Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Voľná diskusia

[ Príspevkov: 816 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
Autor Správa
Poslať 07.10.2021 16:18:34   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 19033 príspevkov
jery1 píše:
Vraj to bolo myslené vážne, ale pobavilo :) Najprv som mal pocit, že nejaký zabávač paroduje farára v kostole... ale ono to je naozaj farár z Lutiny (okres Sabinov), sťažujúci sa na oneskorené príchody veriacich.
https://www.youtube.com/watch?v=zfnLyE9DNU4
rozhovor s dotycnym knazom
https://svetkrestanstva.postoj.sk/89784/stojim-si-za-svojim-do-kina-chodime-nacas-a-liturgia-je-predsa-nieco-viac
Citácia:
Aké je to byť na niekoľko dní hviezdou internetu?
Nie je to prvé video, ktoré preniklo do médií, a nie som z toho nadšený. Mrzí ma najmä to, že pozornosť sa upriamila na môj prejav a nie na to, o čom som hovoril.

Nemôžete si za to aj vy sám? Predsa len, výraz „co vam pare?“ síce pobaví, ale od kazateľnice znie nepatrične, nemyslíte?
Priznávam, že som mohol zvoliť trochu iný štýl. Na druhej strane, prihovoril som sa veriacim spôsobom, ktorý je mi vlastný. Moja manželka môže potvrdiť, že keď hovorím niečo, na čom mi skutočne záleží, nevedomky zdvíham hlas, až takmer kričím. Nezvykla si na to ani po dvadsiatich rokoch. (Smiech.)

Ako reagovali vaši veriaci?
Osobne som sa stretol len s pozitívnymi reakciami. Ľudia mi vraveli, že som to povedal tak „od šerca“. Dokonca výhrady nemala ani moja mama, ktorá je ináč mojím prvým kritikom.
Tým, ktorých sa môj prejav mohol dotknúť, som sa hneď v nasledujúcu nedeľu ospravedlnil. Nie za to, čo som povedal, ale ako som to povedal. No aj Ježiš na konci svojich kázaní vravieval: „Kto má uši na počúvanie, nech počúva.“ Takže kto chcel pochopiť, čo som tým všetkým chcel povedať, ten pochopil.

Poslať 17.10.2021 18:30:39   Re: Vtipy

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 22159 príspevkov
Tlacovka KBS:

Papez zasial do srdca mnohych slovenskych veriacich lasku, nadej, toleranciu a dobro.
Potrva nam mesiace, kym to z nich dostaneme ...

(Ani im to az tak moc dlho netrvalo - vid. NRSR hlasovanie o tlaci 665 ...)

Poslať 18.10.2021 1:36:09   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 19033 príspevkov
Citácia:
Tlacovka KBS:
to bol urcite bud Shooty alebo Cynicka obluda
ale v tomto je tento vtip dost mimo, snazi sa stavat biskupov a ovcky proti sebe. proste rozostvavat
je to nechutne

Poslať 18.10.2021 6:58:04   Re: Vtipy

od 13.04.2021 8:28:26
napísal 551 príspevkov
misojogi píše:
je to nechutne
Máš pravdu, takto by to malo byť lepšie ;)

Poslať 18.10.2021 11:56:26   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 19033 príspevkov
Už ste sa dali očkovať proti elektrickému prúdu? Je účinnejšie ako niektoré iné očkovania
https://www.hlavnespravy.sk/uz-ste-sa-dali-ockovat-proti-elektrickemu-prudu-je-ucinnejsie-ako-niektore-ine-ockovania/2719024

Poslať 19.10.2021 10:06:11   Re: Vtipy

Obrázok užívateľa

napísal 19033 príspevkov
https://www.postoj.sk/90667/francuzske-feministky-zaluju-miss-france-za-diskriminaciu-uchadzaciek
Citácia:
Francúzske feministky žalujú Miss France za diskrimináciu uchádzačiek. Žalobcovia tvrdia, že sa porušuje pracovné právo diskriminačnými kritériami, ktoré uplatňujú pri výbere súťažiacich. Potenciálne uchádzačky musia napríklad merať viac ako 170 centimetrov, byť slobodné a "reprezentovať krásu".
proste uchadzacky o Miss France musia byt pekne a to je diskriminacia :lol: :D :oops: ;) ja uschnem ....

[ Príspevkov: 816 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55

Obsah fóra » Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť