Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 91 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Autor Správa
Poslať 16.06.2014 21:50:07   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 21:10:44
napísal 1628 príspevkov
no ja uz tak vyzeram... tak trochen :) , cize ak ta budem nahanat ja, bude ten obrazok davat konecne zmysel :)

Poslať 16.06.2014 22:08:52   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 11:28:18
napísal 1163 príspevkov
:lol:

Poslať 16.06.2014 22:14:48   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 5241 príspevkov
...lepsie je utekat za, ako pred niecim... :-)

Poslať 16.06.2014 22:18:38   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3917 príspevkov
tomix píše:
no to bol novy sport zvany Tomix je poleno. Prevadzkuje sa sposobom, ze si das na nohy korcule, stojis na nich bojac sa pohnut a snazis sa ignorovat posmesky deciek ktore sa prehanaju okolo teba a snazia sa ta zhodit. Po desiatich trapnych minutach urobis zopar vahavych krokov ktore skoncia rozpleskom na zadku.
Nikdy som nic nevyhral, iba raz v tombole korcule. To bolo radosti ( teda len na polovicu - moja zena sa velmi netesila). Zacal som to skusat, vecer ked decka zaliezli a daleko od domu. Naco si zbytocne robit hanbu, no nie? Celkom mi to slo. Ziskaval som istotu. Raz vecer uz bola tma, sadol som do auta vybral sa na cvicnu cestu. Islo mi to super. Tak som sa vybral na korculiach kus dalej. (Bolo koze dobre, sla tancovat na lad). Tma, opustena cesta, vietor vo vlasoch, az zrazu si nohy zmysleli ze pojdu inde ako zvysok tela. Tresol som o zem, priserna bolest v zapasti. Lezim pri ceste, keby nebola tma tmilo by sa mi v ociach. Zrazu svetla auta. Vystrcil som nohy s korculami nech vidi ze tu nelezi ozran. Preslo. Pomaly som sa pozviechal a postavil. Na korcule - vari nepojdem taky kus peso! Zdravou rukou som si drzal ovisnutu ranenu a pomaly prisiel k autu. Pri aute: otvorit, vybrat tenisky, vyzut korcule, obut tenisky, sadnut do auta a soferovat domov. Doma osprchovat. Ruka stale boli a puchne. Blizilo sa k polnoci a zena uz spala. Znova obut a soferovat do nemocnice. Roentgen. Ruka zlomena v zapasti. Uprosil som doktora aby mi dali kratsiu sadru nech mozem soferovat. Konecne domov a do postele. A korcule? Zena ich na druhy den darovala salezianom. :lol: :lol:

Poslať 16.06.2014 22:25:45   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
ja som si pri svojej nesikovnosti nikdy nic nezlomil, aj ked pri florbale sa o to intenzivne pokusali pocitanim mojich prstov umelohmotnymi hokejkami - hold brankar na florbale nie je tak hraneny ci mnozstvo nakopnuti do clenka pri futsale ci velkom futbale . Dokonca ani ked som cvicil na gymnatistike v momente ked som cvicil na kruhoch a kamarat nedostal v tej chvili lepsi napad ako kruhy uvolnit a ja som capol zo sice nie prilis velkej vysky ale bol som chvilku "mimo".

Poslať 16.06.2014 22:29:17   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1163 príspevkov
anux píše:
takže z toho vyplýva, že ja budem naháňať tomixa :D

Poslať 16.06.2014 22:31:22   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
problem by bol,ze by som sa velmi nesnazil utekat :)

Poslať 16.06.2014 22:34:54   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 5241 príspevkov
Physis píše:
anux píše:
takže z toho vyplýva, že ja budem naháňať tomixa :D
...alebo autobus... :-)

Poslať 16.06.2014 22:35:58   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
no tak tomix je uz tak trocha autobus alebo hroch...to je jedno ... skratka co si vyberiete :)

Poslať 16.06.2014 22:38:18   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 5241 príspevkov
...ok, tak tomix bude utekat za autobusom... :-D

Poslať 16.06.2014 22:39:14   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
to sa mi uz nestalo uz dost davno, ale mozem vyskusat... ale nesmiem si zabudnut nahradne pluca.

Poslať 16.06.2014 22:51:25   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1163 príspevkov
misionar3 píše:
tomix píše:
no to bol novy sport zvany Tomix je poleno. Prevadzkuje sa sposobom, ze si das na nohy korcule, stojis na nich bojac sa pohnut a snazis sa ignorovat posmesky deciek ktore sa prehanaju okolo teba a snazia sa ta zhodit. Po desiatich trapnych minutach urobis zopar vahavych krokov ktore skoncia rozpleskom na zadku.
Nikdy som nic nevyhral, iba raz v tombole korcule. To bolo radosti ( teda len na polovicu - moja zena sa velmi netesila). Zacal som to skusat, vecer ked decka zaliezli a daleko od domu. Naco si zbytocne robit hanbu, no nie? Celkom mi to slo. Ziskaval som istotu. Raz vecer uz bola tma, sadol som do auta vybral sa na cvicnu cestu. Islo mi to super. Tak som sa vybral na korculiach kus dalej. (Bolo koze dobre, sla tancovat na lad). Tma, opustena cesta, vietor vo vlasoch, az zrazu si nohy zmysleli ze pojdu inde ako zvysok tela. Tresol som o zem, priserna bolest v zapasti. Lezim pri ceste, keby nebola tma tmilo by sa mi v ociach. Zrazu svetla auta. Vystrcil som nohy s korculami nech vidi ze tu nelezi ozran. Preslo. Pomaly som sa pozviechal a postavil. Na korcule - vari nepojdem taky kus peso! Zdravou rukou som si drzal ovisnutu ranenu a pomaly prisiel k autu. Pri aute: otvorit, vybrat tenisky, vyzut korcule, obut tenisky, sadnut do auta a soferovat domov. Doma osprchovat. Ruka stale boli a puchne. Blizilo sa k polnoci a zena uz spala. Znova obut a soferovat do nemocnice. Roentgen. Ruka zlomena v zapasti. Uprosil som doktora aby mi dali kratsiu sadru nech mozem soferovat. Konecne domov a do postele. A korcule? Zena ich na druhy den darovala salezianom. :lol: :lol:
au :-| ja teda zatiaľ chodím dosť pomaly (dnes som empiricky overila, že sa korčuľujem zhruba rovnako rýchlo, ako behám, čakala by som, že to bude rýchlejšie :D ) - taký pán, ktorého stretávam, chodí bez srandy asi 2x rýchlejšie ako ja - ale práveže cítim, že akosi ešte nemám zvládnuté ťažisko a hrozí mi, že mi buď utečú nohy dopredu, alebo naopak capnem na tvár

a horšie, než zlomiť si zápästie, je už len zlomiť si obe naraz :-? (true story, podarilo sa to jednému môjmu učiteľovi, ako inak pri športe :D )

Poslať 19.06.2014 11:32:56   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
Horska liga

Horska liga (futbalova ci hokejova) je nizsia ligova sutaz lokalneho charakteru, ktora sa kona v mensich ci vacsich mestach kde:

1. Nikdo nikdy nevie dopredu odhadnut kolko vlastne ludi to jest hracov vratane rozhodcu ci rozhodcov voobec pride
2. Ak sa teda rozhodnu prist tak bude ich dostatok aby bol zapas regularny ci aby hraci vratane rozhodcu(ov) neboli ustvani uz v prvej polke samotneho zapasu
3. Aspon cast je z nich dostatocne triezva na to aby si boli vedomi preco sa vlastne zisli a odohrali v zdravi aspon cast zapasu

Poslať 19.06.2014 12:12:02   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

od 03.04.2014 0:44:52
napísal 654 príspevkov
Kolieskove korcule, to je při behu moja druha sportova vasen, aj kde vasen ako vasen...zas zeby som to nejak systematicky praktizoval sa neda povedat.
Ale co ma stve, ze neviem, ci je to korculami, alebo mnou, ale ja sa idem roztrhat a aj tak sa vleciem rel. pomaly zatialco ma obehuju ludia, ktori akokeby ani nemuseli vydat akukolvek námahu, staby isli zotrvacnostou :)

Poslať 19.06.2014 13:32:24   Re: praktizovanie športov

Obrázok užívateľa

napísal 1163 príspevkov
Cloe, presne tie isté pocity mám i ja :D aj zrovna dnes, keď už som bola rozkorčuľovaná a zdalo sa mi, že vážne valím, ma obehla taká slečna, ktorá si išla, akoby korčule boli jej druhé nohy, nemala ani chrániče a ešte držala v jednej ruke mobil a v druhej vodu (z ktorej sa potom provokatívne ešte v plnej rýchlosti napila :D )

[ Príspevkov: 91 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť