Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

akej farby sú podľa vás šaty?
modro-čierne 43%  43%  [ 3 ]
bielo-zlaté 57%  57%  [ 4 ]
Celkom hlasov : 7
Autor Správa
Poslať 04.03.2015 7:20:26   Re: akej farby sú tieto šaty?

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 17983 príspevkov
Didymos píše:
No toto určite NIE je ten prípad, že by smel legi oprávnene takto filozofovať, ale skôr dáva najavo len svoje nepochopenie spomenutej otázky, ktorá tu je pomerne jednoduchá a jednoznačná, zatiaľ čo jeho výhovorky, že "čo keby som na to pozeral cez filter" sú už priam násilnou snahou "nepochopiť" otázku namiesto pochopenia toho, čo autorka zjavne myslela, totiž, že žiadne ďalšie farebné svetlá či filtre tu nemyslela, ale klasicky sa pozrieť na to, čo má zobrazené na klasickom monitore, bez dodatočných filtrov či farebných osvetlení. To je všetko. Pozrieť na monitor a povedať čo vidí :D ... Škôlkar by to už dávno pochopil, a teda neviem ozaj že načo takéto tance okolo toho :o
Ale, ale ... :roll:
Je mi divne, ze zrovna Ty tvrdis, ze ked sa "pozeras" na nieco, ze to uz od nicoho ineho nezavisi a "je to tak, ako to vidis". :D
Ja som "videl" napriklad na roznych obrazkoch tych istych siat OBE varianty.
Ale otazka z nadpisu TEMY znie: "akej farby su tieto saty?".
Co s tym ? :roll:

Poslať 04.03.2015 9:08:27   Re: akej farby sú tieto šaty?

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
legionar píše:
Ja som "videl" napriklad na roznych obrazkoch tych istych siat OBE varianty.
Ale otazka z nadpisu TEMY znie: "akej farby su tieto saty?".
Co s tym ? :roll:
napríklad rovno napísať toto a nerobiť okolo toho humbuk? btw. v téme je 1 fotka, ktorej sa týkala otázka, to, že ty si si pozeral kadejaké iné, za to už ja nemôžem :D no bola by som len rada, keby si aj bol napísal, tu ich vidím tak a tu ich vidím tak, dokonca by ma nijako nepohoršilo, ani keby si napísal, že keď zavrieš oči, tak ich nevidíš vôbec ;)
(a taktiež by osožilo čítať celý príspevok a neriadiť sa len nadpisom TÉMY, keďže ten som pokojne mohla dať aj úplne iný, napr. "to je haluz", alebo som sa mohla inšpirovať bulvárom a napísať tam "NEUVERITEĽNÉ! táto fotka vás dostane do kolien! na internete prebieha VOJNA kvôli farbe týchto šiat!!!")

Poslať 04.03.2015 9:18:40   Re: akej farby sú tieto šaty?

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
Didymos píše:
Takže Phys bude musieť hľadať iné vysvetlenia pre to "veľa", o ktorom sa nádejala, že by sa to dalo vysvetliť takým monitorom :D
...budem o tom meditovať ;)

[ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť