Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

[ Príspevkov: 138 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 3712 príspevkov
Vraj nejaké ovplyvňovanie, alebo aspoň pokus oň bolo v minulosti, n neviem, nesledujem to tak podrobne.
Možno sa aj spočítalo počet káuz na jednej a druhej strane a postup v nich a z toho sa uvedene vydedukovalo..

Obrázok užívateľa

napísal 3712 príspevkov
Z tej Satekovej analýzy som milý Vlkodlak zistila, že zavraždení v podstate nežili spolu, bývali spolu len na víkendy. Toto bolo výnimočný týždeň, kvôli zlému počasiu prišla ona skôr. A tiež mali mierny dôvod byť pokope, lebo mali mať cirkevnú náuku cez víkend.

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 22:23:17
napísal 241 príspevkov
teta,
tu sa robí hystéria okolo Gašpara, zvolávajú sa mítingy, zovierajú sa päste, ako púťová atrakcia sa vozí kade tade matka Martiny Kušnírovej ...

Podstata je podstatne jednoduchšia. Ako som už uviedol. Nech oddelia vyšetrovanie od štruktúr polície, čo možno najviac. Mne je Gašpar ukradnutý, mňa neovplyvnil a to išiel po mne ako pes ... Ale nechcem to podrobne rozpisovať aby som sa nedekonšpiroval ...

Ale toto(oddelenie vyšetrovania od mocenských štruktúr) by politici nikdy nedovolili. Pretože potom by sa ozaj mohlo stať, že im ráno niekto zazvoní na dvere v lepšom prípade, alebo tie dvere rovno vyrazí ... Takto to nehrozí, pretože vyšetrovateľ má nad sebou rád policajných funkcionárov, ktorí síce defacto nemôžu kafrať do vyšetrovania, ale môžu rozhodovať o odmenách či trestoch, o službách, o hodnotení, o kariérnom raste, o preložení či vyslaní na služobnú cestu, o prideľovaní prípadov ... Politici si nominujú Okresného či Krajského riaditeľa a ten už dohliadne aby bolo dobre ... . Opakujem, toto pochopil ako prvý Palko, zaviedol do zákona o PZ klauzulu že bez udania dôvodu sa môže každý riadiaci funkcionár odvolať, vyšetrovanie zaradil do štruktúr PZ a je vymaľované. Hlavne že matka Martiny Kušnírovej na tribúne kričí, že nedôveruje Gašparovi a ľudia v spravodlivom hneve jej dávajú za pravdu ...

Ja na ulicu nepôjdem, pretože tí čo stoja na tribúnach si ako teliatka neuvedomujú podstatu problému, čo je zlé, alebo si to až dobre uvedomujú a potom je to ešte horšie.

Obrázok užívateľa

napísal 3712 príspevkov
DRUCKER ODSTÚPIL. Už sa o tom ale chvilku šepkalo.

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18268 príspevkov
Vlkodlak píše:
Ja na ulicu nepôjdem, pretože tí čo stoja na tribúnach si ako teliatka neuvedomujú podstatu problému, čo je zlé, alebo si to až dobre uvedomujú a potom je to ešte horšie.
Ti ludia hovoria presne to iste ako Ty, akurat svojim sposobom.
99% ludi nestuduje vysetrovacie metody, metody riadenia policie, politiku a jej vplyvy atd.
Ale 99% ludi CITI, ze takto sposoby nie su "dobre" a treba ich zmenit.
A zase 99% ludi to "vie" zmenit iba tak, ako to robia ti na namestiach ...
Co ineho by si este od nich chcel ?
Ja za seba mozem povedat iba to, ze "keby som mal pusku" ... :lol:

P.S. Napriklad taky Harabin zase "vysudil" 150 000 Eur (samozrejme NASICH) za to, ze niekto nahlas povedal PRAVDU o jeho SVINSTVACH (kontakty so Sadikim) !
Takychto ludi by som naozaj vesal na kandelabre ...

Obrázok užívateľa

napísal 3712 príspevkov
P. S. Niet nad ženskú intuíciu. Od začiatku som mala tucha, že DRUCKER nepôjde do personálnych čistiek. Povedzme to na rovinu, že na ne nemal guráž ani Vlado Paľko....

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1581 príspevkov
legionar píše:
Vlkodlak píše:
Ti ludia hovoria presne to iste ako Ty, akurat svojim sposobom.
99% ludi nestuduje vysetrovacie metody, metody riadenia policie, politiku a jej vplyvy atd.
Ale 99% ludi CITI, ze takto sposoby nie su "dobre" a treba ich zmenit.
A zase 99% ludi to "vie" zmenit iba tak, ako to robia ti na namestiach ...
Co ineho by si este od nich chcel ?
Ja za seba mozem povedat iba to, ze "keby som mal pusku" ... :lol:

P.S. Napriklad taky Harabin zase "vysudil" 150 000 Eur (samozrejme NASICH) za to, ze niekto nahlas povedal PRAVDU o jeho SVINSTVACH (kontakty so Sadikim) !
Preto nechápem ako si môže 99% ľudí myslieť, že voľby niečo menia. Keby voľby niečo menili už dávno by ich zakázali.

Obrázok užívateľa

napísal 3712 príspevkov
Z hospodárskych novín

Drucker za svoje krátke pôsobenie obohatil históriu iba o jednoduché zistenie. Ak sa snažíte dvíhať dôveryhodnosť polície, môže vám vyskočiť platnička.

Autor: Ľuboslav Kačalka

https://7viet.hnonline.sk/1729409-za-druckerovym-koncom-je-ina-zena-nie-manzelka

Obrázok užívateľa

napísal 3712 príspevkov
Z hospodárskych novín

Konšpiračnú teóriu, že dvojitý exminister po nútenej hospitalizácii vyvodil voči sebe politickú zodpovednosť za stav zdravotníctva, nechajme internetom.

Autor: Ľuboslav Kačalka

https://7viet.hnonline.sk/1729409-za-druckerovym-koncom-je-ina-zena-nie-manzelka

Obrázok užívateľa

napísal 241 príspevkov
l1ve_D píše:
Ďalšia obeť propagandy. Harabín si nedal po hlave skákať, a tí čo ho špinili, svoje tvrdenia nevedeli dokázať. Paradoxne, oni platiť nebudú, ale my všetci. Mediálny hráči však hnev verejnosti otáčajú proti Harabínovi. Tomu sa vraví plakať na nesprávnom hrobe.

Dávam do pozornosti, že Harabín, Šimonová a Dohňanský čelili, resp. čelia mediálno politickej šikane a sú nezmyselne disciplinárne prenasledovaní. Za mohutnej mediálnej propagandy mainstreamu.
Zatiaľ ak si dobre pamätám je 14:0 pre Harabína a spol s tým, že za každé nespravodlivé stíhanie si každý z týchto sudcov uplaňuje náhradu nemajetkovej ujmy od 150.000 do 200.000 €.

Kto to bude platiť ? Kiska ? Švecová ? Denník N ? Či Kaliňák s Lipšicom ? Ja Vám to poviem, že my všetci. Samozrejme, média Vás zasa zmagoria, že to Harabín je na vine.

napísal 18268 príspevkov
Vlkodlak píše:
l1ve_D píše:
Ďalšia obeť propagandy. Harabín si nedal po hlave skákať, a tí čo ho špinili, svoje tvrdenia nevedeli dokázať. Paradoxne, oni platiť nebudú, ale my všetci. Mediálny hráči však hnev verejnosti otáčajú proti Harabínovi. Tomu sa vraví plakať na nesprávnom hrobe.

Dávam do pozornosti, že Harabín, Šimonová a Dohňanský čelili, resp. čelia mediálno politickej šikane a sú nezmyselne disciplinárne prenasledovaní. Za mohutnej mediálnej propagandy mainstreamu.
Zatiaľ ak si dobre pamätám je 14:0 pre Harabína a spol s tým, že za každé nespravodlivé stíhanie si každý z týchto sudcov uplaňuje náhradu nemajetkovej ujmy od 150.000 do 200.000 €.

Kto to bude platiť ? Kiska ? Švecová ? Denník N ? Či Kaliňák s Lipšicom ? Ja Vám to poviem, že my všetci. Samozrejme, média Vás zasa zmagoria, že to Harabín je na vine.
Pozri, ja nepotrebujem media na to, aby som vedel, co za pajaca je Harabin !
Staci sa mi nanho pozriet, nedajboze ho chvilu pocuvat !

Obrázok užívateľa

napísal 241 príspevkov
Používaš nepriestrelné logické argumenty, nedokážem na ních účinne argumentovať.

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11983 príspevkov
Citácia:
Staci sa mi nanho pozriet, nedajboze ho chvilu pocuvat !
Citácia:
ta pani drdolata no to vam je proste hlupa hus, ani argumentovat to nevie

myslis napriklad taketo vyroky?
celkom sa hodia do Silvestrovskeho programu ....

Obrázok užívateľa

napísal 241 príspevkov
Predpokladám páni, že ste nečítali ani jeden Harabínov rozsudok.

Ale je to stará pesnička, všetci sa mu posmievajú, všetci naňho brýzgajú, mediálne vraždia, ale keď si to s ním oponenti rozdávajú po odbornej stránke - platia. Všetci bez výnimky.

napísal 18268 príspevkov
Vlkodlak píše:
Predpokladám páni, že ste nečítali ani jeden Harabínov rozsudok.
Ale je to stará pesnička, všetci sa mu posmievajú, všetci naňho brýzgajú, mediálne vraždia, ale keď si to s ním oponenti rozdávajú po odbornej stránke - platia. Všetci bez výnimky.
Pretoze cele pravo je "pokrutene".
Vacsinou nevyhrava pravda, ale presibanost, vplyv, znamosti, peniaze, moc ...
Na tomto svete je to uz proste tak.

[ Príspevkov: 138 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v politike

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť