Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
Autor Správa

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 23601 príspevkov
nikto píše:
Misojogi, zase len potvrdzuješ, že si fakt k***t :D
Tak neviem - to teraz iba testujes admina, alebo uz nacisto stracas sudnost ? :roll:

od 29.05.2006 20:25:53
napísal 7044 príspevkov
legionar píše:
nikto píše:
Tak neviem - to teraz iba testujes admina, alebo uz nacisto stracas sudnost ? :roll:
Skúšal som proste všetko, vysvetľoval so mu, prosil som ho, aby mi s tým dal pokoj a všetko mnohokrát. A on ma stále s tým šikanuje a prenasleduje, som bezradný. Neviem čo iné mám robiť, aby ma s tým prestal obťažovať.

od 09.09.2020 13:33:44
napísal 571 príspevkov
nikto píše:
legionar píše:
nikto píše:
Skúšal som proste všetko, vysvetľoval so mu, prosil som ho, aby mi s tým dal pokoj a všetko mnohokrát. A on ma stále s tým šikanuje a prenasleduje, som bezradný. Neviem čo iné mám robiť, aby ma s tým prestal obťažovať.
8-O 8-O 8-O

napísal 23601 príspevkov
nikto píše:
legionar píše:
nikto píše:
Misojogi, zase len potvrdzuješ, že si fakt kokot :D
Pamatam si, ako si ho terorizoval s tym udavanim - a on nevytiahol na Teba take expresivne vyjadrenia, ako Ty.
Takze problem bude asi niekde inde.
Udivuje ma, ze Ta nenapadlo prvoplanove riesenie, ktore si vtedy tak preferoval - nahlasit to obtazovanie adminovi. :roll:

napísal 7044 príspevkov
legionar píše:
Pamatam si, ako si ho terorizoval s tym udavanim - a on nevytiahol na Teba take expresivne vyjadrenia, ako Ty.
Takze problem bude asi niekde inde.
Udivuje ma, ze Ta nenapadlo prvoplanove riesenie, ktore si vtedy tak preferoval - nahlasit to obtazovanie adminovi. :roll:
Si robíš srandu však? Však on mňa terorizuje doteraz s tým udávaním, že som udavač, veď to on mne vypisuje stále hocikde :D Však tu je o tom dôkazmi oblepené celé fórum ako ma terorizoval, že som udavač :D

Neviem prečo ťa udivuje, že som nenahlásil nič adminovi ako minule. To mňa udivuje, že ty to očakávaš. Však admin mi neodpovedal, nereagoval, nič sa nestalo. Nie je práve logické si myslieť, že po absencii reakcie admina som rezignoval na akékoľvek oznámenia? ;)

P.S. som prekvapený, že jedno expresívne vyjadrenie považuješ za niečo závažnejšie ako psychické týranie, takúto škurpulozitu by som skôr očakával od falošne pokryteckých náboženských ľudí, než od bežného človeka z ľudu.

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 21620 príspevkov
Citácia:
som bezradný. Neviem čo iné mám robiť, aby ma s tým prestal obťažovať.
ze ti nenapadlo to najjednoduchsie riesenie: napisat aku VS si skoncil ak si skoncil alebo napisat aku strednu skolu si skocil pripadne ci mas maturitu
Ty ale nechapes suvislost

najprv si urazal Vlkodlaka, ked som sa ho zastal tak si mi zacal nadavat ze som satan a diabol a udal si ma za to ze som si ta dovolil skritizovat a ziadat od Teba asi si sa voci Vlkodlakovi spraval slusne
teraz si sa opakovane navazal do Legionara ale vobec ti to nevadilo ze si opakovane zhadzoval jeho vzdelanie a inteligencnu uroven a opat ked som sa zastal Legiho tak si ma nazval satanom a diablom

Mohol si sa aspon zamysliet nad tym ze ostatni co tu sme si Legiho vazime aj napriek jeho odlisnym nazorom, ale ty si zhadzoval okrem ineho aj jeho uroven vzdelania.
Ako reakciu na to sa ta ako prvy spytal Legi ze aku mas vlastne VS kedze nedokazes ocenit vzdelanie inych

neodpovedal si mu ale mna to zaujalo a ked som videl Tvoje opakovane utoky na Leghiho tak som sa zacal pytat aj ja
zacal si sa vyhovarat (cize urazat druheho nemas problem ale priznat aku skolu si skoncil ty uz problem mas)

a namiesto toho aby si povedal ci vobec mas VS alebo aku VS si skoncil tak si zacal zasa urazat

Dal som ti druhu sancu a spytal sa ci mas aspon strednu skolu a maturitu ale ani to si neodpovedal a skoncilo to tak ze si ma nazval ze som K***t co je mimochodom zalovatelna urazka (takze teraz by som zasa ja mohl udat teba keby som chcel a ver mi ze by som to vyhral ....)
Ak mas pocit ze ta prenasledujem skus sa najprv spytat sam seba ze aky si na to dal dovod svojim spravanim voci mne mne ale aj voci dalsim clenom tohto fora.

Nemas nahodou pocit ze udavanie je neodpustitelny prehresok?
Ja viem o jednom clovekovi v jednom zamestanani ktory udal a nahlasil kolegu na nadriadeny organ, doteraz sa to s nim nesie (hoci su to uz roky) a ostatni ho beru cez prsty
pretoze malo co sa tazsie zabuda ako zrada a udavacstvo ....

Ale mozno mas stale pocit ze Tvoje konanie je OK a vsetka chyba je len v ostatnych, ale potom sa nediv ze ostatni sa budu minimalne zaujimat ze aspon ake je Tvoje vzdelanie ked sa takto spravas .... (mozno mas skoncenu PSVB alebo nieco podobne neviem ... ale hladam vysvetlenie . stale ma to zaujima)

napísal 7044 príspevkov
Misojogi ty si fakt ukážkový k***t, ktorý si nedá pokoj ani na nový rok :D

____

*** - vulgarizmus odstránený Správcom fóra

Obrázok užívateľa

napísal 21620 príspevkov
mas stale pocit ze Tvoje konanie je OK a vsetka chyba je len v ostatnych

od 09.09.2020 13:33:44
napísal 571 príspevkov
Citácia:
Mohol si sa aspon zamysliet nad tym ze ostatni co tu sme si Legiho vazime aj napriek jeho odlisnym nazorom,
tohoto nie je on schopný. každú jednu poznámku berie ako útok na seba. myslím si že pri jeho psychickej odolnosti by sa naživo už chcel aj pobiť.

Legi komunikuje na úrovni, vidieť, že má nielen vzdelanie ale aj vedomosti. A keď argumentuje tak nepoužije dojmy. A to že ma odlišné názory nie je na škodu veci, reč aspoň nestojí.

nikto píše:
Však on mňa terorizuje doteraz s tým udávaním, že som udavač, veď to on mne vypisuje stále hocikde :D Však tu je o tom dôkazmi oblepené celé fórum ako ma terorizoval, že som udavač :D
Dôkaz na fóre je taký, že ty prvý si napísal, že ho ideš udať. tak čo sa čuduješ. A vôbec ťa neterorizuje. keby som bol v tvojom veku, potom by si videl, čo je to terorizovanie, Vlkodlak ti môže napísať ako mi prepinalo na Kréde.
Misojogi sa k tebe správa maximálne korektne, a ty si ten, čo tu do každého vyskakuje. A za to čo tu ty robíš by si už mal dostať ban minimálne pred mesiacom ak nie aj pred dvoma.

napísal 7044 príspevkov
misojogi píše:
mas stale pocit ze Tvoje konanie je OK a vsetka chyba je len v ostatnych
HALÓ DAJ MI UŽ KONEČNE POKOJ, NEMÁM ZÁUJEM O TEBA ANI O TVOJE DRÍSTY. DOJDE TO DAKEDY DO TVOJEJ HLAVY? :D

napísal 7044 príspevkov
aldot píše:
A vôbec ťa neterorizuje. keby som bol v tvojom veku, potom by si videl, čo je to terorizovanie, Vlkodlak ti môže napísať ako mi prepinalo na Kréde.
Som šokovaný, čo si za človeka. Ale vieš, že ti verím? :o

Obrázok užívateľa

napísal 21620 príspevkov
Citácia:
keby som bol v tvojom veku
Mily Nikto, mozes nam teda aspon prezradit svoj vek? ;)

napísal 7044 príspevkov
Tieto priania do nového roku sú neúčinné, pokoj som nedostal :cry:

napísal 7044 príspevkov
Misojogi, tu máš odkaz na skvelú knihu, čítal som, odporúčam :)
autor je pôvodne urológ teraz psychiater Xavier Crement a kniha sa volá Dost bylo kokotú :)
http://domino50.blog.pravda.sk/2020/08/27/recenzia-mudr-xavier-crement-a-jeho-skvela-kniha/

napísal 23601 príspevkov
nikto píše:
Tieto priania do nového roku sú neúčinné, pokoj som nedostal :cry:
Pokoj duse neprichadza zvonka, ale zvnutra.

[ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť