Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Labyrinty bežného života

[ Príspevkov: 114 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Správa
Poslať 20.06.2014 14:52:14   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 14.08.2012 20:10:44
napísal 1514 príspevkov
Citácia:
Ide o to, ze nie vsetci liecitelia su apriori sarlatani? Ze mozu uzdravovat aj mocou od Boha? A mimo skolskej mediciny.Tak znela otazka
Takych liecitelov nejdes v ziadnych inzeratoch ci reklamach v telke alebo inych mediach a ani nemaju svoje "ordinacie".

Poslať 20.06.2014 14:56:22   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
A ked uz liecia tak ako v principe ako posledna moznost. S nadchou by som s nimi neisiel. Nezaradil by som ich ani ako alternativnu medicinu, skratka maju specificky dar, ktory vyuzivaju ked je potreba alebo ked uz naozaj vsetko zlyha.

Poslať 20.06.2014 15:48:46   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
Spero píše:
Ide o to, ze nie vsetci liecitelia su apriori sarlatani? Ze mozu uzdravovat aj mocou od Boha? A mimo skolskej mediciny.Tak znela otazka.
samozrejme, že môžu uzdravovať mocou od Boha! to je predsa normálna súčasť kresťanskej viery, že takéto niečo je možné.
problém je, že sú i liečitelia, ktorých metódy fungujú, teda ich nemožno označiť za šarlatánov, a môžu to byť i veľmi dobrí ľudia, ale uzdravenia nie sú mocou od Boha, ale od Zlého. a ten to nerobí zadarmo. ale to už je naozaj odklon od témy.
btw bachove kvetiny, či čo to spomínaš, ani neviem, čo je :D

Poslať 20.06.2014 16:51:42   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 19.02.2014 20:45:12
napísal 642 príspevkov
tomix píše:
A ked uz liecia tak ako v principe ako posledna moznost. S nadchou by som s nimi neisiel. Nezaradil by som ich ani ako alternativnu medicinu, skratka maju specificky dar, ktory vyuzivaju ked je potreba alebo ked uz naozaj vsetko zlyha.
Poznas nieho takeho osobne?

Poslať 20.06.2014 18:32:30   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 02.04.2014 23:44:52
napísal 654 príspevkov
Poznam jednu osobu, ktoru v utlom detstve z iniciativy jeho matky vyliecil jeden liecitel. V dospelosti ma vsak s matkou dost problematicky vztah, plny nepochopitelnej averzie (jeho k matke), co jej sposobuje znacne trapenie. Pricom ona sa ide prenho pretrhnut. Uz ma teda napadlo vselico...

Poslať 20.06.2014 19:07:01   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

napísal 1514 príspevkov
Spero píše:
tomix píše:
Poznas nieho takeho osobne?
nepoznam osobne, pocul som o nich. Prave z toho dovodu ktory som spomenul. Velmi sa o nich nehovori kedze charizmami je malo ludmi obdarenych a ti co ich maju velmi malo sa "propaguju" z pochopitelnych dovodov . Su aj medzi duchovnymi a aj laikmi.

Poslať 22.06.2014 19:55:53   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 10:01:14
napísal 3766 príspevkov
Nieco z "alternativy" je v knizke "nespechejte do rakve". Myslim ze je aj stranka www.nespechejtedorakve.cz

Poslať 01.07.2014 22:10:46   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 17.04.2013 10:28:18
napísal 1142 príspevkov
Spero, tuto páter Leopold popisuje, ako rozoznať liečiteľov s charizmou od Boha od tých druhých (ktorých liečenie však tiež funguje).

http://www.youtube.com/watch?v=b4EG7y-f9y0&t=71m50s

inak tá debata je celá celkom dobrá (teda nedopozerala som ešte tú časť, kde ľudia kladú otázky, je to na mňa strašne dlhé video :) ale to, čo som videla, sa oplatilo)

Poslať 02.07.2014 2:50:52   Re: "alternatívni liečitelia"

Obrázok užívateľa

od 19.02.2014 20:45:12
napísal 642 príspevkov
Vdaka :)

[ Príspevkov: 114 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Obsah fóra » Labyrinty bežného života

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť