Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 10 ] 
Autor Správa
Poslať 06.04.2019 18:46:01   Nakupovanie cez internet

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12228 príspevkov
Je teraz taka doba, skoro vsetko sa da vybavit on line. Moja manzelka napr. dnes prezrela lekarnicku a promptne objednala z lekarne, co sa minulo. V pondelok to tu mame. A tak nakupuje vela veci a dost casto.

Zatial sme nastastie nemali ziadnu negativnu skusenost, to skor z kamenneho obchodu sa stalo, ze sme reklamovali tovar. . .

Zaujimaju ma vase skusenosti s nakupmi cez internet. Pozitivne, aj negativne, mozno pre poucenie ostatnych, ktori sa toho obavaju.

Poslať 06.04.2019 18:57:18   Re: Nakupovanie cez internet

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18636 príspevkov
frederix píše:
Je teraz taka doba, skoro vsetko sa da vybavit on line. Moja manzelka napr. dnes prezrela lekarnicku a promptne objednala z lekarne, co sa minulo. V pondelok to tu mame. A tak nakupuje vela veci a dost casto.
Zatial sme nastastie nemali ziadnu negativnu skusenost, to skor z kamenneho obchodu sa stalo, ze sme reklamovali tovar. . .
Zaujimaju ma vase skusenosti s nakupmi cez internet. Pozitivne, aj negativne, mozno pre poucenie ostatnych, ktori sa toho obavaju.
Treba vyberat ludmi naozaj overene shopy a kupovat "s rozumom" (=to, co naozaj potrebujem).

Naposledy som si kupil (pomerne lacne) hodinky, ktore mi kontinualne sleduju tep aj tlak, a este aj slusne vyzeraju. :)
(Mal som jeden problem s tlakom, tak som to chcel dostat pod kontrolu. Nakoniec sa (aj tymto dlhodobym meranim) ukazuje, ze ten problem bol naozaj ojedinely, zrejme sposobeny virozou a vycerpanim. A taka informacia za tie peniaze stoji, no nie ? :) )

Poslať 07.04.2019 13:46:41   Re: Nakupovanie cez internet

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 3873 príspevkov
Ahojte, mňa chytil ošiaľ, odviazala som sa a raz z električky som kúpila cez internet tovar z Číny, ktorý už mal niekto z rodiny odtiaľ.

Rodina nevie pochopiť, že stroj funguje a pýtajú sa, ako ho budem reklamovať. No a ja sa vytešujem, lebo je fakf dobrý a za cenu, ktorá je v celku dobrá.

Inak kupujem väčšie veci tak, že si pozriem recenzie, testovanie, odborné články, pozriem na nete cenu, kde je lepšia, a potom idem rovno do obchodu a kupim (po pripadnej rade predavačov).

Poslať 07.04.2019 13:55:56   Re: Nakupovanie cez internet

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 21:10:44
napísal 1625 príspevkov
ja som naposledy spravil vacsi nakup pred dvoma rokami ked som kupil z Ciech z overeneho eshopu svoje nove herne PC, drobnu elekroniku z NAy ci zo slovenskej Alzy. Ale bezne kupujem cez internet z Ciech veci do svojho poloprofi sportu na zaklade nejakeho review / pripadne svojho poloprofi odhadu. Ked sa pomylim (to sa stava naozaj zriedkakedy) tak mi to az tak nevadi.

Poslať 08.04.2019 8:12:31   Re: Nakupovanie cez internet

od 28.06.2014 21:30:22
napísal 341 príspevkov
legionar píše:
frederix píše:
Treba vyberat ludmi naozaj overene shopy a kupovat "s rozumom" (=to, co naozaj potrebujem).

Naposledy som si kupil (pomerne lacne) hodinky, ktore mi kontinualne sleduju tep aj tlak, a este aj slusne vyzeraju. :)
(Mal som jeden problem s tlakom, tak som to chcel dostat pod kontrolu. Nakoniec sa (aj tymto dlhodobym meranim) ukazuje, ze ten problem bol naozaj ojedinely, zrejme sposobeny virozou a vycerpanim. A taka informacia za tie peniaze stoji, no nie ? :) )
Napíš prosím ako sa volajú. A ako presne myslíš že merajú? Niečo také zháňam.

Poslať 08.04.2019 9:07:15   Re: Nakupovanie cez internet

napísal 18636 príspevkov
stefan píše:
Napíš prosím ako sa volajú. A ako presne myslíš že merajú? Niečo také zháňam.
Odtialto:
https://www.dynamicshop.sk/inteligentne-naramky/watchking-smart-q8s-zelene/

Poslať 08.04.2019 11:35:32   Re: Nakupovanie cez internet

od 05.03.2014 14:26:50
napísal 17 príspevkov
Prípadne priamo "od zdroja" za polovicu ;)
https://www.aliexpress.com/item/Waterproof-Smart-Brecelet-Q8-Q8S-Smart-Wristband-Heart-Rate-Monitor-IP68-Fitness-Tracker-Bluetooth-Smart-Band/32861540197.html

Poslať 08.04.2019 14:45:24   Re: Nakupovanie cez internet

Obrázok užívateľa

od 01.02.2005 23:23:17
napísal 386 príspevkov
jerry píše:
Sú to tie isté, alebo len napodobnenina ?
EDIT : je ich viac: https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20190408044648&SearchText=Q8s

Poslať 08.04.2019 17:10:12   Re: Nakupovanie cez internet

napísal 18636 príspevkov
Hej, moze byt. :D
Aj z Aliexpressu som uz nieco bral, da sa to skusit.
Toto mi viac vyhovovalo. Ked som potreboval k nim jedno info, stacilo mailovat a po slovensky promptne odpovedali. :)
Uzitocne odpovedali.

Poslať 10.04.2019 20:27:45   Re: Nakupovanie cez internet

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 11:28:18
napísal 1163 príspevkov
Ja už niekoľko rokov kupujem cez internet takmer všetko :D väčšinou je to lacnejšie, ale ešte dôležitejší je pre mňa komfort, keďže chodenie po obchodoch neznášam už od detstva, a mám pocit, že sa to časom len zhoršuje :) Bežne objednávam elektroniku, knihy, kozmetiku, veci z lekárne, doplnky do bytu, hračky pre synovcov... Z potravín skôr také špecifické veci (zdravá výživa), ale napr. na oblečenie mám celkom dobrý odhad, tiež som si už x-krát objednávala šaty, tričká, svetre, spodné prádlo atď. a asi sa mi ešte nestalo, že by mi to nesadlo alebo by bol zlý materiál. Iba nohavice nechávam na kamenný obchod, lebo tam je šanca, že nesadnú, príliš veľká, a komu sa chce potom chodiť zasa na poštu posielať to naspäť :D Už som si cez internet úspešne kúpila aj kolieskové korčule, alebo napr. posledné 4 páry bežeckých tenisiek (mám overenú značku Asics, u ktorej viem, aký typ a aké číslo potrebujem). Z aliexpresu objednávam iba občas nejaké drobnosti, naposledy kryty na telefón.

[ Príspevkov: 10 ] 

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť