Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

čítate siahodlhé pastované články?
poctivo čítam 9%  9%  [ 1 ]
čítam len ked ma problematika zaujme 45%  45%  [ 5 ]
letmo prebehnem 9%  9%  [ 1 ]
takmer vôbec nečítam 27%  27%  [ 3 ]
čítam len od niektorých prispievateľov 0%  0%  [ 0 ]
vôbec nečítam 9%  9%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 11
Autor Správa
Poslať 15.01.2018 17:37:03   pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 3883 príspevkov
zaujímal by ma váš názor na pastovanie článkov z rôznych, často aj pochybných zdrojov. Zvlášť to vidno v téme utečenci a LGBT. Nebol by vhodné odmedziť možnosť vkladať siahodlhé články - stačí predsa link a stručný popis vlastnými slovami o čo kráča.

Poslať 15.01.2018 17:52:15   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1581 príspevkov
Hlasoval som za: čítam len ked ma problematika zaujme.

Poslať 26.01.2018 16:31:36   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11977 príspevkov
Citácia:
Nebol by vhodné odmedziť možnosť vkladať siahodlhé články
zasa dalsie obmedzovanie a sikanovanie?
som maximalne podrazdeny :evil:
kopec ludi tu malo vlastnu sukromnu temu kde dokonca prepisovali kapitoly knih a nikomu to nevadilo
len zasa som teraz ja tercom ... fackovacim panakom

tyka sa to dvoch alebo troch tem, nikto ta nenuti do nich chodit a citat si ich
pokojne ich ignoruj ... rad sa s Tebou podebatujem v inych temach

a sa ti nepaci zaloz si vlastne temy ktore zaujimaju teba ... a bud v nich aktivny ako ty uznas za vhodne
ak ma budu zaujimat pridem si podebatovat

preco furt musi mat niekto "napady na vylepsovanie" cize buzeraciu inych .... :evil: :evil: :evil: :roll:
pozri na na seba co mozes zlepsit tam .... nezlepsuj inych ktori o to nestoja, bud takou laskou plnotucny ....

Poslať 27.01.2018 14:42:26   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 3883 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
Nebol by vhodné odmedziť možnosť vkladať siahodlhé články
zasa dalsie obmedzovanie a sikanovanie?
som maximalne podrazdeny :evil:
kopec ludi tu malo vlastnu sukromnu temu kde dokonca prepisovali kapitoly knih a nikomu to nevadilo
len zasa som teraz ja tercom ... fackovacim panakom

tyka sa to dvoch alebo troch tem, nikto ta nenuti do nich chodit a citat si ich
pokojne ich ignoruj ... rad sa s Tebou podebatujem v inych temach

a sa ti nepaci zaloz si vlastne temy ktore zaujimaju teba ... a bud v nich aktivny ako ty uznas za vhodne
ak ma budu zaujimat pridem si podebatovat

preco furt musi mat niekto "napady na vylepsovanie" cize buzeraciu inych .... :evil: :evil: :evil: :roll:
pozri na na seba co mozes zlepsit tam .... nezlepsuj inych ktori o to nestoja, bud takou laskou plnotucny ....
ty to vidíš ako šikanovanie? To nie je
ak dáš link urobí tú istú službu ako nalepený celý článok a debata je prehladnejšia.

MIšo ja by som si to predstavoval tak že dáš link na nejakú zaujímavosť a pár slovami vzbudíš záujem a daný článok. Napr: zaujímavý článok ako 200 migrantov prestúpilo na katolícku vieru :D . Jedfnak tým vzbudíš záujem, jednak sa nestratí podstatná vlasnosť fóra a teda že má byť diskusným fórom a nie zbierkou článkov nalepených hala-bala bez slova vysvetlenia, alebo podnetu na diskusiu

Poslať 27.01.2018 15:08:52   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
Citácia:
ty to vidíš ako šikanovanie? To nie je
ja to tak vidim
som jediny ktory zbiera clanky cize je to namierene na mna osobne :evil: :cry: :oops: :evil:

zasa dalsi napad na pseudozlepsenia co by mali robit ti druhi ... :evil: :evil: :evil:
Citácia:
ak dáš link urobí tú istú službu ako nalepený celý článok
neurobi navyse castokrat nedavam cely clanok ale len dolezitu cast na ktoru chem upozornit
nehovoriac o tom ze clanok sa moze z internetu aj stratit a link je potom nafigu

Poslať 27.01.2018 16:59:42   Re: pastovanie článkov

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18267 príspevkov
Miso, ja vidim problem skor v tom, ze takmer nikdy k tomu nepovies SVOJE slova, nazor, vyjadrenie, zhodnotenie, zaver - hocico.
Vidim iba clanok na pol strany a link.
Co ako s tym ?
No preskocit, co ineho ... :lol:

Poslať 27.01.2018 17:43:34   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
Citácia:
takmer nikdy k tomu nepovies SVOJE slova, nazor, vyjadrenie, zhodnotenie, zaver - hocico.
zaujima ma to ,,,,
a samozrejme som ochotny o tom diskutovat

Poslať 27.01.2018 18:06:45   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 3883 príspevkov
ešte som doplnil toto: MIšo ja by som si to predstavoval tak že dáš link na nejakú zaujímavosť a pár slovami vzbudíš záujem a daný článok. Napr: zaujímavý článok ako 200 migrantov prestúpilo na katolícku vieru :D . Jedfnak tým vzbudíš záujem, jednak sa nestratí podstatná vlasnosť fóra a teda že má byť diskusným fórom a nie zbierkou článkov nalepených hala-bala bez slova vysvetlenia, alebo podnetu na diskusiu

skús sa zamyslieť a zvoliť produktívnejší prístup.

Preto som dal anketu a ukazuje sa takmer nikto nečíta všetko čo sem dávaš. Ja sám nečítam nič k čomu nedáš aspoň náznak svojho názoru

Poslať 27.01.2018 18:31:56   Re: pastovanie článkov

od 10.01.2017 10:23:02
napísal 350 príspevkov
Hlasoval som " čítam len keď ma problematika zaujme".
Linky a prekopírované články mi nevadia, ale aj ja by som privítal fakt aspoň krátky názor, vetu-dve, z ktorej by bolo zrejmé, čo ťa na článku zaujalo... s čím súhlasíš / nesúhlasíš.
Spomeň si, už si nepamätám o čo presne išlo, ale tiež som tak reagoval na nejaký prekopírovaný článok od teba, a až po niekoľkých príspevkoch sme dospeli k tomu, že vlastne tvoj názor o článku bol úplne iný, ako som predpokladal ja. :)

misojogi píše:
Citácia:
takmer nikdy k tomu nepovies SVOJE slova, nazor, vyjadrenie, zhodnotenie, zaver - hocico.
zaujima ma to ,,,,
a samozrejme som ochotny o tom diskutovat
Ale ak chceš diskutovať, začni :) Tá reakcia sa potom úplne inak píše, ak reagujem už na nejaké konkrétne vyjadrenie.

Záver: v princípe mi prekopírované články nevadia. Zatiaľ to nie je neúnosné a väčšinou sú celkom zaujímavé.
Privítal by som ale aspoň vetu-dve vlastného názoru. Ak ich totiž niekto kopíruje na fórum, asi je na to nejaký dôvod (archivovať zaujímavé články si môžem aj doma na disku :) )

Poslať 27.01.2018 21:39:02   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1581 príspevkov
Prikláňam sa k Legionárovi a Jerymu. Misojogi pastuješ často zaujímavé články. Ale bolo by dobré keby aj zvýrazníš to čo Ťa najviac zaujalo a napíšeš niečo k tomu ako to vnímaš ty. A tiež nemám pocit, že by si sem dával priveľa článkov. Proste sa venuješ témam čo Ťa zaujímajú.

Poslať 29.01.2018 0:29:12   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
nie vzdy citim potrebu sa vyjadrit ku konkretnemu clanku, niekedy je to viac clankov ktore celkove ilustruju moj nazor alebo obavu a ked pride diskusia tak sa potom vyjadrim celkove - napriklad
pozrite kolkokrat migranti sa chovali nepricetne voci domacim, lebo ide o odlisnost kultur a potom pripadne diskutujem v com sa ta odlisnost spociva

podla mna ludia malo klikaju na linky, takze preto davam kus textu ktory zaujal a nasledne niekto moze mat chut pozriet si cely clanok ....

Citácia:
Ale bolo by dobré keby aj zvýrazníš to čo Ťa najviac zaujalo a napíšeš niečo k tomu ako to vnímaš ty.
dost castokrat zvyraznim co povazujem za dolezite, ale nie vzdy mam chut pisat ....
zda sa mi zbytocne pisat len preto aby som pisal .... len aby som niekoho uspokojil, nejaku (z pozicie sily) vyzadovanu zvratenu predstavu

Poslať 29.01.2018 0:40:06   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
Citácia:
archivovať zaujímavé články si môžem aj doma na disku :)
ano, poctivo si kazdy zaujimavy clanok vytlacim do PDF
kedysi som si robil vystrizky
a dokonca si pamatam relaciu zo Slobodnej Europy roku 1982 kde citali z Policajneho Vestnika(vtedy este CSSR) ze je to psychicka uchylka odkladat si clanky
rozoberali sa tam cloveka ktory za socializmu si odkladal vsetky politicky clanky (robil si vystrizky) a dokonca sa chystal aj kandidovat ako nezavisly poslanec do Narodnej rady ci Federalneho zhromazdenia hoci nebol clenom KSC takze chcel byt ako nezavisly poslaneca mimo Narodneho frontu
STB usudila ze takeho cloveka neslobodno nechat bez pomoci pobehovat po uliciach a nutene skoncil na psychiatrii
dokonca ma taku drzost ze sa odvolaval na demokraciu

Poslať 29.01.2018 7:29:21   Re: pastovanie článkov

od 10.01.2017 10:23:02
napísal 350 príspevkov
misojogi píše:
zda sa mi zbytocne pisat len preto aby som pisal .... len aby som niekoho uspokojil, nejaku (z pozicie sily) vyzadovanu zvratenu predstavu
Ale ja od teba nepožadujem aby si nasilu písal :) kľudne to kopíruj aj bez ničoho.
Len som ti napísal môj názor, že pokiaľ vkladáš článok za účelom rozpútania diskusie, oveľa lepšie sa reaguje, ak (pokiaľ tú diskusiu chceš), začneš diskutovať sám. To mi ako zvrátená predstava nepríde.
Pokiaľ toto nie je cieľom, a chceš len, aby si aj ostatní členovia fóra prečítali niečo zaujimavé, potom OK.

Poslať 29.01.2018 11:22:58   Re: pastovanie článkov

Obrázok užívateľa

napísal 11977 príspevkov
robim to aj - aj podla nalady
co mi vadi a preco protestujem je snaha veci zlinirovat podla hesla:
Citácia:
co pan prosi - poddany musi

inak povedane ked ta jeden z moderatorov fora zacne dzubat pretoze sa zle vyspal, neberies to ako nazor od rovnocenneho partnera
ale ako snahu o sikan

Poslať 29.01.2018 11:31:43   Re: pastovanie článkov

od 14.12.2017 16:55:21
napísal 218 príspevkov
ako sa da zistit, kto je tu moderator? kolko je ich? je tu nejaky ich zoznam?

[ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť