Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 802 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší
Autor Správa
Poslať 18.03.2021 15:23:42   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 4840 príspevkov
Vtipãlek to je nie zákerák.

Poslať 19.03.2021 18:13:41   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 6609 príspevkov
Koniec sveta tak skoro nebude.
Síce mali vyraziť jazdci apokalypsy, ale nemajú lieky pre kone...

Poslať 20.03.2021 14:29:10   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 18783 príspevkov
vyucovanie matematiky
https://youtu.be/Zh3Yz3PiXZw
treba nastavit ceske alebo slovenske titulky
genialne to vystihuje zvratenost nasej doby

Poslať 02.04.2021 0:06:55   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov
toto je sice humor ale taky cez slzy, fakt niektorym ludom az tak velmi preskakuje? :lol:
https://www.postoj.sk/71776/ked-progres-cerpa-z-parodie
genderizmus najhrubsieho zrna :evil:

Poslať 02.04.2021 0:15:55   Re: Vtipy

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 22047 príspevkov
misojogi píše:
toto je sice humor ale taky cez slzy, fakt niektorym ludom az tak velmi preskakuje? :lol:
https://www.postoj.sk/71776/ked-progres-cerpa-z-parodie
genderizmus najhrubsieho zrna :evil:
Co je na tom "genderisticke" ?
:roll:

Poslať 02.04.2021 0:56:17   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov
Citácia:
genderisticke
technicky sprabvne som mal pouzit slovo neomarxiszmus alebo progresivizmus, ale ked uz som svoju temu nazval genderizmus tak som to pouzil aj tu ... proste to zahrna vsetko ten moderny ideologicky hnoj ktory nam tu chcu nanutit z Bruselu pod heslom pokroku

Poslať 02.04.2021 8:27:32   Re: Vtipy

napísal 22047 príspevkov
misojogi píše:
Citácia:
genderisticke
technicky sprabvne som mal pouzit slovo neomarxiszmus alebo progresivizmus, ale ked uz som svoju temu nazval genderizmus tak som to pouzil aj tu ... proste to zahrna vsetko ten moderny ideologicky hnoj ktory nam tu chcu nanutit z Bruselu pod heslom pokroku
A co je konkretne na tomto "hnoj" ? :o

Poslať 02.04.2021 10:05:24   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov
precitzaj si cely clanok najviac vystizne su slova
Citácia:
Humor, irónia, sarkazmus či satira sa ukazujú ako účinný protiliek na „woke“ úlety. Len občas sa zdá, že aktivisti berú paródiu proste ako návod.
naozaj niektorym ludom preskakuje ako povedal svojho casu klasik Prochadzka

Poslať 07.04.2021 10:51:09   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov
https://www.noveslovo.sk/c/23476/Vtipy_za_ktore_hrozila_mreza
Sťažoval sa staručký mocnár František Jozef I. po vypuknutí prvej svetovej vojny: "Po celý život som budoval rakúsko-uhorskú armádu. Tie krásne uniformy! Tie nádherné prehliadky! A viete, čo mi tí darebáci s ňou urobili? Poslali mi ju do vojny!!!"

Rozprávali sa v gulagu traja väzni. "Za čo sedíš?" "Ja som kritizoval súdruha Popkova." "A ty začo?" "Chválil som súdruha Popkova." "A ty?" "Ja som súdruh Popkov."

Jeden z predvojnového Nemecka: Viete, ako má vyzerať skutočný árijec podľa nacistickej náuky? Má byť blonďák ako Hitler, štíhly ako Goering a pravdovravný ako Goebbels.

Vrátil sa Angličan z nacistického Nemecka. Spýtali sa ho, akí sú Nemci pod Hitlerom. Odpovedal: "Majú tri vlastnosti: sú nacistickí, čestní a inteligentní. Lenže tieto vlastnosti nikdy nie sú spolu. Buď je Nemec čestný a inteligentný a potom nie je nacista, alebo je nacista a inteligentný, ale potom nie je čestný."

Goebbels sám bol autorom tohto vtipu: "Prvý rok vojny - vyhrali sme. Druhý rok vojny - vyhráme. Tretí rok vojny - musíme vyhrať. Štvrtý rok vojny - nemôžeme prehrať."

Za slovenského štátu koloval tento: Mesiac po útoku nacistov na ZSSR poslal sovietsky minister zahraničných vecí Molotov nemeckému kolegovi Ribbentropovi nótu: "Ak neprestanete s pohraničnými provokáciami, budeme nútení vyhlásiť mobilizáciu."

Na začiatku roku 1945 sa v Berlíne rozprával zase tento: Ten, kto získa desať nových členov nacistickej strany, bude môcť z nej vystúpiť. Ten, kto ich získa sto, dostane potvrdenie, že v nej nikdy nebol.

O niečo neskôr na vojenskej prehliadke na Červenom námestí ktosi medzi vojakmi kýchol. "Kto to bol!?" zreval Stalin. Nik sa neozval, a tak Stalin dal postrieľať prvý rad. "Kto to bol!?" spýtal sa znova Stalin, znova sa nik neozval, tak aj druhý rad sa pobral na večnosť. "Kto to bol!?" spýtal sa Stalin po tretí raz a vtedy vystúpil jeden vojačik. "Ja som to bol," riekol strasúcim sa hlasom. "Na zdravie," odvetil Stalin a slávnostné defilé pokračovalo.

Po februári 1948 sa pýtali československého ministra školstva a kultúry Zdeňka Nejedlého, prečo chodí po Václavskom námestí s otvoreným dáždnikom, keď svieti slnko. "Máte pravdu, ale v Moskve prší," odpovedal.

Sťažoval sa Kohn Rabinovičovi počas prvej izraelsko-arabskej vojny, keď museli celú noc stráviť v kryte: "Keď nám už Angličania darovali nejakú krajinu, prečo to nebolo Švajčiarsko?"

A jeden po XX. zjazde KSSZ: Viete, prečo albánsky vodca Enver Hodža nekúpil od Československa najväčší Stalinov pomník na svete? - Nezmestil by sa mu do krajiny.

Chruščov a Kennedy sa dohodli, že urobia preteky v behu. Ďalší deň mala moskovská Pravda tento titulok: "Súdruh Chruščov skončil na druhom mieste, Kennedy bol predposledný."

Viete, prečo Arabi prehrali sedemdňovú vojnu s Izraelom? Sovietski vojenskí odborníci im poradili ustúpiť a počkať na zimu. Kričí bača na druhý kopec kolegovi bačovi: "Janóóó, vieš, čo je nového? Brežnev zomrééél!" ,,Čožééé?" "Brežnev zomrééél!!" "Čo si to vravééél?" "Brežnev zomrééél, čo si hluchýýý?" "Ale nie som, no pekne sa to počúúúva!"

Spýtal sa Kohn na politickom školení z marxizmu-leninizmu: "Prepáčte, boli Marx a Engels lekári?" "Nie," odpovedal lektor. "To som tušil," konštatoval Kohn. "Inak by asi si boli ten socializmus najprv vysúšali na zvieratách."

Pýtali sa Rádia Jerevan, či budú za komunizmu peniaze. "Budú aj nebudú," odvetilo rádio, "u niekoho budú, u iného nie."

Poslať 07.04.2021 13:01:08   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov
neser tigra
https://youtu.be/bwtoCQycRIE

Poslať 07.04.2021 23:07:19   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov

Poslať 09.04.2021 9:10:51   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov
darwinova cena?
Citácia:
Prešľap týždňa
Hlavnú cenu za babrácky počin týždňa si určite zaslúži Viktor z Ružomberka.
Pred výkonom trestu za krádež sa päť rokov skrýval v zahraničí. Teraz sa rozhodol vrátiť na Slovensko a ako sa na príkladného občana patrí, zaregistroval sa cez formulár e-hranica a poctivo dodržal karanténu v mieste svojho bydliska.
Tam si ho už vyzdvihli policajti a eskortovali rovno za mreže.
Viac takýchto zlodejov!
https://www.aktuality.sk/clanok/880414/tyzden-v-kocke-michala-badina-matovic-teraz-nemoze-cuvnut/

Poslať 12.04.2021 13:17:42   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 18783 príspevkov

Poslať 12.04.2021 13:29:48   Re: Vtipy

napísal 22047 príspevkov
misojogi píše:
Este by som doplnil:
Je uplne normalne, ze duchovni behaju v sutanach a hromzia na vsetkych, ktori im to otlkaju o hlavu, ze vypadaju ako zenske. :lol:
Heterosexualny CHLAP predsa VZDY nosi GATE ! :lol: :lol: :lol:

Poslať 12.04.2021 14:41:45   Re: Vtipy

od 09.09.2020 13:33:44
napísal 565 príspevkov
Citácia:
Heterosexualny CHLAP predsa VZDY nosi GATE !
skús toto vysvetliť moslimom, čo ti na to povedia a hlavne akým spôsobom ti to povedia.

mimochodom, muži vždy gate nenosili.

ozaj, neurčuješ aj ty teraz, čo kto a ako má robiť?

[ Príspevkov: 802 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť