Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 44 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa

od 22.06.2014 7:16:03
napísal 646 príspevkov
Dakujem za upozornenie :)

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
hladajuca píše:
K antiekologickym reciam sa nevyjadrujem, nemam naladu sa hadat.
veď o tom sa ani netreba: antiekologické reči tu nevidím u nikoho ...

hladajuca píše:
Okrem toho, neviem, ako vzniklo nejake presvedcenie, ze ja akoze bojujem proti vsetkej kupovanej kozmetike alebo ze odrazdam inych od jej kupovania. Nepadlo tu o tom ani slovo.
veď to som ja nemyslel o tebe - takže neviem prečo si ty myslíš, že tu také presvedčenie vzniklo, lebo tiež nevidím ani slovo od nikoho z nás, že by to tvrdil o tebe - pokiaľ ide o to, čo som vravel, to som predsa celý čas vravel o tých všelijakých článkoch, ktorých je internet plný, že niektorí takí sú - a je dobré na to upozorniť, keď je tu už takáto téma, lebo často sa s tým možno stretnúť medzi ľuďmi - ale nemyslel som tým konkrétne teba ...

Inak ja nemám nič proti tomuto. Nevravím, že prírodné metódy nemôžu tiež pomôcť, veď aj tie klasické vychádzajú aj z rôznych aj prírodných látok, len sa to snažia nejako vylepšiť a vyabstrahovať z toho to najúčinnejšie.

To, čo vravíš, že niečo ti pomohlo lepšie než šampón - tu treba rozlišovať aj to, aké šampóny si použila, keďže šampóny tiež existujú rôzne, na rôzne typy vlasov a problémov. Takže ja nijako nepopieram, že od tých šampónov, ktoré si použila, mohol byť lepší aj ten olej, či podobné metódy, ktoré si skúšala. Takže pohode.

Ono aj keby si totiž aj našla nejaký lepší šampón, ktorý by bol pre teba lepší než tie prírodné metódy, tak je možné, že by bol aj drahší.

Ja tiež používam aj niektoré "domáce recepty" na niektoré veci, pričom som spokojný s výsledkami, a nenašiel som v lekárni nejakú obdobu, s ktorej výsledkami by som bol tak spokojný: a ak by aj nejaká bola, tak určite oveľa drahšia, a netreba zas zbytočne kupovať príliš drahé veci, keď aj domáci recept je pre mňa uspokojivý.

Takže myslím, že Ťa v celku chápem. Takže to neber v zlom a osobne, že som tamto spomenul, to som nemyslel na teba, len som chcel na to upozorniť, ako tu aj tomix upozorňuje na opatrnosť ...

od 22.06.2014 7:16:03
napísal 646 príspevkov
v pohode :)

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 12:08:27
napísal 5187 príspevkov
...ja by som si chcela vyskusat cokoladovu masaz. Ma s tym niekto skusenosti? ;)

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 20:10:44
napísal 1514 príspevkov
vonkajsiu nie, iba vnutornu :)

Obrázok užívateľa

napísal 5187 príspevkov
...na vnutornu by som sa nepytala, tu poznam dobre... :-)

Obrázok užívateľa

od 02.04.2014 23:44:52
napísal 654 príspevkov
este je aj pivny kupel, napr v plzenskom pivovare

Obrázok užívateľa

napísal 5187 príspevkov
...pivo neeee, smrdi...

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
a hlavne to plytvanie :)

Obrázok užívateľa

od 02.04.2014 23:44:52
napísal 654 príspevkov
tomix píše:
a hlavne to plytvanie :)
v Plzni je piva prebytok..

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
piva nikdy nie je dostatok :)

Obrázok užívateľa

napísal 5187 príspevkov
...myslim, chlapci, ze toto uz je mimo zameru temy, hmmm...

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
http://www.masaze-ruza.sk/cokoladova-masaz/

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
http://www.pivnakozmetika.sk/

Obrázok užívateľa

napísal 5187 príspevkov
...no vidiiis, to je uz lepsie... ;)

[ Príspevkov: 44 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť