Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Katolícka spiritualita - DUCHOVNÝ ŽIVOT

[ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Správa
Poslať 17.05.2020 14:47:50   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 20214 príspevkov
teta píše:
Ako občas stretnem aj náboženský založených mladých. Možno sa pohybujem v nereprezentatívnom prostredí.
Povedal som "spustu", nie "vsetkych". :D
Takze sa to nebije a skutocne je mozne obcas stretnut aj nabozensky zalozenych mladych ludi.
Ved aj ja takych stretavam, mam ich dost aj v rodine ... :D

Poslať 26.05.2020 17:38:35   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 4445 príspevkov
https://m.youtube.com/watch?v=WnpwnaaptUk

Rozhovor so sestrou Luciou o posledných prostriedkoch záchrany a o všeličom inom.

. Varovanie sestry Lucie
Panna Mária je smutná, lebo nikto nevenuje pozornosť jej posolstvu

26. decembra 1957 páter Augustín Fuentes viedol rozhovor so sestrou Luciou v jej kláštore v Coimbre v Portugalsku.
„Páter Preblahoslavená Panna Mária je veľmi smutná, lebo nikto nevenuje pozornosť jej posolstvu, ani dobrí, ani zlí.
Dobrí postupujú na ich ceste bez toho, aby sa venovali dôležitosti jej posolstva. Zlí, nevidiac potrestanie od Boha, ktoré skutočne padá na nich, pokračujú vo svojom živote hriechu bez toho, aby sa čo len starali o posolstvo!!
Boh potrestá svet a to strašným spôsobom. Trest z neba je blízko, koľko času chýba do roku 1960, páter?
Bude to smútok pre každého. Ani jedna osoba sa vôbec nebude radovať, ak sa predtým svet nebude modliť a robiť pokánie. Nemôžem povedať žiadne podrobnosti, pretože je to stále tajné. Toto je časť posolstva Našej Pani, ktoré má zostať tajné do roku 1960.
Povedzte im páter, že mnoho ráz Preblahoslavená Panna Mária povedala mojim príbuzným Hyacinte a Františkovi, ako aj mne, že mnoho národov zmizne zo zemského povrchu, že Rusko bude nástrojom vybraným nebom na potrestanie celého sveta, ak dovtedy nezískame obrátenie tohto úbohého národa.
Páter, moja misia preto nie je zameraná na materiálne tresty pre svet, ktoré isto prídu, ak sa svet predtým nebude modliť a konať pokánie. Nie. Moja misia smeruje ku každému kvôli hroziacemu nebezpečenstvu, v ktorom sa nachádzame, pre stratu duše na večnosť, ak zostaneme tvrdošijne v hriechu.
Páter, Preblahoslavená Panna Mária mi nepovedala, že sme v posledných časoch tohoto sveta, ale dala mi to pochopiť z troch dôvodov.
Prvým dôvodom je preto, že mi povedala, že diabol má chuť podniknúť rozhodujúcu bitku proti Panne. A rozhodujúca bitka je konečná bitka, kde jedna strana bude víťazom a druhá strana utrpí porážku. Teda odteraz si musíme vybrať stranu. Či sme Bohom alebo sme s diablom.
Druhý dôvod je preto, že povedala mojim príbuzným, ako aj mne, že dáva svetu posledné dva prostriedky. Tými sú posvätný ruženec a úcta k Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. To sú posledné dva prostriedky, čo naznačuje, že už nebudú iné.
Tretím dôvodom je, že v plánoch Božej Prozreteľnosti Boh vždy skôr, ako trestá svet, vyčerpá všetky možné iné prostriedky.
Teraz, keď vidí, že svet nevenuje pozornosť čomukoľvek, ako môžeme v našom nedokonalom spôsobe reči povedať, tak nám ponúka s 'istou obavou' posledný prostriedok záchrany, svoju najsvätejšiu Matku.
Je to s 'istou obavou‘, pretože ak pohrdnete a odmietnete tieto konečné prostriedky, nebudeme mať viac odpustenie z neba, pretože spáchame hriech, ktorý sa v Evanjeliu nazýva hriechom proti Duchu Svätému. Tento hriech spočíva v otvorenom odmietnutí, s plným poznaním a vedomím, spásy, ktorú nám on ponúka.
Pripomeňme si, že Ježiš Kristus je veľmi dobrý Syn a že nedovolí, aby niekto urážal a pohŕdal jeho najsvätejšou Matkou.
Zaznamenali sme cez mnohé storočia histórie Cirkvi zjavne svedectvo, ktoré demonštruje strašnými trestami, ktoré spadli na tých, čo napadli česť jeho najsvätejšej Matky, ako náš Pán Ježiš vždy bránil česť jeho Matky.
Diabol vie, čo najviac uráža Boha a čím v najkratšom čase získa najviac duší. ...

Prvá časť

Poslať 07.06.2020 16:09:10   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
https://m.youtube.com/watch?v=jNsFkVOqHlQ

NOVÝ PRÍBEH na YOUTUBE! IRINA a jej pôrody
Irina prišla v noci do nemocnice rodiť svoje druhé dieťa - stretol ju opitý práve prebudený lekár vyzerajúci ako démon kričiaci na ňu - PROSTITÚTKA si a nič iné! A začal nahnevaný robiť potrat, hoci prišla na pôrod. Sestričky okolo stuhnuté a šokované nič. Ona už videla smrť... Celou silou začala kričať od bolesti a modlila sa na celú nemocnicu kričiac: Bože, pomôž! Ty Jediný! a odriekala Otče náš... Ako dokončila modlitbu, lekár stuhol akoby ho vymenili a povedal: "Máme 15 sekúnd. Ak to nestihneme, dieťa zomrie..."
Úryvok z príbehu IRINY o jej dvoch pôrodoch - celý príbeh na YOUTUBE kanáli "otec Robert Balek".
Svedectvo o silnom duchovnom zápase, ktorý prebieha. Máme frontálnu oblačnosť (teplé a studené fronty) nielen na fyzickom nebi, ale aj v duchovnom svete....

Poslať 07.06.2020 17:32:44   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
https://m.youtube.com/watch?v=IbaBNLzqbmc

Ako vníma dnešné časy arcibiskup Fulton Sheen (myslim že začal proces jeho blahorečenia).

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 15622 príspevkov
nevolal sa nahodou Fulton Sheen?

Poslať 08.06.2020 17:16:10   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
misojogi píše:
nevolal sa nahodou Fulton Sheen?
To mi robí mobil. Sa ospravedlňujem.

Poslať 09.06.2020 18:55:13   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
Citácia:
.vyzerajúci ako démon kričiaci na ňu - PROSTITÚTKA si a nič iné!
Toto bolo dnes v električke takých päť minut. Všetci sa vzbúrili. Keby som nepoznala duchovný svet, poviem, že chorý človek.

Obrázok užívateľa

napísal 15622 príspevkov
to bol Tvoj autenticky zazitok? ufff

Poslať 25.08.2020 19:04:24   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
misojogi píše:
to bol Tvoj autenticky zazitok? ufff
Miško áno. Sa to zhusťuje občas.

Tento článok je super https://www.dalito.sk/knaz-karol-lovas-sme-vraj-lepsi-lebo-sme-zacali-sit-ruska-ale-aj-viac-udavat-a-zavidiet/

Poslať 25.08.2020 19:46:11   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 15622 príspevkov
teta toto sa mi z toho velmi pacilo
Citácia:
Bývam pri kostole, pred bohoslužbou vidím, ako parkujú cirkevnici na súkromných pozemkoch, nerešpektujú pravidlá a potom idú do kostola. Niečo mi tu hovorí, že to nie je s kostolným poriadkom.

Najkrajšiu definíciu Cirkvi som počul od svojho profesora dogmatiky. „Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina.” Odvtedy sa viac než po druhých dívam pred svoj prah. A nemám potrebu zametať pred cudzími. Moja stará pani kostolníčka prišla pred rokmi za mnou: „Viete, pán farár, všetkému tak nejak rozumiem, čo nám rozprávate. No mám problém s jednou vecou. Vo vyznaní viery sa modlíme: „Verím v svätú Cirkev katolícku… Ale veď Cirkev nie je svätá.” „Je, pani učiteľka. Cirkev je svätá, lebo ju založil Ježiš. Čo ju robí hriešnou, je môj a váš hriech.” Pochopila. Vlastne, my obaja.

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
Je to tak. Do rodiny patria aj nezbedníci.

Poslať 13.09.2020 22:58:36   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 15622 príspevkov
je to take skvele ze si to treba vypocut
Katechéza - don Dominik Chmielewski
https://youtu.be/4fLlt-X1GX4?t=186
cas videa je nastaveny staci kliknut - v podstate cas od 3 minuty po 7 minutu
ale mozno aj dalej, je to skvele ;-)

Obrázok užívateľa

napísal 15622 príspevkov
uvaha o tom aka je ruzenec skvela modlitba
https://svetkrestanstva.postoj.sk/37547/ruzenec-je-modlitbova-socialna-siet

Poslať 04.10.2020 15:05:17   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
Neviete, sv. Faustina, neuvažuje sa o jej vyhlásení za učiteľku Cirkvi? Tak ma dnes napadlo, že by jej ten titul bolo možné priznať.

Poslať 11.10.2020 15:39:00   Re: DUCHOVNÝ ZÁPAS - PILIERE A POMOCKY

Obrázok užívateľa

napísal 4445 príspevkov
https://m.youtube.com/watch?v=wp7ZyOhPVBE

Kajúca pobožnosť k úcte Predrahej Kristovej Krvi z Hronského Beňadiku

[ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Obsah fóra » Katolícka spiritualita - DUCHOVNÝ ŽIVOT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť