Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 67 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa
Poslať 13.09.2011 12:47:33   

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 14381 príspevkov
Viem, že kážeš nastaviť druhé líce, keď bijú, ale čo keď ma sestra trafí do oka?

Milý Bože, urob, aby Vianoce boli čím skôr. Lebo ja nevydržím byť tak dlho dobrý.

Je pravda, že treba robiť iným to, čo oni robia tebe? Tak to má bráško po chlebe!

Pane Bože, prosím ťa urob, aby sa ľudia nerozpadávali. V nemocnici mi zašívali ruku a veľmi to bolelo.

Bože, za toho bračeka ti ďakujem, ale ja som sa modlila za psíka...

Poslať 13.09.2011 12:49:00   

Obrázok užívateľa

napísal 14381 príspevkov
Bože, vždy dávaš správne duše do správnych ľudí? Čo ak sa niekedy pomýliš?

Bože, keby si bol dal Kainovi a Abelovi vlastné izby, možno by sa neboli zabili. Nám to s bráchom funguje.

Naša učka hovorí, že dni sa najprv skracujú a potom predlžujú. To si taký nerozhodný?

A odpusť nám naše detské hriechy...

Prepáč, Ježiško, že som ti nenapísala skôr, ale až teraz som sa naučila písať.

Poslať 13.09.2011 12:50:46   

Obrázok užívateľa

napísal 14381 príspevkov
Bože, zbožňujem ťa! Cez matiku vbehol do triedy pes.

Chcem ísť na maškarný za čerta, nebude ti to vadiť?

Bože, ak počuješ, ako sa modlíme, tak ťa z toho musí vystrieť...

Ako to robíš, že si taký slávny?

A ako si zistil, že si Boh?

Bože, si aj bohatý alebo len slávny?

Je náš pán farár tvoj kamarát, alebo sa poznáte iba pracovne?

Poslať 13.09.2011 12:52:18   

Obrázok užívateľa

napísal 14381 príspevkov
Tvoja Biblia je super. Máš veľmi dobré nápady. Rád by som vedel, kde si ich nabral...

Bože, ako to, že nikdy nie si v telke?

Bože, tvoja Biblia je úžasná. Napísal si aj iné knihy?

Všetko robíš úžasne. Keby som ja bol boh, tak by mi to tak dobre nešlo. Fandím ti a drž sa!

Bože, ďakujem ti za to dobré pečené kuriatko, čo sme dnes mali na obed. A ešte ti ďakujem za zajtrajšie raňajky.

Poslať 13.09.2011 14:11:31   

Obrázok užívateľa

napísal 14381 príspevkov
Milý Bože, kto nakreslil tie čiary okolo štátov?
Barborka

Milý Bože, mohol by si mi vysvetliť, načo je ľuďom dobrá nádcha?
Tvoj Ľudo

Milý Bože. Som adoptovaný. Je to to isté, ako keby som bol náš?
Janko

Milý Bože, fakt som nevedel, že fialová a oranžova idú tak skvele dokopy, kým som nevidel ten západ slnka, čo si urobil v utorok. To nemalo chybu!
David

Milý Pane Bože, pre mňa si úplná jednotka a najslávnejšia osoba na svete. Boh ti Bože žehnaj.
Edita (7r.)

Milý Bože, otec, syn a duch svätý, dožil sa Adam ozaj 900 rokov? Pre takého človeka by isto chceli všetcii poisťováci urobiť životnú poistku. Len žartujem. :)
Víto (10r.)

Bože, ty kam patríš? K deťom alebo k dospelým? Musíš si vybrat. Posíelam ti kvietky.
Veronika (6r.)

Bože, počula som že v biblii (niekde na začiatku) mal muž menom Abrahám a žena menom Sára syna keď už boli veľmi starý. Veľmi sa mi to páčilo lebo moja mamka a ocko ma mali tiež keď boli veľmi starý. Keď som sa narodila mali už obaja tridsať rokov. Bola som veľmi dobrá,
Katka (8r.)

Poslať 14.09.2011 23:13:56   

Obrázok užívateľa

napísal 14381 príspevkov
- Milý pane Bože, prečo sú dedkovia a babičky oveľa lepší ako rodičia? Je to preto, že majú svoje skúsenosti alebo už proste nechcú byť protivní?
Ahoj Jaro (12r.)

- Milý Pane Bože, to najlepšie zo všetkého čo si stvoril je dúha. Som strašne rada, že si ju venoval všetkým ľuďom a nielen tým, ktorí potrebovali trochu slniečka.
S úctou tvoja Aneta (10r.)

- Milý Pane Bože, aj tebe nosí na vianoce darčeky Ježiško alebo už na neho neveríš?
Ludmilka (7r.)

Poslať 15.09.2011 18:36:44   

Obrázok užívateľa

napísal 14381 príspevkov
Bože, mám rád vedu. Skamenelé živočíchy, skaly a tak. Raz by som s tebou chcel vyliezť na horu Sinaj.
Maj sa.
David (10r)

Milý Bože. Myslím na teba, keď cestujem vlakom niekam ďaleko. Ty žijes v nebi a to je ešte oveľa ďalej. Neviem či tam nejaký vlak vôbec niekedy príde.
Evka (11r)

Milý Pane Bože, chodím do školy ktorá sa vola škola Najsvatejšej Kristovej krvi. Druhé deti sa nám vysmievajú. Hovoria že chodíme k Darcom krvi. Potrebovali by sme sa premenovať. S úctou,
Dominik (10r)

Milý Bože, pani učitelka vraví, že severný pól nie je presne navrchu zemegule. Sekol si sa aj niekde inde?

Milý Bože, zo všetkého sa mi najviac páči Otčenáš. Písal si ho dlho alebo se ti podaril hneď na prvýkrát? Ja vždy musím prepisovať všetko, čo napíšem.

Milý Bože, môj brat mi povedal, ako sa rodia deti, ale mne sa to akosi nezdá.

Milý Bože, to je dobre, že každé dieťa má mamku a ocka. Ak dlho ti trvalo, kým si na to prišiel?

Milý Bože, je to pravda, že sa oco nedostane do neba, keď bude rozprávať ako na futbale?

Milý Bože, odkiaľ sa berú všetci ľudia? Dúfám, že mi to vysvetlíš lepšie ako oco.

Milý Bože, chcela by som sa vydávať, ale nikto ma zatiaľ nechce.

Milý Bože, ja som svoj sľub dodržal. Kde je bicykel?

[ Príspevkov: 67 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť