Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
Poslať 14.12.2020 17:30:20   Re: Ako by ste riešili covid ?

od 29.05.2006 20:25:53
napísal 7044 príspevkov
Zdá sa mi, že to myslíš dobre, a prosím neber to ako nejaký útok, ale žiaľ musím skonštatovať, že bolo by dobré zmerať si teplotu, zasiahol ťa vírus epidemiológie, ktorý mimochodom spôsobí nakoniec aj halucinácie, že si človek začne vidieť na vlastnej stene aj diplomy z epidemiológie a bude mať aj falošné spomienky nato ako študoval :D

Poslať 14.12.2020 17:42:20   Re: Ako by ste riešili covid ?

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 21:10:44
napísal 2033 príspevkov
nikto píše:
Zdá sa mi, že to myslíš dobre, a prosím neber to ako nejaký útok, ale žiaľ musím skonštatovať, že bolo by dobré zmerať si teplotu, zasiahol ťa vírus epidemiológie, ktorý mimochodom spôsobí nakoniec aj halucinácie, že si človek začne vidieť na vlastnej stene aj diplomy z epidemiológie a bude mať aj falošné spomienky nato ako študoval :D
To, ze je niekto laik, neznamena,ze nemoze mat pravdu. Niekto moze byt nevzdelany, tak ako som napriklad ja, ale nemusi byt vyslovene hlupy a moze byt karierne uspesnejsi ako jeho takzvany vzdelanejsi kolegovia, ktori mozno vystudovali za podvadzani pri skuskach a zaplateni si diplomovky. Preto si odpusti tieto poznamky

Poslať 14.12.2020 18:03:42   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
Nič si neodpustím, zabudni. Tu nejde o to, že on je nevzdelaný v epidemiológii a ja áno a preto ho potápam. Ja som rovnako nevzdelaný v epidemiológii :D Ani nejde o to, čo napísal, mal by som výhrady, ale v svojej podstate je to jedno. Tu ide o to, že sme národ blbcov. Sme namyslení na všetko a myslíme si, že vieme všetko lepšie než ľudia, čo to naozaj študovali a robili v praxi. Sme múdrejší ako tréneri futbalu, hokeja. Vieme ako by sa mala riadiť krajina, zdravotníctvo, celé rezorty. Sme odborníci na epidemiológiu a zdravotníctvo. A vieš čo v skutočnosti vieme? Houbelec :D A z toho sa smejem. Je to podobného druhu ako bolo v našej minulosti malomeštiactvo. Z toho sa tiež výdatne posmievali naši významní spisovatelia ;) A doba si to žiada, aby sme nastavili zrkadlo spoločnosti, kde sa rozmnožili epidemiológovia ako huby po daždi :D

Poslať 14.12.2020 18:13:21   Re: Ako by ste riešili covid ?

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 21:10:44
napísal 2033 príspevkov
tak je pravda,ze sme "narod blbcov" v tom zmysle ze celkova vzdelanostna uroven je tu nizka a aj preto mame armadu tazkouplatnitelnu ludi zamestnatelnu maximalne v automobilkach. To by nebol problem, problem je,ze to tym ludom tov podstate vyhovuje a aj ked maju teroreticku sancu nieco s tym spravit, tak je im to sumak.

Poslať 14.12.2020 18:48:18   Re: Ako by ste riešili covid ?

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 23:23:17
napísal 752 príspevkov
tomix, pri všetkej úcte, ja si o sebe nemyslím, že som blbec.
Dokonca, keď tak pozerám za seba, myslím ze som aj čosi dokázal.
:D :D :D

Poslať 14.12.2020 18:53:24   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
Vlkodlak píše:
tomix, pri všetkej úcte, ja si o sebe nemyslím, že som blbec.
Dokonca, keď tak pozerám za seba, myslím ze som aj čosi dokázal.
:D :D :D
A myslíš, že to čo si dokázal má večnú hodnotu a obstojí to pred Stvoriteľom?

Poslať 15.12.2020 3:49:10   Re: Ako by ste riešili covid ?

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 4840 príspevkov
Citácia:
.radšej budem jesť iba chleba s vodou, trčať doma a byť zdravý a živý ako mať chorých a mŕtvych a užívať si viac luxusu.
Už si si to vyskúšal? Chlieb a vodu odporúčané v Medjugorii nás totiž vraj podľa pátra Chmielewskego (poľský salezián) môžu po tejto pandémii naozaj čakať....

Poslať 15.12.2020 3:52:28   Re: Ako by ste riešili covid ?

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 4840 príspevkov
Tak už mám Covid nielen vo vzdialenej, ale aj blízkej rodine. Už je to na každom kroku...

Inak vidím, že Vás už nebaví prispievať do starej témy. Budeme tému deliť do dvoch vlákien?

Poslať 15.12.2020 9:02:51   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
Lacnejšia strava je ryža a strukoviny a to som skúšal ako najlacnejšiu variantu hodne dní a je to fajn. Chlieb je dosť drahý :D
To je mi ľúto s tým covidom, je to v jednej domácnosti s tebou?

Poslať 15.12.2020 10:04:22   Re: Ako by ste riešili covid ?

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 4087 príspevkov
nikto píše:
Presne toto je bieda Slovenska. Nevyjadrovať sa k téme a k problému, ale k osobe toho čo to povedal. Nadpis témy je "ako by ste riešili Covid" a ja som napísal svoj názor. Možeš s ním súhlasiť alebo ani nemusíš. Povedal by som to Ježišvimi slovami: "ak som zle povedal, vydaj svedectvo, ale ak dobre, prečo ma biješ?"
A mimochodom naozaj nie som epidemiológ ale som vzdelaním biofyzik a tak niečo málo viem aj o biológii a mechanizmoch interakcie biologických systémov.

Poslať 15.12.2020 10:16:48   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
Blbosť a vzťahovačnosť, keby si rozumel tomu čo som písal a ešte pred tebou, tak by si chápal. Prosím pozri si to. Ja na tvoju osobu úplne kašlem, ja hovorím o všetkých aj o sebe ty chytrák, že sa tu rozmohla epidémia epidemiológov a sám som do toho zahrnul, tak si tu nevymýšľaj.

Tvoje vzdelanie biofyzika absolútne nerobí z teba epidemiológa, tam sa rieši vo veľkej časti aj sociológia a správanie ľudí okrem medicíny. Takže si to môžeš strčiť za klobúk :D To doktor Bukovský je bližšie vzdelaniu epidemiológie a aj tak je na míle ďaleko a to nehovorím o jeho názoroch :D

Poslať 15.12.2020 10:18:52   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
nikto píše:
Ono ako aj naznačuje táto téma, nastala aj pandémia epidemiológov. Počty nakazených tak stúpli za posledné mesiace, že sa dosahujú asi až miliónové hodnoty len na Slovensku. Skoro každý Slovák sa začal hrať na epidemiológa. Má svoj vlastný názor, ale zväčša viaceré body nakazené od iných novo nakazených epidemiológiou. U veľa pacientov má táto choroba ťažký priebeh, pociťujú nutkavú potrebu komentovať epidemiologické opatrenia a plány iných epidemiológov a keď s nimi nesúhlasia, tak svoj odpor šíria na sociálnych sieťach. Najťažšie prípady sa pripájajú na vonkajšiu kyslíkovú ventiláciu a chodia šíriť svoje plány a opatrenia rovno na námestia. Žiaľ vakcína a liečba sú neúčinné, rizikové prostredie je pri ventiláciách slovenských médií, ktoré dokážu bleskovo infikovať, novinári majú totiž veľkú virálnu nálož epidemiológie. Izolácia nakazených nie je možná, keďže vírus sa od počiatku šíri najlepšie cez virtuálny priestor. Ostáva nám len zmieriť sa s tým a prijať svet taký aký je. Nastal úsvit epidemiológov. Alebo armageddon? :D
Musím sa zopakovať ešte raz, lebo niekto je tak natvrdlý, že si myslí, že som útočil na jeho osobu, tak si to prečítaj, bolo to tu skôr ako si tu niečo napísal :roll:

Poslať 15.12.2020 10:41:01   Re: Ako by ste riešili covid ?

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 22039 príspevkov
nikto píše:
Ja na tvoju osobu úplne kašlem
Tuto Tvoju crtu sme si uz vsimli ... :D
Sam sa mozes "zahrnut", kam len chces.
Ale ked to robis s ostatnymi, vydava to o Tebe akesi svedectvo ...

Poslať 15.12.2020 10:47:20   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
legionar píše:
nikto píše:
Ja na tvoju osobu úplne kašlem
Tuto Tvoju crtu sme si uz vsimli ... :D
Sam sa mozes "zahrnut", kam len chces.
Ale ked to robis s ostatnymi, vydava to o Tebe akesi svedectvo ...
Úbohé od teba legionar, prosím nezavádzaj ak nemáš mentálne kapacity nato, aby si pochopil ako to bolo myslené tak sa spýtaj.
Namiesto k veci si sem len prišiel útočiť na mňa a obviňuješ ma z toho, čo sám robíš, pokrytec.
nikto píše:
Zdá sa mi, že to myslíš dobre, a prosím neber to ako nejaký útok...
Pozri ako som ešte išiel pekne predtým ako som zopakoval to čo som napísal predtým vo všeobecnosti to asi nie je úplné kašlanie, alebo takto sa vyjadrujú ľudia čo úplne kašlú? Vážne legionar toto chceš zavádzať a klamať? :roll:

Poslať 15.12.2020 10:53:09   Re: Ako by ste riešili covid ?

napísal 7044 príspevkov
nikto píše:
Ono ako aj naznačuje táto téma, nastala aj pandémia epidemiológov. Počty nakazených tak stúpli za posledné mesiace, že sa dosahujú asi až miliónové hodnoty len na Slovensku. Skoro každý Slovák sa začal hrať na epidemiológa. Má svoj vlastný názor, ale zväčša viaceré body nakazené od iných novo nakazených epidemiológiou. U veľa pacientov má táto choroba ťažký priebeh, pociťujú nutkavú potrebu komentovať epidemiologické opatrenia a plány iných epidemiológov a keď s nimi nesúhlasia, tak svoj odpor šíria na sociálnych sieťach. Najťažšie prípady sa pripájajú na vonkajšiu kyslíkovú ventiláciu a chodia šíriť svoje plány a opatrenia rovno na námestia. Žiaľ vakcína a liečba sú neúčinné, rizikové prostredie je pri ventiláciách slovenských médií, ktoré dokážu bleskovo infikovať, novinári majú totiž veľkú virálnu nálož epidemiológie. Izolácia nakazených nie je možná, keďže vírus sa od počiatku šíri najlepšie cez virtuálny priestor. Ostáva nám len zmieriť sa s tým a prijať svet taký aký je. Nastal úsvit epidemiológov. Alebo armageddon? :D
Zase sa musím citovať, ach :roll:
A toto nižšie je to isté a je jedno komu je adresované je v tom istom duchu ako to vyššie, je to výstižný obraz situácie na Slovensku ako sa každý hrá na epidemiológa:
nikto píše:
Zdá sa mi, že to myslíš dobre, a prosím neber to ako nejaký útok, ale žiaľ musím skonštatovať, že bolo by dobré zmerať si teplotu, zasiahol ťa vírus epidemiológie, ktorý mimochodom spôsobí nakoniec aj halucinácie, že si človek začne vidieť na vlastnej stene aj diplomy z epidemiológie a bude mať aj falošné spomienky nato ako študoval

[ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť