Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
Poslať 31.03.2016 23:24:38   nová webstránka

od 31.03.2016 23:22:51
napísal 1 príspevkov
Ahojte, napadla ma myšlienka založiť webstránku, o krestanských filmoch, hudbe, citátoch, prednáškach, evanjelizačných videách, viere, vzťahu s Bohom, modlitbe ale aj iného, proste všetko na jednom mieste a potreboval by som pomoc s písaním článkov, nakoľko je to dosť veľký záber...mal by niekto chuť a vidí sa v písaní článkov? všetko by bolo slobodne, podľa chuti...zatiaľ mám asi takúto predstavu http://sirimevieru.16mb.com....nenahnevám sa ak by ste dali aj jednu modlitbu, aby sa to rozbehlo :)..Veľká vďaka za každú reakciu :)

Poslať 02.04.2016 15:46:40   Re: nová webstránka

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
sirimevieru píše:
Ahojte, napadla ma myšlienka založiť webstránku, o ... proste všetko na jednom mieste a potreboval by som pomoc
no ja tiež mám takú myšlienku už dosť dlho, lebo nejaké kvalitnejšie komplexnejšie a uspokojivejšie čosi na nete veľmi nie je a aj to, čo je, tak nie je prehľadne spracované na jednom mieste, takže mojou ideou je zhromažďovať, triediť a spracovávať to, čo je a hľadať nejaké možnosti ďalšieho rozširovania, digitalizovania atď... - ale akosi som sa k tomu ešte nedostal, lebo to máš tak, najprv človek začne rozmýšľať nad vytvorením nejakej kresťanskej encyklopédie, ale potom si povie, že aj nejaké iné, také a onaké encyklopédie by tiež boli užitočné a potom to a ono... a potom už človek nevie kde začať... ale tak snáď nejako časom...

[ Príspevkov: 2 ] 

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť