Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

[ Príspevkov: 468 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Ďalší
Autor Správa
Poslať 29.09.2022 7:59:38   Re: Matovic a reformy

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 24640 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
A kebyze aj ma a robi to, co robi, tak to je AUTORITARSKY REZIM jedneho cloveka a s demokratickymi principmi to nema nic spolocneho.
Navyse ide aj o elementarnu SLUSNOST v politike.

Je to Manfred !
Matovic sa snazi o konsenzualnu politiku kde vsetci budu spokojni, mysli to dobre a je hlboko nestastny ked mu to nevychadza a v koalicii nevladne harmonia a rozkvet
Ak si toto myslis, tak je nevyhnutne, aby si cim skor navstivil psychiatra. :lol:

Poslať 29.09.2022 8:10:03   Re: Matovic a reformy

napísal 24640 príspevkov
https://www.sme.sk/minuta/23020363/poslanci-budu-pokracovat-v-rokovani-o-odvolani-matovica

Uz druhy den sa musia zaoberat tymto psychopatom - tolko premrhanej energie a casu.
Aj to sa mu zaratava do sposobenych skod ...

Podla mna by tieto schodze mali fungovat efektivnejsie.
Ziadne siahodlhe rozpravy !!!
Panel (kludne elektronicky, zasifrovany) - poskytnutie udajov - poskytnutie pisomnych vyjadreni "potencialnych recnikov".
Na druhy-treti den - HLASOVANIE !
Bez reci ...

Poslať 29.09.2022 9:36:46   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 22927 príspevkov
jery1 píše:
misojogi píše:
Matovic s... to mysli dobre a je hlboko nestastny ked mu to nevychadza ...
Áno, asi tak.
Vždy to myslí dobre a vždy to dopadne tak, ako zvyčajne.
ved prave :lol:

Poslať 29.09.2022 9:38:29   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
9:33 V rozprave k odvolávaniu Matoviča vystupuje Jana Bittó Cigániková z SaS. Tarabu obviňuje z úzkej spolupráce s OĽaNO. Reaguje aj na včerajší status Matoviča, keď ju odfotili, ako sa v parlamente rozpráva s členom strany Republika. Čítaj ďalej

Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta/23020363/poslanci-budu-pokracovat-v-rokovani-o-odvolani-matovica
zaujimave takze Ciganikova robi presne to z coho obvinuje OLANO

Poslať 29.09.2022 10:44:58   Re: Matovic a reformy

napísal 24640 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
9:33 V rozprave k odvolávaniu Matoviča vystupuje Jana Bittó Cigániková z SaS. Tarabu obviňuje z úzkej spolupráce s OĽaNO. Reaguje aj na včerajší status Matoviča, keď ju odfotili, ako sa v parlamente rozpráva s členom strany Republika. Čítaj ďalej

Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta/23020363/poslanci-budu-pokracovat-v-rokovani-o-odvolani-matovica
zaujimave takze Ciganikova robi presne to z coho obvinuje OLANO
Naozaj ? :)

Poslať 29.09.2022 16:12:25   Re: Matovic a reformy

napísal 24640 príspevkov
https://domov.sme.sk/c/23020101/matovic-odvolanie-dnes-online-minuta-po-minute.html

Takyto parlament je tragediou naroda ... :roll:

Poslať 29.09.2022 23:15:01   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Takyto parlament je tragediou naroda ...
zijeme zaujimave casy, rozhodne sa nenudime

Poslať 30.09.2022 10:00:44   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 4261 príspevkov
misojogi píše:
Matovic sa snazi o konsenzualnu politiku kde vsetci budu spokojni, mysli to dobre a je hlboko nestastny ked mu to nevychadza a v koalicii nevladne harmonia a rozkvet
Prerpáč MIšo, ale Matovič je typický opozičný politik - musí poukazovať na chyby, vyčítať ale riešenie nemá. Jeho konsenzuálna politka je : "bude ako ja chcem" a kto nesúhlasí je.... M nie je schopný dialógu a ani prijať iný názor . Jeho slovník nepatrí do parlamentu ale do IV. cenovej skupiny. Ani Matovič, ani Sulík a ani mnohí iný nie sú schopní prekročiť svoj tieň, prekonať osobné averzie a riešiť problémy krajiny. Veď už niekoľko mesiacov riešia len sami seba. Mimochodom menšinová vláda je fajn, lebo sa musia dohodnúť na predkladaný zákonoch viaceré politické strany a pravdepodobné že prejdú také ktoré budú dobré. Možno konečne sa začne hladieť na dikciu a zámer zákona a nie na to kto ho predkladá.

Poslať 30.09.2022 10:58:43   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Mimochodom menšinová vláda je fajn, lebo sa musia dohodnúť na predkladaný zákonoch viaceré politické strany a pravdepodobné že prejdú také ktoré budú dobré. Možno konečne sa začne hladieť na dikciu a zámer zákona a nie na to kto ho predkladá.
zaujimavy nazor a mam chut s nim suhlasit, ALE uvidime ze ako to v praxi dopadne, mozno ako vzdy cize na milú jarmilu

Poslať 30.09.2022 11:18:02   Re: Matovic a reformy

napísal 24640 príspevkov
https://domov.sme.sk/c/23020455/matovic-odvolavanie-sulik-mensinova-vlada.html?ref=mnt

Zasypal by som ho trestnymi oznameniami ! (novinari, prezidentka)
A rovno poziadal parlament na jeho vydanie na trestne stihanie za ohovaranie a nactiutrhanie !

Ale najradsej by som mu iba niekde za rohom poriadne rozbil tu jeho nevymachanu papulu ... :evil:

Poslať 30.09.2022 11:49:12   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

napísal 22927 príspevkov
Citácia:
Ale najradsej by som mu iba niekde za rohom poriadne rozbil tu jeho nevymachanu papulu ... :evil:
usporiada plačovku kde ti to verejne vykrici

Poslať 30.09.2022 13:13:59   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 22:23:17
napísal 1141 príspevkov
https://www.nrsr.sk/web/?sid=poslanci/poslanie

Za hlasovanie v národnej rade alebo jej výboroch poslanca nemožno stíhať, a to ani po zániku jeho mandátu. Za výroky pri výkone funkcie poslanca prednesené v národnej rade alebo jej orgánoch poslanec podlieha len disciplinárnej právomoci národnej rady.

Zasypal by si tak akurát políciu, ktorá by musela každé jedno podanie odložiť.
A nemohla by sa tak venovať normálnym veciam.

PS. k vydaniu parlamentu na trestné stíhanie by si sa ani nedostal.

Poslať 30.09.2022 13:37:16   Re: Matovic a reformy

napísal 24640 príspevkov
Vlkodlak píše:
https://www.nrsr.sk/web/?sid=poslanci/poslanie

Za hlasovanie v národnej rade alebo jej výboroch poslanca nemožno stíhať, a to ani po zániku jeho mandátu. Za výroky pri výkone funkcie poslanca prednesené v národnej rade alebo jej orgánoch poslanec podlieha len disciplinárnej právomoci národnej rady.

Zasypal by si tak akurát políciu, ktorá by musela každé jedno podanie odložiť.
A nemohla by sa tak venovať normálnym veciam.

PS. k vydaniu parlamentu na trestné stíhanie by si sa ani nedostal.
Presne pre toto "nemam v laske" nas pravny poriadok, poslancov, ktori sa zan skryvaju a obzvlast pravnikov, ktori ho zneuzivaju. :lol:

Dufam, ze som to povedal dostatocne diplomaticky ...

Poslať 30.09.2022 16:20:36   Re: Matovic a reformy

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 22:23:17
napísal 1141 príspevkov
Len som ti chcel ukázať, že tvoj príspevok bol niečo ako delobuch.
Narobí síce veľa hluku, ale efekt žiadny.

Poslať 30.09.2022 16:54:42   Re: Matovic a reformy

napísal 24640 príspevkov
Vlkodlak píše:
Len som ti chcel ukázať, že tvoj príspevok bol niečo ako delobuch.
Narobí síce veľa hluku, ale efekt žiadny.
Mozno to bol startovaci vystrel zavodov o lepsi pravny system ... :lol:

Nieco ako Aurora ? ;) :) :lol:

[ Príspevkov: 468 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť