Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v kresťanskom svete

[ Príspevkov: 126 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Správa
Poslať 05.02.2016 18:36:33   Re: Sekty alebo občianské združenia

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1581 príspevkov
teta píše:
K téme: ja som zjedla viac luxusných cukríkov na narodeniny a odvtedy ma pichá v boku a mám zlé pečeňové testy. Pritom tie cukríky oficiálne neobsahovali nič hrozné.
Odporúčal by som niečo takéto: (bylinný čaj na pečeň a žlčník) http://www.fytopharma.sk/sk/eshop/porciovane-caje/ungolen-R-bylinny-caj-na-pecen-a-zlcnik

Poslať 25.09.2018 14:06:46   Co je to za skupina?

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11977 príspevkov
Citácia:
Zvláštna náboženská skupina buduje súkromný cintorín

Modlitebná skupina, pripomínajúca sektu, chce neďaleko Veľkého Krtíša postaviť súkromný cintorín.

Zvláštny investičný projekt za asi 60 tisíc eur ohlasuje Spoločnosť Božej Lásky. Tá sa prezentuje ako modlitebná skupina. Jej členovia však žijú v obci Príbelce pri Veľkom Krtíši v značnej izolácii za vysokými múrmi a vstupmi chránenými drahými zabezpečovacími systémami.

Súkromné pohrebisko má stáť práve vedľa Domu Božej Lásky. „Jedná sa o stavbu hrobky pod násypom zeminy za účelom pochovávania ľudských pozostatkov do boxov s následným zamurovaním. Telá sa budú ukladať do boxov v truhlách špeciálne vyhotovených na daný účel. Počet uvažovaných hrobových miest je 30,“ uvádza spoločenstvo v projektovej dokumentácii.

Pre obyvateľov areálu Domu Božej Lásky v susednom areáli bude zriadenie hrobky „predstavovať zabezpečenie miesta ich posledného odpočinku“. Hrobové miesta v hrobke majú byť výlučne len pre obyvateľov spoločenstva Božej lásky a hrobka má byť v zmysle zákona o pohrebníctve zriadená ako neverejné pohrebisko.

Zvláštna modlitebná skupina členom zakazuje podobne ako verejné aktivity počas života aj verejné pochovanie.

Kult, od ktorého sa dištancuje katolícka cirkev, pripomína americké ekvivalenty. Členovia žijú v značnej izolácii. Na chod skupiny prispievajú vlastným majetkom aj komerčnými aktivitami. Predávajú napríklad cd nosiče s náboženskými piesňami. „Chceli by sme Vás informovať, že sme vydali prvé CD s názvom Piesne z neba, na ktorom sú nádherné skladby, o ktorých Panna Mária povedala nasledovne slová: „Deti moje, počujete zbožné spevy, ktoré Vám boli darované z neba. Áno, tieto slová i hudba sú skrze Ducha svätého darované vám všetkým.“,“ recenzuje na stránkach spoločenstva CD za 8,4 eura samotná svätica.
http://biztweet.eu/article/3792-zvlastna-nabozenska-skupina-buduje-sukromny-cintorin

Poslať 25.09.2018 14:54:09   Re: Co je to za skupina?

od 10.01.2017 10:23:02
napísal 350 príspevkov
Google is your Friend :) https://www.google.com/search?ei=VDyqW5K9DoqasgGBjJAo&q=Spolo%C4%8Denstvo+Bo%C5%BEej+L%C3%A1sky

a hneď druhý odkaz je na diskusiu sem na areopag:
viewtopic.php?f=56&t=6038

Poslať 25.09.2018 15:36:23   Re: Co je to za skupina?

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12133 príspevkov
Na to, aka sme mala krajina, je tu povazlivo vela sektarskych skupin. . .

Teoreticky temu mozeme prilepit k tej, co dal Jery link.

Poslať 25.09.2018 23:38:26   Re: Co je to za skupina?

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
Citácia:
Teoreticky temu mozeme prilepit k tej, co dal Jery link.
OK ucin tak! dakujem vopred

Poslať 25.09.2018 23:39:03   Re: Co je to za skupina?

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
Citácia:
Google is your Friend
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

[ Príspevkov: 126 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie, kultúra a literatúra » Aktuálne dianie v kresťanskom svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia