Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
Autor Správa

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 21990 príspevkov
Asi uz stacilo, nie ? :evil:

"Podla peria poznas vtaka, podla reci poznas cloveka." (ja hovorim radsej "darebaka")

Urcite nie som svaty, ale na taketo reci na katolickom fore naozaj nemam naladu.

od 09.09.2020 13:33:44
napísal 564 príspevkov
nikto, keď ti tak vadi, prečo potom ho čítaš alebo prečo tu potom chodíš?

od 29.05.2006 20:25:53
napísal 7044 príspevkov
legionar píše:
Asi uz stacilo, nie ? :evil:

"Podla peria poznas vtaka, podla reci poznas cloveka." (ja hovorim radsej "darebaka")

Urcite nie som svaty, ale na taketo reci na katolickom fore naozaj nemam naladu.
Tiež by som bol rád, keby stačilo, ale žiaľ nie som optimista. Uvidíme, či mi dá konečne pokoj a prestane terorizovať, potom sa nebudem musieť brániť takýmito krajnými prostriedkami. No možno sa stane zázrak a prestane s tým ;)
aldot píše:
nikto, keď ty tak vadi, prečo potom ho čítaš alebo prečo tu potom chodíš?
Asi som dôkaz toho, že naozaj platí všeobecne, že každá akcia vyvolá reakciu, proste som ten typ človeka, čo facky vracia :D

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 21990 príspevkov
nikto píše:
Asi som dôkaz toho, že naozaj platí všeobecne, že každá akcia vyvolá reakciu, proste som ten typ človeka, čo facky vracia :D
Vitaj v klube pavedcov ... ;)

S akciou-reakciou ja nemam problem, len by si mohol na to pouzivat trochu inteligentnejsi jazyk ...

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 18676 príspevkov
Citácia:
suhlasim
Citácia:

Obrázok užívateľa

napísal 18676 príspevkov
Citácia:
S akciou-reakciou ja nemam problem, len by si mohol na to pouzivat trochu inteligentnejsi jazyk ...
vzdelanejsi? ;)

napísal 7044 príspevkov
legionar píše:
Vitaj v klube pavedcov ... ;)
Ďakujem, to je pre mňa so špeciálnou základnou školou, hotelovkou bez maturity a nedokončeným bakalárom zo Sládkovičova aj česť vlastne :D

Hups, ak bude reakcia na toto, tak tu upustím od hypotetickej reakcie, lebo som sám nahral na smeč, nuž ale čo nedalo mi :D

napísal 564 príspevkov
nikto píše:
Tiež by som bol rád, keby stačilo, ale žiaľ nie som optimista. Uvidíme, či mi dá konečne pokoj a prestane terorizovať, potom sa nebudem musieť brániť takýmito krajnými prostriedkami. No možno sa stane zázrak a prestane s tým ;)
toto už je na odbornú lekársku pomoc. možno nie na lekára-psychológa ale skôr terapeuta-kouča, poradcu. lebo to čo predvadzaš je "posadnutosť". nie teologická, zlým duchom, ale psychologická, ako prehnaná obranná reakcia.
ja osobne žiadne terorizovanie nevidím. všetko vrámci normálnych hraníc. pravdepodobne asi ešte nie si často v kolektíve a nevieš prijímať srandu smerovanú na teba a ani si zo seba robiť srandu.

myslím si že máš v sebe nejaký nevyriešený konflikt v sebe z minulosti a Mišo ti ho pripomína. tým pádom na neho prenášaš staré rany miesto toho, aby si pohľadal v sebe ten problém a zraňuješ seba a svoje vnútro ešte viac. ten cirkus čo tu predvádzaš je len ukážkou toho, čo v sebe skrývas.

byť tebou, bol by som Mišovi vďačný že ťa zadarmo lieči.

napísal 7044 príspevkov
Nie, nie, mýliš sa. Ty si rypneš, legionar si rypne, hocikto iný, ale nie ste tak vytrvalí v tom ako on bol, píšem bol a nie je, aby som neklamal, dúfam v zmenu. Preto to prehliadnem, občas zareagujem, ale nejak sa to vždy ukončí. Toto možno ukončí až admin, ak misojogi neprestane, ono povedzme si, každé fórum potrebuje byť moderované, lebo sa zvrhne. Ak nebdie spravodlivosť nad ľuďmi, tak ľudia ju budú brať do svojich rúk, to je zákonitosť. Nechcem napísať zákonitosť akcie a reakcie :D

To, že sa mýliš v svojej diagnóze je zrejmé z toho, že to beriem s humorom, neveril by si ako uvoľňujúce je povedať to teraz nevysloviteľné invektívum niekomu kto ti robí zle a nie s hnevom, ale s humorom :D

Obrázok užívateľa

napísal 18676 príspevkov
Mily Nikto s
zaujimave ze v sebe ani na chvilu nevidis chybu, k dokonalosti ti uz nic nechyba ..... to len misojogi moze za vsetko ... ale ty si cisty ako lalia

napísal 7044 príspevkov
O tom nie je žiadna diskusia, ja chcem mať len pokoj od teba, aby si ma neterorizoval so školou a udavačom. Je to len skromné malé prianie, aby si ma neprenasledoval, viac mi netreba.

napísal 564 príspevkov
Citácia:
, že to beriem s humorom,
sorry, že som si to nevšimol

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 4832 príspevkov
Keď niekto začne používať vybrané slová v autobuse, tak sa presadnem na druhý koniec. Nič v zlom. Každý sme nejaký. Musí to byť aj tu? Buďte dobrí k sebe, ak môžete, prosím.

Obrázok užívateľa

napísal 18676 príspevkov
Citácia:
aby si ma neterorizoval so školou a udavačom.
povedzme si otvorene ze kto tu koho teorizoval udavanim? kto z nas dvoch je udavac? ja alebo ty?

Obrázok užívateľa

napísal 18676 príspevkov
Citácia:
Keď niekto začne používať vybrané slová v autobuse,
suhlasim s tym ze na krestanskom fore je to neprijatelne

[ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť