Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Správa

od 29.05.2006 20:25:53
napísal 7044 príspevkov
Je to veľa, keď človek chce na kresťanskom fóre, aby ho niekto nešikanoval a neterorizoval? Asi hej. Misojogi je K***t, ktorý neprestáva so šikanovaním a terorizovaním. A spravodlivosti niet, nikto ho nezastaví, jeho zloba je väčšia ako sa ukázalo v predposlednom jeho príspevku. Čiže teta využi svoje napojenie na admina a zachráň situáciu, lebo my misojogiho zastaviť nedokážeme a ja sa budem vždy brániť touto krutou pravdou, ktorá odkrýva podstatu jeho bytosti a činov. Misojogi je skrátka k***t.

____

*** - vulgarizmus odstránený Správcom fóra

od 09.09.2020 13:33:44
napísal 565 príspevkov
čo keby si pred napísaním počítal? do 10? 100? 1000? 1 000 000?

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 22039 príspevkov
nikto píše:
Je to veľa, keď človek chce na kresťanskom fóre, aby ho niekto nešikanoval a neterorizoval? Asi hej. Misojogi je K***t, ktorý neprestáva so šikanovaním a terorizovaním. A spravodlivosti niet, nikto ho nezastaví, jeho zloba je väčšia ako sa ukázalo v predposlednom jeho príspevku. Čiže teta využi svoje napojenie na admina a zachráň situáciu, lebo my misojogiho zastaviť nedokážeme a ja sa budem vždy brániť touto krutou pravdou, ktorá odkrýva podstatu jeho bytosti a činov. Misojogi je skrátka k***t.
Tak sa maj dobre - a pis ... :D
Ale uz nie tu.
Po niekolkonasobnom super-jemnom upozorneni pokracujes v nevyberavej "konverzacii" a preto pre Teba pozadujem ban !
Aspon docasny, kym nevychladnes ...

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 18774 príspevkov
Citácia:
lebo my misojogiho zastaviť nedokážeme
ty si my-kas? plural majesticus? za koho a v mene koho vlastne hovoris? Najprv sa nauc slusnemu vyjadrovaniu sa ! Fakt si neuvedomujes ze ako si sa spraval aj predtym voci ostatnym?

od 29.05.2006 20:25:53
napísal 7044 príspevkov
legionar píše:
Tak sa maj dobre - a pis ... :D
Ale uz nie tu.
Po niekolkonasobnom super-jemnom upozorneni pokracujes v nevyberavej "konverzacii" a preto pre Teba pozadujem ban !
Aspon docasny, kym nevychladnes ...
Vyhľadávam ja jeho alebo on mňa? Kto to spôsobuje? Vstupujem ja do jeho konverzácii s tým, že pod zámienkou jeho nápravy ho terorizujem a šikanujem? Ja sám seba šikanujem a prenasledujem sa? Vážne legionar? Dôkazom je celé toto fórum, stačí pozrieť každú diskusiu a dátum príspevku ;)

Požaduješ pre mňa ban? Tak toto je silná káva, aby diskutujúci banoval iného diskutujúceho z fóra. Však to ani ja nepožadujem ani nechcem pre nikoho dokonca ani pre misojogiho :D Ty si iný diktátor legionar :D A čo vyrieši dočasný ban? Zaručí mi, že potom nebude misojogi na mňa útočiť a šikanovať ma? Nemalo by to skôr byť riešené s ním? ;)

od 09.09.2020 13:33:44
napísal 565 príspevkov
doteraz som ťa považoval za nevybureneho pubertiaka, ale ty si v skutočnosti urumazgany chlapček, ktorému nemá kto pofúkať bobo. :roll:

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 22039 príspevkov
nikto píše:
Požaduješ pre mňa ban? Tak toto je silná káva, aby diskutujúci banoval iného diskutujúceho z fóra. Však to ani ja nepožadujem ani nechcem pre nikoho dokonca ani pre misojogiho :D Ty si iný diktátor legionar :D A čo vyrieši dočasný ban? Zaručí mi, že potom nebude misojogi na mňa útočiť a šikanovať ma? Nemalo by to skôr byť riešené s ním? ;)
Poziadavka nie je predsa prikaz. :roll:
Moja poziadavka mohla byt s prehladom zamietnuta.
Ale nebola - pretoze to zaslo az prilis daleko.
Docasny preto, ze je vseobecne zname, ze cas v takychto pripadoch "niekedy pomaha".

[ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť