Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 715 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Ďalší
Autor Správa

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 21:10:44
napísal 1628 príspevkov
Citácia:
ale nechápem, ako sa môže niekto nalievať kadejakými presladenými pepsicolami a fantami každý deň
Isty cas som mal dost velku spotrebu cukru v roznych typoch coly dane aj typom prace, skratka mozog si vyziadal svoje a ako spravny ajtak skratka bez koly nemoze byt,ze ano kedze potrebuje dlho "svietit" a premyslat :). Momentalne pijem aspon budissku ochutenu pomarancom ale raz zacas "zhresim" malou plechovkou pepsi alebo energetakom pokial ma caka narocnejsi den :)

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
Kup si kvalitnu cokoladu (70% a viac) na energiu a pi vodu.
Aj ta ochutena budisska je ako z dazda pod odkvap.
Fakt to skus a spoznas ten rozdiel.

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
frederik píše:
Kup si kvalitnu cokoladu (70% a viac) na energiu a pi vodu.
Aj ta ochutena budisska je ako z dazda pod odkvap.
Fakt to skus a spoznas ten rozdiel.
OK. Skusim.

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 5241 príspevkov
...my pijeme kolu cez sviatky, kvoli dobremu traveniu, ale ako pozeram, dajako sa nam namnozilo. 7 dvojlitrovych flias je dost aj pre mnohodetne familie.
Ale to je tak, ked lava ruka nevie, co robi prava. F kupil coca-colu v obchode naproti a ja som objednala kofolu z tesca. Ani mi nenapadlo spytat sa, a on tiez nic nepovedal...tak teraz mame aj na chemicke pokusy dost... :-D
...ale kolacov mame menej nez inokedy, len styri druhy, viac som proste tento rok nezvladla...

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
tomix píše:
Citácia:
ale nechápem, ako sa môže niekto nalievať kadejakými presladenými pepsicolami a fantami každý deň
Isty cas som mal dost velku spotrebu cukru v roznych typoch coly dane aj typom prace, skratka mozog si vyziadal svoje a ako spravny ajtak skratka bez koly nemoze byt,ze ano kedze potrebuje dlho "svietit" a premyslat :). Momentalne pijem aspon budissku ochutenu pomarancom ale raz zacas "zhresim" malou plechovkou pepsi alebo energetakom pokial ma caka narocnejsi den :)
skutočný energetický nápoj je jedine salko...

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
Citácia:
..ale kolacov mame menej nez inokedy, len styri druhy, viac som proste tento rok nezvladla...
Ja som spokojny aj s tou jedinou babovkou co mame doma napecenu. Akurat toho jedla sa nam nahromadilo nejako viac. Kedze som momentalne jediny clovek v domacnosti , ktory sa nemusi v jedle nejak zvlast obmedzovat z takeho ci onakeho dovodu tak ma caka narocna, ale prijemna uloha zredukovat to na prijatelnu mieru. A ostane mi asi aj na cestu naspet do BA, ale to zalezi na dlzke pobytu.

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
Ved dobra babovka nie je zla, a ked mas kopec inych jedal, uplne staci.
No co-som kyselina na kolace, to se neda nic delat. :-D

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
ja som nikdy na kolace extra nebol. mam ich rad a rad si dam k caju nejaky kus kolaca, ale davam prednost kusku mesa pred kolacom. Toto som zrejme zdedil po mamine. Otec ten naopak je velmi namlsany a aj teraz ked sladke uz nemoze sladke tak neustale basni o kolacoch parenych buchtach a comkolvek co je kysnute a plnene lekvarom :)

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
Ja som prezil Velku noc v Besenovej na bazenoch a vyprazanom syre s hranolkami ... :lol:

Obrázok užívateľa

napísal 1628 príspevkov
Citácia:
vyprazanom syre s hranolkami
Aaaaa znamy vrchol ceskej a slovenskej gastronomie :).

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
Ine jedlo tam nemali? Priznam sa-neznasam hranolky a vypr. syr este o dva stupne viac. :-D

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
frederik píše:
Ine jedlo tam nemali? Priznam sa-neznasam hranolky a vypr. syr este o dva stupne viac. :-D
Syr s hranolkami a tatarkou je taka nasa "lacna istota".
Okrem toho, ze nam chuti ...
Dcera si davala fitnes salat, raz jej ho "pokazili" dressingom, potom si ho davala bez.
Syn si raz dal nejake ovarove koleno, ci co to bolo. Mne aj pohlad na to nerobil dobre ... :)

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
Ved ak vam chuti-ok, ja som sa len pre istotu pytal, ci tam ponukali aj nieco ine. :-)
Lebo to uz sa mi stalo v jednom rekreacnom zariadeni, ze som sa tam nenajedol pretoze na vyber bol vyprazany syr a dajaky gulas s knedlou-jedno horsie nez druhe. :-|

Dceru pozdravujem, ani ja nemam rad dresingy v salatoch, max citronovu stavu, alebo olivovy olej.

Obrázok užívateľa

od 03.04.2014 0:44:52
napísal 654 príspevkov
Priebercivost v jedle je hriech.

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 11:28:18
napísal 1163 príspevkov
na to si zas ako prišiel? 8-O

tak to najbližší pôst aby som každý deň jedla tlačenku, ako pôstny sebazápor na uzdravenie sa z prieberčivosti :D

[ Príspevkov: 715 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť