ludi a mal som z nich dobry pocit. :-)
Povedal niekto kto len za to, že je starší tiež všetko vie. :lol: Asi zaštrgnám kľúčmi to rieši problémy. :lol: :lol:

[ Príspevkov: 136 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť