Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
Poslať 23.05.2020 9:16:28   Re: škrupulózne svedomie

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 20232 príspevkov
tomix píše:
Citácia:
Cez prazdniny zvyknem tak okolo 10-11, pocas karanteny niekedy skor, niekedy neskor, zalezi ci mam online hodiny alebo vela domacich uloh.
ja vstavam o 6.30, ked vstanem tak sa trochu rozcvicim sa, potrenujem sipky, potom si dam vanu, naranajkujem sa, dam kavu a zacnem pracovat. A toto robim aj ked mam volno...
:palec:
Mohli by sme dat match v tych sipkach ... :)
Zvladas rovnako obe ruky ?

Poslať 23.05.2020 9:27:43   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 20:10:44
napísal 1990 príspevkov
Citácia:
(bol) som v podstate poloprofesionalny hrac, ale nepodarilo sa mi zatial kvalifikovat na ziaden turnaj. Ale dostal som dartitis, tak teraz ako keby zacinam od znova. Som schopny hadzat oboma, ale lavou mi to ide trochu lepsie. Na pravej nam trochu lepsiu techniku ale nie taku svihovu silu.

Poslať 23.05.2020 9:30:13   Re: škrupulózne svedomie

od 04.03.2020 19:23:23
napísal 32 príspevkov
legionar píše:
dominik19 píše:
misojogi píše:
kedy rano vstavas ?
Cez prazdniny zvyknem tak okolo 10-11, pocas karanteny niekedy skor, niekedy neskor, zalezi ci mam online hodiny alebo vela domacich uloh.
Zaved si sam rezim a vstavaj rano o 7.
Umyt, obliect, najest - a nieco robit.
Kludne aj zabavu, ale prekladat to pomocou doma a ziskavanim tych "vedomosti navyse" (=zabava).
Uvidis, ze po nejakom case budes automaticky zaspavat do 23.
A este sa budes citit aj spokojnejsi.
Urcite to stoji za oskusanie. Diky za radu :)

Poslať 23.05.2020 9:49:07   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 15634 príspevkov
Citácia:
Cez prazdniny zvyknem tak okolo 10-11,
potom je uplne jasne ze sa ti nechce skoro chodit spat :palec: ale upne ti staci ist do postele o 2:00 v noci a mas 8 hodin spanku v pohode, ale prides o najkrajsiu cast dna ked je denne svetlo a naopak si hore ked mas modre svetlo obrazovky ktore nie je zdrave a brani zaspavaniu

Poslať 23.05.2020 11:56:53   Re: škrupulózne svedomie

napísal 20232 príspevkov
tomix píše:
Citácia:
(bol) som v podstate poloprofesionalny hrac, ale nepodarilo sa mi zatial kvalifikovat na ziaden turnaj. Ale dostal som dartitis, tak teraz ako keby zacinam od znova. Som schopny hadzat oboma, ale lavou mi to ide trochu lepsie. Na pravej nam trochu lepsiu techniku ale nie taku svihovu silu.
Tak to by si bol viac nez dostojny super - ja som cisty amater a hral som naposledy pred par rokmi. :)
Chodili sme partia chlapov pravidelne ku kamosovi na biliard a sipky.
Bavilo ma napriklad hadzat so zatvorenymi ocami.
Chalani boli z toho nestastni, ze som aj tak trafil (aspon terc) ... :lol:
Dufam, ze "po korone" to zase obnovime.

Poslať 23.05.2020 12:55:28   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 1990 príspevkov
Citácia:
Tak to by si bol viac nez dostojny super - ja som cisty amater a hral som naposledy pred par rokmi. :)
KEd som mal top formu dokazal som naprosto v tmavej miestnosti,ze nebolo nic nividiet ( a terc uz vobec nie) hadzat opakovane maxima alebo do stredu ako som chcel a potreboval. Alebo niekam do terca a ostatne sipky presne k tej sipke.

Ale mal som potom problemy a zrazu som mal pocit,ze nehadzem 25 gramovou sipkou, ale zeleznym roxorom vaziacim aspon kilo.

Poslať 23.05.2020 13:56:12   Re: škrupulózne svedomie

napísal 20232 príspevkov
tomix píše:
Citácia:
KEd som mal top formu dokazal som naprosto v tmavej miestnosti,ze nebolo nic nividiet ( a terc uz vobec nie) hadzat opakovane maxima alebo do stredu ako som chcel a potreboval. Alebo niekam do terca a ostatne sipky presne k tej sipke.

Ale mal som potom problemy a zrazu som mal pocit,ze nehadzem 25 gramovou sipkou, ale zeleznym roxorom vaziacim aspon kilo.
8-O
Tak to uz je iny level ... :D

Poslať 23.05.2020 14:09:29   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 1990 príspevkov
Citácia:
Tak to uz je iny level ... :D
Ak sa tym clovek chce pripadne aj zivit a nie sa na kvalifikaciach ci nebodaj na turnajoch len vyskytovat, tak nic ine ani nezostava :)

Poslať 24.05.2020 10:58:32   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 15634 príspevkov
Citácia:
Ked som mal top formu dokazal som naprosto v tmavej miestnosti,ze nebolo nic nividiet ( a terc uz vobec nie) hadzat opakovane maxima alebo do stredu ako som chcel a potreboval. Alebo niekam do terca a ostatne sipky presne k tej sipke.
uzasne, ako si to dosiahol? mne to nikdy neslo takto presne, vzdy len zhruba som vedel trafit terc

Poslať 24.05.2020 12:07:37   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 1990 príspevkov
Citácia:
uzasne, ako si to dosiahol? mne to nikdy neslo takto presne, vzdy len zhruba som vedel trafit terc
Trening, nic ine v tom nieje. Trenoval som kazdy alebo skoro kazdy den, obvykle 4 hodiny niekedy az 6-7. Nezriedka az do vycerpania. V zaciatkoch som mal problem trafit terc tak ako kazdy, trafil som ho tak na kazdy treti pokus. Dodnes moja stena vyzera ako Reichstag po utoku Sovietov a az neskor som si kupil specialnu ochranu steny. Hadzat som najprv vladal asi 10 minut, n neskor som trening standardizoval v ramci jednej fazy na 1 hodinu s pol az hodinovou prestavkou, tak ako sa mi dalo a vladal som. A hlavne chcelo. Navyse som skusal rozne typy sipiek, od zaciatocnickych az po tie profi.

Teraz zvladnem 1 az 2 hodinove cykly.

Poslať 24.05.2020 23:29:56   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 15634 príspevkov
a vies aj hadzat nozom? ako indiani ....

Poslať 25.05.2020 8:16:36   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 1990 príspevkov
to som neskusal, nemam vhodny noz na hadzanie ani kde hadzat a terc je / bol celkom drahy na to aby som si ho takto znicil :). Uz tak ich likvidujem celkom rychlo. Ale asi by som to dal, vdaka treningu mam celkom presne obe ruky (vyskusane na inych veciach).

Poslať 25.05.2020 12:43:14   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 1990 príspevkov
https://drive.google.com/file/d/19O_msUGQVX5rFehZXFq5tE1f_AjbiIWs/view - keby to niekoho zaujimalo tak takto vyzera hodene maximum a hodil som ho par minut dozadu

Poslať 25.05.2020 15:58:49   Re: škrupulózne svedomie

napísal 20232 príspevkov
tomix píše:
https://drive.google.com/file/d/19O_msUGQVX5rFehZXFq5tE1f_AjbiIWs/view - keby to niekoho zaujimalo tak takto vyzera hodene maximum a hodil som ho par minut dozadu
To sa mi podarilo zatial iba raz v zivote ... :lol:

Poslať 25.05.2020 16:10:26   Re: škrupulózne svedomie

Obrázok užívateľa

napísal 1990 príspevkov
aj to je nieco. Ja si ich mam zdokumentovanych 40, sutazne som nehodil ani jedno maximum hoci som bol blizko (135, 140) co je bieda. Rok som nehodil ani jednu :cry:

[ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia