Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

[ Príspevkov: 333 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší
Autor Správa
Poslať 01.04.2022 16:32:20   Re: Generálny prokurator

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 23192 príspevkov
Vlkodlak píše:
legi, aj o tom sa jedná.
...
Ak sa pamätáš, pred časom nám tak Rakúsko nevydalo jedného mafiána, ktorý už mal aj rakúske občianstvo. Meno si nespomínam, za google mi ten hajzel nestojí ...
Vsak prave preto ma to tak rozculuje ... :lol:

Poslať 11.05.2022 11:25:53   Re: Generálny prokurator

napísal 23192 príspevkov
https://domov.sme.sk/diskusie/5136453/jankovska-zedenyova-kauza-fatima-zilinka.html

Nech mi nikto nerozprava akoze "odborne bachorky o prave a spravodlivosti" !
Stale su tam SVINE a GP ich vsetkych zastresuje.

Poslať 11.05.2022 17:26:51   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 23:23:17
napísal 930 príspevkov
Vyberaj precízne si zdroje informácii.
Pretože keď siahaš po pomyjách ...

Poslať 11.05.2022 19:35:01   Re: Generálny prokurator

napísal 23192 príspevkov
Vlkodlak píše:
Vyberaj precízne si zdroje informácii.
Pretože keď siahaš po pomyjách ...
Pomyje su na GP ...

Poslať 12.05.2022 8:28:43   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 21011 príspevkov
toto naozaj prehanas ....

Poslať 13.05.2022 6:29:13   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

napísal 930 príspevkov
Článok je silne manipulatívny.
Propaganda nastupuje rovno v nadpise článku.
Autor nechce informovať, ale manipulovať.
Z reakcii tu na fóre, ale i napr. v diskusii pod predmetným článkom je zrejmé, že svoju prácu spravil na jedničku.

Samotný autor má hokej v terminológii. Nestojí mi za stratený čas konfrontovať jeho tvrdenia.
Keď vidím na SME Kováča či Cupríka ako píšu o slovenskom trestnom práve, to ako keby 5 ročné deti hovorili o sexe. Zabitý čas.

Preto opätovne hovorím, ak chceme korektné info, nesiahajme po info-pomyjách.
Ak sme spokojní aj s vyššie uvedeným, nech sa páčí, každému čo jeho je ...

Poslať 13.05.2022 8:14:02   Re: Generálny prokurator

napísal 23192 príspevkov
Vlkodlak píše:
Článok je silne manipulatívny.
Propaganda nastupuje rovno v nadpise článku.
Autor nechce informovať, ale manipulovať.
Z reakcii tu na fóre, ale i napr. v diskusii pod predmetným článkom je zrejmé, že svoju prácu spravil na jedničku.

Samotný autor má hokej v terminológii. Nestojí mi za stratený čas konfrontovať jeho tvrdenia.
Keď vidím na SME Kováča či Cupríka ako píšu o slovenskom trestnom práve, to ako keby 5 ročné deti hovorili o sexe. Zabitý čas.

Preto opätovne hovorím, ak chceme korektné info, nesiahajme po info-pomyjách.
Ak sme spokojní aj s vyššie uvedeným, nech sa páčí, každému čo jeho je ...
Ja zase tvrdim, ze vyklad prava, ako ho podavas Ty, su pomyje ...
Pretoze aj keby si vykladal Bibliu tak, ze by to VIEDLO K ZLU, alebo by to OBHAJOVALO ZLO, tak to budu pomyje.
A Zilinka uz neraz dokazal, ze chrani zlo.

Poslať 13.05.2022 13:25:14   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

napísal 930 príspevkov
Ak by som chcel aby si konkrétne uviedol, kde som sa v argumentácia u mýlil, asi by som chcel veľa, však ?

Poslať 13.05.2022 13:30:31   Re: Generálny prokurator

napísal 23192 príspevkov
Vlkodlak píše:
Ak by som chcel aby si konkrétne uviedol, kde som sa v argumentácia u mýlil, asi by som chcel veľa, však ?
Ty si predsa vobec neargumentoval ! :lol:
Ja argumentujem tym, ze GP §363 MOZE pouzit, ale NEMUSI ! (a ani sa tak doteraz hromadne a ocipucne nedialo)
Zilinka jednoznacne "ohyba" pravo tak, ako to vyhovuje ZLU.

Poslať 13.05.2022 17:02:20   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

napísal 930 príspevkov
legionar píše:
Ty si predsa vobec neargumentoval ! :lol:
Ja argumentujem tym, ze GP §363 MOZE pouzit, ale NEMUSI ! (a ani sa tak doteraz hromadne a ocipucne nedialo)
Zilinka jednoznacne "ohyba" pravo tak, ako to vyhovuje ZLU.
Si teda veríš.

Poslať 16.05.2022 8:47:57   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

napísal 21011 príspevkov
Citácia:
je pravda ze o tom hufne tvrdia nase mainstreamove media ale skus sa spytat ci je to pravda alebo zavadzaju ci rovno zamerne klamu verejnost a ociernuju :palec:
napoviem ti
vo fyzike si spicka ale v prave je naopak velmi dobry vlkodlak, skus si precitat jeho odpoved a porozmyslat nad nou, mozno ma pravdu .... ;)

Poslať 16.05.2022 10:47:03   Re: Generálny prokurator

napísal 23192 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
je pravda ze o tom hufne tvrdia nase mainstreamove media ale skus sa spytat ci je to pravda alebo zavadzaju ci rovno zamerne klamu verejnost a ociernuju :palec:
napoviem ti
vo fyzike si spicka ale v prave je naopak velmi dobry vlkodlak, skus si precitat jeho odpoved a porozmyslat nad nou, mozno ma pravdu .... ;)
Ja neuvazujem ako Ty. :)
Mne su 'mienkotvorne media' rovnako ukradnute, ako tie Tvoje. :lol:
Staci mi FAKT, ze §363 GP "pouziva" prilis casto a VZDY na osoby a pripady, ktore priam VYZADUJU vysetrenie a nezavisly SUD !
Takze on sa sam PASUJE za "pravo a pravdu" uz len tym, ze "vlastni peciatku" (=OHYBA PRAVDU).
A nepotrebujem na to ani "hodnotenie" obvinenych z hladiska "cisteho prava" (cize poohybanych paragrafov).
V tych pripadoch staci pouzit metodu "kuknem a VIDIM".

Pokial pravo nebude JEDNOZNACNE a nebude riadene umelou inteligenciou, tak ja ho rozhodne nebudem davat na uroven fyziky (=co sa tyka odbornosti).
Pretoze to vsetko je len "prevladajuci nazor a vysledok superenia politickych sil a mafie".
Ziadne solidne fakty, ani solidny system.

Poslať 16.05.2022 12:35:55   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

napísal 930 príspevkov
legionar píše:

Staci mi FAKT, ze §363 GP "pouziva" prilis casto a VZDY na osoby a pripady, ktore priam VYZADUJU vysetrenie a nezavisly SUD !
Takze on sa sam PASUJE za "pravo a pravdu" uz len tym, ze "vlastni peciatku" (=OHYBA PRAVDU).
.
Namiesto jalovej polemiky, odborné stanovisko.
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a1004-reakcia-prokuratorov-gp-sr-na-navrh-stanoviska-sudnej-rady-sr-k-rozhodnutiu-generalneho-prokuratora-podla-363-tr-por

Je to dlhší a náročnejší text. Pre koho je to náročnejšie na prečítanie, možno potom stačí na získanie správneho názoru iba ten FAKT. :D

Poslať 16.05.2022 15:39:52   Re: Generálny prokurator

napísal 23192 príspevkov
Vlkodlak píše:
legionar píše:

.
Namiesto jalovej polemiky, odborné stanovisko.
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a1004-reakcia-prokuratorov-gp-sr-na-navrh-stanoviska-sudnej-rady-sr-k-rozhodnutiu-generalneho-prokuratora-podla-363-tr-por

Je to dlhší a náročnejší text. Pre koho je to náročnejšie na prečítanie, možno potom stačí na získanie správneho názoru iba ten FAKT. :D
To len potvrdzuje moj nazor na nas "pravny poriadok". :lol:
A aj to, ze konkretne TENTO GP robi znacnu "nadpracu" v prospech ZLA ...

U nas su ZAKONOM chraneni PREDOVSETKYM gauneri a zlocinci !
Obete a poskodeni maju proste smolu ...

A v tychto pripadoch sme poskodeni VSETCI !

Poslať 16.05.2022 16:23:27   Re: Generálny prokurator

Obrázok užívateľa

napísal 21011 príspevkov
Harabin ma vazny problem
https://ereport.sk/naka-uraduje-zatkla-sudcu-a-exministra-spravodlivosti-stefana-harabina/

[ Príspevkov: 333 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť