Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

čítate siahodlhé pastované články?
poctivo čítam 9%  9%  [ 1 ]
čítam len ked ma problematika zaujme 45%  45%  [ 5 ]
letmo prebehnem 9%  9%  [ 1 ]
takmer vôbec nečítam 27%  27%  [ 3 ]
čítam len od niektorých prispievateľov 0%  0%  [ 0 ]
vôbec nečítam 9%  9%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 11
Autor Správa
Poslať 29.01.2018 12:00:07   Re: pastovanie článkov

od 10.01.2017 10:23:02
napísal 350 príspevkov
Speedy píše:
ako sa da zistit, kto je tu moderator? kolko je ich? je tu nejaky ich zoznam?
Bežne bývajú na fóre odlíšení v zozname členov, takže by sa mali dať vyfiltrovať, ale tu sa to tak nedá. Sú v utajení.

V každom prípade, podľa predošlého príspevku od Misojogi by som si tipol, že misionar3 je jeden z moderátorov. :)

Poslať 29.01.2018 16:06:50   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 3883 príspevkov
misojogi píše:
robim to aj - aj podla nalady
co mi vadi a preco protestujem je snaha veci zlinirovat podla hesla:
Citácia:
co pan prosi - poddany musi

inak povedane ked ta jeden z moderatorov fora zacne dzubat pretoze sa zle vyspal, neberies to ako nazor od rovnocenneho partnera
ale ako snahu o sikan
Prepáč Mišo ale si akýsi precitlivelý! Pozri si ako som začal toto vlákno: "zaujímal by ma váš názor" To už sa nemôžem opýtať na názor? To ty šikanuješ pod zámienkou urazenosti. Alebo nemôžem mať iný názor ako ty?

Poslať 29.01.2018 19:07:36   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11972 príspevkov
Citácia:
si akýsi precitlivelý!
na zaklade skusenosti z minulosti, ktorych nebolo malo
aj voci mne osobne aj voci dalsim ludom
vysledok je taky ze je tu mrtvo
som asi jediny ktory tu ostal ...

Poslať 29.01.2018 19:15:17   Re: pastovanie článkov

od 14.12.2017 16:55:21
napísal 218 príspevkov
misojogi píše:
nie si :)

Poslať 29.01.2018 21:53:28   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12133 príspevkov
misionar3 píše:
Prepáč Mišo ale si akýsi precitlivelý! Pozri si ako som začal toto vlákno: "zaujímal by ma váš názor" To už sa nemôžem opýtať na názor? To ty šikanuješ pod zámienkou urazenosti. Alebo nemôžem mať iný názor ako ty?
tak-tak M3. pamatame si, ako mj cele roky obtazoval osadenstvo svojimi primitivnymi podpismi-dlhy cas sme boli nuteni znasat jeho excesy vsetkeho mozneho druhu a ked uz dosla trpezlivost, bol na tri mesiace vyluceny z fora, a to iba preto, ze sa za neho niekto prihovoril. inak by dostal ten ban natvrdo.

nijako ho to nepoucilo, ziadna sebareflexia-to vsetci ostatni su ti zli, vsetci ho obmedzuju, on je obet. . .ja som ho uz zacal ignorovat, lebo naozaj nemam chut sa s nim natahovat. A ani dnes som sa nechcel miesat, ale toto
misojogi píše:
vysledok je taky ze je tu mrtvo
je vskutku hlboka myslienka.
Povedzte mu niekto, ze diskusne fora su na ustupe, ludia sa dnes stretavaju na socialnych sietach, nie na forach. A este jedna vec: moznost, ze niekto odisiel, lebo on tu ostal, je realna. Ale toto jemu nikdy nedojde. . .

legionar píše:
Vidim iba clanok na pol strany a link.
Co ako s tym ?
No preskocit, co ineho ... :lol:
Presne :lol: cau legi, zdravi ta anuk ;)

Poslať 29.01.2018 22:33:09   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1581 príspevkov
V tomto sa musím zastať Misajogiho. Pretože síce mohol by písať k článkom svoj názor. Na tom sa zhodneme asi všetci tu prítomní. No to čo som chcel povedať je, že prehnane si ho všímate a zbytočne. Veď on prispieva do pár tém aktívne. Komu a ako a prečo to vadí? V čom? Nechápem to. Veď kto nechce nečíta a kto chce si to prečíta. Nič viac nič menej. Nedáva sem za 20 minút 100 článkov. Tak kde je problém?

Poslať 29.01.2018 22:39:22   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 12133 príspevkov
Nikde nie je problem. M3 chcel iba poznat nazor pritomnych na paste. mj vyskocil meter dvadsat, ze ho zas niekto utlaca. to je vsetko. A tak je to vzdy. . .

Poslať 29.01.2018 22:55:37   Re: pastovanie článkov

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18265 príspevkov
frederix píše:
cau legi, zdravi ta anuk ;)
Zravim oboch a citim sa pocteny, ze si ma Anuk este pamata ...

Poslať 29.01.2018 22:58:14   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 12133 príspevkov
legionar píše:
frederix píše:
cau legi, zdravi ta anuk ;)
Zravim oboch a citim sa pocteny, ze si ma Anuk este pamata ...
jasne, ze si ta pamata. aj tvoju Elisku minule spominala, ze ako sa asi ma, dievcatko :)

Poslať 29.01.2018 23:09:24   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11972 príspevkov
Citácia:
moznost, ze niekto odisiel, lebo on tu ostal, je realna.
mozes mi povedat jedineho ktory odosiel kvoli mne?
kludne aj do PM
predpokladam ze nemas na mysli P Sivaka, lebo to bola kapitola sama o sebe

Citácia:
dlhy cas sme boli nuteni znasat jeho excesy vsetkeho mozneho druhu
mozes menovat nejaky iny exces okrem podpisu?
inak samotny podpis je vec nazoru ze aky ma byt
ze vy ste chceli velkolepy a vzneseny citat, zatial co ja som mal zmysel pre humor a ironiu je druha vec
navyse niektori ani nepoznate hudbu takze ked som dal citaciu J Nohavicu tak ste mi nikto neverili ze je to citat ale kazdy ste si mysleli ze to myslim smrtelne vazne - nuz nedorozumenia sa stavaju.

mozeme sa bavit aj o tom ze ja napriklad nezhadzujem partnera v diskusi a to ani ked ma iny nazor ako mam ja, na rozdil od jednej nemenovanej clenky fora ktora si ventilovala emocie voci inej clenke fora .... a aj ked nepouzivala "vybrane slova po P a K" jej slova boli mimoriadne zranujuce a surove
ale to Vam nevadilo .... lebo su ludia rovni a rovnejsi ....

Citácia:
mj vyskocil meter dvadsat, ze ho zas niekto utlaca
keby som sa neozval tak sa zasa uz realizuje nejaka nova moda - zasa nejake okliestenie fora

Citácia:
Nedáva sem za 20 minút 100 článkov.
raz som sa pokusil zalozit novu temu a novym stylom, tak som sem nahadzal za noc asi 20 prispevkov pretoze som kopiroval jednu zaujimavu knihu. Ako reakcia hned na to bola ze sa obmedzil pocet prispevkov na 2 za hodinu
pricom ked ini mali sukromnu temu kde si postupne prepisovali nejaku knihu tak to nikomu nevadilo - proste ludia su rovni a rovnejsi.
Oni mohli mat sukromnu temu ale ja nie.

Citácia:
Komu a ako a prečo to vadí? V čom? Nechápem to.
to nechapem ani ja, navyse ako som povedal som jeden z mala kto je tu vobec aktivny a vobec nieco robi ....

Poslať 29.01.2018 23:14:53   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11972 príspevkov
Citácia:
To už sa nemôžem opýtať na názor? To ty šikanuješ pod zámienkou urazenosti. Alebo nemôžem mať iný názor ako ty?
nazor je jedna vec ale tyka sa Teba zatial co ty si sa pytal ako obstrihat kridelka inemu clovekovi
to by som do kategorie nazor uz nedaval
pytaj sa radsej v com Ty mozes byt lepsi(sebareflexia o ktorej hovoril Freddy) a nie ako obmedzit alebo potrestat druheho alebo urobit niekomu zle
to nie je nazor
Pripomina mi to notoricku vetu ale ved ja som to myslel dobre ktora ospravedlnuje kazdu hlupost a kazde zlo
podobne veta, ved to je len moj nazor

Citácia:
vsetci ho obmedzuju, on je obet.
ale ved ja som stale obmedzovany, stale mam pristrihnute kridelka aj tu na tomto fore,(stale fungujem v ovmedzenom rezime - co vnimam ako trvale ponizenie) zatialco ty ich pristihnute nemas preto sa ti lahko hovori
ale ini to nevedia preto Ta (mozno) beru vazne

...

Poslať 29.01.2018 23:56:44   Re: pastovanie článkov

od 10.01.2017 10:23:02
napísal 350 príspevkov
frederix píše:
Povedzte mu niekto, ze diskusne fora su na ustupe, ludia sa dnes stretavaju na socialnych sietach, nie na forach.
Toto je zvláštne, práve dnes na jednom "skomírajúcom" fóre s výrazne klesajúcou návštevnosťou (ktorý bol ešte pred pár rokmi československá jednotka v danej oblasti) nás admin presviedčal, že dôvod je ten, že sa užívatelia presunuli na facebook do diskusných skupín... a ten pokles návštevnosti (100 tisíc unikátnych návštev vs. 7500 unikátnych návštev týždenne) a stým súvisiaci aj pokles diskusie je vlastne prirodzený jav.

Ale čo urobiť s tým, že okrem takýchto fór zároveň poznám iné špecializované fóra, ktorých užívatelia zrejme nevedia že už sú v móde sociálne siete, fóra žijú, príspevky a užívatelia pribúdajú...

Skôr mám pocit že ten argument "diskusné fóra sú na ústupe, ľudia sú na FB..." je taký fajn argument, keď si nechcem priznať, že niečo robím zle a ľudia odchádzajú a na fóre je mŕtvo (neviem ako areopag, nepoznal som to tu pár rokov dozadu, ale to druhé fórum o ktorom hovorím presne sedí na tento popis).

Poslať 30.01.2018 8:26:31   Re: pastovanie článkov

od 14.12.2017 16:55:21
napísal 218 príspevkov
pravda je, ze ja som prednedavnom chcel v jednej teme zareagovat na 3 veci. Mozno napisat jeden novy prispevok a na dve zareagovat. A nedovolilo mi to. Neslo o spamovanie. Islo len o hlupe nastavenie nejakych pravidiel na fore, kde dokopy prispeva aktivne 5 a pol cloveka. Toto sa nerobi ani na velkych diskusnych forach, kam chodim a kde sa vedu odborne diskusie a clovek ma pravo dat 3 prispevky pod seba. Tu zabijate toto forum este aj takymito somarinami. Dost je tu mrtvo.
Ale - tiez je to len moj nazor :D

Poslať 30.01.2018 10:48:01   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11972 príspevkov
Citácia:
Islo len o hlupe nastavenie nejakych pravidiel
to ty si hlupy ze nedokazes pochopit vznesenost takychto pravidiel a ich prinos pre kvalitu fora
ironia :-D :oops:
Citácia:
Tu zabijate toto forum este aj takymito somarinami.
ciel bol dosiahnut vysoku uroven fora
nieco ako cista rasa
vsetko nizke a nečiste bude obmedzene technickymi pravidlami
Koho mi to pripomina? No Danka v parlamente a jeho idiotske napady s horalkou

Poslať 30.01.2018 16:03:00   Re: pastovanie článkov

od 25.08.2002 3:50:23
napísal 174 príspevkov
Jáj, chlapci moji, ja vám nevím, ale podľa mňa tu už neostal naozaj nikto.
Kde sú tie zlaté časy Olivera Oravca...

[ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť