Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší
Autor Správa

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12058 príspevkov
tomix píše:
dakujem,ze mi doprajes :) . Dnes vecer som trocha prekutal chladnicku pretoze viem,ze sa vdaka sviatkom nahromadili "tajne zasoby" kedze mamina obcas nezmyselne sysli tak nebolo prekvapenim,ze sa pred hodinou rozhavali aj korbaciky, ktore unikli mojmu ostremu zraku...
sa ti cudujem, ze vladzes tolko jest. . .ja ked vidim vela jedla, akosi stracam apetit.

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 20:10:44
napísal 1514 príspevkov
to je jeden z dovodov preco velmi nerad chodim k rodicom - som zvyknutejsie na skromnejsiu ponuku a ked pridem tak zistujem,ze aj toto je v chladnicke aj ono a nieze by som sa stazoval, tak toto rozhodne prehanaju obaja su uz predsa len starsi a vela toho sami nezjedia a kazda navsteva a tento pobyt nie je vynimkov, prebieha v style nutenia do jedla a akakolvek co len pripomienka alebo snaha zmenit stav ma za nasledok zvysene napatie. preto zatnem zuby a zjem.

Obrázok užívateľa

napísal 12058 príspevkov
zrejme si tak kompenzuju ten cas, ked sa o teba nemozu starat.
mame jednu taku tetu v rodine, tiez by nas len krmila a vyvarala nam, kym sme u nej, ale uz sme jej to zatrhli a je klud. :-)

mal by si sa s rodicmi pokojne porozpravat, vysvetlit im, ze si prisiel za nimi a nie prezierat sa, samozrejme citlivo. . .

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
niečo pre milovníkov slaniny ;)
http://www.dobrenoviny.sk/c/43045/darcek-na-valentina-pripravte-pre-svojho-muza-kyticu-z-anglickej-slaniny

(som to chcela trochu inak napísať, lebo to "milovníkov" sa mi nepáčilo, tak som to skúšala nejako inak formulovať, ale tak nakoniec som zostala pri tom... ale ako som mala ten stred vety zmazaný, chvíľu tam bolo že "niečo pre slaninu" :lol: čo by mohlo byť tiež výstižné, keby to niekto s tými slaninovými ružami preháňal :D )

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 3622 príspevkov
frederix píše:
zrejme si tak kompenzuju ten cas, ked sa o teba nemozu starat.
mame jednu taku tetu v rodine, tiez by nas len krmila a vyvarala nam, kym sme u nej, ale uz sme jej to zatrhli a je klud. :-)

mal by si sa s rodicmi pokojne porozpravat, vysvetlit im, ze si prisiel za nimi a nie prezierat sa, samozrejme citlivo. . .
Myslím, že sa to nedá vysvetliť. Jedine ak nejakým písomným vyhlásením lekára, že syn potrebuje súrne diétu, lebo je vážne chorý. To by myslím zaúčinkovalo.

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
Citácia:
Myslím, že sa to nedá vysvetliť. Jedine ak nejakým písomným vyhlásením lekára, že syn potrebuje súrne diétu, lebo je vážne chorý. To by myslím zaúčinkovalo.
No jo, vysvetlit rodicom nieco je niekedy nemozne :). Ale mam ich rad :)

Obrázok užívateľa

od 02.04.2014 23:44:52
napísal 654 príspevkov
Uz sme tu davno nemali referaty o nedelnych obedoch...

Ja som dnes mal stavnaty slachovity rezen z krkovicky :)

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
Citácia:
Ja som dnes mal stavnaty slachovity rezen z krkovicky :)
Slachovity a stavnaty sa navzajom vylucuje. Ale mozem sa aj mylit :)

Obrázok užívateľa

od 02.04.2014 23:44:52
napísal 654 príspevkov
tomix píše:
Slachovity a stavnaty sa navzajom vylucuje. Ale mozem sa aj mylit
really? tak mozno som pouzil dane terminy mimo ich kodifikovany ramcec, ale moj dojem z jedla odpovedal mojej subjektivnej interpretacii prislusnych vyrazov :)

Obrázok užívateľa

napísal 3622 príspevkov
Tvarohovo - jablkovo - višňová štrúdla, štrúdla so syrom a šunkou. Boršč so smotanou. Halušky s duseným bravčovým mäskom a zeleninou. Uvádzam podľa poradia chuti. Toľko nedeľný obed. Made in mama (návšteva).

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
Citácia:
really? tak mozno som pouzil dane terminy mimo ich kodifikovany ramcec, ale moj dojem z jedla odpovedal mojej subjektivnej interpretacii prislusnych vyrazov :)
Lebo slachovite maso je v o vseobecnosti hnusne, nejeditelne, najnizsia trieda a hned sa mi vybavi skolska jedalen za sociku (nehovorim,ze aj teraz sa take nieco nevyskytne), ale pod pojmom stavnate meso (juicy meat) sa mi vybavi bud orginal dobre spraveny steak alebo napriklad dnesna (uz vcerajsia) bravcova panenka, alebo nie co taketo

Obrázok

Obrázok užívateľa

napísal 3622 príspevkov
Viete o tom, že už aj zmrzlina je Zvolenský? Čo tým chcel autor reklamy asi povedať...Je mi to sympatické.

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18000 príspevkov
teta píše:
Viete o tom, že už aj zmrzlina je Zvolenský? Čo tým chcel autor reklamy asi povedať...Je mi to sympatické.
Co je na tom sympaticke, prosim Ta ? :)
Je to vyrobok !
Som zvedavy, co povies, ked sa tak bude volat aj nejaky toaletny papier ... :roll:
Aj potom to bude "sympaticke" ? :D

Obrázok užívateľa

napísal 12058 príspevkov
majitel tej znacky je zid, ak ma pamat neklame. :lol:

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
teta píše:
Draha teta,zrejme nejde o narazku na pana arcibiskupa, ale iba o fakt,ze nejake vyrobky ako su jogurty a zmrzlina sa vyrabaju vo Zvolene, preto Zvolensky.

Spoločnosť SENOBLE Central Europe, s.r.o., výrobca mliečnych výrobkov pod značkou Zvolenský, pôsobí vo Zvolene už od roku 2005 a prináša na Váš stôl kvalitné mliečne výrobky. Ako jeden z najväčších producentov jogurtových výrobkov na Slovensku vyrobí ročne 22 000 ton mliečnych produktov. Špecializuje sa najmä na výrobu jogurtov, smotany, dezertov, acidofilných a jogurtových nápojov.

[ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť