Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
Poslať 13.11.2015 21:55:53   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11016 príspevkov
Jestli máte dceru, pravděpodobně řešíte podobné dilema, když řekne:
„Tati, já musím kakat.“
Na pánský nebo na dámský? Samozřejmě, že ji odtáhnu na pánský, jenže ona protestuje:
„Ale tohle je klučičí! A já jsem holka.“
„No to máš smůlu, já na dámský nejdu. Proč se ti tu tak nelíbí?“
Načež Viki pronese nesmrtelnou větu:
„Protože tady je to plný bimbasů.“
Na to není co říct. Má pravdu. Do značné míry. Jeden pán u pisoáru musel na chvíli přestat, jak se začal smát.
„A kluci jsou čuňata. Jozífek u nás říkal, že jednou počůral i světla na stropě.“
„No, to má výkon.“ ocenil jsem a tlačil jsem ji do kabinky.
„A učitelka se prý ptala, co to dělá a on se otočil a taky jí počůral.“
Více pánů u pisoárů muselo přestat, ale Viki si smíchu vůbec nevšímala.
„A paní učitelka křičela, takže přiběhla paní uklízečka.“
Na chvíli nastalo ticho v napjatém očekávání. Viki si rozepla kalhoty a já ji vysadil na prkénko.
„A taky ji počůral.“
Pánské záchodky se změnily v Comedy Show.
„Radši tlač.“ pronesl jsem zničeně.
„Mě to nejde. Pomůžeš mi?“
Věděl jsem, že každý poslouchá, ale co jsem měl dělat. Jinak tu zkejsneme navěky.
„Heeee…“ začal jsem neochotně.
A Viki se chytla: „Heeee…“
A odvedle z kabinky se ozvalo: „Heeee…“
A od pisoárů se ozvalo několikahlasé: „Heeee…“
Byli jsme Pražsky Tlačící sbor.
Viki to nadchlo, takže to zkusila ještě několikrát. Hlavně, že to zabralo a padalo to tam, což komentovala slovy: Jé, mně se úplně vysypalo bříško." A pak to zazdila:
„Já udělám celou rodinku čokoládových anakond, jo?“ radovala se. Jen jsem odevzdaně přikývl.
„Já si myslela, že si jen prdnu a teď se mi narodila celá rodinka.“ kopala nožkama spokojeně do mísy.
„Já to tady snad dneska nedodělám…“ ozvalo se od pisoárů, když ustal smích.
Hotovo. Hledal jsem vlhčené ubrousky, Viki chvíli čekala, pak jí to přišlo dlouhé, tak povídá:
„Ty si zapomněl hajzlíka papíra! A teď tu budu muset stát a čekat až uschnu.“ Našel jsem je. Utřeli jsme, oblékli se, Viki chtěla sama spláchnout. Tak jsem ji nechal spláchnout a ona:
„Pa pá, hovínka! Mějte se, hezky plavejte a nezlobte tam.“
U pisoárů bychom z fleku mohli vybírat vstupné. Táhl jsem dceru ven. Zatímco si vyhrnovala rukávky k mytí, přišla s dotazem dne:
„Tati a co dělají hovínka, který nemaj maminku ani tatínka?“
Spolkl jsem větu, že to asi budou zasraný sirotci a rychle jí umyl ruce. Pisoáry se konečně uvolnili a jeden z nastojáků při vycházení ven povídá kamarádovi:
„Tady je to skvělý, sem musíme chodit častěji.“
No.
My ne.
Už nikdy…

Poslať 14.11.2015 9:31:04   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 8:21:13
napísal 6071 príspevkov
http://www.databazeknih.cz/autori/m-m-cabicar-63454
nie tak dávno kolovala aj fotak prihlášky do škôlky od neho

Poslať 20.11.2015 14:57:15   

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1344 príspevkov

Poslať 20.11.2015 18:37:44   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

napísal 11016 príspevkov
Vespa píše:
http://www.databazeknih.cz/autori/m-m-cabicar-63454
nie tak dávno kolovala aj fotak prihlášky do škôlky od neho
dík, vidím, že máš prehľad :palec: ... som to už našiel aj na jeho sociálnych sieťach aj spolu s množstvom iných príhod - podarený :D

Poslať 20.11.2015 19:41:03   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
synovček (3,5 r.) začal chodiť do škôlky. zatiaľ si tam ešte veľmi nezvykol, stihol už aj chytiť trochu vážnejšiu chorobu, takže tam takmer mesiac nebol a už úplne si odvykol. a tak tento týždeň cestou do škôlky vymýšľal všelijaké argumenty, prečo by tam nemusel ísť a ako sa mu tam nechce a na záver, keď sa už sa zmieril s tým, že je to márne, zhlboka vzdychol: "ach, kedy už konečne budem môcť ísť radšej do roboty..." :D

nuž, želám mu, nech mu ten entuziazmus do práce vydrží, aj keď tam raz reálne začne chodiť :D

Poslať 20.11.2015 20:06:42   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

od 10.07.2015 17:28:11
napísal 1344 príspevkov
Physis píše:
synovček (3,5 r.) začal chodiť do škôlky. zatiaľ si tam ešte veľmi nezvykol, stihol už aj chytiť trochu vážnejšiu chorobu, takže tam takmer mesiac nebol a už úplne si odvykol. a tak tento týždeň cestou do škôlky vymýšľal všelijaké argumenty, prečo by tam nemusel ísť a ako sa mu tam nechce a na záver, keď sa už sa zmieril s tým, že je to márne, zhlboka vzdychol: "ach, kedy už konečne budem môcť ísť radšej do roboty..." :D

nuž, želám mu, nech mu ten entuziazmus do práce vydrží, aj keď tam raz reálne začne chodiť :D
Náhodou to povedal celkom sofistikovane. Možno vníma, že dospelák čo chodí do práce chodí kam chce a on nemôže. Preto si myslí, že keď bude pracovať bude slobodný. Múdre dieťa. ;)

Poslať 21.11.2015 14:08:54   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

napísal 11016 príspevkov
niečo na takú tému som zrovna čítal od Cabicara:

Maminka leží vyčerpaná na posteli. Viki ji chvíli pozorovala, pak se svalila na postel vedle. Obě v polosedě, opřené o polštář, maminka zavřené oči. Viki povídá:
    "Ty pudeš zítra zase do práce, co?"
    Z maminky vyšlo nezřetelné: "Hm."
    "A já du zítra zase do školky." vzdychla Viki. Ticho. Znovu vzdychla. Pak unaveně pronesla:
    "Sem z toho ňáká frustrovaná. Nejseš z toho taky vyfrustrovaná?"
    Opět nezřetelné zahmkání.
    Viki spojila ruce a začala si točit palcema.
    "Ty budeš muset v práci pracovat a já taky budu muset ve školce..." chvíle přemýšlení "...si hrát." uzavřela těžce.
    "A budeš v práci zase počítat?" zeptala se soustrastně.
    Nezřetelné "Hmmm."
    "Já budu muset zase poslouchat pohádku." těžký povzdech. Chvíle přemítání. Zamračení. "Ale kreslit teda nebudu. To už jsem se dneska namakala dost."
    Další ticho. Pak výrok:
    "Máme to my ženský tak náročný, co?"
    Nezřetelné: "Hm."
    Těžký povzdech.
    Jestli tohle dceru bude postihovat častěji, budu si muset pořídit garáž, abych měl kam utéct.

--- https://www.facebook.com/mmcabicar/posts/1223774074305293?pnref=story

Poslať 11.06.2016 18:07:38   Re: AKO TO VIDIA DETI

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
včera mi synovec (4 r.) oznámil, že by chcel byť dievčatko. keď som sa ho spýtala, prečo, odpoveď znela: "lebo sa mi páčia dievčatká" :lol:

[ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť