Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
Poslať 24.03.2016 21:42:14   Geneticky test z pohladu Biblie

od 24.03.2016 21:33:48
napísal 28 príspevkov
absolvovala som geneticke testy, prisli mi vysledky a niektore veci ma dost prekvapili. Mozno keby som o nich nevedela, hrozila by mi az smrt, ale to tu nechcem rozoberat dopodrobna. Jedna moja znama, inak velmi veriaca, sa tomu az cudovala a nechapala naco si davam tie testy robit a pod. ze to je proti Bohu. Takze sa pytam, je toto skutok, proti Bohu? Spravila som chybu?
Viem, ze istym sposobom som si tymto cinom 'zmenila' svoj osud obrazne povedane..pretoze informacie toho druhu ma mozu jedneho dna zachranit. No bolo to spravne? Ti, co ste veriaci si asi poviete, ze mam malo dovery v Boha a pod. no ja si myslim, ze prave ON ma k tomu priviedol... prosim napiste k tomu nejaky komentar, rada si precitam kazdy nazor... dakujm

Poslať 24.03.2016 22:27:26   Re: Geneticky test z pohladu Biblie

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
nevidím problém na genetických testoch. čo by na tom mohlo byť zlé? je to obdobné iným vyšetreniam, takže to mi príde rozumné, aj keď ja som si osobne také testy zatiaľ nerobil, no rád by som si spravil, keď budem veľký, tak si hádam tiež spravím také testy : )

Poslať 25.03.2016 18:30:49   Re: Geneticky test z pohladu Biblie

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1322 príspevkov
laura píše:
absolvovala som geneticke testy, prisli mi vysledky a niektore veci ma dost prekvapili. Mozno keby som o nich nevedela, hrozila by mi az smrt, ale to tu nechcem rozoberat dopodrobna. Jedna moja znama, inak velmi veriaca, sa tomu az cudovala a nechapala naco si davam tie testy robit a pod. ze to je proti Bohu. Takze sa pytam, je toto skutok, proti Bohu? Spravila som chybu?
Viem, ze istym sposobom som si tymto cinom 'zmenila' svoj osud obrazne povedane..pretoze informacie toho druhu ma mozu jedneho dna zachranit. No bolo to spravne? Ti, co ste veriaci si asi poviete, ze mam malo dovery v Boha a pod. no ja si myslim, ze prave ON ma k tomu priviedol... prosim napiste k tomu nejaky komentar, rada si precitam kazdy nazor... dakujm
Je proti Bohu ak si dáš citrón alebo kivi? Oboje obsahuje vitamín C a môže Ťa zachrániť od chrípky. Je proti Bohu ak si na lodi dáš na seba nafukovaciu vestu? Môže Ťa zachrániť pred utopením. Je proti Bohu keď sa dobre oblečiem? Veď to ma ochráni pred zápalmi a nemusím mať v starobe rôzne choroby. Pokiaľ viem tak nemôže byť proti Bohu niečo čo nijak negatívne nezasahuje do teba alebo do tvojho okolia. AK si si dala spraviť genetické testy to ešte neznamená, že sú na 100% správne a aj keby na 100% boli tak to ešte neznamená, že ak zmeníš svoje stravovacie návyky a začneš viac napr. cvičiť, že sa dané gény neprejavia. To čo si v podstate spravila je iba a len prevencia nič viac imho.

Poslať 25.03.2016 21:28:08   Re: Geneticky test z pohladu Biblie

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 3766 príspevkov
Geneticke testy samozrejme nie su zle. Je to vysetrenie ako kazde ine. Dostala si nejaku informaciu o zdravotnom stave. To mozes vyuzit na zvladnutie problemov a lepsi a kvalitnejsi zivot. Problemom mozu byt geneticke testy v tehotenstve. Jednak preto ze pri odbere plodovej sa moze poskodit dietatko a jednak preto ze ak vysledok ukaze mozne poskodenie dietatka neopravnuje to matku dietko utratit

[ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť