Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Ake hesla pouzivate?
jednoduche a lahko zapamatatelne 33%  33%  [ 4 ]
kratke, s jednym alebo dvoma specialnymi znakmi 8%  8%  [ 1 ]
snazim sa o rozumnu mieru zlozitosti 42%  42%  [ 5 ]
vymyslam co najkomplikovanejsie mozne hesla 0%  0%  [ 0 ]
pouzivam rozne urovne zlozitosti hesiel podla ucelu 17%  17%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 12
Autor Správa
Poslať 13.09.2014 15:42:40   Re: Bezpecnost na internete

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
legionar píše:
frederix píše:
Ak mas gmail, skontroluj si.
https://isleaked.com/en
Tomuto by som zrovna moc neveril ... :D
to jo, máme tu tému o bezpečnosti na nete, a tuná takýto príklad anti-bezpečného správania, ZADAŤ SVOJ EMAIL NA POCHYBNÚ STRÁNKU :o

Čo ak tá stránka samotná patrí tým spamerom, ktorým takto len pridáš svoj email do ich databázy?

http://jameswatt.me/2014/09/10/isleaked-com-registered-2-days-before-gmail-leak-public/

Tu predsa netreba nič riešiť, či bolo tvoje konto leaknuté, alebo nie, proste si zmeň heslo a je to : )

Poslať 13.09.2014 15:51:02   Re: Bezpecnost na internete

od 22.06.2014 7:16:03
napísal 646 príspevkov
Inak, co si myslite o vyhladavaci DuckDuckGo, ktory udajne ludi tak nesleduje, ako Google?

Poslať 13.09.2014 15:57:02   Re: Bezpecnost na internete

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
hladajuca píše:
Inak, co si myslite o vyhladavaci DuckDuckGo, ktory udajne ludi tak nesleduje, ako Google?
čo do kvality je google bezkonkurenčný. A že "sleduje", to ma tak netrápi, jednak pre to, že za tú kvalitu mi google stojí, a dvak preto, že on aj to "sledovanie" používa zasa len na zlepšenie výsledkov vyhľadávania, a lepšie dosadzovanie reklám, atď. Nemala by to byť žiadna katastrofa to jeho "sledovanie": čo už takého môže vysledovať?

Poslať 18.09.2014 14:18:58   Re: Bezpecnost na internete

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
hmm, takže sestre minulý týždeň niekto šlohol z paypalu 160 evri (resp. za ne nakúpil na e-bayi)

...asi si idem pomeniť heslá...

Poslať 23.09.2014 18:54:45   Re: Bezpecnost na internete

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
Physis píše:
hmm, takže sestre minulý týždeň niekto šlohol z paypalu 160 evri (resp. za ne nakúpil na e-bayi)
tak asi takto...

Poslať 23.09.2014 18:58:52   Re: Bezpecnost na internete

napísal 646 príspevkov
jeeejda, to je uz desne. je mi luto, co sa stalo tvojej sestre :(
Ide to aj nejako pravne riesit?

Poslať 15.11.2014 23:19:17   Re: Bezpecnost na internete

napísal 646 príspevkov
Ludia moji, davajte si pozor do akych zakuti youtube sa zatulate. Ja som sa dnes dost zahadnym sposobom nechtiac preklikala do sekcie kde boli autenticke zabery a fotky z najdrsnejsich pokusov na ludoch z cias vojny a povojnoveho obdobia a poviem vam, ze mi ostalo zle. A som sama doma po tme a zacalo mi lepiiiit. Tak som pozerala potom vtipne videa a uvolnila som sa, no ten debilny yt mi zas dal nabok otrasne linky do odporucanych videi a zas s ami zdvihol zaludok.
Fuj!
A to som sa tam dostala z nevinneho videa o pozadi kreslenych rozpravok z nasho detstva. A zrazu som bola tam...jaj!

[ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť