Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
Poslať 03.08.2016 11:01:41   Čo si vážim na spoludiskutujúcich

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1345 príspevkov
Myslím si, že by sa malo odceniť aké kvality majú diskutujúci preto chcem napísať o svojom pozorovaní. Ktokoľvek chce nech sa pridá.
Na Misojogim odceňujem, že sa snaží byť čo najviac objektívny, je tolerantný a zároveň aj nápomocný.
Na Legionárovi odceňujem trefné argumenty, trpezlivosť s diskutujúcimi a zároveň aj inovatívne pohľady na vec.
Na Tomixovi odceňujem, že aj keď sa na veľa veciach nezhodneme pochopil, že nemá zmysel aby sme sa vzájomne preli medzi sebou. Ak ma napadnú ďalší a ďalšie vlastnosti pridám sem. Mojou motiváciou založiť túto tému bolo povzdbudiť každého v jeho pozitívnych vlastnostiach. (Ak ma chcete kritizovať na to sa nájde veľa vecí a mojich vlastností si myslím. Založte pokojne novú tému a tam mi to môžete napísať. Som si vedomý veľa negatívnych vlastností čo mám. )

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 11031 príspevkov
vsimol som si ze LiveD uz dlhsiu dobu diskutuje celkom na urovni na rozdiel od minulosti, zda sa ze dozrel, co kvitujem pozitivne

chyba mi tu alnoth, uz sa dlho neukazal

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1345 príspevkov
misojogi píše:
vsimol som si ze LiveD uz dlhsiu dobu diskutuje celkom na urovni na rozdiel od minulosti, zda sa ze dozrel, co kvitujem pozitivne

chyba mi tu alnoth, uz sa dlho neukazal
Nemyslím si. Len som možno trochu dospel. No od úrovne ako by sa malo diskutovať som na míle ďaleko. Veru chýba tu Alnoth. On vedel vždy tak dobre vypichnúť rôzne také zákutia každej úvahy.

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
l1ve_D píše:
Myslím si, že by sa malo odceniť aké kvality majú diskutujúci
ja si vážim Tvoju otvorenosť, úprimnosť, dobré úmysly, ochotu pohámať, hľadať pravdu, dokázať mať aj určitú mieru porozumenia a empatie voči druhým, atď.

A podobne aj na ostatných si vážim ich pozitívne vlastnosti, a dosť ľudí mi aj chýba, ktorí sem už nechodia... som rád, že aspoň historix sa vrátil z tej dávnej zostavy : D

... som si pri tejto téme spomenul, ako som svojho času (v r. 2009) si urobil taký špeciálny podpis, že: "ja som ja, ale môj najobľúbenejší prispievateľ je ....", kde a namiesto tých bodiek sa zobrazoval nick toho užívateľa, ktorý to zrovna čítal : ).

terézia: v podaní didymosa a spol. som sa stala najobľúbenejším prispievateľom.
    legionar: Terka, to je KAZDY prispievatel ;) Didy si na to urobil programcek, co tam dosadza nase nicky. Kazdy tam vidi SEBA. ;) :lol: :lol: :lol:
    prvosienka: ako vieš? :wink:
    legionar: Lebo mi napisal, ako to urobil. ;)
    prvosienka: vtipné :D ten program
    Didymos: vtipné boli niektoré ssky, čo mi prišli od niektorých ľudí, ktorí si neuvedomili, že to tam každý vidí seba :D
    alnoth: ja som ani ssku nepisal, mne to prislo samozrejme... taky som ja skromny :lol:
    furiousX: prvych par sekund aj mna zahrialo u srdiecka, to sa musim priznat :wink:

Bo za taký čas si človek už na každom niečo obľúbil : ) ... a tak : )

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18001 príspevkov
Didymos píše:
... som si pri tejto téme spomenul, ako som svojho času (v r. 2009) si urobil taký špeciálny podpis, že: "ja som ja, ale môj najobľúbenejší prispievateľ je ....", kde a namiesto tých bodiek sa zobrazoval nick toho užívateľa, ktorý to zrovna čítal : ).

terézia: v podaní didymosa a spol. som sa stala najobľúbenejším prispievateľom.
    legionar: Terka, to je KAZDY prispievatel ;) Didy si na to urobil programcek, co tam dosadza nase nicky. Kazdy tam vidi SEBA. ;) :lol: :lol: :lol:
    prvosienka: ako vieš? :wink:
    legionar: Lebo mi napisal, ako to urobil. ;)
    prvosienka: vtipné :D ten program
    Didymos: vtipné boli niektoré ssky, čo mi prišli od niektorých ľudí, ktorí si neuvedomili, že to tam každý vidí seba :D
    alnoth: ja som ani ssku nepisal, mne to prislo samozrejme... taky som ja skromny :lol:
    furiousX: prvych par sekund aj mna zahrialo u srdiecka, to sa musim priznat :wink:

Bo za taký čas si človek už na každom niečo obľúbil : ) ... a tak : )
A niektori ludia este budu tvrdit, ze "programovanie je suchoparne" ... ;) :D
Zalezi na tom, kto a ako to robi, ze ? :D

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
legionar píše:
A niektori ludia este budu tvrdit, ze "programovanie je suchoparne" ... ;) :D
Zalezi na tom, kto a ako to robi, ze ? :D
jj :D ... môj bývalý šéf hovoril, že ak sa nejaký programátor sťažuje na to, že robí len nejakú nezaujímavú monotónnu robotu, tak to je potom zlý programátor, lebo šikovný by si spravil program, ktorý by takú monotónnu robotu urobil namiesto neho. Takto by sa dala aj inak nudná práca robiť zaujímavou. Aj keď teda osobne cítim, že je dôležité aj to, ČO človek robí a pre koho a na aký účel, atď., lebo robiť niečo pre nejakú firmu len kvôli peniazom, to mi robí problémy... pokiaľ tomu nevidím hlbší zmysel, všeobecnejší úžitok či pod... Dokonca dnes je možné pomerne ľahko prísť k nemalým peniazom, ale za použitia nemorálnych spôsobov... na také bych tiež nemal nervy... to sa tak aj vraví, že ak sa chceš mať ako prasa v žite, tak musíš byť prasa... - viď napr. "zakladateľa" Facebooku: prišiel k majlandu len vďaka tomu, že špinavo podviedol svojich kamarátov a v podobných amorálnostiach pokračuje na Facebooku dodnes... a stal sa jedným z najbohatších ľudí... alebo aj Microsoft... a ďalší... majú to tí nečestní ľudia oveľa ľahšie v podnikaní... ale na druhej strane má človek lepší pocit, keď také podvody robí...

[ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť