Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
Poslať 15.02.2019 15:02:08   Asi to tak malo byť

od 03.09.2004 20:33:13
napísal 26 príspevkov
Nechodím tu často. Som začiatočník. Potreboval som poradiť, alebo zistiť názor iných ľudí, na dilemu, ktorá vo mne teraz beží. Než som to zo seba vysúkal, tak ma odhlásilo zo stránky a keď som dal odoslať, vrátilo ma na prihlasovaciu stránku a moja "esej" bola fuč. Asi to tak malo byť...

Poslať 15.02.2019 15:32:00   Re: Asi to tak malo byť

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18846 príspevkov
einstein píše:
Nechodím tu často. Som začiatočník. Potreboval som poradiť, alebo zistiť názor iných ľudí, na dilemu, ktorá vo mne teraz beží. Než som to zo seba vysúkal, tak ma odhlásilo zo stránky a keď som dal odoslať, vrátilo ma na prihlasovaciu stránku a moja "esej" bola fuč. Asi to tak malo byť...
:D Pozitivne na tom je, ze Ta to uci vyjadrovat sa kratko a jasne. ;)
Mozno aj lepsie pochopit sameho seba ...

Poslať 15.02.2019 15:45:10   Re: Asi to tak malo byť

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12230 príspevkov
Preto si pri pisani dlhsieho textu obsah priebezne kopirujem, lebo uz sa to stalo aj mne, i ked nie tu.

Ale obcas sem niekto napise vselijake prispevky. . .a po par minutach zmiznu, lebo autor si asi precital, co napisal, alebo z ineho dovodu (?) ;) :D

Poslať 17.02.2019 2:06:35   Re: Asi to tak malo byť

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 13016 príspevkov
Citácia:
Než som to zo seba vysúkal, tak ma odhlásilo zo stránky a keď som dal odoslať, vrátilo ma na prihlasovaciu stránku a moja "esej" bola fuč.
firefox si to nastastie pamata a znova prihlasi a odosle, ale ak pises dlhsie je lepsie cele napisat do wordu a skopirovat potom sem
zacal som byt zvedavy co si chcel napisat

[ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť